Autor Wątek: Incarna, patchnoty.  (Przeczytany 84598 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:16:04 »
działka bosko, chodzenie po stacji jakoś tak z dupy  :-X
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:17:27 »
Jeśli wyłączyło się to całe chodzenie po stacji to jedyny sposób żeby zobaczyć w jakim statku się siedzi to otwarcie 'ships'. Normalnie czegoś bardziej upierdliwego wymyślić chyba nie mogli. A wystarczyło zostawić stary widoczek i byłbym zadowolony z dodatku, a tak popsuli mi humor z samego rana.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:19:21 »
To teraz napiszcie jakie sa powazne bugi i czego lepiej nie dotykac do nastepnych patchy zebym pozniej nie musial tydzien albo dwa pisac petycji  :D

Jak po każdym dodatku - przez kilka dni nie dotykasz niczego, np. nie latasz po blue POSach bo mogą strzelać :D Najlepiej siedzieć, pić drinki w nowej kajucie, porządki zrobić w hangarach. Po trzecim patchu-do-patcha sytuacja zacznie się stabilizować.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:23:04 »
a tak popsuli mi humor z samego rana.

To co ja mam powiedziec jak teraz przez shader 3 nie moge grac w EVE w pracy co stanowilo jakies 90% mojego czasu online?  :(
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:26:57 »
Wznieść kreatywność na wyżyny i wymyślić powod przez który firma postawi Ci na biurku lepszą maszynę ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:45:20 »
Wznieść kreatywność na wyżyny i wymyślić powod przez który firma postawi Ci na biurku lepszą maszynę ;)
Nie ma szans. Wszelkie zakupy wstrzymane z powodu kryzysu
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:48:01 »
Wznieść kreatywność na wyżyny i wymyślić powod przez który firma postawi Ci na biurku lepszą maszynę ;)

Ehh..stare, dobre czasy kiedy upgrade karty graficznej umotywowany był koniecznością zachowania sensownej wydajności w Wordzie i Excelu po wprowadzeniu nowej wersji Office  ;D ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:55:09 »
Nie ma szans. Wszelkie zakupy wstrzymane z powodu kryzysu
To jak chociaż masz dobre łącze w pracy możesz zdalnym pulpitem pograć z domowego sprzetu :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:10:26 »
  Oczywiście, tradycyjnie, CCP płakało z pre-downloadem patcha "Robicie na własną odpowiedzialność, my nie odpowiadamy" etc., ściągnąłem, zainstalowałem, wszystko, co mnie czekało, to dodatkowe 5 MB downloadu, i szafa gra. Poprzednio 3 razy mnie odstraszyli (a oszczędziłoby mi to sporo czasu). Jedyna różnica= zamiast comprehensiva ściągam incrementala...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:18:55 »
To jak chociaż masz dobre łącze w pracy możesz zdalnym pulpitem pograć z domowego sprzetu :P
I miec wojne domowa z powodu stale wlaczonego kompa  ;)
Poza tym jakby tak sie zastanowic to jeszcze nie sprawdzilem czy na kompie w domu EVE bedzie mi dzialac
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:20:48 »
Zrobiłem tak samo, jak Tooten, tylko wcześniej backup katalogu EVE + katalog z patchami, działa wszystko ok. Problemu z wielkim biustem żadnego nie zauważyłem, żadna zpostaci sobie cichaczem operacji nie zrobiła na powiększenie. Jedyne co im bardzo nie wyszło, to paskudne oświetlenie w kwaterze, przez to postacie w niektórych miejscach wyglądają jak z taniego horroru.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:41:20 »
Ktoś odkrył może czy zostawili opcje szybkiej zmiany statku? (przeciągniecie z "ships" do glównej części okna w starym interfejsie)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:57:38 »
A czy ktoś wie może kiedy wyjdzie Walking in stations?
Bo póki co można tylko chodzić po kajucie wiec po 10 minutach kiedy odkryje się już wszystkie kąty i dostępne przełączniki człowiek zaczyna się czuć jakby dostał 25 lat bez możliwości wyjścia za dobre sprawowanie i grzeczne siedzenie na kanapie ;)
Counting the days in the haze around me

Goomich

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:59:27 »
Ktoś odkrył może czy zostawili opcje szybkiej zmiany statku? (przeciągniecie z "ships" do glównej części okna w starym interfejsie)

Nie.

Raiha

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 22, 2011, 10:18:12 »
ee zmiana statków została tak samo jak było , otwierasz okno ze statkami robisz active i już :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 22, 2011, 10:20:14 »
to jest upierdliwe. Wcześniej braleś statek za łeb łup nim poza ramkę ze statkami i było
teraz musisz ładnie kliknąć na ikonce statu, znaleźć te jebane make activ i to kliknąć

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 22, 2011, 10:54:06 »
to jest upierdliwe. Wcześniej braleś statek za łeb łup nim poza ramkę ze statkami i było
teraz musisz ładnie kliknąć na ikonce statu, znaleźć te jebane make activ i to kliknąć
Ja pitole, ale macie problemy  :-X
Marudzicie dla marudzenia bo tak wypada po każdym paczu ?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 22, 2011, 10:58:02 »
Nawet nie wiedziałem, że taka opcja była :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:00:39 »
Nie akurat ten "detal" w okreslonych sytuacjach jest cholernie istotny i tak jak jest teraz stanowi cholerną upierdliwość

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:06:30 »
Nawet nie wiedziałem, że taka opcja była :P
ja tez nie

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:08:29 »
Nawet nie wiedziałem, że taka opcja była :P
Ja też nie :)


btw, kurde, myślałem, że wyłączenie CQ pozwoli na ship spinning, a tu tylko jakieś durne drzwi widzę...


RABBLE RABBLE RABBLE

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:29:57 »
Nie akurat ten "detal" w okreslonych sytuacjach jest cholernie istotny i tak jak jest teraz stanowi cholerną upierdliwość
No tak, bo trzeba dwa razy kliknąć  :P Większe zużycie myszki i palców  :P
Argument o szybkiej zmianie statku odpada, i tak trzeba czekac na zmianę sesji.
Swoją drogą też nie wiedziałem że taka opcja istnieje... klikałem zawsze "make active" i normalnie jeszcze żyję  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 22, 2011, 11:32:52 »
Dla tych co mają problem z mutacjami avatara - sprubujcie ręcznie wyczyscic katalog cashe z poziomu systemu nie gry. Ja zrobilem tak zaraz po zainstalowaniu pacha i nie miałem problemów z tym że postacie wygladają inaczej niż w kreatorze

No tak, bo trzeba dwa razy kliknąć  :P Większe zużycie myszki i palców  :P
Argument o szybkiej zmianie statku odpada, i tak trzeba czekac na zmianę sesji.
Swoją drogą też nie wiedziałem że taka opcja istnieje... klikałem zawsze "make active" i normalnie jeszcze żyję  ;D
W moim wypadku problem stanowi upierdliwy i niewytłumaczalny delay (raportowałem pare razy, ale juz mi sie znudziło czytanie tych samych cpy past odpowiedzi) który sie pojawia przy wywoływaniu prawie każdego ppm menu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:10:56 »
Mam pytanie, czesto wam teraz Eve wywala? w captain's quarters mam bugi graficzne co chwile, a zdarzyly mi sie juz ze trzy crashe.

zielczi

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:20:19 »
Ja już od zeszłego patcha mam mnóstwo crashy a wcześniej nihuhu

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:25:10 »
  Wywalać nie wywala, ale muszę przyznać, że po 2 minutach nie było nic do roboty (większość z tych 2 minut zajęło mi rozszyfrowanie, jak wstać z kanapy). Nawet telewizor z info jest zbyt daleko, żeby siedząc na kanapie czytać, co na nim pisze (pewnie będzie można kupić 80 cali LCD za równowartość paru lat opłacania gry).

 Dla mnie time poorly wasted, plus kalkulując, że jedne captain's quarters zajęły jakieś 500 MB, poważnie zastanawiam się, czy warto będzie za te parę miesięcy (albo znając CCP- parę lat) ściągać dodatek z całymi stacjami w 4 rasach ważący pewnie z 10 GB.

Juliet64

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SegalPL2
  • Korporacja: Private
  • Sojusz: Brak
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:39:42 »
Witam. Któryś z graczy ze starszym sprzętem miał problemy z evką?? Do Incarny EVE działało bez problemów. Teraz nowy patch i po odpaleniu klienta widzę tylko evkowy kursor i jak ma się pokazać Login Screen to reset kompa. Mam SM 3.0, wszystkie stery aktualizowane, procek jeszcze obsługiwany (Incursion ciągnął).

FULL agro

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:00:38 »
Incarna ssie


przy odpaleniu browsera mam crasha. petycja napisana.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:13:54 »
Tak jak kolega wyzej napisał Incarna ssie i to bardzo.

Chciałbym podziękować cccp za pOmoc w Podjęciu decyzji o zakończeniu po ponad 3 latach gry. Normalnie takiego z dooooopy dodatku już chyba nie przeżyje.
Charming But Irrational

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:14:15 »
Witam. Któryś z graczy ze starszym sprzętem miał problemy z evką?? Do Incarny EVE działało bez problemów. Teraz nowy patch i po odpaleniu klienta widzę tylko evkowy kursor i jak ma się pokazać Login Screen to reset kompa. Mam SM 3.0, wszystkie stery aktualizowane, procek jeszcze obsługiwany (Incursion ciągnął).

Dla niektórych starszy sprzęt to 7 lat dla innych 3 lata.. mi na AMD Athlon 64 x2 5200+ 2,70 GHz Gigabyte Radeon HD 3870 512 DDR3 ram 4x 1 GB 800mhz chodzi bezproblemowo.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:15:28 »
Mam pytanie, czesto wam teraz Eve wywala? w captain's quarters mam bugi graficzne co chwile, a zdarzyly mi sie juz ze trzy crashe.
Wyczyścił Cashe?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:24:23 »
Tak jak kolega wyzej napisał Incarna ssie i to bardzo.

Chciałbym podziękować cccp za pOmoc w Podjęciu decyzji o zakończeniu po ponad 3 latach gry. Normalnie takiego z dooooopy dodatku już chyba nie przeżyje.

Your stuff. Can I haz it?

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:31:04 »
A czy ktoś wie może kiedy wyjdzie Walking in stations?
Bo póki co można tylko chodzić po kajucie wiec po 10 minutach kiedy odkryje się już wszystkie kąty i dostępne przełączniki człowiek zaczyna się czuć jakby dostał 25 lat bez możliwości wyjścia za dobre sprawowanie i grzeczne siedzenie na kanapie ;)

Ponawiam pytanie bo zginelo w gaszczu pytan/porad typu EVE helpdesk :)
Counting the days in the haze around me

Crux

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:31:42 »
Nigdy jeszcze nie widziałem na EVEO  takiej ilości krytycznych postów jak dziś. No ale młody jeszcze jestem i mało widziałem ;)

qrAq

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:25:42 »
ten post na eveo idealnie podsumowuje moje wrazenia

Cytuj
Great expansion! The amount of stuff you added is amazing, it took me almost five minutes to see everything in this huge patch. I especially like the Noble Exchange, finally I can buy internet monocles for the same price I can buy a real one and a crate of beer. Thank you for this wonderful addition to the EVE universe. If only I could buy an eyepatch for the price of a 23" screen then this game would truly be perfect.

By the way, love the new RAM usage (800mb+ in case you were wondering.) Really good way to stop metagaming and level the field for us with only one account.