Autor Wątek: POS  (Przeczytany 2630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adgernon

  • Gość
POS
« dnia: Kwiecień 02, 2011, 18:52:06 »
Jeśli bym chciał postawić POS'a w WH musze mieć tak jak w przypadku do systemów HI i LOW wyrobiony standing do kogoś czy ze względu że jest to ziemia niczyja po prostu stawiam i jest?? jak to się ma też do korporacji?? czy stand korpa ma tu jakieś znaczenie??

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: POS
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2011, 19:01:38 »
Jeśli bym chciał postawić POS'a w WH musze mieć tak jak w przypadku do systemów HI i LOW wyrobiony standing do kogoś czy ze względu że jest to ziemia niczyja po prostu stawiam i jest?? jak to się ma też do korporacji?? czy stand korpa ma tu jakieś znaczenie??

Nic nie ma znaczenia. Chcesz to stawiasz i stoi.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POS
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2011, 22:33:34 »
A jak długo to zalezy czy dziura jest zamieszkała i przez kogo >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

adgernon

  • Gość
Odp: POS
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:39:56 »
ok jeszcze jedno pytanie (chyba) czy mogę mieć w WH na posie JC czy to nie przejdzie i muszę mieć jakąś postać tam fizycznie tzn jak się wh przez przypadek zapadnie żeby mieć wyjście awaryjne tzn WH znika a ja wskakuję w JC i mogę wyskanować nowe wejscie??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POS
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2011, 12:49:25 »
Nie zainstalujesz tam żadnych struktur wymagających sova (JB wymaga), clonownia na capsach również nie działa, musisz tam permanetnie trzymać jednego chara, najlepiej w znikajce, najlepiej na deep ss, najlepiej z kolekcją deep ss rezerwowych, który bedzie robił z odźwiernego w takich sytuacjach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.