Autor Wątek: Gtc Pomyłka :(  (Przeczytany 3837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

akacja

  • Gość
Gtc Pomyłka :(
« dnia: Luty 03, 2011, 15:01:51 »
Witam potrzebuje informacji przeszukałem forum ale nie byłem w stanie trafić na odpowiedni temat.

Problem polega na tym ze kupiłem dzis gtc 60 dni i postanowaiłem reaktywowac swoje konto
zalogowałem się wbiłem gtc  zostało przyjęte , wiec loguje się na serwer patrze a tam nie moje postacie :(
Sprawdzam jeszcze raz wszystko i okazuje sie przez przypadek gtc odpaliłem na bardzo starym koncie trial którego nigdy nie opłacałem.

Po zbadaniu sprawy jestem w kropce bo doładowałem konto traial zamiast mojego starego konta.

Wiec proszę o rade, co w takiej sytuacji poczac, czy jest szansa ze jak napisze do ccp przeniosą gtc na prawidłowe konto czy już po ptakach jest ?\
Lub czy istnieje jakiś inny sposób na przeniesienie gtc z triala (teraz już full po doładowaniu przez gtc ) na inne konto ?

Pozdrawiam.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2011, 15:07:30 »
o ile wiem, to nie. ale petycje zawsze możesz smażyć.

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2011, 15:13:49 »
Czyli nie ma możliwości konwersji czasu gry na na plexa 30 dniowego, zęby chociaż odzyskać 30 dni gry ?
Jak pisze głupoty co do plexow to przepraszam, ale wydawało mi się ze był kiedy sposobi na przekazana czasu gry np znajomemu.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2011, 15:14:54 »
Możesz stworzyć PLEXy z czasu konta. Niestety 1 miesiąc stracisz, ale drugi uda Ci się uratować. Chociaż tyle będziesz miał. I wtedy tego pleksa przenosisz kontraktem na główne konto i piszesz petycję, żeby aktywowali Ci konto. Jak konto ruszy, w ciągu 24h musisz odebrać kontrakt i załadować PLEXa.

Co do przeniesienia czasu to bym za bardzo nie liczył, więc lepiej zrób od razu metodą, którą Ci napisałem.

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2011, 15:19:27 »
Super tez mi się wydaje ze ccp nie ruszy palcem.
Ale dziękuje bardzo za info i szybka odpowiedz biorę się za czytanie forum, co do plexow :) przynajmniej miesiąc odzyskam :)


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2011, 15:29:01 »
Możesz stworzyć PLEXy z czasu konta. Niestety 1 miesiąc stracisz, ale drugi uda Ci się uratować.
O, nie wiedziałem o tym :)

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2011, 15:37:06 »
Dobra przeglądam forum i chyba  ślepy jestem.
Czy jest szansa na info jak przerobic teraz aktywne czas gry 60 dni na plexa 30 dni ?
Jest to możliwe z poziomu www czy gry i prosiłbym bardzo o jakaś krotka instrukcje.
Kontrakt, aktywacja, to wiem ale nie wiem jak zabrać się za konwersje czasu gry na plexa.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2011, 17:29:54 »
Dobra przeglądam forum i chyba  ślepy jestem.
Czy jest szansa na info jak przerobic teraz aktywne czas gry 60 dni na plexa 30 dni ?
Jest to możliwe z poziomu www czy gry i prosiłbym bardzo o jakaś krotka instrukcje.
Kontrakt, aktywacja, to wiem ale nie wiem jak zabrać się za konwersje czasu gry na plexa.

Wiesz co, takie rzeczy to zawsze z panelu usera na www się robiło, ale sam też nie widzę takiej opcji. Nie używałem tego nigdy, albo to zmienili albo to była plotka. Pamiętam, że zaraz po tym jak wprowadzili plexy słyszałem, że można zamienić czas na plexy. Chyba nawet widziałem taką opcję, ale albo już jej nie ma, albo to zawsze działało na zasadzie KOD -> 2 PLEXy. Więc sorry, chyba zostaje Ci tylko opcja napisać do GMa. Z tym że wątpie żeby zrobił coś takiego.

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2011, 17:42:22 »
Spoko pomęczę ccp zobaczymy co powiedzą.
Przeszukałem fora en i wyszło ze tak można zrobić z gtc 2 plexy, ale GTC nie może być aktywowane , w moim przypadku zostalo aktywowane przez www wiec kod jest już nieważny.

Nic czekam na odpowiedz ccp, podobno jak przenosi się miedzy swoimi kontami nie robią problemów.
Nic pożyjemy zobaczymy i dam znać jak sprawa się zakończy.

NeX

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2011, 17:49:08 »
  Działało w dwie strony. Kod na 2 plexy i z powrotem 2 plexy na kod. Zamiany czasu na plex nigdy nie było, ale zawsze rozmowa z GMem może coś dać. Opisz sytuację i poproś o przeniesienie aktywacji na inne konto. Przy odrobinie cierpliwości może otrzymasz jakąś pomoc. Moim zdaniem jest co najmniej techniczna możliwość przeniesienia równowartości jednego plexa (30 dni) na drugie konto. Kwestia dobrej woli Master GMa.

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2011, 01:35:24 »
No to tak jak ktoś by miał podobny problem co ja, to bardzo łatwo można go rozwiązać :)
Szybka petycja z informacja, ze przez przypadek doładowaliśmy niewłaściwe konto do ccp.
Po 4 h dość szybka odpowiedz z świetna informacja "czy chcesz całe 60 dni czy tylko 30 przenieść"
Po 24 h całe 60 dni  przeniesiony na właściwe konto :)
Wiec ide sie logowac :)
Cya i dzięki za pomoc.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2011, 14:07:59 »
Tak się zastanawiam czy ta "Akacja" ??

akacja

  • Gość
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2011, 17:39:35 »
nie nie, to nie ta akacja raczej :)
Po prostu nowe konto bo starego nie pamiętam pod jakim nickiem było :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Gtc Pomyłka :(
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2011, 17:56:04 »
Pytałem bo mam kumpla o nicku Akacja a ostatnimi czasy coś się nie loguje.