Autor Wątek: Zacząłem ale co dalej  (Przeczytany 3251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zysiolo

  • Gość
Zacząłem ale co dalej
« dnia: Marzec 14, 2010, 09:14:55 »
1 Jaki jest cel tej gry co chcemy osiągnąć?
2 Na początku mam robić tylko misje?

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2010, 10:47:26 »
1. Nie ma celu , Eve nie wygrasz i na koncu nie ma super bosa ktorego trzeba bic w 100 osob. Robisz co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz chyba ze ktos inny ma silne argumenty zeby twoje zainteresowania zmienic.

2. Najlepiej zapisz sie do Unseen Academy , tam ci wyjasnia co sie wogole dzieje

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2010, 10:54:52 »
1 Jaki jest cel tej gry co chcemy osiągnąć?

Ja przez pierwsze pół roku chciałem liznąć wszystkiego, by określić co mnie najbardziej kręci. Wyszło, że PvP, ale tutaj każdy wybór jest równie dobry.

2 Na początku mam robić tylko misje?

Na początku zrób tutoriale - i czegoś się nauczysz, i coś z tego będziesz miał materialnie. Potem faktycznie dobrze robić misje - wprawdzie nuda, ale to jest łatwa i z każdym poziomem coraz lepsza kasa.

W czasie kiedy zarabiasz, idą skille, bez których ani rusz, niezależnie od tego co wybierzesz. Misje (w domyśle: bojowe) wymagają tych samych skilli co większość innych profesji (poza górnictwem), więc nie "ściągają" Cię z drogi.

Generalnie tutaj robi się plany na miesiące, bardzo trudno cokolwiek osiągnąć w kilka tygodni.

I zapisz się do Unseen Academy  o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sammani

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2010, 10:59:30 »
fajne jest to, ze w eve mozesz wyznaczyc sobie sam cel lub grca poprostu bez celu. Sandbox poprostu. Wspolna piaskownica, Twoje zabawki i zamki/babki z piasku oraz banda lokalnych urwisow, chcacych ci je tylko zniszczyc. Sam tez mozesz byc takim zlosliwcem :P. Tworcy gry nie stworzyli plytkiej historii (lore swiata), w ktorym wyjasniaja ci co masz robic w grze i wykpiwaja sie z slabego contentu. Masz praktycznie nieograniczone mozliwosci. Jestes kowalem swojego losu w eve.
Rowniez na poczatku masz multum mozliwosci: misje, ninja salvaging, kopanie, pvp etc.
Kopanie jest nudne, misje tez, ale przynajmniej skille sie przydadza w pvp, ninja salvaging wymaga odrobiny poczytania o tym oraz charakteru skurczybyka by okradac placzace beary z salvagu, a mozna tez odrazu bawic sie w pvp z niektorymi grupami, ktore akceptuja noob graczy w swoich szeregach.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2010, 11:54:07 »
1 Jaki jest cel tej gry co chcemy osiągnąć?

Psuc innym graczom ich plany

2 Na początku mam robić tylko misje?

Nie, wyskilluj Riftera, microwarpdrive, web i disruptor, zaloz na niego autocannony 200mm, i lec do najblizszego lowseka atakowac inne fregaty. Nie atakuj na bramach ani pod stacjami, bo cie zestrzela dzialka. (na pytanie w ramce "czy napewno chcesz zlamac prawo blablabla" kilkasz YES) Wtop tak z 5 rifterow, w tym czasie doskillujesz cruza, i bedziesz mogl dolaczyc do jakiegos pirackiego korpa bez limitow SP, gdzie naucza cie jak latac w grupie, i dzielic sie sprawiedliwie lupem z zabitych ofiar. Zdobedziesz w ten sposob duzo wiecej Isk i doswiadczenia, niz robiac w tym czasie misje.  A potem zdecydujesz, co chcesz robic w EVE o7
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2010, 12:11:34 »
Zdobedziesz w ten sposob duzo wiecej Isk
O RLY?

zysiolo

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2010, 12:27:21 »
#2 up
Popróbuje ale ja jestem totalnym noobem jeszcze nie dokońca rozumiem te skile (jak je ulepszać? za kase?)
i nie wiem gdzie są jakies sklepy

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2010, 14:41:25 »
Rozejrzyj się trochę w grze. Niektóre rzeczy są tak oczywiste ze nie da się pokazać ich palcem.
Poszukaj co kryje się pod każda ikoną. Poklikaj we wszystko prawym myszy
Bądź odkrywczy. Gra daje wiele możliwości
próbuj wszystkiego.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2010, 14:51:20 »
#2 up
Popróbuje ale ja jestem totalnym noobem jeszcze nie dokońca rozumiem te skile (jak je ulepszać? za kase?)
i nie wiem gdzie są jakies sklepy

Skille idą same (nawet jak jesteś offiline), do rozpoczęcia skillowania potrzebujesz skillbooka (item na markecie).

Poczytaj opisy skilli (co dają). Listę skilli masz pod pierwszą ikonką w pionowym menu z lewej strony (pod mordą), pierwsza zakładka od góry.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MMoroz

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2010, 15:23:55 »
Celem gry jest zebys mial z tego fun( znaczy taki powinien byc twoj, ccp chce zebys jej placil ) - chodz jak kiedys dostaniesz dostep do innych dzialow tego forum to "zobaczysz" ludzi ktorym sie to troche pomerdalo.

A jak ten fun osiagniesz to juz zalezy od ciebie, wiec zrob te tutorial poczytaj fora, poszukaj informacji o historii eve i ciekawszy wydarzeniach, mozesz sporobwac zapisac sie do jakiegos korpa moze byc UA i jak zaczniesz juz troche kojarzyc co jest to zdecydujesz co dalej :
a)mozesz zalozyc wlasne alliancy/korp
b)mozesz pvp-owac ( na rozna skalle )
c)handlowac
d)robic scamy
e) i tone roznych innych rzeczy

Byli( i pewnie sa ) w tej grze ludzie ktorzy potrafili sporo namieszac siedzac caly czas tylko w jednej stacji i bez zadnych super skilli, znam ludzi ktorzy w pierwszy miesiac-dwa zarobili wiecej niz ja przez 3 lata( a troche tych iskow juz wtopilem ) , molle( dowiesz sie kto to ) i inne kolki nie dlatego sa ceo wielkich blokow ze kupili sobie skille ale dlatego ze potrafia kierowac ludzmi itp. itd. Wszystko zalezy od ciebie

Welcome to EVE
nie ma to jak dobry patos  :D

zysiolo

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2010, 19:02:57 »
obstawiam żę spodoba mi się pvp narazie robi misje military bo w tutorial pisze że nie ma dla mnie żadnych.

Racjel

  • Gość
Odp: Zacząłem ale co dalej
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2010, 19:13:24 »
Tutorail to zrób obowiązkowo cały dostaniesz kilka statków na poczatek no i skillbooków.