Autor Wątek: Punkty LP  (Przeczytany 5089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Punkty LP
« dnia: Grudzień 18, 2009, 22:27:33 »
witam... takie małe pytanko.

tak się składa że mam prawie 500.000 punktów LP do Caldari Navy... chciał bym je jakoś spieniężyć... w co według Was najlepiej zainwestować tak żeby niezłą kasę zarobić ? :)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2009, 22:29:26 »
dorobic jeszcze 100 000 i wziac ravena navy issue?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2009, 22:32:50 »
Nie opłacalne wyjmować BS z zwykłego LP stora
Proponuję różne okablowanie / amunicję /
Ewentualnie zainwestuj w tagi wyjmij CN Invule
Ostatnia opcja to jednak statek ALE nie BS a ryza xerówek na fregatę (jeśli jest popularna)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2009, 08:59:51 »
ja mam CNR-aktórym śmigam na misje... nazbierałem sporo LP i chcę je zamienić na kasę...

naye666

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2009, 09:11:32 »
no to jak kolega poradził, moduły, albo kupuj i sprzedawaj implanty z 30 mln zyskiem ;x no chyba, ze postawisz sell ordery to troche wiecej wyciagniesz
ale fakt faktem frakcyjny stuff jest lepszy ;P np. hardnery bc'sy .. etc. jezeli masz jeszcze tagi to mozesz siebie nazwac multimilionerem ;)

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2009, 11:44:33 »
no a właśnie słyszałem że nie warto w implanty inwestować ;/
myślałem też żeby się pobawić z amunicją a nie modułami...  no ale trzeba będzie pomyśleć nad tym.. :)

naye666

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2009, 11:53:33 »
jak mialem malo kasy, a sporo LP to kupowalem IMPLANTY i sprzedawalem z 30-50 mln zyskiem [tylko szkoda tych LP :<] najlepiej to wlasnie a: AMMO bo caldaryjskie jest "cenne" i szybko schodzi, np scourge fury za 300 isk za sztuke to przy jednym "zamowieniu" masz 1.5 mln , ale najlepiej takie rzeczy jak Caldari Navy Ballistic etc., isk farmerzy kupuja takie idiotyzmy i slono za takie cos sie placi, najlepiej popatrzec na kontraktach i porownac z tym co sie ma w sklepie LPkowym.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2009, 11:56:44 »
no a właśnie słyszałem że nie warto w implanty inwestować ;/
myślałem też żeby się pobawić z amunicją a nie modułami...  no ale trzeba będzie pomyśleć nad tym.. :)
Amunicja = unikaj hubów handlowych chyba że lubisz pvb polegające na przebijaniu ceny o 0,01 isk co pare sekund
Implanty... +5 drogie i na markecie i lp store, do tej pory korzystniej wychodziło mi handlowanie +4, hardów nie próbowałem jeszcze ale myślę żeby się tym zainteresować
Cytuj
AMMO bo caldaryjskie jest "cenne" i szybko schodzi, np scourge fury za 300 isk za sztuke to przy jednym "zamowieniu" masz 1.5 mln
Od kiedy potrzebny lp stor żeby t2 amo kupować?  :o

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

naye666

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2009, 11:39:05 »
Eh.. widzę, że trzeba wszystko tłumaczyć.
za 5000 zwykłego ammo masz 5000 sztuk frakcyjnego
On pyta jak można upłynnić ISK to mu mówię,
5000 sztuk frakcyjnych rakiet T2 heavy scourge, sprzeda za 1,75 mln [nie pamietam ile to LP] a te 5k zwyklego kupi za grosze [z tego co wiem frakcyjne w low secu jest cenniejsze, więc cena może skoczyć x2]
Jak widzisz jest to jedna z propozycji. Najlepiej zarabiałem na implantach +4 a teraz na CNRach ;d ale to raczej z FW. Przy Twoich LPkach miałbyś już 2 CNRy i 1,2 b w kiszeni :P

Goomich

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2009, 16:29:58 »
5000 sztuk frakcyjnych rakiet T2 heavy scourge,

Nie ma czegoś takiego jak frakcyjne T2. Jest albo frakcyjne albo T2.

naye666

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2010, 08:21:32 »
Nie ma czegoś takiego jak frakcyjne T2. Jest albo frakcyjne albo T2.

Odkopie ;) Sorka rozpedzilem sie.
Sprawdzalem market o ile faktycznie robisz tylko dla np. caldari navy.
to pakuj 180k lp + kasę + tagi [z misji frakcyjnych masz ich pelno na lv4] i sprzedawaj na kontraktach za okolo 300 mln. wychodzi lepiej niż CNR :]

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2010, 11:21:22 »
Cytuj
+ tagi [z misji frakcyjnych masz ich pelno na lv4]
Chyba kurde z milicyjnych :/ z normalnych l4 nie dostajesz tagów potrzebnych w lp, one są dopiero na l5

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

naye666

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2010, 11:37:41 »
Chyba kurde z milicyjnych :/ z normalnych l4 nie dostajesz tagów potrzebnych w lp, one są dopiero na l5

Niezupełnie, to że na milicji masz TAGFEST i wszystko co ubijesz ma tagi to swoją drogą [niesamowita kopalnia kolejnych isków Fleet Colonel Insignia I i II sprzedawane po 800 k ISK, a niektóre wraki maja takowe nawet 2] ale w high secu masz również misje Frakcyjne, np. ta w której masz ubić Dyplomate Gallentyjskiego nietykając minmatarskiego, zawsze robie ją tak, że ubijam dyplomate, matarzy uciekają, a ja doklepuje raty, a w nich są tagi, z BSow zawsze wypada Colonel Insignia, z cruzow Major insignia, te sa potrzebne do Caldari Navy Ballistic Control System., a jeżeli nie chcesz z misji to zawsze możesz poszukać w rejonach pomiędzy onnamon i 2 j od tego systemu site'a ukrytego, jest tam site, z epic arca [mam nadzieje, że nie generuje się randomowo] mój drake swego czasu nie mógł tam polatać za długo bo ostro tam piorą, ale tagów też tam na setki liczone..
Jednak wracając do tematu, z L4 frakcyjnych misji w high secu wyciągniesz tagi z każdego niebountowego statku [o ile nie dronowy]

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 10, 2010, 17:52:24 »
dzięki za rady.... zostanę chyba przy ammo frakcyjnym i implantach.... ( ostatnio mi ładnie schodziły impy +4; w high secu 12j od Jita.... sprzedawałem je po 26mln ISK więc nie jest źle).

teraz trzeba będzie sprawdzić market w ESO  ;) liczę że dużo strzelacie z frakcyjnych  ;)  a jak coś to na SYS-ki będę musiał liczyć  ;D
Fly Save

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2010, 22:59:57 »
dzięki za rady.... zostanę chyba przy ammo frakcyjnym i implantach.... ( ostatnio mi ładnie schodziły impy +4; w high secu 12j od Jita.... sprzedawałem je po 26mln ISK więc nie jest źle).

teraz trzeba będzie sprawdzić market w ESO  ;) liczę że dużo strzelacie z frakcyjnych  ;)  a jak coś to na SYS-ki będę musiał liczyć  ;D
Fly Save
Zrób trochę matematyki i zobacz co najlepiej wychodzi... nie licz na to, że ktoś Ci da odpowiedź na tacy.... :coolsmiley:

Morbius

  • Gość
Odp: Punkty LP
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2010, 09:45:16 »
nie wiem jak teraz ale swego czasu pięknie szły CN Scourge Heavy Missiles - 90% misjonarzy tego używa u caldari a zarobek był całkiem całkiem