Autor Wątek: Nienawidze wormholi  (Przeczytany 12405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NeX

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 15, 2009, 23:31:02 »
Przynajmniej przed ostatnimi patchami miałem problem z reconnect. Za cholerę nie chciał zadziałać po zwiechach EVE  >:(

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 16, 2009, 06:42:16 »
WYDOSTALEM SIE!!!! :D Co prawda gdzies na zadupiu ale udalo sie :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

naye666

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:23:38 »
po co zapas sond? jedynie na wypadek niespodziewanego dt, chociaz i po nim mozna je zreconnectowac
po skanowaniu proby zawsze wio do cargo

A no są potrzebne, gdyż niejednokrotnie mi się zdarzyło, że sondy WYPAROWYWAŁY z cargo. a ZAWSZE ale to ZAWSZE dawałem return bo oszukiwać nie będę, nie lubię wydawać kasy :P i wirtualnej i tej prawdziwej ;P

Malag Maradan

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:53:51 »
 O0

Chociaż szkoda, bo na prawdę chciałem zorganizować akcję poszukiwawczą w latawcach  ;D :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:25:32 »
Kiedyś wydostawałem się z dziury ponad tydzień. Było to dość paskudne przeżycie. A tak długo dlatego że musieliśmy wyciągnąć kumpla w megasie navy który nie miał probek i nawet jak już była dziura to akurat nie było go online albo była dziura do przestrzeni zbyt niebezpiecznej żeby się takim BSem przetaczać. No i nie znaliśmy wtedy Wormholi i tylko jeden człowiek umiał skanować szybko i sprawnie - temat WH był całkiem nowy wtedy.

Rehadzio

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:47:22 »
Hyh to o mnie mowa chyba :)

Polecam ogladanie serialu "Lost in space "

p.s gozej jest jak padnie srver a niemasz probek jzu wiecej na pokladzie a podstawowy zestaw pozostal w space :)

o/

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:59:42 »
nie moge zadnego wyjscia znalezc :) Caly czas tylko jakies ladary, radary, magneto, gravi, anomalie i ani chuchu wormholi :)

i tak, mam proby i tak zbookmarkowalem wh wyjsciowy. Kiedy chcialem wyleciec po poltorej godzinie myszkowania po systemie, juz go nie bylo i teraz szukam nowego :)

Po pierwsze jak WH "konczy cykl swojego zycia".. to moze zapasc sie kiedykolwiek, wystarczy sprawdzic w info wormhole'a, a nawet nie trzeba bo po efektach rowiez mozna poznac (szybkie falowanie wokół wormhole'a. Dziurka przyjmuje taki efekt w dwoch przypadkach, gdy do zapadniecia sie WH zostalo mniej niz 4h i gdy masa wh zostala ograniczona do stnu krytycznego.

Po drugie, pdczas skanowania latwo rozpoznac czym jest dana sygnatura po samych wynikach pierwszego skana z probe'a ustawiona np. na 32au, po samych procentach : ), np. sygnatury z z wynikiem 0,50% i mniejdzym to najczesciej magneto i wysokiej klasy WH (5-6), odpowiednio WH do hi-sec najczesciej ma jakies 3%. Oczywiscie wszystko zalezy rowniez od tego jak rozmiescimy nasze probe'y (jezeli sygnatury beda na granicy, wynik bedzie niedokladny i moze troche zafalszowacz wyniki. Mimowszystko po pewnym czasie jak sie zrozumie ocb, to mozna zaoszczedzic sporo czasu i nie skanowac wszystkiego jak leci.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 12:08:08 wysłana przez Zsur1aM »

Morbius

  • Gość
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:26:43 »
Hyh to o mnie mowa chyba :)

Polecam ogladanie serialu "Lost in space "

p.s gozej jest jak padnie srver a niemasz probek jzu wiecej na pokladzie a podstawowy zestaw pozostal w space :)

o/

miałem taką akcję kiedyś a nigdy nie wożę zapasu  :buck2:
udało mi się zalogować po 4 h jak serwer wstał już sie zabieram za petycję a tu patrzę w cargo 5 szt probek  O0 chyba ccp zaciąga wtedy stan sprzed zwiechy

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nienawidze wormholi
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:30:34 »
Tomaszu, nie zawsze na pierwszym skanie jest unknown :) czasem i na zasiegu 4-2 au dopiero sie pokazuje

To moze ja mam za dobre skille :P

EDIT: chyba dopiero teraz zrozumialem co chciales napisac :P tak masz racje, czasem trzeba zejsc do malego zasiegu zeby zobaczyc typ lokalizacji... ale jak juz widzisz, to robisz ignore na wiekszosc z nich, jeszcze dluuugo przed ich odnalezieniem (na 100%)