Autor Wątek: sondy i astrometrics  (Przeczytany 5906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Afterek

  • Gość
sondy i astrometrics
« dnia: Styczeń 05, 2007, 10:29:28 »
Witam wszystkich. Mam takie dośc proste pytanie dla wtajemniczonych. Czy od levela skilla Astrometrics zależy którą grupę mogę skanowac probami czy mogę skanowac kazda ale tylko od skilla zalezy ile naraz? Bo z poradnika na google ciezko sie domyslec tego niestety. Za ewentualne odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

P.S. Jeżeli ktoś zna jakieś fajne tricki co do skanowania to też chętnie się dowiem. Głównie skana chciałbym używac do szukania ukrytych beltow asteroid.

przemas

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:49:32 »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:58:59 »
Za każdy poziom skilla możesz skanować jedną grupę. Wybierasz podczas skanowania. Czyli od poziomu skilla zależy ILE grup możesz na raz skanować a nie JAKIE grupy.
O którym poradniku googlowym mówisz? Bo ten polski wyjaśnia to w dosyć przystępny sposób. A przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało :)
Skanowanie encounterów ma tylko jeden trick. Stawiasz multispectrale przy każdym miejscu w systemie do którego możesz się warpnąć (planety, słońce, pasy, stacje, bramy itp). Jak masz fart to coś znajdziesz, jak nie, to kasa za sondy poszła....
 :crazy2:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2007, 11:01:35 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Afterek

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2007, 14:06:25 »
Dzięki wielkie o tą wiadomość mi właśnie chodziło. Ale wnioskuję że to jest prawdziwy sport dla bogatych :D

Ronin

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2007, 14:14:00 »
Za każdy poziom skilla możesz skanować jedną grupę. Wybierasz podczas skanowania. Czyli od poziomu skilla zależy ILE grup możesz na raz skanować a nie JAKIE grupy.
O którym poradniku googlowym mówisz? Bo ten polski wyjaśnia to w dosyć przystępny sposób. A przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało :)
Skanowanie encounterów ma tylko jeden trick. Stawiasz multispectrale przy każdym miejscu w systemie do którego możesz się warpnąć (planety, słońce, pasy, stacje, bramy itp). Jak masz fart to coś znajdziesz, jak nie, to kasa za sondy poszła....
 :crazy2:

LOL multispectrale maja zasieg 999au wiec rzucasz ja gdziekolwiek i taka sile sensorow ze prawie nie da sie nie znalesc jesli cos jest w systemie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2007, 14:32:07 »
Rzeczywiście.  ???
Zasugerowałem się zasięgiem reszty sond do exploracji :P
Ale nie mów, że się nic nie da wykryć, bo się wykrywa... Być może rzeczywiście jakby wywalił przy każdej planecie itp komplet sond 4au to efektywność byłaby większa... Za krótko się jeszcze w to bawiłem.
Przedwieczny.

marioosh

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2007, 14:54:01 »
Cytuj
komplet sond 4au to
nie zrobisz tego... sonda nie może być wystrzelona w zasięgu innej sondy. w Poradnikach dałem linka do swojego artykułu na temat skanowania i eksploracji. tam jest wszystko dokładnie opisane i po polsku :)

pozdro

PS. sport dla bogatych? no może ... w sumie przez tydzień zarobiłem coś koło 800mln tylko, a to pewnie dlatgo, że tak mało gram. W eve da się zarobić na wszystkim, tylko trzeba się w tym specjalizować.

RIPsento

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2007, 16:03:30 »
Hmm dawno nie bawiłem się w kopanie więc jakie było moje zaskoczenie, gdy po skanowaniu pasa asteroidów nic się nie pojawiło oprócz jego nazwy. Jak mam sprawdzić w takim razie jakie są na nim rudy?

marioosh

  • Gość
Odp: sondy i astrometrics
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2007, 07:42:44 »
survey scanner i włącz mining na overview :)