Autor Wątek: Alt  (Przeczytany 2256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klecha

  • Gość
Alt
« dnia: Sierpień 16, 2013, 14:43:07 »
Na koncie mam dostępne dwa sloty na dwie kolejne postacie. Zastanawiam się czy można wykorzystać to miejsce produktywnie przy minimum zaangażowania. W necie wyczytałem, że opłaca się utworzyć alty kopiujące blueprinty, ponieważ uruchomienie ksero nie wymaga ciągłego nadzoru a skillowanie do sensownego poziomu ponoć nie trwa długo. Część osób poleca również produkcję, ale jest to chyba bardziej skomplikowane i czasochłonne. Jakie są Wasze opinie w tym temacie, możecie coś zaproponować?

Nadmienię, że wykupienie dodatkowego konta czy możliwości skillowania drugiej postaci na tym samym średnio mnie interesuje. Wolę przeznaczyć tą kasę na okręty do bitki. Chyba, że zwrot z inwestycji byłby w sensownym czasie ;) Natomiast co do handlowca, to na razie nie mam wystarczających funduszy a konkurencja silna.

P.S.
Marzeniem byłoby zarobienie na Plexa tymi altami bez ciągłego ich nadzorowania :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2013, 15:47:28 »
Jita alt. Możesz wykupić plexa do dual training i w 30 dni zrobić fajne skille do handlu i potem obracać na markecie.
Cała prawda o moim graniu...


Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alt
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 16:23:46 »
Cytat: Klecha link=topic=12338.msg204261#msg204261 date=1376656987
P.S.
Marzeniem byłoby zarobienie na Plexa tymi altami bez ciągłego ich nadzorowania :)
[/quote

Gdyby to było możliwe, każdy by tak zrobił i nie byłoby plexów na markecie, bo nie biorą się znikąd.
Planety kiedyś były jako tako dochodowe i nie musiało się codziennie logować. Teraz w HI Sec już tak dochodowe nie są, ale nie trzeba dopłacać do interesu (nie każdego).

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Alt
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2013, 16:42:35 »
Marzeniem byłoby zarobienie na Plexa tymi altami bez ciągłego ich nadzorowania :)

Dołącz do korporacji która ma dostęp do planetek za darmo (bez podatku) i odpal je na tych dwóch postaciach, czas skilowania nie jest duży, a zyski z tego na pewno ucieszą Twój wallet
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet