Autor Wątek: War Thunder  (Przeczytany 235842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpień 08, 2014, 09:24:55 »
Owszem ale mi chodzi o takie wejście po którym dziad chociaż przestaje do mnie strzelać bo działko to on ma straszne jak na ten tier :P

Ale wieża obraca się jak na KV2 ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:15:38 »
KW-2 (Klimił Woroszyłow kurwa, a nie Vołoszyłow) na szczęście jak na razie widziałem tylko raz, z daleka a i tak nie spodobało mi się jego wyraźnie wrogie spojrzenie pod moim adresem :P.
Swoją drogą tylko ja mam zastrzeżenie do MM i tego że jakimś maluchu z pierdziawką na pokładzie spotykam tiery II i to te wyższe? Szcsególnie zabawne są walki jak po drugiej stronie jest 10 t-34 1940 i podobnych a u nas dwóch - trzech takich i reszta lolki

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:33:31 »
Powinieneś spotykać maksymalnie maszyny wyższe o jeden tier od najwyższego tieru w twoim garażu.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:58:02 »
Tyle, że w tym patchu zniszczyli MM czołgów. Widziałem screeny gdzie PZ. III walczyły przeciwko IS-4M i T-54

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 08, 2014, 11:02:21 »
Powinieneś spotykać maksymalnie maszyny wyższe o jeden tier od najwyższego tieru w twoim garażu.
KW-2 spotkałem już po opracowaniu pz IV f1 mogłem pojechać do walki mając go aktywnego w slocie...., niemniej i tak frustrujące jest jak jadę czymś pokroju t-60 a zza winkla wyjeżdża 5 t-34 i zaczynają mną grać w piłkę strzelając się jednocześnie ze stugiem mojego kumpla któy jechał za mną

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 08, 2014, 11:43:13 »
BF 109 F-2

latam tym cudeńkiem, mam obecnie całego wyskillowanego. Pierwszy mój samolot, którym sie lata super, zwrotny, ma przypierdol

Miodzio
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 08, 2014, 12:05:57 »
BF 109 F-2

latam tym cudeńkiem, mam obecnie całego wyskillowanego. Pierwszy mój samolot, którym sie lata super, zwrotny, ma przypierdol

Miodzio

Ja po dłuższym czasie latania ciągle FW190 D13 i jetami wsiadłem do FW190 A-1.. WOW, oh wow. Odkrycie na miarę BF 109 E-1 czy JU 87 D-5 zanim je całkowicie zjebali.

Jakoś tymi pierwszymi BF 109 z serii f nie latałem jeszcze, muszę sprawdzić :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 08, 2014, 16:57:00 »
W T-50 najlepiej strzelać pod wieżę. Wchodzi jak w masło.

wszytkie rosyjskie tanki oprocz tdkow maja ten smieszny weakspot

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 09, 2014, 13:00:42 »
Ja po dłuższym czasie latania ciągle FW190 D13 i jetami wsiadłem do FW190 A-1.. WOW, oh wow. Odkrycie na miarę BF 109 E-1 czy JU 87 D-5 zanim je całkowicie zjebali.

Jakoś tymi pierwszymi BF 109 z serii f nie latałem jeszcze, muszę sprawdzić :)

Ten z jakimś lol-działkiem 15mm to musi być kupa. 20mm Motorenkanonne mit Minengeschoss albo na drzewo.

Niemniej, 190F-4, którymi latałem dużo, to naprawdę genialne samoloty. Zwrotne, z dużą mocą silnika i naprawdę dużą siłą ognia. G-2 to właściwie to samo, G-6/G-10 już nie budziły takich emocji, ale K-4 jest jak F-4, tylko dużo lepszy :)

Ja czekam na pierwszego 190D-9. Jeszcze trochę.

Na marginesie, nie było mnie 2 dni, wracam, jakich patch, 4 z 5 bitek skończyły mi się w poniżej 5 minut z powodu bombowców... kiedy oni wreszcie to naprawią. Albo jeśli uważają, że to jest OK, to ja po proszę możliwość "odznaczenia trybu" Ground Strike i będę grał wyłącznie w dominację.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 09, 2014, 14:14:25 »
Ten z jakimś lol-działkiem 15mm to musi być kupa. 20mm Motorenkanonne mit Minengeschoss albo na drzewo.

Niemniej, 190F-4, którymi latałem dużo, to naprawdę genialne samoloty. Zwrotne, z dużą mocą silnika i naprawdę dużą siłą ognia. G-2 to właściwie to samo, G-6/G-10 już nie budziły takich emocji, ale K-4 jest jak F-4, tylko dużo lepszy :)

Na arkadzie masz całkowitą racje ;) 3x 20mm robi niesamowitą robotę. Na historyku dużo ważniejsza jest zwrotność, odzyskiwanie energii, a w tym lekkie f'ki nie maja sobie równych.

Swoją drogą niedawno przeczytałem fajny fragment dyskusji z udziałem dev'a na forum. Ludzie po raz kolejny wypunktowali że tiery me262 ustawiające je w meczach z duuuużo lepszymi jetami to jawne skur.... i głaskanie po główce nubów w op maszynach. Odpowiedź deva była miażdżąca: "przecież me262 na 4x 30mm czyniące go bardzo groźnym przeciwnikiem" :D ;D Na marginesie warto zaznaczyć że me262 i me162 dzięki genialnemu tieringowi latają przeciwko mig15 i sabrom, są też 3, 4 krotnie droższe :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2014, 15:40:51 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 09, 2014, 14:31:01 »
* Doom zastanawia się jak wyglądałby myśliwiec mający latać z trzema dwustumilimetrówkami...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 09, 2014, 14:47:18 »
zajrzyj tutaj
http://kudlaty63.cba.pl/index.php/archives/2840
ludzie trochę fantazjowali :D
Sneer Quen

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 29, 2014, 13:55:38 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BzUUlO6ihwE[/youtube]

[gmod]Kasuj 's' z 'https'[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2014, 14:01:56 wysłana przez Mona X »
pewpew

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 29, 2014, 14:17:15 »
Ciekawostka.Jak poznać w WoT gracza który miał styczność z War Thunderowymi czołgami? Z sadystyczną przyjemnością rozjeżdża każde napotkane drzewo :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 01, 2014, 11:42:22 »
Wreszcie mam wszystkie modyfikacje do mojego Fockewulfa a5/u2 (battlerating 5.7)

- 6 działek
- engine injectorek, sinik masakra :D

niedość, że skurczybyk ma super wznoszenie to jeszcze mam 6 dział, które dosłownie rozrywają wszystko.
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 04, 2014, 18:00:10 »
Ciekawostka.Jak poznać w WoT gracza który miał styczność z War Thunderowymi czołgami? Z sadystyczną przyjemnością rozjeżdża każde napotkane drzewo :P

Aktualizacja 1.41.30
   
  • Drzewa mogą zostać teraz powalone/złamane pod naporem pojazdów (ta opcja jest jeszcze w trakcie opracowywania)

HA!
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 17, 2014, 13:44:59 »

Jacyś weterani samolotów mogą powiedzieć jak się goście od WT zachowywali wprowadzając nowe latadła miedzy już istniejące? Cofną mnie w opracowaniu drzewek poniżej pierwszego nie opracowanego? Nie cofną, ale nie pójdę dalej w gałęzi drzewka puki nie załatam dziur? Czy dostanę za free opracowane maszyny?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 17, 2014, 14:49:26 »
Jeżeli możesz czymś jeździć to będziesz mógł. Po prostu te nowe nie będą dostępne póki ich nie opracujesz. Jeżeli opracowujesz coś co będzie miało bezpośrednio pod sobą nowy tank to się to zamrozi do czasu aż nie opracujesz tanka niżej.

P.S. a gdzie mój Hetzer?! :o
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 17, 2014, 14:55:17 »
Cytuj
Jeżeli możesz czymś jeździć to będziesz mógł. Po prostu te nowe nie będą dostępne póki ich nie opracujesz. Jeżeli opracowujesz coś co będzie miało bezpośrednio pod sobą nowy tank to się to zamrozi do czasu aż nie opracujesz tanka niżej.
Robię Tygrysa panzerem III M, do drzewka w tą gałąź wrzucą III J bezpośredniego kontaktu tygrys z tym nie ma, więc teoretycznie dalej będę mógł go robić?
Cytuj
P.S. a gdzie mój Hetzer?! :o
Tam gdzie był - III era, pięrwsza gałąź od lewej, tyle ze chyba nazwe mu zmienili

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 17, 2014, 15:17:00 »
Robię Tygrysa panzerem III M, do drzewka w tą gałąź wrzucą III J bezpośredniego kontaktu tygrys z tym nie ma, więc teoretycznie dalej będę mógł go robić?

Tak, po prostu III j nie będzie dostępny póki go nie odblokujesz. Ale reszta jak najbardziej.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #405 dnia: Wrzesień 18, 2014, 15:55:31 »
Dobra asy przestworzy mam pytanie.

Pisałem wcześniej, że mam tego a5u2, którym latało mi się i dalej lata super.

Wreszcie odblokowałem BF'a g6 i g10. Ten pierwszy był trochę irytujący zważywszy głownie iż pierwsze gondole które mogłem montować były kalibru 30mm a, więc po oddaniu krótkiej serii (w moim przypadku dłuższej bo nie umiem tak dobrze celować jeszcze) leciałem do bazy albo przeładowywałem minute prawie (fss!). Dodam, że gram sobie na zmianę w arcade, historyki.

Teraz ból dupy
Do cholery jasnej ten pieprzony g6 kiedy tylko go wyskilowałem to była jedna wielka pomyłka, wolne bydle, skrecać to nie umie w porównaniu do poprzedników, jedyną rekompensatą było działo 30mm na nosku, którym próbowałem ściagać bombowce, ale zanim je dogoniłem to byłem wstanie skoczyć do klopa, zrobić kawke i umyć okna w domu.
Przeżyłem jakoś głownie expiąc a5u2 do g10.

BF g10
Pierwsze moje skrzydło z tieru 4. Bez dwóch zdań widzę niemiecki power w tym bfie bo kiedy zostanę na tych 7-8 kilometrach to zazwyczaj nurkuje i wracam na tą sama pozycje z różnica 700-1000 metrów. Jest OK, ale mam pytanie.

Jak efektywnie latać niemcami bo pomimo tego, że fajnie sie tą 10tką manewruje to zazwyczaj kochany match making mi dobiera takich przeciwników, że niedość, że mędy są wyżej odemnie o 2k jak ich spotykam. to spadaja mi na dupsko w sekundę.

Troche jestem poirytowany bo po prostu widzę, że za każdym razem mnie amerykańce ogrywaja na historykach albo ruski a ja dostaje gre za grą koszmarny wpierdol.

Jedyne co daje mi kille to gondole Fockewolfa bo mogę nimi szprejować i celować mniej wiecej w skrzydła samolotów.

Przeciętna gra wyglada tak.
1. biore g10tke zabije nim może dwa samoloty, spadam od czegoś.
2. biore g6tke lece na jakieś trójkąciki wroga, coś zabije spadam od razu.
3. Lece fockewolfem i dopiero nim znowu nabijam kille i jestem wstanie pokazać jakikolwiek opór.

Troche mam ból dupska, ale ostatnie wpierdole każą mi sie zastanowić bo może to ja coś po prostu źle w tą gre gram :D
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #406 dnia: Wrzesień 18, 2014, 17:05:21 »
Generalnie taki ból dupska ma każdy niemiec.. Nie doradzę Ci nic w sprawie bf'ek bo nienawidzę tego dziadostwa :) Uwielbiam E1, F'ki i G2, następne mnie odrzucają, ale specyfika walki jest również inna..

Ogólna taktyka walcząc niemioszkami to trzymanie sie grupy i wzajemne ubezpieczanie (łatwo powiedzieć na randomie). Walcząc samotnie masz szanse tylko z przewagą energii, bearcaty z którymi się spotykasz są lepsze we wszystkim ( ! ), włącznie z uzbrojeniem (głównie chodzi mi tu o łatwość celowania na dużych prędkościach). Jak odlatujesz od grupy i widzisz przeciwników nad sobą zawracaj i leć w kierunku swoich. Nurkującemu z dużą prędkością przeciwnikowi jest dość łatwo uciec, jeśli Cie nie trafi za pierwszym razem to jest szansa że ktoś z kolegów się nim zajmie. Najgorsze są właśnie pierwsze momenty po spotkaniu, później wysokości się wyrównują i generalnie niemcy zaczynają mieć przewagę. Nie dlatego że maszyny są lepsze.. Po prostu walka z OP maszynami szybko wyrabia skilla.. Bo inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć żeby wolfpack ta-152, fw-190 i bf-109 rozwalał 15 bearcatów z jetami praktycznie do 0, co trafia się często..

Zawsze będą nad tobą, chyba że lecisz FW-190 d13 to jesli masz perfekcyjnie opanowana procedurę wznoszenia to masz szanse na to że spotkasz ich na równej wysokości. Raczej unikasz samotnych walk, jeśli nie są koniecznością.. Foke bearcat wykręci, a bf'ce ucieknie w nurkowanie.. O gondolach zapomnij na historyku, upośledzają tylko aerodynamicznie samolot i dodają masy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #407 dnia: Wrzesień 18, 2014, 19:02:57 »
lata ktoś niemiaszkami na historyki coby sobie potrenować syncho bączki?
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #408 dnia: Wrzesień 18, 2014, 19:57:11 »
lata ktoś niemiaszkami na historyki coby sobie potrenować syncho bączki?

GlassCutter :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 02, 2014, 16:14:25 »
Devsi z CCP ewidentnie chcieli odwrócić nasza uwagę od rzeczy naprawdę istotnych! Na serwerze testowym pojawił się Horten Ho 229!!!
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Goomich

  • Gość
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 06, 2014, 22:02:50 »
Totalnie bym poszedł na ten film do kina.

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=27408

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 06, 2014, 22:30:11 »
tia, przyłożyli się jak mało kto do tego filmu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 06, 2014, 23:15:34 »
Eh niemiec dogfightuje z bombką ???

Anyway jak na nich to trailer średniaczek, co wcale źle o nim nie świadczy ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 09, 2014, 18:05:11 »
[youtube]http://youtu.be/Dw02QWAz-eQ[/youtube]

Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 10, 2014, 20:22:57 »
Horten nadchodzę! My body is ready!

Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 10, 2014, 23:49:33 »
To Photoshop. Nikt nie może osiągnąć tego wyniku grając Niemcami w ruskiej grze. A jeśli tak, to musiałeś hackować, bo inaczej się nie da, albo nam tu zdradzisz pewne info i się dowiem.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 11, 2014, 11:34:29 »
To Photoshop. Nikt nie może osiągnąć tego wyniku grając Niemcami w ruskiej grze. A jeśli tak, to musiałeś hackować, bo inaczej się nie da, albo nam tu zdradzisz pewne info i się dowiem.

Najpierw B17, potem nur i wianie przed myśliwcami. Jak minąłem się ze swoimi to zawróciłem i zacząłem grać klasycznie jak ciężki myśliwiec odpędzając beercaty i p-51 z ogonów naszych ziomali. 2 było tak sprytnych że uznali że walka czołowa z Me-410 to dobry pomysł. Okazało się że niekoniecznie :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 17, 2014, 11:51:45 »
No cóż pograłem trochę w War Thunderka, dzisiaj grę skasowałem.
Niemcy są totalnie niezbalansowani. Po nowym patchu moi znajomi nawet nie tykają niemców bo albo nas rzuca na F7F, albo na jety.

Zrobilem me 262, którym bije sie głownie z samolotami takimi jak: pantery, sabry etc.

Dziekuje bardzo :p

ps. chciałem odskocznie od eve, ale w WT musze sie nameczyć żeby gre wygrać i mi się po prostu nie chce <leniuszek>
pewpew

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 17, 2014, 13:38:30 »
No cóż pograłem trochę w War Thunderka, dzisiaj grę skasowałem.
Niemcy są totalnie niezbalansowani. Po nowym patchu moi znajomi nawet nie tykają niemców bo albo nas rzuca na F7F, albo na jety.

Zrobilem me 262, którym bije sie głownie z samolotami takimi jak: pantery, sabry etc.

Dziekuje bardzo :p

ps. chciałem odskocznie od eve, ale w WT musze sie nameczyć żeby gre wygrać i mi się po prostu nie chce <leniuszek>

Spoko, problem jest na tyle ewidentny, że nawet goście z Gaijin przyznają, że matchmaking w obecnym wydaniu nadaje się do kosza. Ciekawe na ile trafne okaże się oparcie matchmakingu na liście samolotów, z którymi dane latadło będzie się mogło naparzać i czy nie wydłuży to jakoś koszmarnie kolejki (pozdrawiam fanów trybu symulatora).

Szczegóły:
http://devblog.warthunder.com/2014/10/02/the-future-of-matchmaking/?hl=en
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 17, 2014, 14:11:00 »
No cóż pograłem trochę w War Thunderka, dzisiaj grę skasowałem.
Niemcy są totalnie niezbalansowani. Po nowym patchu moi znajomi nawet nie tykają niemców bo albo nas rzuca na F7F, albo na jety.

Zrobilem me 262, którym bije sie głownie z samolotami takimi jak: pantery, sabry etc.

Dziekuje bardzo :p

ps. chciałem odskocznie od eve, ale w WT musze sie nameczyć żeby gre wygrać i mi się po prostu nie chce <leniuszek>

Nubie cholerny! Mówiłem nie tykaj tych samolotów, zrób sobie FW190 A4. Latamy nimi w zabijakowym gronie i dziennie na 10 - 15 rozegranych bitek przegrywamy jedną. To jest w zasadzie A5 tylko i jeden tier niżej.

Jety to nieporozumienie, ale tłokowce w końcu mogą powalczyć. Dobry samolot + dobry team i siejesz terror.

Ja od kilku dni testuję Hortena, pomimo kilku rażących bugów widzę w nim potencjał.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit