Autor Wątek: implant Salvaging SV-905  (Przeczytany 2246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blademort

  • Gość
implant Salvaging SV-905
« dnia: Styczeń 22, 2013, 22:44:07 »
czy może ktoś stosował ten implant i może powiedzieć na ile opłaca się wydać na niego kasę?

Miriabel Ka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2013, 23:02:43 »
Jeśli dużo salagujesz i nie masz skilla salvaging na lv5 to może Ci się przydać

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2013, 04:00:19 »
salvager na 4 i rigi do salvagingu i nie masz wraku którego nie przerobisz na żyletki, i to w czasie krótkim. Piątka salvaga i udostępnany przez nią t2 salvager w połączniu z tymi rigiami kasuje z overviu 99% wraków max po drugim cyklu więc imo nie, nie warto.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Prowe

  • Gość
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:29:49 »
Ja mam salvaging na 3 + 3x rigi T1 do salvagowania do tego Noctisa z dwoma salvagerami, 6x tractor i 5 dron salvagujących. Zanim zdążę ściągnąć wszystkie wraki po misji w danym pokecie drony zjadają w tym czasie ok. połowy wraków. Jak już mam wszystkie wraki wokół siebie odpalam te dwa salvagery, które razem z dronami wykańczają drugą połowę błyskawicznie. Implant jest mi zbędny. Jeżeli jednak Ty chcesz specjalizować się w salvagowaniu, latać za gangiem zbierając wszystko co zestrzelą oraz to co z nich zostanie i do tego oczekujesz, że będziesz to robił maksymalnie profesjonalnie, to implant jest jak najbardziej wskazany. W innym wypadku zapomnij o takim gadżecie, szkoda ISK-ów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:32:17 »
Cytuj
Jeżeli jednak Ty chcesz specjalizować się w salvagowaniu, latać za gangiem zbierając wszystko co zestrzelą oraz to co z nich zostanie i do tego oczekujesz, że będziesz to robił maksymalnie profesjonalnie, to implant jest jak najbardziej wskazany. W innym wypadku zapomnij o takim gadżecie, szkoda ISK-ów.
Osobiście spodowałbym gościa który by latał w gangu z takim kablem zamiast czymś przydatniejszym

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

blademort

  • Gość
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:57:24 »
 A czy to, że w opisie jest napisane, że zwiększa o 5% szansę wydobycia oznacza, że można wyciągnąć więcej salvage z wraku, czy tylko po prostu powoduje skrócenie czasu salvage trudnych wraków?
Alt, którym salvaguje ma skile na 5, mało jest wraków które przetrzymają max 2 cykle salvagera. Więc nie interesuje mnie skracanie czasu, ale myślałem, że może inwestycja w taki drut powoduje, że salvage może być odrobinę bogatszy?
@Doom - ty nie masz alta do logistyki? Same bojowe? :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: implant Salvaging SV-905
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:08:01 »
Cytuj
A czy to, że w opisie jest napisane, że zwiększa o 5% szansę wydobycia oznacza, że można wyciągnąć więcej salvage z wraku, czy tylko po prostu powoduje skrócenie czasu salvage trudnych wraków?
I skil i rigi i ten implant powodują że masz większą szansę na otwarcie wraku w danym cyklu, nie meiszają się do tego co i w jakiej ilości dropnie
Cytuj
Alt, którym salvaguje ma skile na 5, mało jest wraków które przetrzymają max 2 cykle salvagera. Więc nie interesuje mnie skracanie czasu, ale myślałem, że może inwestycja w taki drut powoduje, że salvage może być odrobinę bogatszy?
Dostaniesz co najwyżej efekt placebo, też na jednym charze mam w zasadzie maks skill i jakoś tak albo otwieram wrak za pierwszym - drugim podejściem, albo cykle lecą tak jak na noobskilach implant tu raczej nie pomoże
Cytuj
Doom - ty nie masz alta do logistyki? Same bojowe?
W sumie poza  producentem który jak wydokowuje to wiosłuje do labów na posie i spowrotem do stacji i tych paru zapychaczy slotów w różnych rejonach do sprawdzania cen, to raczej żaden z moich charów nie podpada pod rolę tylko logistyka
Z drugiej strony taki ze mnie morderca ze ho ho może już mam łącznie ze 200 kili z czego najmniej 1/3 to na różnych GN itp :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.