Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - [WILD5] Gagat

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 16
71
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Maj 08, 2018, 16:55:35 »
hehehe, dobre ;]

72
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 05, 2018, 19:34:47 »
w tej grze wszystko jest możliwe, kwestia jak często ;]. Jak trafisz odpowiedniego łosia, to można mu statkiem za 10 mln zabić statek za 1b.
np https://zkillboard.com/kill/68345590/ hehe

73
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 05, 2018, 17:29:04 »
ja absolutnie nie namawiam Cię na farmę. Farma to zło, zło konieczne dla większości niestety. Kerbiry rzadko wożą loot po gejtach, bo po to kiedyś CCP zepsuło grę robiąc Jump Bridge, Jump frachty itd, żeby nie musiały. Raciarki nie mają lootu, chyba, że wypadnie coś kolorowego z fitu, ale teraz to raczej rzadkość, bo w 00 farmią tylko tanie vexory navy, albo cariery, Co innego to raczej rzadkość i zresztą takiego ratla przy twoim poziomie skili i skila nie ruszysz. W low podejrzewam, że raciarki które jesteś w stanie ruszyć, są jeszcze biedniejsze.
Pvp jesteś w stanie spokojnie robić, ale robienie pvp, a utrzymywanie się z tego to zupełnie inne rzeczy.

74
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 05, 2018, 15:30:07 »
powodzenia z tym utrzymywaniem się z pvp ;]. Plex kosztuje około 1.5b, jak zarobisz z pvp na statki i plexa to szacun ;]. Znam kilku dobrych pvperów, kilku bardzo dobrych solo pvperów i każdy raczej dokłada dużo do biznesu ;]. Jedyną walutą jaką otrzymują są łzy kerbira i złość umierających lokalsów. Może to rzeczywiście kwestia postawionego sobie celu i dobierania targetów, ale... ;].

Np możesz zapytać chłopaków z Project Haven. Oni mieszkają w low, w bardzo dobrym regionie, mają dużo kili, dużo się biją, na pewno kilku z nich bardzo dobrze ogarnia, ale czy dadzą rade z tego wyżyć ? Mówię, może to kwestia dobierania celi i stawiania sobie zadań. Zobacz ile średnio dropią statki, biorąc pod uwagę, że ty nie giniesz, ile ich musisz zabić na plexa ;].

75
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 02, 2018, 20:16:21 »
przy twojej ilości sp zarabianie na zabijaniu raciarek jest raczej nie możliwe. Powiedzmy sobie szczerze, vexorem navy nawet bym nie uciekał jak bym zobaczył tristana czy inną t1 fregate. Zresztą na vexorach też nie zarobisz, bo one są tanie i mają tanie fity. Nie wiem jak się raci w low, ale tam też raczej się na tym nie dorobisz ;]

76
Black rise, chyba najfajniejszy region w low. Dobra decyzja

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


77
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 02, 2018, 14:04:01 »
Niektórzy coś tam niby zarabiaja hotdropujac. Ja tam się nie znam. Na pvp czasem trafisz fajny loot, ale co z tego jak refundujesz nim statki tym co nie ogarnęli a spadli lecąc z tobą :). Zapytajcie Gaunta jak się zarabia latając solo hehe.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


78
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 02, 2018, 12:15:56 »
Na pvp solo raczej ciężko zarabiać. Chyba, że łapiesz raciarki, ale do tego potrzebujesz mieć dobry dość drogi ship, najlepiej latać z wh, itd. na jednego chara raczej się nie dorobisz w dzisiejszych czasach w ten sposob

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


79
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 02, 2018, 07:06:28 »
PVP to bardzo fajna, ale i kosztowna zabawa. Niestety raczej nie złożysz nic poniżej 10 mln isków, czym można się pobić. Skile też trzeba mieć, żeby móc używać i zafitować statek. Eve to gra dla cierpliwych. Niestety żeby dobrze grać pvp, to trzeba też dobrze zarabiać. Nie wiem gdzie kupujesz, ale kupuj w jita, tam jest największy market i najlepsze ceny zazwyczaj. Z 250 tys sp nie pograsz solo pvp. Właściwie to nie pograsz wogóle pvp. Co najwyżej możesz polecieć z jakaś grupą i powchorować się na to co oni zabijaja ;]

Co do punishera, to w bardzo dużym skrócie wjeżdżasz na 0, dajesz scrambla, przepalasz działka i modlisz się żeby przeciwnik umarł pierwszy ;]

80
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 01, 2018, 20:12:06 »
pvp w eve to bardzo złożony temat i w zależności z kim, gdzie i jak chcesz się bić taki bierzesz statek i fit. Na początku pewnie najlepiej by było polatać fregatą lub deską w milicyjnym low, w black rise np. Najwięcej byś się nauczył. Solo to jest najbardziej wymagający sposób latania w tej grze. Żeby ogarnąć w ogóle co, po co i dla czego się robi to musiałby Ci ktoś chyba z tydzień tłumaczyć ;]. Samo poprawne fitowanie to temat rzeka. Liczy się nawet poprawna kolejność ułożenia modułów. Kiedyś były akademie, które uczyły podstaw. Teraz to nie wiem czy jeszcze jakaś jest. Musiałbyś znaleźć jakiegoś masochistę, który usiadłby z tobą i tłumaczył wszystko od a-z. Moim zdaniem jedynym wyjściem jest dołączenie do jakiegoś np low secowego korpa i uczenie się od starszych i na własnych błędach. Sam będziesz uczył się pięć razy dłużej, a i tak, wielu rzeczy nie ogarniesz bez wskazówek kogoś oblatanego.  Chyba, że będziesz całymi dniami czytał o trakingu, expolosion radius, velocity itd. Dlaczego jedne moduły przepala się cały czas, inne okazjonalnie. Są to też dziesiątki godzin spędzone na fitowaniu wszystkich statków, nie tylko dla siebie, ale też żeby wiedzieć czego po którym można się spodziewać. Wiadomo, wszystko przychodzi z czasem, ale jak będziesz tylko pytał na centrali i grał sam to ten czas się drastycznie wydłuży ;].

81
Dyskusje ogólne / Odp: Fanfest 2018
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 10:40:51 »
frakcja już poszła sporo do góry. Na pewno będzie się latać drożej eheh

82
Isen nie grał 12 lat, to mógł nie wiedzieć :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


83
z thery to raczej się nie da dropować capsami ;]. Chociaż jak by zorganizować, przerzucić i mieć cierpliwość to na pewno da się coś takiego zrobić. Tylko poco robić to co v0lta, tylko się przy tym bardziej namęczyć. Wystarczy jeden blob w therze, który wskakuje i gwałci jakieś dziwne capsy. Szkoda, że z fajnego korpa i z samej thery, zrobili to co zrobili. Oby szczezli hehe.

84
Ja się zgodzę z Gagatem odnośnie tego że obie grupy mają problem odnaleźć się zarówno hunterzy w z 0.0 jak przylecą do low tak i lowsekowcy jak polecą do 0.0

WH to optymalne rozwiązania, nie do końca super bo , tak jak ostatnio po przeskoku przez WH do 0.0 rozbiliśmy kampę https://zkillboard.com/related/30004705/201802232100/


to ktoś BSem na MWD zawalił dziurę za nami
i zmuszeni byliśmy w 4 bc walczyć z kolejną kampą która była przygotowana na nas:

https://zkillboard.com/related/30004703/201802232200/ ale było fajnie i wesoło.

Nam się podoba o tyle tu w lowsek że możemy jak chcemy mieć brawla w BSach lub też polatać małymi statkami, a celów jest sporo. Jak ktoś chce latać Dredem na solo to też większa szansa
na jakieś fajne kille.

Sama mechanika jest inna. Agresja na gejcie = 300DPS z sent, więc mam już wyuczony ninja takl cepem, a ciągle obrywanie od sent hartuje ducha , i jak się jest na polu walki to się jakoś nie panikuje jak przyjmujesz dmg. My wiemy jak walczyć pod sentry nawet małymi szipami i przetrwać: https://zkillboard.com/related/30003086/201802072100/ ale czasem i tak się mega fejluje.

Inaczej mechanika też jest na plexach. Tam na ogół jest walka, i tam warpują floty na brawla - z tym że na plexie nie możesz rewarpować na swoich i celestiale w gridzie , jedynie zostaje rewarp na plexa w dystansie 0-100km. Jak ktoś dolatuje do floty to może oznaczać szybką śmierć jeżeli wylądujemy np. na 0 na plexie.

W nullsek znów z tego co pisze Karaś to ciągle "cyno up" , dlatego pewnie nie da się latać inaczej niż na kajt, co jest dla mnie zrozumiałe.
Co do tego wszechobecnego "pedalstwa" to czym się różni cyno na ryj od złapania BSa na anomalce/gejcie przez kajtującą flotę? Nie ma co marudzić tylko się dostosować i zabijać tam
gdzie się tylko da.

Reasumując Piraci powinni więcej latać po 0.0 a nullsekowcy po lowsek, tak aby podciągać swoje umiejętności PVP, co pewnie we czesnym etapie może odbić się czerwienią na KB. Wszelka rozmowa o wyższości null and low i odwrotnie jest zbędna chyba że ktoś lubi bić pianę.

dokładnie, nie ma żadnej wyższości. Oba miejsca są spoko i dla odmiany warto odwiedzać i nula i low. Latanie z wh tak jak mówisz, wiąże się z ryzykiem zawalenia jej i niestety nie masz możliwości zmiany setupów, tylko wybierasz szipy i lecisz się bić. Jak przewalą to szukasz powrotu często przez cały wieczór, lecąc np kilkadziesiąt jumpów.
Z tą różnica między gwałceniem raciarki a cynem i tak dalej to różnie bywa. Raciarki łapie się głównie żeby wyspawnić bitkę od nieśmiałych localsów. Jak nie przylecą to nie przylecą i tyle. Jak wyspawnisz ich 3x więcej niż masz sam i do tego oni mają recony, logistyki itd, to albo lecisz dalej albo logoff ;]. Jeśli wyspawnisz nawet 3x tyle, ale bez jakiś zupełnie wykluczających walkę ewarów i logistyków w ilości takiej, że szkoda ammo żeby strzelać, to się bijesz. Jak ktoś lata tylko po to żeby łapać raciarki, a ucieka przed wszystkim innym to jest to słabe. Mi w low bardzo się podobają bitki na plexach, właśnie przez brak możliwości przewarpowywania na kolegów lub na combat proby. Mniej mi się podoba często duża zachowawczość w podejmowaniu walki w low. Choć nie jest to regułą. Prawie tak samo często jak w 00 można dostać cyno na morde i carriery. Szczególnie jak rozbijesz jakąś kampe w low i przegonisz localsów, to zaraz idą w ruch cariery i inny shiet. Tak samo jak w 00 zresztą.
Wczoraj w 00 dostaliśmy na dzień dobry flotę kilku cerberusów, huginów, orthrusów, feroxów, hiców itd. Zero szans na jakiekolwiek starcie, a goście i tak nie wskoczyli na naszą stronę, tylko czekali aż to my wskoczymy. Nawrotka i powrót. Taka gra, nie co dzień trafia się fajna bitka, gdzie można cokolwiek zrobić ;]

85
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 27, 2018, 14:44:01 »
Kajt gang jest dobry do pewnych rzeczy, do innych słabszy. Dla nas to konieczność, bo inaczej nie przeżyjemy żadnego starcia i tyle.

P.s. taka ilość dumpow, że pewnie nawet by nie mogli zalokowac gejta stojąc na nim :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


86
eh odwieczna wojna, nudne to już. Low i null mają nie wiele miejsc gdzie się można pobić. W low jest kilka dobrze ogarniętych ekip, szczególnie w okolicach black rise, ammake police itd. Ale gdzie nie ma dobrych ekip ?. Może w hi secu, tego nie wiem bo tam nie zaglądam. W nullu takie spotkasz, w wh, w low. Najlepiej jest latać tu i tu i się rozwijać. Dziwne, że super prosy z low, jakoś nie mają zbyt dużych osiągnięć w farmieniu kerbirów z nula, a ci co latają tylko po nulu, nie mają osiągnięć w low. Przeglądam sporo kb i widać, że prawdziwi prosi, czyli vydra i hydra, farmią i jednych i drugich, a obecnie mieszkają w wh hehehe (nie cała hydra, tylko kuavakei, chociaż to takie połączenie vydry i hydry trochę.). Co nie oznacza, że w wh mieszkają lepsi pvperzy, bo najlepsi mieszkają tam gdzie chcą i zmieniają swoje lokalizacje, w związku z szukaniem kontentu. Więc nie miejsce uczyni z ciebie pvpera, tylko chęci. Poza tym pedalstwo jest wszędzie, czy kampy, cyna, capsy, w low, czy podobne rzeczy w nullu. Tego nic nie zmieni

P.s. a sutonia to przypadkiem nie jest w goonach na codzień, a tylko na czas at wchodzi do hydry ? W sumie nie wiem gdzie mieszka, ale tak mi się coś kojarzy.

87
Centrum Rekrutacyjne / Odp: ......
« dnia: Luty 26, 2018, 16:44:10 »
Szybkie poddanie :). W EVE ciężko się żyje, jak się nie ma dystansu i nie znosi trola :). Ja to nie lubię jak ktos udaje zbyt poważnego lub dorosłego czy coś :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


88
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 26, 2018, 06:43:16 »
te zmiany chyba mają na celu zwiększenie użyteczności hacy. Oby nie wyszło tak jak z t3 cruisami, gdy zamiast zmniejszyć ich użyteczność w blobach, używa się ich chyba dużo więcej ;]. Może odświeżą trochę ishtara, by nadawał się do czego innego niż bycia raciarką botem

89
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 23, 2018, 09:27:26 »
Napisałem, że nie oglądam takich filmików, bo nic nie wnoszą, a nie, że ich nie uznaje. A  jak się lata w takich flotach i dlaczego to wiem, bo się trochę w takich nalatalem. Ja bym chętnie polatał inaczej niż kajt, ale jak wskoczysz gdziekolwiek i podejdziesz na zasięg scrambla, to dostajesz cyno na mordę i tyle. Nie da się. Jedynym miejscem są chyba te nowe eventy i czasem plexy w low. A tak czy w low czy w null, zawsze kończy się tak samo, a ja lubię swoje statki.

Worstplayerever to chyba jest jednak lussy, a może i nie jest. W sumie nie wiem. Chyba, że ktoś inny wrzuca filmiki na jego kanale youtuba

Może się źle wyraziłem. Te filmik nic nie wnoszą dla takiego szarego pilota jak ja. Jak ktoś chce być fc, to może i coś tam wyciągnie z tego, bo baltrom (bo to chyba on prowadzi?), zna się na swojej robocie i czy muninami, czy caracalami, poradziłby se bardzo dobrze.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

90
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 20:36:30 »
to jak juz porównujemy statek za ponad 200 mln do hurka za 50mln, a wcale on nie jest jakoś wyraźnie mocno lepszy ;], to możemy go też porównać do cerba, sleipa, lub lokówki. Obecnie na zetce nie ma żadnego haca, są legion, tengu, lokówka, mach i 3 pirackie cruzy. To raczej o czymś świadczy. Jak filmik zaczyna się od anchor up, gdzie fc robi wszystko za wszystkich, a reszta tylko włącza orbitę i wciska f1, to ja raczej wyłączam to od razu ;]. Ani z tego nic się nie można nauczyć, ani to ciekawe.

Dla lucy jakiego statku byś nie dał to i tak poleci tym dobrze, bo po prostu gość jest w chuj dobry Asm ;]

91
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 18:05:59 »
dla mnie to jest raczej 5, 10 i blob ;]

92
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 16:33:16 »
munin nadaje się do flot ? chyba tylko handelbars tego używają ;]. On ani nie ma dobrej alfy, ani dobrego tanka. Już chyba hurki t1 są lepsze, już nawet nie mówiąc o fleet issue. Deimos do flot się nie nadaje i dlatego nikt w nich nie lata. Do solo tak. Do małych gangów już tak średnio. Vaga tak samo. Solo fajny, do gangu taki sobie, do flot z dupy. Jest obecnie chyba tylko jeden używany flotowo hac i jest to cerberus, który jest na tyle idiotoodporny, ma duży dps, bardzo duży zasięg, jest w miarę szybki i ma niezły tank. Innego haca po prostu nie opłaca się używać. Bo żaden inny nie ma tyle dpsa, na tyle km, nie jest tak mobilny i nie strzela różnym typem damagu. Z drugiej strony masz feroxy, hurki itd. O wiele tańsze, strzelające dalej z większym dpsem niż hace. Z niezłym tankiem jak na taki t1 crap. Więc uważam, że zmiany dla hacy są potrzebne, jeśli mają latać w większych flotach

93
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 09:39:30 »
najlepsza zmiana w draku navy, w końcu może będzie się do czegoś nadawał. Może w końcu muminy będą nadawać się do floty. Bo do gangu to raczej nadal nie będą zbyt użyteczne. Moim zdaniem nerf ortha trochę za bardzo kosmetyczny, ale może to i dobra metoda, żeby nie skończył jak ishtar ;]. Ja bym mu jeszcze coś znerfił ;]. Dobrze, że zmieniają statystyki hacy, bo one są mega gówniane. Oprócz cerberusa oczywiście. No i oczywiście zmiana lock range dla t1 bsów, da nowe możliwości do skakania z prelockiem i scramblowania ;]. To jest całkiem mocna zmiana, plus większe cargo na cap boosterki

94
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 08:07:04 »
koszt paliwa dla użytkownika supera, to brzmi tak jak koszt paliwa dla użytkownika ferrari ;]. Raczej i jeden i drugi ma to w dupie, bo go stać ;]

95
w sumie to myślałem o innych wartościach ;]. Dla mnie 30 osób to jest duży korp. Chyba już jestem spaczony ;]. U nas całe super mega ally ma może 15 osób jak wszyscy by zalogowali hehe, a to się nie dzieje za często. Właściwie to chyba nigdy. Ostatnio jak mieliśmy gang 11 osób, to już robiło się trochę za ciasno i raczej mało kto u nas czuje się dobrze w takim "blobie" ;].  W tej chwili jest np 9 osób na tsie, z czego 2 już od dawna nie grają w eve, ale gramy razem w inne gierki, albo po prostu gadamy. Takie przyzwyczajenie. Z tym mentorem to też jeśli jest on mocno aktywny to ok, ale jak loguje raz na dwa-trzy dni, to też trochę słabo. Dla nowego oczywiście, bo starzy to wiedzą co w tej grze i gdzie można robić i sami sobie dobierają ekipę do swoich wymagań i oczekiwań. Ważne żeby coś się działo, żeby było z kim gadać i co robić. Żeby nie grać w tą grę samemu.

96
Inne gry / Odp: Gry strategiczne - średniowiecze, starożytność.
« dnia: Luty 20, 2018, 16:52:12 »
to trochę taki wiedźmin w średniowieczu, bez żadnych czarów itd. Z minusów na pewno trochę bugów, ale nie na tyle, żeby mocno to przeszkadzało w grze. Mi się 2x zdarzyło wyrzucenie do pulpitu i 2x nie mogłem przejść przez drzwi. Co znikało po załadowaniu gry jeszcze raz. Więcej nic nie zauważyłem. System robienia savów też słaby, ale da się to bez problemu ogarnąć. Plusy jak dla mnie, grafika, fajne walki na miecze, fabuła i questy. Ogólnie gra sie bardzo przyjemnie.

97
Jak dla mnie to na początek szkoleniówka>dyzy korp, w dużym blobie>mały korp. Zanim poznasz grę, zobaczysz co w tej grze można robić i jak, to w małym korpie, gdzie albo nie będzie nikogo online, albo będzie bardzo mało aktywnych ludzi, po prostu się znudzisz grą. Małe korpy są dobre dla takich starych zgredów jak ja, gdzie gramy ze sobą od lat i siedzimy często na tsie żeby sobie tylko popierdolić. W tej grze, szczególnie na początku, lepiej mieć dużo kontaktu z innymi ludźmi, którzy Ci pomogą. Gdybym zaczynał, na pewno nie chciałbym być w 5-10 osobowym korpie, w którym zalogowanych jednocześnie jest max 2-3 osoby i przez większość czasu nie ma z kim pogadać i nie ma z kim grać.

98
Inne gry / Odp: Kingdom Come: Deliverance
« dnia: Luty 19, 2018, 22:19:39 »
bardzo fajna gra. Ma jeszcze trochę bugów, ale i tak jedna z lepszych gier w jakie ostatnio grałem

99
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 19, 2018, 18:06:40 »
AVRSE to dobre ludzie, po prostu dla nich fun się zaczyna jak ktoś inny przestaje mieć fun i zapomina, że to tylko gra. ;)

ale to oni chyba o tym zapominają, bo sapią się na localu. Poza tym jak mówię, zwykłe gej kampery, nic innego ;]

100
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 19, 2018, 08:14:33 »
Nasi koledzy z roir :). Zwykle gej kampery

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


101
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 19, 2018, 06:38:45 »
chodziło zapewne o to, żeby cytadela wyskoczyła na innym kb po zabiciu. Się nie udało.

102
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 17:13:12 »
a niby dlaczego nyx ma nie sprawdzać anomki zanim warpnie ? To są podstawowe rzeczy w botach. Botów jest mega dużo, CCP nie jest w stanie tego ogarnąć. Nie sądzę, żeby siedzieli nad każdym raportem całymi dniami. Jeśli clicker ma ustawione różne czasy, to udowodnienie tego pewnie nie jest za proste. Trzeba nad tym posiedzieć. Raczej im się nie chce. Musieli by zbanować pewnie połowe nulla, żeby załatwić sprawę ;]

103
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 14:44:58 »
boty ;]. Wystarczy poleciec do dronkowa itd, żeby zobaczyć jaka jest skala bocących vexorów i carierów. Tak, tak, bo vexory same farmią. Gówno prawda ;]. Nie wiem czy ccp wogóle ma narzędzia do walki z clickerami itd. Jaki jest sens podpierdalania swoich kolegów z ally jak 3/4 ruskich farmerów to boty ? Po co obniżać swoje szanse ? ;]

104
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 11, 2018, 12:54:23 »
dobre fity tych rurków. Miło też, że nie schował dron do mobile depota. Trzeba się w końcu dzielić z innymi ;]

105
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 07, 2018, 21:15:18 »
hm, w sumie to szkoda czasu żeby to komentować  :P

już chyba to bardziej pasuje
https://zkillboard.com/kill/67875996/
heheh

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 16


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal