Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - [WILD5] Gagat

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15
456
Patche i dodatki / Odp: Vanguard - Patch Notes'y etc.
« dnia: Październik 14, 2015, 11:07:20 »
E scram na 24 km robi robote w takich sytuacjach ;)

457
Patche i dodatki / Odp: Vanguard - Patch Notes'y etc.
« dnia: Październik 14, 2015, 10:49:36 »
Zawsze można wziąć dampy i wtedy nie ma problemu :)

458
Patche i dodatki / Odp: Vanguard - Patch Notes'y etc.
« dnia: Październik 14, 2015, 10:40:25 »
No to fakt. W sumie dobrze, bo teraz orthrus będzie musiał uwazac i te fity z dupy bez defensywnego scrama będą spadać jak szmaty :).

459
Patche i dodatki / Odp: Vanguard - Patch Notes'y etc.
« dnia: Październik 14, 2015, 10:16:07 »
Trochę dobrze i nie dobrze. W tej chwili dobrze zafitowanego orthrusa jest  w stanie staklowac tylko CEP na linkach i ze snakami To zamieni orthrusa w long range tacklera, a nie mordercę tackli i long range tacklera. Więc ship który z fitem kosztuje co najmniej 700 mln, mocno straci na wartości. Lepiej będzie brać laczka. Moim zdaniem większym problemem są cerberusy na hmach, które nie tracą depsa zależnie od odległości, jak ma to miejsce np na deimosach, eaglach itd. Teraz jest to coś w stylu bezmozgich ishtarow, które też wymagały tylko anchora i wciskania f. 100 osobowej floty się nie strackuje więc ten nerf uderzy tylko w small gangi, które muszą czymś nadrabiac mala liczebność. W blobach nic to nie zmieni.

460
Dyskusje ogólne / Odp: Alliance Tournament XII
« dnia: Październik 07, 2015, 12:32:51 »
Ej ostatnio nawet spotkalismy jednego warlorda. Ale w moim odczuciu, nie spotkałem na gridzie  gangu o wyższym poziomie skila niż snigg pandemikow.

461
Dyskusje ogólne / Odp: Alliance Tournament XII
« dnia: Październik 07, 2015, 11:31:12 »
Poza camelami i warlordami to panda legion raczej prezentuje najwyższy poziom, więc jak już musieli to chyba ok.

462
Przedpokój / Odp: Witam wszystkich Gusio92
« dnia: Październik 05, 2015, 11:30:18 »
Dokładnie, jak mówi Karas. Najważniejsza jest ekipa

463
ej a ja bym chiał się zapytać, czy obrażanie na localu ludzi, gdy samemu się siedzi na stacji, to u was standardowa procedura, czy może jesteśmy wyjątkowi ?

464
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Październik 03, 2015, 11:49:07 »
Niestety, takie to bitki z pandemikami.

465
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 11:42:06 »
Oni bardzo często latają w mocno kolorowych fitach. Co jest jak najbardziej ok, jak popiera się to umiejętnościami. Lepiej wydawać na PvP niż na kolejną raciarke, albo kisic na wallecie jak niektórzy. Bardzo fajne podejście maja do tego sovieci. Wdupiaja 7 wywern i zaraz je reinburstuja, bo to są statki PvP i się ich używa, a nie kręci na posie, albo ora strukturę jak nikt nie widzi. Są ally, które zarabiają kupe kasy i nawet nie myślą żeby to wydawać na PvP.

466
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 10:06:27 »
Nie ma co się oszukiwać i tworzyć sztucznych pozorow. Obecnie w całym Eve jest bardzo mało dobrych ekip, które latają w small gangach. Dlatego my np nie bierzemy zazwyczaj logich, lub bierzemy jednego. Bo inaczej mało kto chce nas podjąć. Dzięki temu i stosunkowo małym liczbom, mamy ciekawe bitki praktycznie codziennie. Ale my się nie boimy podejmować praktycznie niczego. No chyba, że tak jak ostatnio ktoś bierze z 70 hawkow i ma dobrego probera. Wtedy po pierwszym starciu odpuszczamy i lecimy dalej, bo tego nie sposób pojechac, a dać się zrejpic gownoshietowi nie jest problem, tylko wstyd :)

467
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [EVOLL] EVIL ONES - NS PVP/PVE - Rekrutacja
« dnia: Wrzesień 29, 2015, 09:24:22 »
Wtedy kerbiry już w ogóle przestały by na nas wydokowywac, w obawie, że stracą swoje statki. Tak jak maja support 4 logich to czują się pewniej :). A my i tak ich możemy zabić, więc luz. Zrobilby to jedynie ciekawszymi starcia lepszych ekip, a takich ze świecą szukac

468
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 27, 2015, 10:47:36 »
The Minions.


Część naszej soboty wyglądała tak:
Najpierw Vurionek łapie Kronosa 10j od thery (co on tam robi?) i woła o pomoc. Trzyma gościa z 10 min, aż dolatuje ja i Karaś dwoma gilami i cepem. Na kronosie ląduje Scythe fleet i omen navy. Tackluje scytha i go zabijamy, później spada omen, kronos nadal na punkcie. Przylatuje mu pomóc Legion, malediction, protek, machariel i carrier, co przywołuje nam babana na twarzy ;]. Niestety thera jest mocno zakampiona i po jakimś czasie udaje się przebić tylko cepowi, sabrowi i confesorowi. Zabijamy legiona i malediction. Nie możemy zbytnio nic więcej przebić i ląduje jeszcze gedon. Odchodzimy troche, oni wywarpowują, niestety (dla niech) nie nadąża za kolegami protek i kiedy zdycha wraca mach, cerberus, kronos i zanim dowarpowuje carier zabijamy i protka i macha, cerba ratuje na końcówce armora. Do ekipy dołącza balghorn i cruor. Nie damy rady za bardzo nic przebić (oprócz cuora) i zbytnio utrzymać tackla przy neutach i webach więc disengage i wracamy do thery.
https://zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=3588

Druga część
lecimy sobie pobić goonów w branch, ale ci się szybko chowaja i wydokowują po jakimś czasie milionem hawków i później jeszcze jakąś większą flotką. Ogólnie local w pewnym momencie puchnie do 100, a oni mają dobrego combat probera, więc jak to zwykle z nimi, nie chcą się bić, tylko przegonić od swoich anomalek co by przypadkiem nie przyszło nikomu do głowy tu wracać. Zabijamy im trochę crapu, ale przez zamieszanie i zamuł tracimy jedną gile, która zostaje w innym systemie i lecimy przed siebie. Trafiamy na jakieś dziwne dwie floty, które zabijają cariera, jedna z nich odlatuje, a my zabijamy drugiej jakiegoś ratla i vexora. Lecimy dalej bo floty cerberusów z bazylami podejmować nie chcemy, druga flota w bsach i są razem, ale naszczęście zaraz trafiamy na roamujące Co2 i spuszczamy im srogi łomot ;]. W sumie nie ma co pisać, bo oni wskoczyli do nas i ich zrejpiliśmy jak małe dzieci.
https://zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=3635

469
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [EVOLL] EVIL ONES - NS PVP/PVE - Rekrutacja
« dnia: Wrzesień 25, 2015, 15:46:44 »
Hm czy ja kogoś w ogóle obrazam?

470
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [EVOLL] EVIL ONES - NS PVP/PVE - Rekrutacja
« dnia: Wrzesień 25, 2015, 15:39:29 »
A dla czemu wszyscy się obrazaja jak się komuś napisze fit z dupy, skoro fit był z dupy :)? To ma byc taki motywator do przemyślenia
Fitu następnym razem :)

471
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [EVOLL] EVIL ONES - NS PVP/PVE - Rekrutacja
« dnia: Wrzesień 25, 2015, 08:23:34 »
Hehe tripelbox był dobry, ale bardziej zafascynował mnie fit bazyla z whor działkiem i trzema repkami. Rzeklbym, ze co najmniej ekscentryczny ;)

472
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 11:38:14 »
Dobra bitka :) bastion :)

473
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 19, 2015, 23:24:19 »
o to właśnie miałem powiedzieć, tylko sie przjęzyczyłem, coś jak tu:
https://www.youtube.com/watch?v=32ScE9iIdTE

474
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 19, 2015, 22:48:12 »
Gentelmeni nas nie zawodzą, dwa starcia. Niestety zepsułem orthrusa i zarazem też efficiency ;]
https://zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=2838
https://zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=2863

Najpierw niechcąco podzielili nam flote i trochę trwało zanim ich wykołowaliśmy, zebraliśmy się w jednym miejscu i spuściliśmy im lekki wp..........

475
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:11:58 »
To ja powiem jak to wyglądało z mojej perspektywy.
Jak mnie gdzieś nie chcą, to wychodzę. Szczere, ale prawdziwe. Wiesz Xeo ile sił kosztowało nas zbudowanie naszego korpa ? To się nie stało samo z siebie. Nie odchodzi się z korpa z którego jest się zadowolonym. Ludzie po pewnym czasie, przychodzili do nas sami, ze względu na atmosferę (kto z nami siedział ten wie) i to, że non stop coś się u nas działo (wtf, 5 osobowy korp, który zabija więcej niż stare, kilkukrotnie większe korporacje). Widocznie chcięli do tego należeć.
Dlaczego wyszliśmy ? Bo nasz styl gry nie pasował do stylu gry reszty. Były przez to dramy o wszystko, o to, że nie ogłaszamy roamów oficjalnie, najlepiej mailowo, na forum i z podanymi fitami, o to, że nie ganiamy troll cepów tylko siedzimy w koalicyjnym regrupie (to wkońcu pvp czy okopywanie się na farmie ?), o to, że ktoś napisze fit z dupy na kb, mimo, że fit był z dupy, a właściciel gra już zdecydowanie za długo, żeby tego nie wiedzieć. Ja nie lubie jak ktoś na mnie pluje, a później przychodzi do mnie na kanał i jakby nigdy nic, chce razem latać bo mu brakuje kili do normy. Ja jestem szczery i prawdziwy do bólu. Albo się lubimy i gramy razem, albo sie nie lubimy i nie wchodzimy sobie w drogę. Szkoda, bo w c0venie nadal jest kilka osób, które bardzo lubię, np część BWC.
Nie było też tak, że wyszliśmy bo pewnego dnia uznaliśmy, że jest chujowo i nie chcemy sova. To była kumulacja pewnych wydarzeń i całej atmosfery w sojuszu. Myślę, że nasze wyjście ulżyło wielu osobom, tak jak i dla nas ulżyło gdy wyszliśmy. Nikogo siłą nie zabierałem, wszyscy poszli z korporacją, bo widocznie uznali to za najlepsze dla siebie.
Co do bezcelowości to co ja poradzę, my się poprostu lubimy bić. Nie przeszkadza to nam w posiadaniu iluśtam r64, sova (nie mamy go na siebie bo jesteśmy za leniwymi chujami żeby go zentosisować) i braniu udziału w działaniach stain wagonu do którego też należymy. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

476
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 11:17:22 »
Mi się bardzo spodobały sformułowania o wyciąganiu ludzi i bezcelowym PvP :) szczególnie te drugie sobie zapamietam :)

477
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:51:34 »
Anthar, Ty wiesz, że sam jesteś pod parasolem sovietow, w tej samej koalicji ?
I wyobraź sobie, że u nas też nie ma DRAM i co ciekawsze latają z nami ludzie z c0venu i nie mamy z tym żadnego problemu.

478
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 11:33:06 »
Niestety tak to wygląda w eve. Stare korpy, które nie czyszczą nieaktywnych maja dużo ludzi duchów. Ogólnie całe ally w tym momencie ma może ze 25-30 aktywnych mainow. Bardzo aktywnych z 15. Ale to jak na nas i tak dość dużo, bo latamy tylko w small gangach i z założenia ally ma byc male, zgrane i zfocusowane na small skirmishu. Jak narazie mysle, ze realizujemy to bardzo dobrze. Pewnie przyjmiemy jeszcze jakichś graczy, ale raczej nie wielu. Udział w działaniach stain wagonu, we flotach po 200 osób, to rzadkość i to głównie że względu na Vurionka, który jest jednym z głównych FC w tych flotach. No chyba, że wybuchnie jakąś poważną wojna, to wiadomo, gdzie zadyma tam dużo targetow w okolicy

479
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 10:03:27 »
https://zse.me/kb/
Nasz nowiuski kb

480
Dyskusje ogólne / Odp: Gedeon - Szukając zbawienia w EVE
« dnia: Wrzesień 16, 2015, 12:37:52 »
Dyskusje o religii zawsze są niebezpieczne :) tylko po co wierzący chcą się z tym obnosic ? To chyba raczej prywatna sprawa. Chyba, że ktoś chce głosić tak jak przykazal św piotr. Ale to już chyba ze strażnica w reku, ku chwale zboru i portwelom właścicieli drukarnii

481
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:22:28 »
bo to czerwona zaraza panie

482
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:01:02 »
The Minions.


Pewnego razu, a właściwie to wczoraj, lataliśmy sobie po Oasie małym shietem i napotkaliśmy zaciekły opór. Krótka wymiana ognia i zostaliśmy deko zblobowani.
http://theminions.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=30399434.
Mały zamuł i straciliśmy dwa confesory, zabijając im trochę crapu.
Po taktycznym odwrocie, powrót w większym setupie (oracle + support), oni wystwaili kilka myrmów, kilka prophecy, jakiś support i kilka guardianów. Po zaoraniu logich i części floty, uciekli na stacje wylewać łzy kerbira ;].
http://theminions.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=30401533

483
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 11:34:14 »
Dobrze powiedziane :).

484
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 11:10:04 »
Jest sojusz The Minions. I korp dla nowych, niezbyt ogranych graczy Minionki

485
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 05, 2015, 22:14:27 »
fit na specjalne okazje, albo poprostu z dupy ;]

486
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 05, 2015, 22:02:11 »
i kile

487
Dyskusje ogólne / Odp: Bitwy (Owned)
« dnia: Wrzesień 05, 2015, 16:07:55 »
The Minions power

 A więc polecieliśmy sobie na roama do imensei. Byłem tam przed DT stratiosem i cepem i tłukłem sie troche z mieszkańcami, ale udało mi się zabić im tylko thoraxa, reszta za mnocno tłukła mi cepa, żeby coś przytaklować, więc wykonałem taktyczny odwrót. Wróciłem więc i z Vurionkiem oraz Andym (znajomy z Ibry (tak tak, to ta industry gałąź z c0venu)) polecieliśmy im utrzeć nosa. Setup gila, 2x cep (Vurionek i mój alt), worm i linki. Na wyskoku z Thery łapiemy Scytha fleet https://zkillboard.com/kill/48878132/ i małe zdziwienie. Pytamy się, co on robi tu z takimi gadżetami to nam powiedział, że tam jest pos bez forcefielda i można go okraść. A więc długo nie myśląć kosimy jakieś moduły, zgarniamy fanty i pod koniec dropi na nas jakaś kilkunastoosobowa flota cruzów i bsów. Zaczynamy więc swoje i zabijamy im jakiś kolesi co odchodzą za daleko od floty. W między czasie przychodzą na Tsa Futrzak i Sanali, więc nasza flotka powiększa się o gile i orthrusa. Teraz kosimy ich nieco mocniej. Po jakimś czasie dołączają jeszcze 2 orthrusy w postaci Kina i Karasia. Bitka była podzielona na 3 etapy i 3 razy wykosiliśmy im większość floty. Później zabiliśmy jeszcze jakiś uciekinierów.

http://theminions.eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=30364666

Później postaram się wrzucić filmiki.

488
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 23:47:53 »
jest, bo on jest cyganem i nie chcemy żeby był u nas, mimo, że jest ceo ;]

a tak serio, są pewne powody, z prowadzeniem jakiś tam koalicyjnych flot i dostepami itd

489
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:05:33 »
Niedługo ruszymy mam nadzieję z kanałem YouTube. Coby wklejac ciekawsze bitki :)

490
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 09:08:00 »
Prime time około 20, ale latamy często też od przed południa po późną noc.
No i dokładnie, jak mówi Glass, KB to najlepiej obrazuje

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal