Autor Wątek: 30 Dni bana za AP na 0km  (Przeczytany 32496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 24, 2013, 17:37:43 »
Tak to wszystko czytam i się zastanawiam jaki jest odsetek ludków którzy próbowali jakoś zarobić na shipy swoim jednym kontem bez żadnych botów i podobnych gówien, jednocześnie coś tam latając pvp... Jednocześnie nie spędzając każdego wieczoru przed kompem...
Mnie to w końcu przerosło i wizja dodatkowego pół etatu na chwilę obecną mnie pokonała ;)
Przez pierwsze 2 lata miałem jedno konto i posiadanie drugiego uważałem za herezję - w końcu to gra RPG, a z młodości przywykłem, że w erpegach odgrywam "swojego", jednego bohatera. Łatwo się chyba domyślić co myślę o botach...
Pamiętam jakie teksty do mnie leciały: "4mln SP w trade?! mogłeś to mieć w gunnery a handlować sobie na alcie!" ;)
Przez ten czas płaciłem za grę w pln i grało się dobrze, jednak jak przeszedłem na płacenie ISKami to drugie konto jakoś samo z lasu wyskoczyło ;)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 24, 2013, 18:40:11 »
Przez pierwsze 2 lata miałem jedno konto i posiadanie drugiego uważałem za herezję - w końcu to gra RPG, a z młodości przywykłem, że w erpegach odgrywam "swojego", jednego bohatera.

No właśnie mam podobne podejście... Dlatego ciągałem długi czas tego biedaka przez ten brutalny świat bez alta i chyba raczej tak zostanie :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:06:45 »
Srsly, jak ktos zarabia minimalna krajowa to powinien poszukac lepszej roboty, a nie tracic czas na internet spaceships. Chyba, ze jest studentem, ale to wtedy ma czas wyfarmic na plexa i jeszcze na piwo z kolegami isc. :P

Nie powinienes komus zagladac w portfel i [censored] Ci do tego co kto robi ze swoja kasa. Ma male koszty zycia to sobie kupi plexa, nie pali to sobie kupi plexa. Wara od nie swojego portfela.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 24, 2013, 23:10:05 »
Bo farmić to trzeba umieć. Żadna sztuka walić misje L4 w Empire i właśnie "pracować na drugi etat". Ja farmię godzinę dziennie, opłacam plexami dwa konta, stać mnie na shipy i kasy wciąż przybywa.
Dokładnie, a nawet w Empire jak się wie gdzie, to można dobrą kasę trzepać.

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 24, 2013, 23:23:29 »
Dokładnie, a nawet w Empire jak się wie gdzie, to można dobrą kasę trzepać.
Żadna tajemnica, że w Jita :P