Autor Wątek: [PBN] - Pink Bunnies -offtop  (Przeczytany 4854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
[PBN] - Pink Bunnies -offtop
« dnia: Czerwiec 09, 2010, 07:03:26 »
swietne zasady, dokladnie na takich jedziemy od dwoch lat...
to weryfikuje ludzi i niektorzy nie daja rady, kerbiry wracaja do paśnikow
codzienny roam...czy dwoch czy dwudziestu
jeszcze dorzuccie tło, bo dosc szybko pojedyncze ofiary stana sie poprostu RATAMI
proponuje Piractwo  >:D

"friendly bump"  O0
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Gregorius

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2010, 11:12:55 »
Cytuj
a nielegalne ISK leją się szerokim strumieniem do kieszeni ludzi, którzy nie boją się po nie sięgnąć.



Wydało się!!!  :buck2:

Loc0

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2010, 18:21:01 »
Pamietajcie zeby mutowac Nikutasa bo z nim ciezko wysiedziec na TSie :D pozdro i gl :)

silvia

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2010, 22:54:45 »
a gdzie stacjonujecie?
w jakich godzinach te opy?

NightMaX

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2010, 09:33:35 »
Przeczytaj jeszcze raz 1 posta - jak byk jest napisane gdzie stacjonujemy. :)

ziemny

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2010, 11:53:42 »
mikker zapomnialeś dodać link do naszego " oficjalnego Filmu Rekrutacyjnego " , który chyba najlepiej oddaje nasze charaktery ;P :D

http://www.youtube.com/watch?v=qO-QqRJOi9U#

AVE PBN

Shaila Er

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:56:13 »
Filmik ze spotkania PBN byłby lepszy  ::)

bump  :D

zriel

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2010, 03:35:26 »
Życzę wam masę killi i funu, ale z wymaganiami rekrutacyjnymi to nie trafiliście. Ci co mają skille i doświadczenie- mają już także swoje miejsce w jakimś korpie/aliansie. Pozostaje wam szkolić młodych graczy- a tych ostatnio coraz więcej w EVE, w przeciwieństwie do starych charów kóre się wykruszają z przyczyn oczywistych : real life wzywa :) Niestety przez krótki okres w którym miałem przyjemność z wami latać zauważyłem że szkolenie młodego narybku nie jest waszą mocną stroną. Nie macie cierpliwości do tego i chcielibyście mieć od razu na gotowo - czyli wyszkolonych graczy z doświadczeniem , ale tak się niestety nie da. Mimo wszystko życzę wam powodzenia w rekrutacji, oraz abyście sobie wypracowali własną pozycję w świecie EVE. Mnie jako graczowi polskojęzycznemu sprawi niewątpliwą przyjemność świadomość że, będą się was bali i będą was szanować. Także powodzenia, ale na jakieś spektakularne wyniki w rekrutacji bym nie liczył.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2010, 06:07:13 »
Czytajac  ciebie widze ze byc moze z nami "troszke" polatales , co innego przebywanie z nami , i granie z nami na codzień.Nie licze na zadne "spektakularne wyniki w rekrutacji".Nie stawiamy w PBN na ilosc , nigdy nie stawialismy.Co do do zarzutu ze nie potrafimy szkolic , i nie  mamy cierpliwosci  oraz wymagamy duzo rzeczy od razu, hah , to prawda ale nie w takim sensie jak ty to przedstawiasz.Bojowego nastawienia , kompetencji , umiejetnosci pracy w zespole oraz rozgarniecia  nie nauczysz a napewno nie przez krotki okres triala(2 miesiace wbrew pozorom szybko mijaja).Wiedza w pbn na przerozne tematy jest tylko trzeba umiec ja czerpac a do tego tez trzeba odpowiedniego charakteru zas sposob bycia i latania PBN szybko osoby bez cech ktore wymienilem   w ekspresowym czasie odsiewa.
   Wiec tak panie "zriel" (moglbys miec troche odwagi i podpisac sie orginalnym nickiem bo kim jestes to zielonego pojecia nie mam) zgadzam sie : PBN to nie szkółka  ,nie prowadzimy teoretycznych zajec  lub prezentacji, tutaj latamy zeby miec "fun" z demolowania statkow innych graczy, nie po to zeby komus poraz nty tlumaczyc podstawowe zasady mechaniki gry.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 10:05:55 wysłana przez Mikker »

zriel

  • Gość
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2010, 17:13:44 »
Przepraszam Mikker, całkiem zapomniałem że na tym forum zarejestrowałem się pod innym nickiem :) Z tej strony twój ulubiony noob do naśmiewania się - ZoneLander :) . Mimo wszystko uważam że będzie wam ciężko zrekrutować doświadczonych pilotów. Może gdybyście dogadali się z Azbugą, który też dużych flot nie lubi, a reaktywacja kóz coś mu nie idzie :) Ewentualnie moglibyście pomyśleć o rekrutacji średnio doświadczonych graczy rokujących dobre perspektywy. Takich jest sporo a było by wam łatwiej niż z szukaniem doświadczonych graczy lub szkoleniem totalnych świerzynek.
Ps. Rumuni z syskami się rozochocili i latają dużymi blobami do spółki z IT, może byście kiedyś wpadli kontrolnie przypomnieć im o sobie ? :) Tylko uprzedź, bo wolał bym się wtedy nie kręcić po okolicy w klonie z implantami :)

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [PBN] - Pink Bunnies -offtop
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2010, 17:56:39 »
Z tej strony twój ulubiony noob do naśmiewania się - ZoneLander :)

Sorka zone ale za krotko cie znalem z coven zeby sie nasmiewac.Wy weszliscie do c0ven , my wyszlismy (nie powiazane ze soba).Zreszta ja sie z noobow nie nasmiewalem , raczej znany bylem z ostrego podejscia na forum do roznych tematow.

Eso jest za daleko zeby latac z naszego nowego "domku".Srodkowe i wschodnie poludnie jest atm o wiele ciekawsze jesli chodzi o pvp niz zachod.