Autor Wątek: Zestawy implantów Halo vs Slave  (Przeczytany 5010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NoX PL

  • Gość
Zestawy implantów Halo vs Slave
« dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:05:33 »
Mam pytanie ktory zestaw lepiej pozbierac (latam Gallente) czy lepsze jest zmniejszanie sygnatury czy zwiekszanie hp armora oczywiscie Slave ma o wiele wieksze bonusy do arm hp niz Halo do sygnatury. I kolejne pyt ile tak naprawde daja one bonusu po zsumowaniu ja progowalem liczyc na calcu dla Slave i dla lo grade wyszlo 1.3 a dla tego lepszego zestawu 1.5 i nie wiem czy dobrze mi to wyszlo :)

Voulture

  • Gość
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:16:06 »
Policz jeszcze cene :>

Ellaine

  • Gość
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:26:24 »
Te zestawy są drogie, ale to pewnie wiesz ;)

Zmniejszenie sygnatury nic Ci nie da w walce z mniejszymi statkami, mniejszymi działami. Bardzo wyraźnie zmniejszy natomiast obrażenia wchodzące w Ciebie z rakiet tej skali co Twój statek. Z tego co widze w tutorialu, redukcja obrażeń dział za sygnaturę liczy się razem z traversal - więc redukcja siga daje dużo statkom które orbitują wokół wroga i tankują traversalem (jak przeciętny cep). Za to niewiele będziesz miał z tego pożytku w walce snajperskiej kiedy Twoja prędkość kątowa jest nikła, mały sig Cię nie uratuje przed armatkami.
Mieliśmy typa (nie wiem czy po naszej czy wrogiej stronie, bo znam tylko z opowiesci) który napadał solo na gangi gate-campujące w snajperskim hyperionie (yea!), oddawał 1 salwę w losowego ceptora lub 2 w AF i warpował. I zwykle po tych 1-2 salwach miał killa, bo na 200 km mikroskopijny sig cepa nie zmniejszał za bardzo otrzymywanych obrażeń.


Poprawe armor tanku natomiast widac i liczyc latwo.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:40:04 »
Galente powiadasz hrhr. Talisman chłopie pomyśl nad tym setem. Do pvp fitujesz często ssanie a dmg robią drony. Wiele osób tak fituje Vexora,Myrmidiona i Dominixa czyli te shipy które mają bonusy do dron. I teraz jak masz skrócony czas ssania( czyli jesteś dużo wydajniejszy) nie musisz dawać tyle nosów. Na uwolnione hi sloty dajesz guny i jesteś jeszcze bardziej zabójczy  >:D
Slave z pancerzem jest ok - fajnego tanka idzie postawić wtedy.
Halo raczej olej. Chyba że spodziewasz się tankować torpedy/cytadele w niedalekiej przyszłości hehe.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2007, 13:42:14 »
I teraz jak masz skrócony czas ssania( czyli jesteś dużo wydajniejszy)
Yogos, bezpośredni jak zwykle :D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Desert Rat

  • Gość
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2007, 20:01:57 »
Talismany mają bonus do ilości wysysanej energii przez noski?????
Toby sie na recona amarskiego zdaly być dobre. A i ich cena jest niższa duzo niz slavow jakis....
Do jakich innych modułów ma talisman bonus??

EDIT: siur ze reconie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 06:50:46 wysłana przez XanthiaPL »

Voulture

  • Gość
Odp: Zestawy implantów Halo vs Slave
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2007, 20:43:10 »
Pokaże Ci jak znależc odpowiedź nie tracąc za dużo czasu i uzywając szarych komórek:

1. Wchodzimy na eve-online -> Item database
2. Szukamy Setu Talisaman -> Klikamy np na ten od percepcji
3. Czytamy:
Secondary Effect: 1% reduction in the duration of modules requiring the Energy Emission Systems skill
4. Uzywamy jescze raz item database, wchodzimy na zakladke engineering equimpment i sprawdzamy.

Odpowiedz:
1. Nie, skracaja czas uzywania modulkow.
2. Modulki: Nosy, Neutralizer i Energy Transfery.

Wytlumacz mi jescze przydatnosc tego na covercie. Chyba myslales o Reconie?