Autor Wątek: Zmainy w Indykach.  (Przeczytany 24413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:22:46 »
Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza.
To jest forum dyskusyjne czy przytakujące?
I nie przesadzaj, jeszcze nikt tu nie zaczął nawet kłótni.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:25:13 »
Skoro o grafice mowa, to chyba pora znowu pospamować devom na temat starego jump drive efektu >:D

Jakbyś grał, to być zobaczył nowy efekt :P

A nie wiem skąd Wam się wzięło "T2 w przyszłym roku" - T2 są pierwsze w kolejce do rebalansu, więc spodziewajmy się tego na gwiazdkę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:25:52 »
Nie prawda, bo afki zostały już zmienione. Reszta t2 ma być balansowana w przyszłym roku.
Trochę mniej śmiesza te narzekania na obecne t2. Bardzo mi przykro, ze statki specjalistyczne w końcu stały sie specjalistyczne, a nie służą do wszystkiego, bo szipy t1 to taki crap, że nie da się tym sensownie latać poza kilkoma wyjątkami.

Stań przed hacem i powiedz mu to prosto w twarz
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:29:32 »
Cytuj
Jakbyś grał, to być zobaczył nowy efekt
Zmieniali coś w najnowszym dodatku? Jak nie to to wciąż nie jest to co było. I mogą to sobie wsadzić.
Cytuj
Stań przed hacem i powiedz mu to prosto w oczy
Przecież dla niego już nawet vagas jest dla noobów. pr0 przeca latają tylko cynabalami albo t3.
To jest forum dyskusyjne czy przytakujące?
I nie przesadzaj, jeszcze nikt tu nie zaczął nawet kłótni.
Właśnie jesteście na dobrej drodze, więc moze z niej zejdźcie co?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:33:35 »
Jakbyś grał, to być zobaczył nowy efekt :P

A nie wiem skąd Wam się wzięło "T2 w przyszłym roku" - T2 są pierwsze w kolejce do rebalansu, więc spodziewajmy się tego na gwiazdkę.
Nowy fajny, ale do starego mu wieeeele brakuje  ;) Tam sie czuło MOC  ;D

W przyszłym roku tez jest gwiazdka  ;D
A na powaznie, mam nadzieję że masz rację.

Właśnie jesteście na dobrej drodze, więc moze z niej zejdźcie co?
Zastrzelić konia bo może noge złamac?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:39:01 »
bredzisz doom,

pr0 latają teraz frytkami, i w większości po lolsecu, ja nie mam nic do FW, poprostu uważam że to jest kupa-pvp, przyleć zabij nuba 2 tygodniowego, nagraj to frapsami i chwal się tym, FUCKING PRO  :'(

a gdzie się podziało kontrolowanie dystansu, grida, reakcje na to co się na tym gridzie dzieje?  ::) niema

stań przed hacem pilotowanym poprawnie i będziesz miał gf.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Goomich

  • Gość
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:46:29 »
Stań przed hacem i powiedz mu to prosto w twarz



To nie takie proste.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:51:49 »
efekt "balansu by CCP": macie trzy przekiksane szipy, moa, vexor, thorax i brak sposobu jak z nimi walczyć jeśli nie chcesz na grid wrzucać 5x tyle ISK.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:52:22 »
a gdzie się podziało kontrolowanie dystansu, grida, reakcje na to co się na tym gridzie dzieje?  ::) niema

Zostało zupgradowane do latania Talosem - lock target, blap, lock target, blap :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 18, 2013, 12:53:38 »
@Mona
Dla chcącego nic trudnego  ;D

[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:01:29 »
A nie wiem skąd Wam się wzięło "T2 w przyszłym roku" - T2 są pierwsze w kolejce do rebalansu, więc spodziewajmy się tego na gwiazdkę.

Możliwe. Dodatki zazwyczaj wychodzą  2Q-4Q, a mieszanie w t2 będzie zapewne centrum nowego dodatku. W przypadku haców cudów bym się nie spodziewał. Gdzieś tam mignęła mi informacja, że mają dostać role bonus taki jak mają teraz afki.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:08:20 »
Gdzieś tam mignęła mi informacja, że mają dostać role bonus taki jak mają teraz afki.

To była propozycja ze strony graczy, gdyż - obiektywnie - jest to jedyny sposób, żeby HAC-e nie były "T1 cruiserami" sterydach. Ba, to jest też jedyny sposób, że Vagabond miał jakąkolwiek przewagę nad Cynabalem (pomijając znerfienie Cynabala w podłogę).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:12:08 »
Cytuj
(pomijając znerfienie Cynabala w podłogę).
To również jest akceptowalne wyjście

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:12:29 »
Zostało zupgradowane do latania Talosem - lock target, blap, lock target, blap :)

akurat takie coś to jest próba sprowadzenia gry do poziomu lock-f1-lock-f1 którego ja nigdy nie będę popierał.

edit: lol "popierdał"
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:14:29 »
ta zmiana to zwykłe wyciąganie łapy po więcej kasy. Licza na to że ludzie robiący pi na pare altów wbiją plexy na dual train i będą teraz wszystko przeszkalać na inne indyki "odpowiednie". Jednym z najbardziej popularnych indyków do tego typu procederu był właśnie mamut.
Jest to zwykły nerf logistyki - ciekawe czy powstaną też różne rodzaje frachtowców i jfów  :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:16:12 »
To również jest akceptowalne wyjście

Nie zdzwiłbym się, gdyby CCP znerfiło pirackie cruzy i ogłosiło, że jest to boost haców  :P

Dla mnie problem haców jest taki, że są one obecnie do niczego nie przydatne. W erze cruzów i bc t3 wyglądają jak ford T przy bentleyu. Podobny problem też maja commandy. Reszta t2 jest okey. 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:21:34 »
akurat takie coś to jest próba sprowadzenia gry do poziomu lock-f1-lock-f1 którego ja nigdy nie będę popierał.

edit: lol "popierdał"

Dokładnie, jak również tego nie "popierdam" :)

Nie zdzwiłbym się, gdyby CCP znerfiło pirackie cruzy i ogłosiło, że jest to boost haców  :P

Dla mnie problem haców jest taki, że są one obecnie do niczego nie przydatne. W erze cruzów i bc t3 wyglądają jak ford T przy bentleyu.

Bo HAC-e są w tym momencie najstarszymi (w sensie: nie tykanymi od najdłuższego czasu) shipami w grze i "power creep" wypchnął je na margines. To się zmieni.

A co do Cynabala i Macha - CCP przyznało, że ich dzikie falloffy są błędem. Po prostu przed Dominion jeden dev robił "nowe faction shipy", a drugi robił "nowe tracking enhancery" i to się niechcący nałożyło. Mam nadzieję, że nerf TE wystarczy, bo i tak Cynabale zostały przyćmione przez Talosy.

W ogóle, mam wrażenie, kiedyś o wiele bardziej liczyła się szybkość. Dzisiaj wystarczy, żeby ship leciał te 1500 m/s bez bonusów i heata, a jeszcze w 2010 było "3 km/s or GTFO".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:22:17 »
Nie zdzwiłbym się, gdyby CCP znerfiło pirackie cruzy i ogłosiło, że jest to boost haców  :P

Dla mnie problem haców jest taki, że są one obecnie do niczego nie przydatne. W erze cruzów i bc t3 wyglądają jak ford T przy bentleyu. Podobny problem też maja commandy. Reszta t2 jest okey. 
Dlatego po raz kolejny powtórzę opinię że przegli pauke z buffem t1 cruzerów. Frakcyjne jeszcze byłby do zniesienia z racji kosztu, to ze BC może walczyć jak równy równy z t2 mniejszym shipem też jest do zniesienia. Ale to ze t1 cruzer na t2 ficie jest w zasadzie równy hacowi...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:25:53 »
w sumie hace by mogły dostać nawet potwornego buffa w postaci niewrażliwości na scrambla, przy delikatnym nerfie dpsa albo tanka. było fajne i wcale nie przegięte. jak ma być heavy assault to by dało im możliwość bycia w końcu statkami do ataku i agresywnej gry.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:26:06 »
Nie zdzwiłbym się, gdyby CCP znerfiło pirackie cruzy i ogłosiło, że jest to boost haców  :P

Dla mnie problem haców jest taki, że są one obecnie do niczego nie przydatne. W erze cruzów i bc t3 wyglądają jak ford T przy bentleyu. Podobny problem też maja commandy. Reszta t2 jest okey.
Ja bym dał rekonom MJD, niech mają jakotaką szansę na wyskoczenie z bańki. Wymagany byłby recon i skill od MJD na lvl 5 żeby ładowanie trwało np. 2 sek. Niech juz będzie tym reconem i blocaderunnerem   :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:30:21 »
fuck off!
vaga jest ok i da się tym coś zabić, jest dużo więcej upośledzonych haców, jak np. cerberus, really? kto tego używa?
tu jest problem, niech hac vs hac ma równe szanse najpierw, tak jak fryty mają teraz a potem róbmy balans +50% of awesome, do innych shipow.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:38:57 »
Ale to ze t1 cruzer na t2 ficie jest w zasadzie równy hacowi...

Nie jest równy. Jest po prostu... za drogi w realacji wzrostu efektywności, którą daje. Różnica w cenie między sfitowaną w sprzęt t2 afką a fregata t1 to obecnie 3 do 1. Ten stosunek idealnie odzwierciedla różnice w klasie obu szipów.

Sfitowany na t2 cruz t1 kosztuje ok. 30 mln ISK. HAC - 160 mln w górę. To daje stosunek 5-1. Jest on kompletnie nie akceptowalny wobec porównania możliwości obu statku. Gdyby koszt haca z fitem t2 wynosił ok. 90 mln ISK, to wówczas hace miałby większy sens... ekonomiczny. A tak lepiej zainwestować w cruza navy (polecam pobawić się navy vexorem) lub dołożyć kasę i kupić cynabala/gilę. Albo bc najlepiej t3.

Wniosek jest taki, że po odpowiednim balansie cruzów t1 (już nie wywołują śmiechu, ale jak można poczytać wyżej nawet wkurwienie u niektórych jestępro graczy) powinien nastąpić nie tylko wzrost ich mocy (role bonus itd. itp), ale także.... powinny się one stać tańsze i to sporo.

@VonBeerpuszken - jakim na litośc boską reconą. Recony nie wymagają żadnych zmian. Są najlepszymi statkami zadaniowymi w grze.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:44:03 »
NIe wiem co za zamieszanie z tymi indykami. Ewidentnie dostały boosta więc się ludzie powinni cieszyć.

Te zmiany są trochę...z dupy...  :-X bo np: taki

BESTOWER - Most potential Cargo

Cargo (capacity / capacity with max expanders, t1 expander rigs and all 5 skills): 4800 / 39201m3


ma mniej więcej takie same cargo ogólne jak iterony "wyspecjalizowane" np:
ITERON MARK II - Mineral Bay


Cargo (capacity / Mineral Bay Capacity): 550(-3200) / 43000
Defense (shields / armor / hull) : 600(+444) / 700(-160) / 970(+71)


po co w takim razie bawić sie w kilka indyków jak wystarczy jeden?

Jak dla mnie różnica między niecałymi 45k m3 cargo na Bestowerze a 43k m3 +10% na poziom (co na lvl5 powinno dać ok 65-70k) w przypadku Itherona Mark II jest jednak dość spora i dla wielu osób wożących minsy/rude/PI będzie to usprawiedliwiało posiadanie wyspecjalizowanych indyków z swoich hangarach

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 18, 2013, 13:46:53 »
Wniosek jest taki, że po odpowiednim balansie cruzów t1 (już nie wywołują śmiechu, ale jak można poczytać wyżej nawet wkurwienie u niektórych jestępro graczy) powinien nastąpić nie tylko wzrost ich mocy (role bonus itd. itp), ale także.... powinny się one stać tańsze i to sporo.

wkurwienie nie jest z powodów finansowych, a skillowych, wymaksuj se haca i cruza t1... coś co wymaga tylu skillpointów powinno bić młodszego brata o łeb a nie byc niewiele lepszym... a w niektórych przypadkach na tym samym poziomie.
N
@VonBeerpuszken - jakim na litośc boską reconą. Recony nie wymagają żadnych zmian. Są najlepszymi statkami zadaniowymi w grze.
Mea culpa, nie uścisliłem, miałem na myśłi force recony z agility BSa, znerfionym jakis czas temu, bo noob we frycie t1 nie mógł go wykloczyć.

NIe wiem co za zamieszanie z tymi indykami. Ewidentnie dostały boosta więc się ludzie powinni cieszyć.

Jak dla mnie różnica między niecałymi 45k m3 cargo na Bestowerze a 43k m3 +10% na poziom (co na lvl5 powinno dać ok 65-70k) w przypadku Itherona Mark II jest jednak dość spora i dla wielu osób wożących minsy/rude/PI będzie to usprawiedliwiało posiadanie wyspecjalizowanych indyków z swoich hangarach

przyjąłem że skoro prezentują np. Bestowera "ofitowanego i wyskillowanego", prezentuja w ten sam sposób specjalistyczne, czyli 45 km3 na lewel 5.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 14:06:23 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2013, 14:12:57 »
To również jest akceptowalne wyjście

nie jest - ccp tylko nerfi od lat nic nie boostuje. Ile poprostu można - obecne droższe statki są tak h# że latając tym czujesz się jak wieczny noob. Po kij skile, po kij hull za ileś kasy czy drogie moduły jak to zwyczajnie jest latające ścierwo, crap nie warty i swojej ceny i czasu aby gracz któy wbił dajmy na to hace na 5 - tym gównem latał.
w grach tego typu bawi głównie przewaga nad innymi, przewaga skila samego gracza ale i samego toola jakiego się używa w tym wypadku statku. CCp tego nie oferuje, starzy gracze obecnie są exploitowani i stanowią pozywkę dla noobów rekrutowanych w mmo przez naganiaczy - i włącza ci taki eve, skuszony niby przypadkową rozmową na global chacie w jakiejś terze, wowie, aionie czy innym popularnym mmo gdzie się w cudzysłowie hoduje świnie - włącza eve i oooo ale fajne rozkuriwm ludzi grających tu 6 lat - ale fajne! zapłace! Im to się kop w ryj należy tam w tym ccp a nie zachwalanie czegokolwiek co robią, bo wszystko jest po to aby zarobić albo cie upierdolić i dać fun twoim kosztem jakimś noobom grającym w tą grę 2 miesiące. A kiedyś to była gra dla pro - 2 miechy skilwania learningu zanim wylecisz ze stacji, nano ownage i inne cuda wianki.

eve to nie jest już nawet prawdziwa gra ekonomiczna - czyli farmerska. Z pozoru teza wygląda śmiesznie ale łatwo idzie ją udowodnić. Po 1. W grach farmerskich pvp polega na tym że im lepszy sprzęt masz tym bardziej noobów gnoisz. I tak 1 dobrze dofarmiony gracz może zabić stado źle dofarmionych. Przkładając to na eve to powinno iść tak 1 deska z łatwością zabija 4 frejki, 1 cruzer z łatwością 4 deski, 1 bc`ek z 4 cruzery, 1 bs 4 bcki, 8 curzerow i 16 frejek rozgramia od tak, 1 dred powinien gnoić na luzie 4 bsy itd. To jest pvp w grze ekonomicznej gdzie jakość pvp przekłada się na ilość kasy jakie się w to pvp zainwestowało. Eve lansuje model gry który chyba nigdzie indziej nie jest wykorzystywany - model dla cwaniaków, którzy nie mają skili, nie mają dobrego shipa ale w danym momencie są cwansi od ciebie i dlatego wybuchasz. rzygać się poprostu chce co ccp zrobiło z tej gry - nie chodzi tu ani o skill ani o ekonomię.

jednym z ostatnich przykładów ownagu ekonomicznego w tej grze są slowcaty. Zapłaciłeś, ownisz - chcesz to zabić musisz wrzucić więcej isków na grid, ale to ostatnie niedobitki które gracze jeszcze znaleźli i tylko czekać chwili aż i to znerfią i zmienią system tak że jakieś cwane bloby crapu się pojawią i będą to niszczyć. Kiedyś było tego więcej np. tytki i ich ddk. Nie było w tym skila ale był ownage właśnie ekonomiczny - kupiłem zdychajcie, strasznie to się nie podobało ludziom którzy chcieli latać używając mozgu i swoich skili (eko vs skill nigdy się nie zrozumieją), wiec to znerfili tym bardziej że było to zgodne z planem ccp mjącym na celu degradację tej gry i maxowanie zysków. end of story.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 15:10:53 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:07:53 »
fuck off!
vaga jest ok i da się tym coś zabić, jest dużo więcej upośledzonych haców, jak np. cerberus, really? kto tego używa?
tu jest problem, niech hac vs hac ma równe szanse najpierw, tak jak fryty mają teraz a potem róbmy balans +50% of awesome, do innych shipow.
Cerberus i Sacri wymagają reworku. Jeśli boost raili nastąpi, to może Eagle stanie się nieco użyteczniejsze.
 Z kolei HACe, które dotąd były spoko, a konkretnie Zealot i Ishtar ucierpiały na booście frakcyjnych cruiserów. Nie ma sensu kupować Zealota, skoro ONI to praktycznie to samo i nawet ma dronebay.

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:20:52 »
Nieeeeeeeeeeeee tylko nie nowe nazwy .. bo moja piosenka będzie jak solidarność ....

bager bager bager....

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 18, 2013, 18:25:27 »
Bloders, gdzie moje 500 milionów? :P
Cała prawda o moim graniu...


Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 18, 2013, 23:51:23 »
SKeeer ... jak by to powiedzieć  .. nie mam ich bo wszystko poszło na kb .. odam ci kiedys ... jak kupie plexa to ci cos dam :)

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 20, 2013, 12:47:09 »
zaczyna się... Panowie dajcie sobie spokój to kurwa tylko indyki!
jakto TYLKO indyki?!? moj alt ma wiekszosc kili w indyku!!! jak i losow https://dl.dropboxusercontent.com/u/109510237/mammooths.jpg )
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 20, 2013, 12:48:56 »
ja tam widzę "show losses" :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 20, 2013, 18:28:32 »
bo jego indyki to kamikaze ... to wiesz

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Zmainy w Indykach.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 24, 2013, 13:14:19 »
Sfitowany na t2 cruz t1 kosztuje ok. 30 mln ISK. HAC - 160 mln w górę. To daje stosunek 5-1. Jest on kompletnie nie akceptowalny wobec porównania możliwości obu statku. Gdyby koszt haca z fitem t2 wynosił ok. 90 mln ISK, to wówczas hace miałby większy sens... ekonomiczny. A tak lepiej zainwestować w cruza navy (polecam pobawić się navy vexorem) lub dołożyć kasę i kupić cynabala/gilę. Albo bc najlepiej t3.
Ej.. to przecież gracze ustalają ceny :P
Niech mniej kupują to będą tańsze :P :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...