Autor Wątek: 30 Dni bana za AP na 0km  (Przeczytany 32493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leriss

  • Gość
30 Dni bana za AP na 0km
« dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:05:51 »
Jako iż jeszcze nie ma wątku, a pewnie nie jestem jedynym.

Dzisiaj CCP zbanowało ponad 2350 kont na których używany był skrypt/hack polegający na tym, iż Autopilot skacze od razu an gejta/stacje na 0km.

30 dni bez EVE to i tak wyjątek jednorazowy, bo normalnie CCP w takim wypadku daje perma, więc pół biedy tak naprawdę.
Sam sobie jestem winien i wiem o tym, tyle dobrego że udało mi się deski i BC wbić na V.

Treść od CCP:

Hi,

You were detected as using an Autopilot to 0KM script on the banned account in the timeframe between March 12th and April 2nd.
We have therefore applied a temporary 30-day ban to the account found to have engaged in this behavior, which is in violation of our EULA and TOS:

http://community.eveonline.com/support/policies/eve-eula/

6. CONDUCT
A. Specifically Restricted Conduct

3. You may not use your own or any third-party software, macros or other stored rapid keystrokes or other patterns of play that facilitate acquisition of items, currency, objects, character attributes, rank or status at an accelerated rate when compared with ordinary Game play. You may not rewrite or modify the user interface or otherwise manipulate data in any way to acquire items, currency, objects, character attributes or beneficial actions not actually acquired or achieved in the Game.

4. You may not use the Software, or any information accessible through the System, to bypass the System login architecture or create or provide any other means through which the System may be accessed and/or the Game may be played by others, as, for example, through server emulators.
http://community.eveonline.com/pnp/terms.asp

21. You will not attempt to decipher, hack into or interfere with any transmissions to or from the EVE Online servers, nor will you try to create or use any third party add-ons, extras or tools for the game.

You can find out more in this dev blog we published on this subject: http://community.eveonline.com/news/dev-blogs/client-modification-the-eula-and-you/

Please note that any further infractions of this type will result in a permanent ban.

Best regards,
CCP Peligro
Team Security

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:15:08 »
Chwalisz się, czy żalisz?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:17:15 »
Chwalisz się, czy żalisz?
Butthurt w Tobie silny jest
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:20:05 »
no i dobrze
o ile wiem to jest za darmo do ściagniecia na jakiejś stronie botterskiej i nazywa sie Autopilot Bot?Jump Bot?
wypierdalać z botami
pewpew

Leriss

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:23:30 »
Nie chwalę się, ani nie żalę. Teraz żałuję, że go użyłem. To nie bot, a skrypt. Skrypty są złe i każdy o tym wie, dostałem swoją nauczkę i będę pokorny  >:D
Należało mi się i tyle ;)

Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:37:52 »
2300 osób w tym połowa polaków  ;D
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:51:02 »
2300 osób w tym połowa polaków  ;D
;D ;D ;D

HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2013, 19:58:48 »
ten skrypt polegał na modyfikacji plików gry, że się połapali?- jak ludzie wcześniej dopisywali do over proby zanim zostały wprowadzone?

Leriss

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2013, 20:04:40 »
ten skrypt polegał na modyfikacji plików gry, że się połapali?- jak ludzie wcześniej dopisywali do over proby zanim zostały wprowadzone?
Tak, modyfikował klienta gry w pewien sposób. Bardzo długo CCP z tym nic nie zrobiło, aż nagle dzisiaj wybanowali użytkowników tego skryptu. Przez to że długo nic z tym nie robiono wielu myślało że tego nie wykryją, CCP też przyznało że to zaniechało, dlatego zamiast standardowego perma w takich przypadkach, dali 30 dniowego bana (perma dostali Ci, którzy oprócz tego używali innych modyfikacji, botów do kopania itp.).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2013, 22:06:10 »
CCP tak ma. Kiedyś 3/4 ruchu po low generowały boty wiosłujące autopilotowymi indykami robiące misje dla jakichś dupnych agentów (np miałem takich 3j od high w któym mieszkałem) pewnego dnia towarzystwo znikło i dopiero po paru dniach się okazało że ccp walnęło młotkiem hurtowo po tych kontach. Kilku ludzi którzy bawili się w lokalnych dresów chowając w tym tłumie swoje alty zwiadowcze potem było jakiś czas mocno nieszczęśliwych :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2013, 06:56:00 »
Dużo osób z EVILE ONES dostało baniura? Wiem, że tam pozwalaliście sobie na używanie tego skryptu.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2013, 07:59:59 »
Red Frogi to chyba wszyscy dostali ;)

Ciekawa sprawa z tym perma banem, kiedyś Pandemicy tak potrafili zhakować eve że nie było ich na localu widać a bana nie dostali.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2013, 08:05:34 »
Ja jestem ciekaw czy bana dostał kolo co wziął mój warty XX towar z collateralem 1,5 XX... bo jeśli tak to byłoby bardzo miło ze strony CCP :D

Jeszcze tydzień i będę wiedział, hehe

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:03:40 »
tez dostalem 30 dniowego bana , za używanie  skryptu  autopilot jump 0  .moze jak liczba zabanowanych kont przekroczy 5000 trochę złagodzą kare
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:07:06 »
tez dostalem 30 dniowego bana , za używanie  skryptu  autopilot jump 0  .moze jak liczba zabanowanych kont przekroczy 5000 trochę złagodzą kare

Mam nadzieje, że nie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:08:29 »
Oby dokładnie na odwrót było czyli tak jak powinno, perma ban i do widzenia.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:18:47 »
tez dostalem 30 dniowego bana , za używanie  skryptu  autopilot jump 0  .moze jak liczba zabanowanych kont przekroczy 5000 trochę złagodzą kare
Haha, ale niby czemu?
Wszyscy którzy dostali bana powinni się cieszyć, że to jest tylko 30 dni.
Imho skrypt=modyfikacja w grze czyli odpowiednik hax'ów w innej grze.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:30:18 »
Ja jestem ciekaw czy bana dostał kolo co wziął mój warty XX towar z collateralem 1,5 XX... bo jeśli tak to byłoby bardzo miło ze strony CCP :D

Jeszcze tydzień i będę wiedział, hehe
Tak, ta osoba dostala bana na wszystkie 4 konta  ::)
Poza tym pewnie polowa Billioners Club przez miesiac bedzie grala w czolgi  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 19, 2013, 09:34:37 »
Poza tym pewnie polowa Billioners Club przez miesiac bedzie grala w czolgi  8)
Spoks, jesteśmy miliarderami, szlachta cały czas się bawi 8)

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2013, 11:06:10 »
hmmm teraz burn jita 2.0 to jeden wielki niewypal ;] CCP  zniwelowalo efekt banujac wczesnxsiej polowe aktywnych pilotow frachtow ;]

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2013, 11:25:40 »
Red Frogi to chyba wszyscy dostali ;)

nadal działają, wiec nie wszyscy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 19, 2013, 11:49:47 »
Działą organizacja, ale transport u nich bujał się altami spoza ich korpa, a to one zaliczyły bany raczej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:10:20 »
Trasnport też działa. Wczoraj zrobili dla mnie 3 kursy.

HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:11:39 »
btw tak z ciekawości co się stało z kontraktami transportowymi, które wziął ktoś kto ma teraz zbanowane konto?

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:37:29 »
btw tak z ciekawości co się stało z kontraktami transportowymi, które wziął ktoś kto ma teraz zbanowane konto?
Pewnie wystawiający kontrakt dostanie collateral po minięciu ostatecznego terminu dostawy :)

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:21:44 »
Zacznijmy od tego, że ten skrypt nie modifikował plików gry a proces eve.exe (chyba, że wyszła jakaś inna wersja niż ta co była 1-2 lat temu). Wydaje mi się, że aby to wykryć CCP musiało dogłębnie zbadać procesy na kompie każdego gracza (ofc jakimś systemem/oprogramowaniem) co z kolei równa się z sporym naruszeniem prywatności. Już kilka razy spotkałem się, że producenci gier uciekają się do takich metod i jakoś zawsze nikt się o to nie czepia czy nie bada jak daleko developer posunął się ws. łapania nieuczciwych graczy.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:29:42 »
Zacznijmy od tego, że ten skrypt nie modifikował plików gry a proces eve.exe (chyba, że wyszła jakaś inna wersja niż ta co była 1-2 lat temu). Wydaje mi się, że aby to wykryć CCP musiało dogłębnie zbadać procesy na kompie każdego gracza (ofc jakimś systemem/oprogramowaniem) co z kolei równa się z sporym naruszeniem prywatności. Już kilka razy spotkałem się, że producenci gier uciekają się do takich metod i jakoś zawsze nikt się o to nie czepia czy nie bada jak daleko developer posunął się ws. łapania nieuczciwych graczy.
Akceptowałeś EULA? No to nie rozumiem o co masz się czepiać.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:31:14 »
Zacznijmy od tego, że ten skrypt nie modifikował plików gry a proces eve.exe (chyba, że wyszła jakaś inna wersja niż ta co była 1-2 lat temu). Wydaje mi się, że aby to wykryć CCP musiało dogłębnie zbadać procesy na kompie każdego gracza (ofc jakimś systemem/oprogramowaniem) co z kolei równa się z sporym naruszeniem prywatności. Już kilka razy spotkałem się, że producenci gier uciekają się do takich metod i jakoś zawsze nikt się o to nie czepia czy nie bada jak daleko developer posunął się ws. łapania nieuczciwych graczy.
Aleś Ty zabawny. Mentalność botera który myśli że nie da sie wykryć tego ze boci inaczej niż wpuszczając mu trojana na komp? A pomyślałeś o tym ze oni mają logi? I że jak mają logi to wystarczy sprawdzić kto z włączonym autopiotem zaraz po zrzuceniu warpa skakał przez gate / dokował?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:35:11 »
To musi być trochę bardziej skomplikowane, bo coś takiego to był mój standardowy sposób latania.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 20, 2013, 00:47:06 »
Aleś Ty zabawny. Mentalność botera który myśli że nie da sie wykryć tego ze boci inaczej niż wpuszczając mu trojana na komp? A pomyślałeś o tym ze oni mają logi? I że jak mają logi to wystarczy sprawdzić kto z włączonym autopiotem zaraz po zrzuceniu warpa skakał przez gate / dokował?

Gdyby to było takie proste, to by banowali od razu a nie czekali 1-4 lata. Nie wiem co ma do tego 'mentalność botera'... Wszystko da się wykryć. Pytanie tylko, jak daleko ktoś się posunie aby coś wykryć.

Akceptowałeś EULA? No to nie rozumiem o co masz się czepiać.
Akceptowałem, jest tam gdzieś wpis o tym, że CCP ma dostęp do twoich wszystkich procesów i/lub plików na komputerze nie związanych z EVE?


Nie bronie w żaden sposób ap0km czy botowania, po prostu jestem ciekaw w jaki sposób CCP to wykryło. To, że w realu z 80% telefonów jest na podsłuchach chyba nie każdemu odpowiada?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 20, 2013, 01:02:04 »
Cytuj
Gdyby to było takie proste, to by banowali od razu a nie czekali 1-4 lata.
Nie chciało im się / nie nudziło im sie dostatecznie / może faktycznie wykrywalność lub weryfikacja podejrzanych była trudniejsza / inne
Przypomnę też motyw z botami robiącymi misje kurierskie, wiedzieli o nich długo ale zmiast banować na bierzącu jebneli raz a porządnie tak żeby cyfry odstrzelonych robiły wrażenie "wytłukliśmy ich co do jednego"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 20, 2013, 08:37:30 »
Zacznijmy od tego, że ten skrypt nie modifikował plików gry a proces eve.exe (chyba, że wyszła jakaś inna wersja niż ta co była 1-2 lat temu). Wydaje mi się, że aby to wykryć CCP musiało dogłębnie zbadać procesy na kompie każdego gracza (ofc jakimś systemem/oprogramowaniem) co z kolei równa się z sporym naruszeniem prywatności. Już kilka razy spotkałem się, że producenci gier uciekają się do takich metod i jakoś zawsze nikt się o to nie czepia czy nie bada jak daleko developer posunął się ws. łapania nieuczciwych graczy.

Używałeś czegoś co było przeciw zasadom gry.

Cytuj
You may not use your own or third-party software to modify any content appearing within the Game environment or change how the Game is played.

You may not use your own or any third-party software, macros or other stored rapid keystrokes or other patterns of play that facilitate acquisition of items, currency, objects, character attributes, rank or status at an accelerated rate when compared with ordinary Game play. You may not rewrite or modify the user interface or otherwise manipulate data in any way to acquire items, currency, objects, character attributes or beneficial actions not actually acquired or achieved in the Game.

To musi być trochę bardziej skomplikowane, bo coś takiego to był mój standardowy sposób latania.

Różnica w czasach reakcji przy wydaniu polecenia skoku przez brame byla pewno brana pod uwgae. Czasem roznice sa w mikrosekundach, ale usredniajac czlowiek jest duzo wolniejszy.


HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 20, 2013, 09:29:11 »
Cytuj
Gdyby to było takie proste, to by banowali od razu a nie czekali 1-4 lata.
Może praktykant dostał jakieś zadanie do wykazania się. To chyba mało istotne? :P Przynajmniej ja bym temu problemowi nadał najniższy priorytet.
W sumie to walka z wiatrakami kto bocił, będzie bocić tylko teraz kupi jakiś bardziej wyrafinowany program, a nie załaduje publiczny "skrypt"- cokolwiek to jest.

btw bo nie ogarniam tego boterskiego slangu
różnica między skryptem, a botem jest taka, że skrypt nie ma żadnego ai, tak?- koniec końców to program?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2013, 09:36:55 wysłana przez HammerSnake »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 20, 2013, 11:07:51 »
Akceptowałem, jest tam gdzieś wpis o tym, że CCP ma dostęp do twoich wszystkich procesów i/lub plików na komputerze nie związanych z EVE?
Twoim zdaniem proces eve.exe (jak to nazwałeś w poście wyżej) nie jest związany z EVE ? To z czym jest ? :P

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 20, 2013, 14:52:59 »
to brzmi tak jak tłumaczyć sie "no dobra kradłem!  ale nie macie prawa mi mówić, że kradłem! mimo ze macie to na kamerze nagrane jak chowam pół litra pod pazuche, to jest to nieprawne bo na drzwiach supermarketu nie ma napisane ze jest monitoring! nie macie prawa!"

won z botami, z każdej gry mmo
Gun for hire.