Forum Gry > World of Tanks

heavy tanks

(1/13) > >>

Trefnis:
witam
troche rozkrece forum,

chcialbym sie spytac jak wychodzicie na graniu tankami wyzszego teiru, is-4/7 i ausf b/mouse

przed patchem widzialem wieksze problemy z utrzymaniem sie na iskowym gruncie po walkach, ze juz o zarabianiu nie wspomne
w tej chwili is-4 to jest moj primary isking machine
srednio 5-10k do przodu przy nie udanym meczu do 40k do przodu przy udanym (wliczajac naprawe i ammo)

z tego co wiem grajac is-7 takze wychodzi sie do przodu,
interesuje mnie sytuacja z ausf b i mousem,

czy myslicie ze powinni podniesc koszty naprawy jeszcze bardziej czy moze ammo ?
mysle ze docelowo tanki t9 i t10 powinny byc do clan wars, jako perelki na ktorych sie sporo traci ale na wazne walki warto miec
a do codziennej gry t6-t8 na zarabianie i fun

Ptysiu:
Rachunek jest prosty: Masz premium - zarabiasz na heavy. Nie masz premium- tracisz na heavy. Obecnie nikogo nie boli latanie w heavy, bo kazdy dostał po 8k golda, ale po release będzie jak piszesz, mało kto w to wsiądzie. Medium tanki za to przeżyją renesans.

Straszny:
w sumie to złoto nie było głupie... uzależni graczy :p ... przyzwyczają sie do cięzkich czołgów i do siedzenia w nich a potem chętniej zabulą kase.

w EVE też nikogo nie boli latanie BSem... ubezpieczenie, niewysokie ceny.. a ludzie jakoś w HACe i T3 medium wsiadają....

magni:
moim zdaniem powinni podniesc koszty naprawy a obnizyc koszty amunicji - teraz sie czasem zdarza tak ze masz dobra bitwe, zero uszkodzen a i tak tracisz bo wystrzelales od groma ammo... to jest glupie

Soulscream:

--- Cytat: Devious Sphere w Wrzesień 07, 2010, 09:40:52 ---moim zdaniem powinni podniesc koszty naprawy a obnizyc koszty amunicji - teraz sie czasem zdarza tak ze masz dobra bitwe, zero uszkodzen a i tak tracisz bo wystrzelales od groma ammo... to jest glupie

--- Koniec cytatu ---

Naucz sie strzelac tak by nie tracic pociskow. Ja juz nawet nie licze ~~sniper~~ awardow.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej