Autor Wątek: [PVP] Sin  (Przeczytany 5573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
[PVP] Sin
« dnia: Listopad 29, 2010, 15:14:27 »
Z racji nadciagajacego patcha wymyslilem sobie ze na jednej z postaci wyskilluje Sin, przejrzalem SHC i jest tam dosc skromnie o tym jak go fitowac w zwiazku z tym mam pytanko czy ktos fruwa Sin'em jak tak to moze podzieli sie fitem? Druga sprawa czy ktos natknol sie na chociazby wskazowki jak sie walczy hot dropem, co i jak agrowac, od czego uciekac etc. Generalnie taktyke walki, bo teoria wyglada na banalna, ale gdyby byla banalna to pewnie by byla w masowym uzyciu (kazdy pilot carriera ma rzut beretem do blackopa) a tak nei jest.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVP] Sin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2010, 15:25:40 »
Moja wiedza zdobyta podczas miniszkolenia w Curse urządzonego dla mnie na ts przez kogoś z Dirty Nap Squad:
- kiedy mowa o hot dropie z uzyciem black ops to BO stawiaja brige i przez to leca recony, t3 i bombery
- bo w zasadzie sie nie uzywa do ataków bo po skoku maja krytycznie mało capa
- jak chcesz atakowac bo to lepiej zeby byl juz w sytemie i czekal skampionyw  clok na pasku czy gdzie tam
- sin obsysa pale jako bojowy bs, jako najlepszy zostal podany reedymer klucacy sie o misjece z widowem, jeden moze ostro dowalic drugi ma jako taka przezywalność (jam)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PVP] Sin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2010, 15:38:25 »
W Ushra'Khan mój CEO dowodził BlackOpsami.

Z moich doświadczeń:
- potrzebujesz neutralnych altów z covert cyno. Najlepiej w Arazu na armor tanku i z dampami, bo to ma szansę na utrzymać nawet tłusty cel.
- Bombery + Falcony + Rapiery/Loki. T3 jako anti-tackle, bo bombery w mig spadają od małego shitu. Bombery raczej nie zabierają bomb.
- Wystarczy jeden BOps do bridge'owania.
- Potrzebujesz 1-2 covert haulerów pełniących rolę cysterny z paliwem. Hauler wywala puszkę, pilot Bopsa przeciąga sobie na bieżąco paliwo z puszki do ładowni, jak wszyscy skoczą, pilot haulera zbiera puszkę i sam skacze, a na końcu skacze BOps i od razu spada z grida na SS-a.

Dobrze wykonany hot drop kończy się tak:
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=97404
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=97409





No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP] Sin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2010, 16:17:12 »