Autor Wątek: Implanty FAQ  (Przeczytany 10345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hun'ter

  • Gość
Implanty FAQ
« dnia: Marzec 04, 2005, 14:57:36 »
Mam pare krótkich pytan dot implantów

1. Czy implanty traci sie w przypadku utraty statku w kosmosie  i w przypadku smierci?
2. Czy implanty mozna zdejmowac bez skutków ubocznych dla nich?
3. Jako , ze implanty s?uz? g?ownie do szybszej nauki (zwiekszajac staty) zapewne zasadnym jest pozbywanie sie ich przed udaniem w tereny szczegolnie niebezpieczne?
4. Z jakich lvl agentów obecnie one "wypadaj?"?

Dzi?kuj? z góry za odpowiedzi.

kerisso

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2005, 16:05:25 »
1. Nie tracisz implantow w przypadku utraty statku, ale kiedy rozstrzelaja ci PODA

2. NIE mozna zdejmowac implantow - raz zalozone podlegaja asymilacji z organizmem

3. J/W

4. Nie jestem pewnien (nie robie misji, chyba ze dla zabicia czasu), ale chyba agentow lvl >3

Hun'ter

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2005, 16:10:10 »
Co do punktu nr 2 jak spiewa Depeche Mode -  its no good -  :evil:

Geralt

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2005, 16:18:51 »
Co do agentow to bywa roznie, ale zwykle ze storyline mozna dostac implanta. Czasami tez na normalnej misji sie zdarzy (na imporatntach, lecz wiekszosc to sa boostery, a implanta podnoszacego atrybuty to odkad  exodus wszedl nie widzialem :/

Hun'ter

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2005, 16:28:30 »
Z tego wynika ze nie sprzedawac .. a jak juz sie kupi to trzymac ? :P
Ogólnie z tego co widze  - sprz?t zazwyczaj tanieje - gótówka zawsze ma warto??.

kerisso

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2005, 16:37:28 »
Cytat: "Hun'ter"
Z tego wynika ze nie sprzedawac .. a jak juz sie kupi to trzymac ? :P
Ogólnie z tego co widze  - sprz?t zazwyczaj tanieje - gótówka zawsze ma warto??.


Heh, 3 miesiace temu kupilem wszystkie impy za +/- 25M...jakby mi ktos wtedy powiedzial, ze podrozeja o 300% to bym mu pokazal "kuku na muniu"...
Co do oplacalnosci implantow: zalezy co robisz w grze. Jesli jestes aktywnym czlonkiem jakiegos PvP to raczej impy sa czynnikiem rozpraszajacym i stresujacym...
A jesli podlegasz procesowi swobodnego kopania, lub robisz misje dla agentow...to chyba warto.
Reszte sprzedawaj.

LosBekoczoS

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2005, 06:10:08 »
Implanty zapewne przydaja sie kiedy siedzi sie w empire i stara sie szybko wmiare wyskillowac. Bardzo oplacalne przy naukach wiekszych skilli ( np adv lern. ), lacz jak mowia przedmowcy czasem w gardle sucho sie robi jak dolatujesz i widzisz "pirates" przy procy. :D

kosto

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2005, 08:27:47 »
Cytat: "KERISO"

(...)Jesli jestes aktywnym czlonkiem jakiegos PvP to raczej impy sa czynnikiem rozpraszajacym i stresujacym...
A jesli podlegasz procesowi swobodnego kopania, lub robisz misje dla agentow...to chyba warto. (...)


Dzieki Kerisso:D czyli Medul do roidow :/

partridge

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2005, 08:54:14 »
Osobiscie dostalem tylko raz implant i to nie na moim koncie w dodatku +1 do Memory od agenta lev1 quality 0.

Hun'ter

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2005, 21:18:44 »
Czyli wynika z tego ze implanty przesta?y wypadac czy tez wiekszy popyt na to tata?ajstwo na rynku mamy?

kosto

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2005, 22:00:45 »
przestaly wypadac...
kiedys dostawalo sie za jakas misje lvl3 typu important z 4 badz 6 impow tak wyciosalem.
teraz w sumie nie wiem jak to jest ;] ale raz dostalem oferte od agenta lvl1 - nagroda jakis imp +1 za sprowadzenie czegos tam (nie kontrabandy)

Hun'ter

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2005, 18:26:53 »
A czy obecnie w grze z góry wiadomo jaka jest nagroda czy dopiero po wykonaniu misji jest szansa na implancik?

aceed-

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2005, 07:27:10 »
Cytat: "Hun'ter"
A czy obecnie w grze z góry wiadomo jaka jest nagroda czy dopiero po wykonaniu misji jest szansa na implancik?


W szczegó?ach misji masz wszystko podane, w tym w?a?nie nagrod?/nagrody za wykonanie misji.

Szczutek

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 08, 2005, 09:17:28 »
Ta +6 dostajesz za important i 500k LP u agentow lvl4.
Poczytaj oficjalna strone Ewki.

Szczutek

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 08, 2005, 09:22:41 »
W sensie nie important tylko agent przedstawia Ci oferte za 500k LP - poprawka:/

Dragy

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 11, 2005, 20:43:26 »
przepraszam, ja dostalem w misji courier lvl 1 implant willpower +1 !!!!!! :P HAHAHA :)

Freak Johner

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2005, 10:35:03 »
Ja dosta?em wczoraj ofert?. Za 10 lp i towar za nica?e 2M da? mi agent lv2 planta +3 memory. :-)
a cz?sto za important misje dostaj? plant +2 do perc.

nastradi

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2005, 21:38:31 »
co to za agent i jaki lvl ?

dzikus

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 11, 2005, 07:48:33 »
Chyba 10k LP. O ile dobrze pami?tam to dok?adnie od tego poziomu pojawiaj? si? implanty u dowolnego agenta.

Z obiegowej opini - rynek implantów jest sztucznie podgrzewany i pokr?cony. Tak naprawd? to implanty nie s? ani tak rzadkie ani warte tej ceny.

Szczutek

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2005, 01:22:11 »
Tamten implant +6 to jest jednak +5 i sie go dostaje jak sie ma nie caly 1mln LPkow
Kolo chyba gadal glupoty
SORKA:/

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Implanty FAQ
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 12, 2005, 06:07:13 »
Cytat: "Szczutek"
Tamten implant +6 to jest jednak +5 i sie go dostaje jak sie ma nie caly 1mln LPkow
Kolo chyba gadal glupoty
SORKA:/


Nie slyszalem zeby w grze byly juz implanty lvl 5

Szczutek

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 12, 2005, 14:43:54 »

Anonymous

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2005, 08:09:10 »
witka

skoro nie mozna zdejmowac implantów, to mam pytanko:

czy warto wk?ada? low lvl implant do atrybutów (np +1)?

czy hardwired - do skilli, warto wk?ada??? w sensie s? jakie? lepsze ni? +3/5 do skila??

LosBekoczoS

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2005, 08:18:39 »
Oplaca sie zawsze cos tam troche przyspiesza a i jak stracisz to placzu nie bedzie;]

Anonymous

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2005, 08:54:48 »
moze inaczej - wiem ze nie mozna zdejmowac, bo sie integruj? z cia?em

Ale czy maj?c np na slocie 10 jaki? low lvl implant, np +2 do czegos, moge na ten slot potem w?o?y? nast?pny poziom?? czy ju? jest slot zaj?ty i nic nie wsadze lepszego?

o to g?ównie mi chodzi

Bo mam implanta od agenta i sie zastanawiam, czy lepiej sprzeda? jakiemu? nubowi za 3mln (overpiced), czy za?o?y? sobie...

WolfSimon

  • Gość
Implanty FAQ
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:08:23 »
Zawsze mo?esz zdj?? implant ze slotu, tyle ?e implant i tak przepada, ale slot masz ju? wtedy wolny i mo?esz wsadzi? co? innego.