Autor Wątek: Znaczenie skilli Spaceship Command  (Przeczytany 4462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Znaczenie skilli Spaceship Command
« dnia: Marzec 04, 2005, 09:22:01 »
Interesuje mnie nastepujace zagadnienie:
Co daja skille Spaceship Command poza mozliwoscia latania danymi statkami?
Po co podnosic te skille jezeli zaden inny nie wymaga odpowiedniego poziomu tego skilla?
Np. taki Destroyers - z opisu wynika ze nie daje nam nic wiecej oprócz mozliwosci latania destroyerami.
Po co wiec podnosic go na np. 4 poziom skoro zaden inny skill nie wymaga jego znajomosci a destroyerami mozna latac juz od 1 poziomu?

Hun'ter

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2005, 09:46:23 »
A do produkcji nie jest potrzebny? Ja mam go na 5

EverSin

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2005, 09:54:02 »
Potrzebniasty jest :]  III lvl do interceptorow NP.  Do Heavy assaultow jest V lvl potrzebny... ogolnie skil przydatny bo daje Agility malo bo malo ale zawsze

A skil do detroyerow i innych stateczkow daje na lvl to co jest podane w opisie statku... - np obrazenia wieksze, szybkosc, rezisty itp itd zreszta tyczy sie to do wszystkich skili na statki...

partridge

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2005, 10:06:11 »
Hmmm a patrzyles w opisie statku jaki masz bonus na kazdy level tego skilla :) Np w Ammar BS masz 10% mniej zuzywania Capa na lev Ammar BS.

kosto

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2005, 10:09:35 »
Skill Dowodzenie Statkiem Kosmicznym
no jak na porzadny rpeg przystalo :]
jak w rzyciu potrzeba odpowiedniego przygotowania do kierowania "zaloga" i samym statkiem
przynajmniej ja sobie tak tlumacze.
A sam skill SpaceshipCommand daje chyba 2% do zwrotnosci statku no logiczne im lepiej zarzadzasz zaloga tym efektywniej pracuje i to przeklada sie na zwrotnosc ;] badz im wieksza "zaloga" dowodzisz potrzebujesz wiekszych umiejetnosci dowodzenia;]

jesli nie zrozumialem pytania to prosze skierowac mnie na badania albo jasniej formulowac zapytania ;]

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2005, 10:20:23 »
Medul generalnie to masz wiele racji oraz podejscie do tej gry, które bardzo mi sie podoba i tez mam podobne. Próbuje RPGowo tlumaczyc sobie znaczenie wszystkiego w tej gierce i widze ze to wszystko jest fajnie pomyslane.

Jesli chodzi o odpowiedz na moje pytaie to chodzilo mi o to co napisali EverSin i Partridge, czyli ze kazdy poziom umiejetnosci w dowodzeniu statkiem podnosi bonus,który podany jest w opisie tego statku. Daje to znacznie lepszy powód do podnoszenia umiejetnosci na wyzsze poziomy niz tylko podejscie fabularne. Malo kto szkolilby BS na lvl 5 tylko dlatego zeby miec satysfakcje ze jest mistrzem w dowodzeniu jego zaloga  :P

dzieki za wszystkie odpowiedzi  :D

kosto

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2005, 10:41:28 »
ahaa... czyli chodzilo ogolnie o skillE space ship command :] no ok ok :]

partridge

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2005, 11:30:07 »
No nie wiem gdyby na lev5 Ammar BS byly by bonusowo jakies panienki to zaczynam juz dzisiaj trenowac zeby miec tak dobra zaloge :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2005, 11:33:54 »
Cytat: "Partridge"
No nie wiem gdyby na lev5 Ammar BS byly by bonusowo jakies panienki to zaczynam juz dzisiaj trenowac zeby miec tak dobra zaloge :)


Part ty erotomanie   :P  

A tak prywatnie - to dobrze kombinujesz  :wink:

BTW: Hun'ter troche niewymiarowy ci ten avatar wyszedl ale pozatym ok  :roll: (robiles go wedlug wzoru Ermena?)

Hun'ter

  • Gość
Znaczenie skilli Spaceship Command
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2005, 11:34:19 »
Nawet nie mów g?osno bo zrobi? jeszcze nowy SWG i bedziemy tanczyc w kantynach :P