Autor Wątek: Shakes & Fidget  (Przeczytany 3169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Terion

  • Gość
Shakes & Fidget
« dnia: Lipiec 19, 2010, 14:40:37 »
Banalna i niewymagajaca wysilku umyslowego flashowa gierka. Wszyatkie zasady ogarnia sie w 5-10 min )w zaleznosci od szybkosci czytania). Jak sie komus nudzi w robocie czy domu.
http://s3.sfgame.pl/index.php?rec=50128

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:27:16 »
Napisz, że za refera jeszcze grzybki dostaniesz :P

Gra nie wymaga zdolności manualnych (poza obsługą myszki i trafianiem kursorem w ikonki na ekranie), intelektualnych czy jakichkolwiek innych.
Troszkę w stylu rpg, z karczmą (misje), areną (pvp) i lochami (pve). Wszystko przybrane odrobinką specyficznego, niemieckiego humoru, bo gra jest na podstawie niemieckiego (podobno kultowego) komiksu.
Przedwieczny.

Terion

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:55:56 »
Tak jak napisal Xartias - jesli ktos z mojego linka zalozy postac dostaje za niego sztuke zlota i grzybek (dzieki niemu mozna zwiekszyc o 20% ilosc punktow ruchu na 1 dzien). Przynajmniej za 5 pieciu, ktorzy sie rejestruja. Procz tego dostaje +! do statystyk postaci (nie wiem czy jest tu takze limit osob, czy za kazdego).

Gainax

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2010, 00:07:45 »
ja już się regłem nick Mirako kiedyś się w EVE odwdzięczysz ;p

Diakon Gamal

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2010, 20:52:30 »
Te grzyby to się je czy co ?

Gainax

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:04:52 »
za grzyba dostajesz w karczmie 20% do wykorzystania na walke niepamietam jak sie to zwało xD ale nie traćcie grzybów na sklep nie warto ;p ja tak straciłem ponad 20 grzyba...............

Terion

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2010, 23:44:05 »
Dzieki tym kto sie zarejestrowal z linka (w sumie nawet nie wiem kto i kiedy ;P). Co do wdziecznosci w eve moze byc ciezko ;) najprawdopodobniej skonczylem swoja kariere w tym swiecie i raczej juz nie bede wracal ;)

Za grzyby mozesz wynajmowac lepsze wierzchowce, kupowac bron/magiczne pierdolki oraz kupujesz piwo. Ogolnie jest to towar deficytowy chyba, ze kupujesz je za plny. Ogolnie przyspieszaja kox i boostuja postac. Lecz czy jest sens wydawac kase na tego typu klikadlo ? ;)


Gainax

  • Gość
Odp: Shakes & Fidget
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2010, 04:20:15 »
@UP

Dokładnie ;] Ja robię tam absolutnie wszystko ale nie płace ;]

tak jak w tym telefonie http://www.youtube.com/watch?v=sz0dWjY_VuA

giera ma to dobre do siebie że w ogóle nie trzeba siedzieć cały czas mamy rozwój czasowy gdzie nie potrzeba naszej uwagi w początkowej fazie trzeba poświęcić dużo uwagi ale już od 10 lvla(2dzień) co raz rzadziej wchodzimy na konto a to nawet nie jest początek gry ;] i pod tym względem gram w nią do teraz bo z początku miałem się regnąć i co tam porobić aby kolega wyżej dostał, coś a jak się okazało jest dużo lepiej ;]