Autor Wątek: Factional Warfare  (Przeczytany 6101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Factional Warfare
« dnia: Grudzień 12, 2014, 10:47:22 »
Pare lat temu jak grałem, było to nowością.

Zapisałem się znowu i nie ma pojęcia co dalej. Dostanę jakieś misje (szukać agenta?) czy mam gdzieś lecieć. Możecie polecić w miare aktualny manua (może być po angielsku).

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:00:47 »
Są misje z agentami usytuowanymi na terenie FW. W zalezności od tego jak w danym momencie dana frakcja jest silna to dostajesz mniej lub więcej LP
Dostajesz też lp za bicie wrażej milicji (zależnie od klasy shipa który zdejmiesz) no i jeszcze jakieś pleksy itp
wiecej musi Ci powiedzieć ktoś kto w milicji lata lub latał

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:27:03 »
Zestrzelili mnie już przy stacji gdy wylatywałem już na zakupy  >:(

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:56:39 »
Zestrzelili mnie już przy stacji gdy wylatywałem już na zakupy  >:(

No to witamy w EvE :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2014, 12:25:49 »
Jak to sokół kiedyś napisał?
To jest Eve tu sie rucha w dupe młotkiem? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2014, 16:18:36 »
Pamiętaj też, że teraz w LS w systemach objętych FW, zajętych przez wrogą milicję nie jesteś w stanie zadokować na stacji.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2014, 16:26:51 »
zakupow nie wozi sie samemu tylko korzystaj z  korporacji kurierskich typu redfrog albo pushx.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

raffar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2014, 18:09:07 »
Podepnę się pod temat, ponieważ też mam kilka pytań.
1. Czy bijąc standa do jednej z milicji, np. Caldari, rośnie też stand do sojuszniczej ammar?
2. Czy opuszczając milicję lub przechodząc do drugiej ale sojuszniczej tracę stand do tej z której odszedłem?
3. Czy jeśli opuszczę jedną milicję mam jakiś okres karencji na wejście do drugiej? Jeśli tak to jaki?
4. Czy gracze z sojuszniczej milicji mogą do mnie strzelać, jeśli tak to czy jest to praktykowane?
5. Którym bomberem robić misję dla której milicji? Czy kierować się bonusem do typu dmga czy może jest określony bomber którym powinno się robić misję dla każdej z milicji lub może jeden na parę sojuszników?

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2014, 18:35:30 »
Cytuj
1. Czy bijąc standa do jednej z milicji, np. Caldari, rośnie też stand do sojuszniczej ammar?
O ile wiem to troszku tak, ale relatywnie mało, wolno i tylko do określonego poziomu
Cytuj
2. Czy opuszczając milicję lub przechodząc do drugiej ale sojuszniczej tracę stand do tej z której odszedłem?
Tk długo jak nie podejmiesz działań w wyniku któreych stand poleci to nie. Oczywiście jak z caldari przejdziesz do galente to caldari bedą do Ciebie walić za sam tag, ale jeśli działaniami w galente nie sprowokujesz caldari do zdjęcia Ci tego standu to po wyjściu z milicji standy beda nieruszone
Cytuj
3. Czy jeśli opuszczę jedną milicję mam jakiś okres karencji na wejście do drugiej? Jeśli tak to jaki?
Teoretycznie delay standardowy do zmiany korpa 24h na wyjście, aby można było wejść, tyle że jak chcesz do korpa npc cto jeszcze musisz spełniać warunek standingowy
Cytuj
4. Czy gracze z sojuszniczej milicji mogą do mnie strzelać, jeśli tak to czy jest to praktykowane?
W tej grze można ogień otworzyc do kazdego - kwestia konsekwencji, w high przylecą psy i Cię wysadzą ze statku, w low opcjonalnie ostrzelają sentry, null i wh nic sie nie stanie, w kązdym z wariantów cel ma prawo Ci oddać. Ostrzelanie sojuszniczej milicji jest traktowane przez mechanike jak piratka, w high zomo na pysk, w low sentracze i cryminal agro itp
Cytuj
5. Którym bomberem robić misję dla której milicji? Czy kierować się bonusem do typu dmga czy może jest określony bomber którym powinno się robić misję dla każdej z milicji lub może jeden na parę sojuszników?
Na low skilach bonus do dmg ma znaczenie -> bierzesz taki bomber który ma bonus do dziury w resach misyjnych ratów, tylko zweryfikuj jeszcze te bombery. CCP coś sie kiedys odgrazało że zrobi z tym porządek...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2014, 23:37:19 »
atak na cel z tej samej milicji bez wypowiedzenia wojny to duza strata standa do milicji. zabicie sojuszniczego poda to ogromna strata. stand jest potrzebny glownie do zbierania misji od milicyjnych agentow.

jeśli chcesz możesz być w danej milicji mając do niej ujemnego standa o ile znajdziesz  korpa który cię przyjnie i któremu przez przyjęcie ciebie nie spadnie stand na tyle żeby z automatu z  milicji wylecieć. ale nie będziesz mógł zbierać misji.

stand można łatwo i szybko odrobić jeśli ktoś będzie zdawał na ciebie swoje misje milicyjne.

sprostowanie - jeśli wychodzisz z milicji i trafiasz do npc korpa to o ile masz standa nie ma żadnego delaya w przyjęciu do innej milicji lub korporacji.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Factional Warfare
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2014, 09:21:00 »
kwestia konsekwencji, w high przylecą psy i Cię wysadzą ze statku


 :D