Autor Wątek: Garść pytań  (Przeczytany 5699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gregorius

  • Gość
Garść pytań
« dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:07:01 »
To może bardziej oficjalnie zapytam :D


- czy na portalu można doprawić css, mianowicie w okienkach formularzy jest taki ostry niebiesko-turkusowy, który dośc drażni ;/ Da się to zrobić np. szare ? (wtedy będzie pasowało do theme'ów)

- to już takie moje gdybania kosmetyczne - [domyślna skórka] header forum (prawy gorny rog) pjakos niezbyt pasi do tematyki eve'owej. Czy można jakoś usunąć te noże, grób i inne takie ? :> Jak coś, to chętnie pomogę ze skórką.

Ogólnie, chętnie pomogę w graficznej kosmetyce ;) [choć nie będę działać z prędkością światła, ale mam nadzieję, że uda mi się coś'ik pomóc]

\o/

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Garść pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:09:16 »
To może bardziej oficjalnie zapytam :D


- czy na portalu można doprawić css, mianowicie w okienkach formularzy jest taki ostry niebiesko-turkusowy, który dośc drażni ;/ Da się to zrobić np. szare ? (wtedy będzie pasowało do theme'ów)

- to już takie moje gdybania kosmetyczne - [domyślna skórka] header forum (prawy gorny rog) pjakos niezbyt pasi do tematyki eve'owej. Czy można jakoś usunąć te noże, grób i inne takie ? :> Jak coś, to chętnie pomogę ze skórką.

Ogólnie, chętnie pomogę w graficznej kosmetyce ;) [choć nie będę działać z prędkością światła, ale mam nadzieję, że uda mi się coś'ik pomóc]

\o/


ad1. W menu forum masz link "strona głowna" kierujacy na portal
ad2. daj propozycje koloru, zmienie :)
ad3. nie mam pomyslu ani umiejetnosci zeby to zmienic. chcesz sie pobawic? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Gregorius

  • Gość
Odp: Garść pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:14:40 »
ad1. W menu forum masz link "strona głowna" kierujacy na portal
Tak, racja, tępy jestem i nie zauważyłem, dlatego usunąłem to z posta ^_^ mea culpa

Cytuj
ad2. daj propozycje koloru, zmienie :)
avec plaisir :
#272727  i wtedy jakiś jasny kolor czcionki, np. #DEDEDE (strzelam z palca)
albo :
#BDBDBD i czarny font (również strzelam, musiałbym looknąć w praktyce)

Cytuj
ad3. nie mam pomyslu ani umiejetnosci zeby to zmienic. chcesz sie pobawic? :)
Jasne, mam w pracy 10min. interwały, to zawsze można coś konstruktywnego wymodzić w trakcie ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Garść pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:15:49 »
Góra tej skórki to jeden osobny plik graficzny (na ogół tu może być ich łącznie kilka). Wywalasz / podmieniasz i po kłopocie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.