Autor Wątek: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...  (Przeczytany 101421 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 17, 2019, 15:26:01 »
Tigerem 2 z 7 tieru nie zagrasz bez tego. Po drugie "How much does twitch prime cost? Twitch Prime memberships cost $10.99 a month.". Zanim napisałem post googlowałem informacje aby się upewnić.

No no... Prime Video (EUR 5,99*/miesiąc) .

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 17, 2019, 22:08:19 »
Przez pół roku jest 13.50złote, a potem anulowałem i znowu było 13 złote

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 18, 2019, 08:25:27 »
Jako że nie jestem na bieżąco pytanko jak tam sytuacja z zaciemnieniem i dobijaniem EVE wygląda.
Z tego co widzę to 0.0 stało się bardziej puste i umarło racenie afk. Chociaż jest plus, czyli plexy po 3, 2m.
Zastanawiam się też czy roamy odżyły i czy CCP ujawniło w końcu swoje plany oraz czy podali wpływ BO na ilość omeg
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 20, 2019, 21:52:03 »
Gdzie te wszystkie twarze z 2008 roku, które płakały za usunięciem lokala bo byndzie lypiej?

Resubowalem na obu kontach, jak dla mnie jedna z najlepszych zmian w EVE. Jak jeszcze znerfia cyno to juz w ogole bedzie zabawa, moze resubuje alta capitalowego

https://zkillboard.com/character/1790811197/

https://zkillboard.com/character/620836340/





Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 21, 2019, 10:00:11 »
Resubowalem na obu kontach, jak dla mnie jedna z najlepszych zmian w EVE. Jak jeszcze znerfia cyno to juz w ogole bedzie zabawa, moze resubuje alta capitalowego

https://zkillboard.com/character/1790811197/

https://zkillboard.com/character/620836340/

Grats.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 21, 2019, 10:49:44 »
Resubowalem na obu kontach, jak dla mnie jedna z najlepszych zmian w EVE. Jak jeszcze znerfia cyno to juz w ogole bedzie zabawa, moze resubuje alta capitalowego

https://zkillboard.com/character/1790811197/

https://zkillboard.com/character/620836340/

Co zmienili?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 23, 2019, 07:32:22 »
Resubowalem na obu kontach, jak dla mnie jedna z najlepszych zmian w EVE. Jak jeszcze znerfia cyno to juz w ogole bedzie zabawa, moze resubuje alta capitalowego

https://zkillboard.com/character/1790811197/

https://zkillboard.com/character/620836340/

siesiesiema kocieee
pewpew

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 02, 2019, 11:43:48 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 14, 2019, 14:48:28 »
No i ccp wycofało się z blackout ;]. Zapewne za mocno zabolał ich duży odpływ graczy. Pokazuje to tylko, że oni raczej nie mają planu i błądzą we mgle ;]. Według mnie blackout się sprawdził tylko częściowo. Dobre strony to wylogowanie bociarstwa, które powoduje bardzo dużą inflację i ma ogromną skalę w tej grze. Ale to chyba jedyna zaleta blackoutu. Złe to, to, że razem z bociarstwem wylogowały też uczciwe kraby, nul opustoszał i tak naprawdę dla roamerów zrobiło się jeszcze gorzej. Poprawiło się dla wszelkiej maści homoseksualnych covert cyn, kamperów i łapaczy bezbronnych krabów. Myślę, że efekt domina by sprawił, że po wylogowaniu krabów, skoncentrowaniu populacji pod parasolami megablobów itd, spowodowało by, że ta gra umarła by w przyspieszonym tempie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 14, 2019, 16:21:12 »
Czyli teraz bociarstwo wróci do poziomu sprzed BO. Z graczy cześć wróci, część nie w efekcie czego udział botów w EVE po BO będzie większy niż przed BO
 >:D
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 14, 2019, 18:27:05 »
Heh. A miałem nadzieję, że nie tylko brak locala pozostanie co zlikwidują cyno i capsle będą musiały skakać przez bramy.  :( :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2019, 18:33:50 wysłana przez Zgudi »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 14, 2019, 18:46:04 »
cyno zmienili, wiec i tak jest troche lepiej. Może też zlikwidują zmianę za miesiąc ;]

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 14, 2019, 19:49:25 »
wycofali się? no to manipuluja rynkiem i tyle - ktoś na wachaniach plexów miał zarobić a ceny pewnie podskoczą bo będzie efek jojo - kraby są wyposzczone  ;D

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 15, 2019, 09:48:05 »
Profilaktycznie kupiłem 1k plexów po 3,35 i czekam, aż CCP w końcu się określi
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 15, 2019, 11:56:07 »
Żałosne to jest-ludzie z ccp zgrywają wszechwiedzących ludzi z wizją, którzy mają plan i wiedzą-dużo gadania bla bla bla a w praktyce to nie ogarniają i pierwszy lepszy gracz byłby lepszy do zarządzania evem niż oni.

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 15, 2019, 23:10:28 »
Żałosne to jest-ludzie z ccp zgrywają wszechwiedzących ludzi z wizją, którzy mają plan i wiedzą-dużo gadania bla bla bla a w praktyce to nie ogarniają i pierwszy lepszy gracz byłby lepszy do zarządzania evem niż oni.

Powodzenia... Możesz stworzyć coś własnego i tym zajebiście zarządzać.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 16, 2019, 00:28:24 »
powodzenia w czym?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 16, 2019, 01:25:42 »
Zapewne w tworzeniu i skutecznym zarządzaniu.

Wysłane z mojego Capture+ przy użyciu Tapatalka


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 16, 2019, 06:44:56 »
Symulator zarabiania na statki kosmiczne
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 16, 2019, 08:33:57 »
na chwile wpadłem, zobaczyć, podkarmić trole, lubią łzy, a też coś jeść muszą, dla mnie ta gra umarła, grałem 14 lat, dostałem bana pod pretekstem że używam bota, a bota nie używałem, później suport zaczął pisać że modyfikowałem klijenta i jakieś inne ściemy czego też nie robiłem sprawa ciągnie się ze 14 miesięcy konto za około 800 bilionów jest zbanowane, mają fixacje na punkcie banowania ludzi banują na pałe, free permy, a później tylko copy pasta od nich, mógł bym wymieniać całą masę przykładów skrajnej niekompetencji ccp której nie wyprostowali na przełomie 14 lat jak grałem w tą gre, ogólnie odradzam grać w tą gre, ale myślę że trole wystarczająco podkarmione narazie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 16, 2019, 08:55:09 »
na chwile wpadłem, zobaczyć, podkarmić trole, lubią łzy, a też coś jeść muszą, dla mnie ta gra umarła, grałem 14 lat, dostałem bana pod pretekstem że używam bota, a bota nie używałem, później suport zaczął pisać że modyfikowałem klijenta i jakieś inne ściemy czego też nie robiłem sprawa ciągnie się ze 14 miesięcy konto za około 800 bilionów jest zbanowane, mają fixacje na punkcie banowania ludzi banują na pałe, free permy, a później tylko copy pasta od nich, mógł bym wymieniać całą masę przykładów skrajnej niekompetencji ccp której nie wyprostowali na przełomie 14 lat jak grałem w tą gre, ogólnie odradzam grać w tą gre, ale myślę że trole wystarczająco podkarmione narazie.
Karmienie troli i śmieszki swoją drogą ale rozdawanie banów za free i fałszywe oskarżenie o bocenie i modyfikowanie klienta to byłby paskudny fail ze strony CCP. Są w stanie wykazać dowód na to czy napisali "my wiemy, że tak było"?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 09:16:46 wysłana przez Zgudi »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 16, 2019, 09:27:03 »
Skoro oni nawet prawdziwych botów nie są wstanie wyłapać, to wyłapują niewinnych ? Niestety po skończeniu blackoutu masa botów znów wróci do gry. Jakoś nie wydaje mi się, zeby ccp chciało walczyc z botami, bo te konta to dla nich dużo $. Wiadomo, ogromna większość botów uzywa clickera, który jest praktycznie nie wykrywalny. Ze wszystkim da się bez problemu poradzic, ale ccp widocznie nie chce, bo to im odpowiada.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 16, 2019, 09:41:00 »
Cytuj
ogromna większość botów uzywa clickera, który jest praktycznie nie wykrywalny.
Moim zdaniem wystarczy monitorować ruch myszy i klikanie klawiszy. Bot znacznie częściej niż człowiek wykonuje powtarzalne czynności. No chyba, że te boty są tak udoskonalone, że wiele rzeczy robią spontanicznie.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 16, 2019, 11:04:33 »
Ustawiasz zmienna częstotliwość klikania, a poza tym ccp to wątpię żeby miało środki na takie monitorowanie tyłu tys kont. To walka z wiatrakami. Injectory i w moment masz nowa postać :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 16, 2019, 11:37:30 »
Nie do końca się na tym znam, ale to nie jest tak że sssp tego nie monitoruje, bo ma dokładnie każdą akcję w logach. W końcu na każdy klik server jakoś musi odpowiedzieć. Kwestia obróbki tych danych. tzn szukania klucza, patternu zachowań. IMO dałoby się to maszynowo wyłapać i zrobić wstępne sito "podejrzanych". WYstarczyłby pewnie jakiś 1 lepszy algorytm uczenia maszynowego. I jeśli ten algorytm byłby wstanie przewidzieć sekwencje kolejnych klików lub nazwijmy to akcji, to już jest to podstawa to popatrzenia. Tym bardziej jeśli algorytm przewidział dokładnie jaką akcje wykonasz za 8h 34min 5sec: ]. Nawet sama hipotetyczna zwrotka do usera, że CCCP paczy działałaby odstraszająco.

Oczywiście dużo lepiej byłoby przeciwdziałać, tzn zrobić farme trudną do oskryptowania, raty mniej przewidywalne, jakieś popupy, które należy kliknąć. nie wiem. Pewnie wszystko da się obejść, ale pewnie nawet odrobinę podniesiona skala trudności już dałaby efekt, bo obecne eve, jest tak banalne do oskryptowania, że aż przykro farmić z ręki.
Nie powinno być autoagro dron.

Gdyby tak chwile pomyśleć pewnie dałoby się naprawde sporo wymyśleć pomysłów na ograniczenie bociarstwa, ale nie zabijania samych żywych graczy.
Osobiście uważam że BO nie było przeciw botom, tzn boty tak przy okazji, ale chcieli spr co się stanie. Niestety przeciętny kowalski null, boi się rozbić swoim paseratti i na wszelki wypadek nawet nie wydokuje z garażu niż zaryzykuje rozbicie się na bramie.
Mało jest graczy którzy chcą się postrzelać, jeśli już to zajebać coś bez ryzyka, ale postrzelać... niach niach niach... no nie bardzo.
Gra krabem i miernotą stoi i od ponad 10 lat tak jest promowana.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 16, 2019, 11:50:09 »
Cytuj
Wystarczyłby pewnie jakiś 1 lepszy algorytm uczenia maszynowego. I jeśli ten algorytm byłby wstanie przewidzieć sekwencje kolejnych klików lub nazwijmy to akcji, to już jest to podstawa to popatrzenia.
Niech CCP pobierze/ukradnie/kupi te boty, zapuści w środowisku testowym i porówna ręcznie lub za pomocą algorytmu działania tych botów z działaniami na kontach graczy. Mogliby oddelegować kilku pracowników do infiltrowania bociarskiego klubu aby mieć zawsze aktualne boterskie programy i mieć z czym porównywać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 11:56:32 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 16, 2019, 12:41:37 »
Myślisz, że nie mają? hehe.
Ale nawet jeśli, OK, no to Se kupują se i co dalej>?
będą wysyłać pocztą zaproszenia na streama aby każdy im pokazał próbkę swojego gania i komisja będzie oceniać zgodność z zakupionymi botami? hehe

Gdyby mieli zwalczać bociarstwo dawno by to zrobili. Technologia nie stoi na przeszkodzie.
To są decyzje polityczne, cyrk pod publike z superami w HIsecu, dla szczególnie bezczelnych, a reszta mierzona jest w ilości opłaconych subskrypcji. Hajs się musi zgadzać.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 16, 2019, 13:16:16 »
Skoro oni nawet prawdziwych botów nie są wstanie wyłapać, to wyłapują niewinnych ? Niestety po skończeniu blackoutu masa botów znów wróci do gry. Jakoś nie wydaje mi się, zeby ccp chciało walczyc z botami, bo te konta to dla nich dużo $. Wiadomo, ogromna większość botów uzywa clickera, który jest praktycznie nie wykrywalny. Ze wszystkim da się bez problemu poradzic, ale ccp widocznie nie chce, bo to im odpowiada.

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

ccp nie umie, ale pear abbys już tak.
ich game guard zalicza się do jednego z najlepszych jakie istnieją i inne technologie wykrywania automatyzacji - zresztą musieli bo boterzy im zzerali przychód z bdo. Ostatnio rozpoczeli wojnę z klawiaturami i myszami które mają makra. ccp tolerowało  boty latami i co nagle? tak im się odmieniło że pobanowali ;)... tak tak - ja tu widzę rękę kogo innego...
No i koreańce mają kota na punkcie automatyzacji i botów i tego typ działalności - u nich można za to do paki trafić :D a nie tylko bana dostać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 13:26:33 wysłana przez Veldsper »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 16, 2019, 17:21:52 »
Mam tezę. Koreańce mające hopla na punkcie bociarstwa przy przejmowaniu CCP zmusili ich do udowodnienia, że coś robią i banujo za bocenie, więc dziobakowi oberwało się rykoszetem bo trzeba było kogoś wskazać?

Dla Dziobaka na pocieszenie przeróbka Wilki - Bohema (wersja poprawiona):

Od tego trzeba zacząć rzecz
Bocę, bo zgubiłem się
Niewiele pamiętam
Far od fara i raj

Czuję w sobie chuć i moc
Dobrze jest, bawimy się
Farmy nie ma końca
Wóda, promile w nas

Bocę, bo chcę
Bocę, bo życie jest złe
Czy są iski, czy nie
Bocę, bo wolność to zew
Bocę, bo wciąż kocham to
Kocham to

Delve ostro bawi się
Płyną noce, przemijają dnie
Niewiele pamiętam
Bełtam byle gdzie

Boisz się, więc będzie tak
Słabe granie, słaba śmierć
Wszystko w twoich rękach
Obudź się

Bocę, bo chcę
Bocę, bo życie jest złe
Czy są iski, czy nie
Bocę, bo wolność to zew
Bocę, bo wciąż kocham to
Kocham to
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 19:47:12 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 16, 2019, 20:14:23 »
Mam tezę. Koreańce mające hopla na punkcie bociarstwa przy przejmowaniu CCP zmusili ich do udowodnienia, że coś robią i banujo za bocenie, więc dziobakowi oberwało się rykoszetem bo trzeba było kogoś wskazać?

Skąd masz pewność, że Dziobak nie bocił?  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 16, 2019, 20:19:37 »
Mało jest graczy którzy chcą się postrzelać, jeśli już to zajebać coś bez ryzyka, ale postrzelać... niach niach niach... no nie bardzo.
Niby tylko jedna, krótka wypowiedź, ale tak ładnie opisana przyczyna radości z wprowadzenia BO, że aż zazdroszczę, że tak nie potrafię.
Szacun.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 17, 2019, 10:16:36 »
Karmienie troli i śmieszki swoją drogą ale rozdawanie banów za free i fałszywe oskarżenie o bocenie i modyfikowanie klienta to byłby paskudny fail ze strony CCP. Są w stanie wykazać dowód na to czy napisali "my wiemy, że tak było"?

zapytałem ich o dowód, na jakiej podstawie opierają swoje postępowanie, w odpowiedzi otrzymałem coś w stylu że moje postępowanie jest na tyle poważne że podtrzymują swoją decyzje, i ani słowa na jakiej podstawie, kolejną polemika w dyskusji z suportem było że jeśli się mylą to nie mogę się nawet bronić bo nie chcą powiedzieć gdzie widzą tą modyfikacje czy bota więc nawet nie wiem o co im chodzi, więc nawet jak jak by ktoś był wstanie im udowodnić że się mylą, to nie ma takiej możliwości, nie można się bronić, byłem ze sprawą na policji, osobiście w 20 kancelariach, sądzie karnym i cywilnym, powiem tak, sytuacja prawna w naszym kraju, jak bym miał porównywać do czegoś,  tak "pi razy dżwi", to jest na okresie coś przed średniowieczem, albo jaskiniowym, z wniosków jakie z tego mam, mało tego w grze jest wiele fajnych rzeczy które ja zaproponowałem by ccp zrobiło, które zostały zrobione przez zakładanie przez ze mnie tematów na forach ccp w sekcjach "feedback" w czasach zanim powstały jakiś "cancile of stelar managment" albo focus grupy "feedbacowe", mam żal do tych ludzi którego nie da się opowiedzieć, a jeśli chodzi o boty, to według mnie ccp ma fiksacje do botów, bo sami ich używają na markecie, by utrzymać ceny co ważniejszych przedmiotów, by gra była bardziej żywotna. według mnie jest łatwiej pomylić człowieka z botem niż na odwrót, osoba ktróra sobie raci na supera czy coś tam, wykonuje powtarzalna czynność, i wątpie żeby komuś chciało się robić jakieś dodatkowe chaotyczne zachowanie by nie dostać free bana albo wgóle wpaść na to by udawać niebota, a bot może mieć jakiś skrypt by generować chaotyczne interakcje, i bana nie dostanie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 17, 2019, 10:29:24 »
Dziobak odpowiem przewrotnie i z przymrużeniem oka.
Jeśli na podstawie twoich interakcji w świecie EVE pomylono Cię z Botem... To może i lepiej dla Ciebie żebyś nie grał. Szkoda się tak odmóżdżać ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 17, 2019, 10:43:01 »
Wysoki sądzie, to ja sam przez 22h dziennie farmie. Udowodnijcie mi, że nie.
SSP jest tak marne w ściganiu botów, że albo musiałeś na bezczela ryć po kilkadziesiąt godzin dziennie. Albo robić to jakoś wyjątkowo głupim toolem, a na pewno ktoś musiał Cię podpierdolić. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ssp robi łapanki jakichś randomów aby na siłę im udowadniać, że bocą, podczas gdy mogą wręcz przebierać w bociarskich kontach.

Nie klei się ta twoja opowiastka, biednego pomówionego normika. Który nie ma zielonego pojęcia o co chodzi.
Na pewno chwyta bardziej za serce niż ta od hentai: ]

Jaki cel miałoby w tym ssp aby tak robić? Nie widze motywu: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 17, 2019, 10:55:05 »
Cytuj
byłem ze sprawą na policji, osobiście w 20 kancelariach, sądzie karnym i cywilnym
Co powiedzieli prawnicy?

Spodziewałbym się odpowiedzi w stylu: konto EVE jest de facto własnością CCP, więc mogą zabrać kredki kiedy chcą.

Chwila chwila. Biorąc pod uwagę istniejące i skasowane wątki na tym forum to wydaje mi się, że policja często musi pochylać się nad EVE.