Autor Wątek: fighter vs. miner  (Przeczytany 8954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zavisha

  • Gość
fighter vs. miner
« dnia: Czerwiec 17, 2003, 15:29:03 »
Cze??.
Zaczn? od genezy, ?eby by?o wiadomo o co mi chodzi. Chcia?em pogra? jakim? go?ciem zorientowanym militarnie (zauwa?y?em, ?e w qpie jest zdecydowana wi?kszo?? kopaczy a chcia?em si? na co? przyda? - ochrona koparek czy cu?). Jednak jak uda?o mi si? odkry? ;) w EVE bez wywrotki kasy ani rusz :idea: :). Kase to chyba naj?atwiej nowemu robi? kopi?c. I tu moje pytania/w?tpliwo?ci:
Czy zrobi? now? posta? natywnie na kopark? i przerzuca? fundusze czy inwestowa? w skille ju? istniej?cej i zrobic figthera/kopark??
Czy istniej? ograniczenia na ilo?? skilli posiadanych przez jedn? posta??

Varisi Xezasi'e

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2003, 15:35:55 »
moim zdaniem nie ma sensu robic dwoch postaci jesli nie masz dwoch kont, bo i tak mozesz trenowac na raz tylko jedna postacia skille na jednym koncie...
poza tym wygodniej jest robic wszystko jedna postacia - roznic w kopaniu i tak nie bedzie wielkich, czy to bedziesz robil fighterem czy minerem. glownie to zalezy od sprzetu. ze skilli wystarczy ci mining na 3. i jak chcesz to jeszcze dronki (drones na 2-3 zauzmy i mining drones na 1-2).
ograniczenia na ilosc skilli nie istnieja.
jedyna roznica to atrybuty - postac z wyzszym int/mem bedzie sie szybciej uczyc skilla mining niz postac nastawiona na walke (czyli z wyzszym perc/will), ale poniewaz roznice sa male (no bo mining na 3 i tak mozna w ciagu jednego dnia zrobic), a komus kto walczy int i mem tez sie przydadza to nie ma to znaczenia. wiec rob sobie postac jaka chcesz, pozniej ewentualnie za pomoca skilli podbij troszke atrybuty (sa specjalne skille do tego) i skill learning (szybciej sie uczysz wszystkiego) i po prostu kop :) przynajmniej mi sie tak wydaje :) jak cos zle napisalem to prosze mnie poprawic :P

----

Varisi Xezasi'e

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2003, 22:42:21 »
hmm Zavisha tak gwoli malego wyjasnienia - ja latam crusem i umiem chyba go efektywnie wykozystac w walce a QpA kopie poniewaz sprzet staki itd kosztuja ...... skille tez

Venzon

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2003, 00:14:48 »
Zawisha :0 anrazie to nie wszyscy sa koparkami :) ja anprzykaldunikam kopania jak tylko moge :) hehe a ten tak na codzien jak kopiemy w Stan u ans w domu to zajmuje sie ochronom koaprek i zajencie znacznie abdrziej przyadlo mi do gustu, ale zeby tym sie zajmowac to musisz meic porzadny kompelt skilli i cruserka bojwoego z pelnym ekwipunkiem bo ianczje to cie rozszarpiom tam, zresztom sma zoabczysz, jak juz dostaneisz cruera robcozego to peolciemy wszyscy do Stain pokopac :0 poaptrzszy sobie na te bitwy co benda sie odgrywac pare km od cibie :0 keidy ebnziesz uzbojony tylko w miery to pogadmay czy anrpawde wolisz to niz koapc :) charles naprzyklad kocha koapc :0 i jest w tym abdrzo dobry :) a Phee i Ed juz sie tak na wlaczyli ze kopanie to relax, ja tez sie keidys zmencze ;) przyjdize na cibei kolej a puzniej an anstepnych :0 ale co jak co :0 kazdy w EVE zacyzna i konczy z alserem gorniczym w renku :)

Beholder

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2003, 03:35:16 »
hmmm nie wydaje mi sie to tak do konca prawda z tym kopaniem ze kazdy musi to robic.... choc nie gram i w bete duoz tez nie mialem okazji pograc jednak mysle ze jak ktos odbrze kombinuje to wcale nie potrzebje mining laser ale to takie moje przemyslenia tylko oczywisice....

Charles Zenith

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2003, 09:20:14 »
Venzon - argh.. prosze staraj sie pisac wolniej i celowac w literki bo juz mnie oczy zaczynaja bolec (ty.. ty... ty juz wiesz co :) )

Beholder - przez kopanie musi przejsc kazdy n00b - bez wyjatku, bo "z pustego i salomon nie naleje" - chyba ze mysli ze mu Cruiser i sprzet z niczego sie wyczaruje lub dobra korporacja da mu na dzien dobry wszystkie skille, cruisera, sprzet i pozwoli sobie robic co chce...

"Bez kopania - nie ma grania..." :)

Fox

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2003, 09:47:56 »
bez przesady. nie trzeba w ogole kopac, mozna robic misje agentow i zabijac cienkich piratow. pytanie ile to potrwa zanim sie cos uzbiera, no ale pytanie brzmialo "czy mozna nie kopac" :)  potem mozna zaczac przecierac szlaki handlowe.  ale to przepis dla kogos, kto moze siedziec przyklejony do ekranu. kopanie jest najlepszym rozwiazaniem dla osoby, ktora nie ma czasu grac. "wystarczy" uzbierac na industriala, zostawic go na 2h przy kopaniu scordite w systemie z wysokim sl, a po powrocie cieszyc sie latwym w zbyciu kruszcem za jakies 200k.

Zavisha

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2003, 10:09:38 »
Cytat: "Aaricia"
no ale pytanie brzmialo "czy mozna nie kopac" :)

Drobne sprostowanie - to nie by?o pytanie tylko stwierdzenie (Beholdera zreszt?). Je?li chodzi o mnie to kopanie mi nie przeszkadza. Jedyne co chcia?em osi?gn?c to przydatno?? corpowi (a wnioski do jakich doszed?em i które przedstawi?em w pierwszym po?cie by?y wyci?gane zupe?nie bez znajomo?ci realiów gry), ?eby jak najlepiej zespo?owo mo?na by?o gra?, bo w?a?ciwie tylko dla zespo?owej gry w EVE pykam (na singla mo?na pogra? sobie troche taniej w co? adekwatnego  :wink: ). S?owem mne to za jedno czy jestem kopark? czy klepaczem, aby w qpie :).
I tak wogóle to PEACE! Nie chcia?em podwa?a? ani pow?tpiewa? w niczyje kompetencje, je?li kto? tak to odebra? to by?o to z mojej strony zupe?nie nie zamierzone.

Fox

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2003, 10:21:02 »
oszalales :) czy ktos sie zdenerwowal ? :)

faktem jest, ze w przypadku akcji zespolowych najszybciej i najwydajniej robi sie kase na machaniu lopata...

Venzon

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2003, 13:35:08 »
Ej arcia , Kopanie zespolowe to nie tylko machanie lopata :) ale takze Oslaniania kopaczy i wozenie transport rudy do stacji :)

A od machania lopata jest Charles :) ja tu tylko strzelam :)

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2003, 16:19:06 »
Cytat: "Venzon"
Ej arcia , Kopanie zespolowe to nie tylko machanie lopata :) ale takze Oslaniania kopaczy i wozenie transport rudy do stacji :)

A od machania lopata jest Charles :) ja tu tylko strzelam :)


Chyba nale?y ci przypomnie? ?e podstawow? zalet? Mallera jest fakt ?e mo?na na niego zapakowa? 5 minerow 1.

Venz nie tylko strzelasz. B?dziemy si? zmiania? w pe?nionej funkcji ?eby inni te? mogli postrzelac i zdoby? do?wiadczenie w walce oraz pozna? sprz?t do walki.  Do?wiadczenie jest wa?niejsze ni? jako?? statku.

Wiec pr?dzej czy puzniej czeka cie "?opata".  :D

To oczywiscie ?art bo do czasu kiedy nie bede móg? lata? MOA lub Mallerem w funkcjie cruisera os?aniaj?cego idealnie sprawdza sie statek klasy Maller - zabiera dwa razy wiecej dzia?ek niz stabber - stad dopuki Venzon nie wtopi tego Mallera bedzie siedzia? na perymetrze i pilnowa? naszych tylków .... do czasu  .... az bedzie dos? pilotow bojowych na MOA aby robic sensowne zmiany pe?anionej funkcji.

Ju? nie moge sie doczeka? kiedy jednocze?nie bedzie online 10 lub wiecej cie?kich cruiserów online ...... a w kazdym bedzie dobry pilot i doskona?y sprz?t ......

A na dzie? dzisiejszy posiadamy mozliwo?? budowy lekkiego cruiserka klasy exequeror ... a za pare dni MOA !!!!

Venzon

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2003, 13:55:45 »
Edmund :) niespdozianka :)

Na mojego mallera zamontowalem dzis 5ate dzialko :)
kosztem 2 low slotow :)

Wiec mam teraz zamontowane tak:
5x 650mm(emp ammo)
1x Micro smartbomba
1x MWD
1x Meidum shild booster
1X tatical shield (emp)
6x reactro controler (wczesniej mailem 2 reactor controlery i 2 stabilizatory broni)


Wiec teraz to jest sila ognia :)

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 20, 2003, 18:03:50 »
Cytat: "Venzon"
Edmund :) niespdozianka :)

Na mojego mallera zamontowalem dzis 5ate dzialko :)
kosztem 2 low slotow :)

Wiec mam teraz zamontowane tak:
5x 650mm(emp ammo)
1x Micro smartbomba
1x MWD
1x Meidum shild booster
1X tatical shield (emp)
6x reactro controler (wczesniej mailem 2 reactor controlery i 2 stabilizatory broni)


Wiec teraz to jest sila ognia :)

Venzon testowalem dzialka bez dodatkow typu stablilizatory, nawet wsadzilem 3 650 na stabbera wraz z innym sprzetem i powiem ci - spadek wydajnosci broni jest ogromny. Tych kilka procent wiecej dmg i tracking speed czynia cuda. Ze stredniego dmg 90-110 spadl mi dmg do 50 - 60 wiec odpusci?em temat walki bez stablilizatorow. Notabene dzis mialem criticale na angelach po 200 z moich 650 :D

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2003, 20:36:28 »
Ale ekhm .... ja mam rare upgardy do broni :D

shamandgg

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2003, 23:28:14 »
A my wogule nie kopiemy :)

Pozdrawiam,

Varisi Xezasi'e

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2003, 01:33:47 »
i latacie rifterami ;P

pozdrawiam

----

Varisi Xezasi'e

shamandgg

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 05, 2003, 13:55:51 »
Nie prawda :) W moim hangarze stoi w pe?ni uzbrojony Caracal.
Oprocz Nagora, ktory jeszcze jest zajety wlasnym treningiem, kazdy z nas jak chce, to w kazdym momencie moze wskoczyc w krazownik, i pozamiatac troche EVE heheheh... Takze nie czujcie sie tacy mocni :P

Ehehehe, jeszcze musze dodac, ze pozamiatamy naszymi Rifterami, wasze "puszki" jesli wiecie o co mi chodzi.

To co ? "SolÓwA?" eheheheh :twisted:

I jeszcze mi cos na w?trobie le?y, górniku ty jeden :) Ciekawi mnie jakim cudem wy do dzi? nie potraficie poj?? ?e solo Rifter mo?e czy?cic belty 0.0 w Curse... no cu?... Nie macie do?wiadczenia :D Jak sie nie zobaczy to sie nie uwierzy, hehehee. Chocia? niektórzy to widzieli i te? nie mogli uwierzy?. LOL. Nie mój problem.

PS. Po patchu, ci??ej. Ale nie niemo?liwe. Poprostu trzeba reloadowac czesto spluwy :D Jedyny zonk; Troche te? trudniej uskoczy? rakietom, ale skille na shielda robi? swoje, wiec spoko da sie to znie??.
Jak wytrzymasz bitwe 1 Rifter vs 5 Impalerów, to ka?dy belt 0.0 wyczy?cisz. Reszta piratów (tych z wi?kszym bounty) to ju? bu?ka z mas?em.
Szkoda kasy by wyrusza? kr??ownikiem.


Pozdrawiam,

Charles Zenith

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 05, 2003, 15:22:37 »
Cytat: "shamandgg"
Oprocz Nagora, ktory jeszcze jest zajety wlasnym treningiem, kazdy z nas jak chce, to w kazdym momencie moze wskoczyc w krazownik, i pozamiatac troche EVE heheheh... Takze nie czujcie sie tacy mocni :P

Oj oj.. az sie boje.. no to wskakujcie.. zamiatajcie..
powodzenia...

Cytuj
Ehehehe, jeszcze musze dodac, ze pozamiatamy naszymi Rifterami, wasze "puszki" jesli wiecie o co mi chodzi.

Oj oj.. ale sie boje... :P

Cytuj

I jeszcze mi cos na w?trobie le?y, górniku ty jeden :) Ciekawi mnie jakim cudem wy do dzi? nie potraficie poj?? ?e solo Rifter mo?e czy?cic belty 0.0 w Curse... no cu?... Nie macie do?wiadczenia :D Jak sie nie zobaczy to sie nie uwierzy, hehehee. Chocia? niektórzy to widzieli i te? nie mogli uwierzy?. LOL. Nie mój problem.

Oj oj.. tylko ze miedzy czyszczeniem belta.. a ochrona jest zasadnicza roznica...

Cytuj

PS. Po patchu, ci??ej. Ale nie niemo?liwe. Poprostu trzeba reloadowac czesto spluwy :D Jedyny zonk; Troche te? trudniej uskoczy? rakietom, ale skille na shielda robi? swoje, wiec spoko da sie to znie??.
Jak wytrzymasz bitwe 1 Rifter vs 5 Impalerów, to ka?dy belt 0.0 wyczy?cisz. Reszta piratów (tych z wi?kszym bounty) to ju? bu?ka z mas?em.

Taaak?
to wyskocz na m0o - w koncu to reszta piratow z "wiekszym bounty" wiec.. w czym problem? przeciez to bulka z maslem.. :P

Blah.. EOT z mojej strony :]

Varisi Xezasi'e

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 05, 2003, 15:39:13 »
Cytat: "shamandgg"
Nie prawda :) W moim hangarze stoi w pe?ni uzbrojony Caracal.


no wlasnie, stoi w garazu. a ty latasz rifterem. czyli sie nie pomylilem :)

Cytat: "shamandgg"

Oprocz Nagora, ktory jeszcze jest zajety wlasnym treningiem, kazdy z nas jak chce, to w kazdym momencie moze wskoczyc w krazownik, i pozamiatac troche EVE heheheh... Takze nie czujcie sie tacy mocni :P

skad przypuszczenie ze czujemy sie mocni?
uwazam ze na pewno sie lepiej ode mnie (za innych sie wypowiadac nie moge) znasz na walce,  kopiac ma sie kase/materialy na lepsze statki. a jak sie nie kopie to sie nie ma lub sie ma o wiele mniej i tyle.

i wiem ze na fregacie tez sobie mozna poradzic :)
ale ktos kto dobrze walczy I ma lepszy statek/uzbrojenie, ma wieksze szanse od takiego ktory dobrze walczy i ma slaby statek/uzbrojenie.

Cytat: "shamandgg"

Ehehehe, jeszcze musze dodac, ze pozamiatamy naszymi Rifterami, wasze "puszki" jesli wiecie o co mi chodzi.


zastanawia mnie tylko, dlaczego tak STRASZNIE chcesz udowodnic, ze jestes lepszy ;)
podejrzewam ze mnie bys rozwalil bo niewiele wiem o walce (dopiero sie zaczynam uczyc) no ale co z tego?

Cytat: "shamandgg"

To co ? "SolÓwA?" eheheheh :twisted:


jak sie podszkole jeszcze z tydzien, to bardzo chetnie :P

Cytat: "shamandgg"

I jeszcze mi cos na w?trobie le?y, górniku ty jeden :) Ciekawi mnie jakim cudem wy do dzi? nie potraficie poj?? ?e solo Rifter mo?e czy?cic belty 0.0 w Curse... no cu?... Nie macie do?wiadczenia :D Jak sie nie zobaczy to sie nie uwierzy, hehehee. Chocia? niektórzy to widzieli i te? nie mogli uwierzy?. LOL. Nie mój problem.


jesli chodzi o mnie, to widzialem jak ktos rifterkiem zmiotl piratow w 0.0 na wlasne oczy kilka razy, nie wiem co w tym takiego strasznie trudnego, chociaz sam jak probowalem, to mi statek wybuchl ;P (ale przynajmniej 3 piratow tez wybuchlo :>, tylko ze to bylo dawno temu )

ale nie wiem, po czym wnosisz, ze nie potrafimy tego pojac.

Cytat: "shamandgg"

PS. Po patchu, ci??ej. Ale nie niemo?liwe. Poprostu trzeba reloadowac czesto spluwy :D Jedyny zonk; Troche te? trudniej uskoczy? rakietom, ale skille na shielda robi? swoje, wiec spoko da sie to znie??.
Jak wytrzymasz bitwe 1 Rifter vs 5 Impalerów, to ka?dy belt 0.0 wyczy?cisz. Reszta piratów (tych z wi?kszym bounty) to ju? bu?ka z mas?em.
Szkoda kasy by wyrusza? kr??ownikiem.

Pozdrawiam,


czemu szkoda kasy? sugerujesz, ze moglbys stracic cruisa w walce z piratami, mimo ze fregata czyscisz belty? ;)

pozdrawiam rowniez

----

Varisi Xezasi'e

Venzon

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2003, 04:23:45 »
Ale sie Ras przemadrzasz, jesli chodzi ci o to ze niby TWB jest silniejsze od Qpa to sie mylisz chocby z tegobpowodu ze my jak wszyscy usiadziemy w ibisach i zmaontujemy se jedno dizalko na nich to i tak podziurawilibysmy ten twoj crus, gdyz jednak 20 dzialek to troche wiecej niz twoje 3-4.

A tak wogule to hyba mielismy rzyc w zgodzie i se pomagac a nie tylko cruserka dorwales i zaraz sie czujesz mega maczo, ja na mallerku juz latam w huj czasu i wiem ze pomagales mi go konfigurowac za co ci jestem wdzieczny, mimo wszystko jestem pewnien ze rozniusl bym tego curecela w drobny mak, 5x 425mm alytelria robi swoje.

A co do czysczenia belta 0.0 rifterem to chial bym zobaczyc jak to robisz kiedy jestes sam i masz pod opieka 3 gornikow i 2 indusy a masz rozwalic 4 ravashirow zanim ci rozwalom kopiacych/worzacych. nawte gdybys donich wlail to nie masz czasu aby zadac tyle dmg aby ich rozwalic wiec hyba juz rpzesadzasz.,

shamandgg

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2003, 12:17:04 »
Ochrona to przeciez totalnie nudne zadanie.

Naprawde chcecie wyskoczyc Ibisami ? Hahahahaa... pamietajcie, nie bede jeden. Jak obiecam qmplom loot i kobiety, to zaraz pojda ze mna na bitwie!!! :D

I ja sie czuje maczo, przeciez I wy pierdolicie od rzeczy.

"I tak latacie Rifterami" nie majac pojecia co naprawde robimy... !!!

Ja w was nie wnikam, i koniec zartow.

Topic! -> Fighter vs Miner ?  Moj glos : FIGHTER

NEXT ! :arrow:

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
fighter vs. miner
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 08, 2003, 01:43:15 »
Co Ty taki bojowy Shaman jeste?? A mo?e kto? uwa?a?, ?e im wi?cej rzeczy si? robi to gra jest "pe?niejsza"? W UO te? fajnie sobie cosik wyci?? czy pokopa? jak kto? górnikiem-i gra wtedy te? troche bardziej odmmienna jest  :)

ChriSTobaL

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2003, 01:49:55 »
Widze, ?e tutaj wszyscy nastawieni s? na walk?... Je?li macie co? do sibei to si? umówcie i sprawdzcie kto jest lepszy, a nie obra?ajcie i ?miejcie si? ze siebie... po prostu "Figh For Honor" jak to zwyk? mawiac zwyk?y "Protos".

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2003, 02:38:23 »
Oddaje G?os na MINERA !!

Beholder

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2003, 14:25:38 »
hehe skad ty wykopales ten topic :D

Ja chcialem tylko powiedziec ze sprawa jest przedawniona i nei ma nic wspolengo z rzeczywistoscia :D

unique|tom

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2003, 17:10:59 »
Nagor - to jest si?a sentymentów!!!! RETROSPEKCJA RULEZ

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2003, 17:31:31 »
lol :) Chlopcy :)

Jaka sila sentymentow ??, jaka retrospekcja ??

A znalazlem go szukajc infa o BP :) zanim napisalem prosbe o info na forum :D

Moge jeszcze kilka wyszukac jak chcecie :D

naye

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2005, 09:52:11 »
Cytat: "Charles Zenith"
Venzon - argh.. prosze staraj sie pisac wolniej i celowac w literki bo juz mnie oczy zaczynaja bolec (ty.. ty... ty juz wiesz co :) )

Beholder - przez kopanie musi przejsc kazdy n00b - bez wyjatku, bo "z pustego i salomon nie naleje" - chyba ze mysli ze mu Cruiser i sprzet z niczego sie wyczaruje lub dobra korporacja da mu na dzien dobry wszystkie skille, cruisera, sprzet i pozwoli sobie robic co chce...

"Bez kopania - nie ma grania..." :)


No to Ci powiem, ze kopalem tylko raz jako n00b , a od korporacji wlasnie trafil mi sie taki dobytek jak opowiadasz :>

Anonymous

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2005, 10:50:52 »
o lol :P ale zes gosciu wykopal.....
jakas dyskusje sprzed 2 lat :P

dzikus

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2005, 11:51:39 »
Aaaa.... nekromancja!!!
Nie wskrzeszajcie tak starych dyskusji, bo trzeba b?dzie potem blokowa? wszystkie w?tki starsze ni? rok. W ci?gu 2 lat tak wiele si? zmieni?o, ?e nawet nie warto komentowa? tej dyskusji.

Ezachiel

  • Gość
fighter vs. miner
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2005, 06:47:58 »
to juz nie nekromancja, to nekrofilia :D

Jezu, ja juz nawet nie pamietam o so tu chodzi :P