Autor Wątek: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam  (Przeczytany 60700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
To ja jeszcze poproszę o wtyczkę, która będzie dawała tygodniowego bana za każdego bluzga w poście :P

NIET!
to napewno nie ode mnie  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Prowe

  • Gość
Jestem w korporacji NPC i jeszcze przez jakiś czas z niej nie wyjdę. Czy jest to powód do tego aby zabraniać mi czytania czy też wypowiadania się w pewnych tematach? Nie. Według mnie forum powinno być dostępne dla wszystkich, ponieważ ludzie stanowią o sile danego przedsięwzięcia. Nie można tworzyć zamkniętych działów dla samozwańczej elity pod pretekstem walki z trollami. Odbiłoby się to negatywnie na całym portalu, ponieważ powodowałoby narastanie podziałów między grupami użytkowników. Każda grupa mogłaby zażądać osobnego, zamkniętego, wątku, bo skoro inni mają to dlaczego nie my. Tylko wówczas nie byłoby to już forum, prawda? Jeżeli jednak ktoś bardzo chce się odgrodzić zasiekami od innych, to sugeruję założenie własnego forum - to tylko 5 minut klikania.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Jestem w korporacji NPC i jeszcze przez jakiś czas z niej nie wyjdę. Czy jest to powód do tego aby zabraniać mi czytania czy też wypowiadania się w pewnych tematach?

Czytać? Proszę bardzo, zawsze
Pisać? Proszę bardzo, kredyt zaufania na początek.

Ale jeśli zaczniesz robić chlew i wycieczki personalne, a Twoje zachowanie będzie wskazywało, że chodzi tylko o trollowanie z alta -  headshot.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Sokole śledzę to forum ze  dwa razy dlużej niż ty masz chara w tej grze :p
Jeśli trzy posty przez jakiegoś anonima prowokują jakąś poważna dyskusje na temat zamordyzmu na tym forum ta ja po prostu odpadam...
Szczerze żałuje że w jakimś momencie tego forum poszła w cholerę całość archiwalnych wątków z centrali...
Byś się dowiedział jak to się wcześniej tu działo.
I imho wtedy to forum żyło naprawdę.
Teraz to jest smutno i nudno.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 03:27:00 wysłana przez Kalressin »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Podoba mi sie pomysl Sokola o ile zostana w nim ladnie uwzglednione osoby ktore przestaly aktywnie grac i nie moga podac API.
Chcialbym jednak dorzucic swoje 3gr gdyz imo jest tu troche dziwnych zalozen, a btw pomysl wyklucza osoby ktorych nie powinien

- killboardu (korpy kerbirskie wdupiają shipy!)
Moj kerbirski alt corp nie wdupia shipow odkad przestalem latac JF (wtedy wdupial co jakis czas cynofryty). W zwiazku z tym sa 2. mozliwosci. Albo jestem jakims zajebistym wyjatkiem (w co watpie), albo bledne jest zalozenie (na co stawiam), ze kerbirskie corpy wdupiaja shipy

- historii corpa (jak długo istnieje, czy był w jakiś aliansach)
Jakie znaczenie ma jak dlugo istnieje corp? Sam mam corpa majacego na 'papierze' jakies 3 lata w ktorym sa alty z nieaktywnych kont trialowych. Jezeli teraz warunkiem jest czas zycia corpa to wg pomyslu moglbym zalozyc nowe trialowe konto, wrzucic postac do tego corpa i majac postac w majacym 3 lata corpie zostac anonimowym hejterem a to chyba nie o to chodzi.
Ewentualnie odpalic ktores z kont i wtedy mialbym 3 letnia postac w 3 letnim corpie i dzieki jej API tez bym mogl zostac anonimowym hejterem

Jak nie rozpoznajesz zwycięzców ATX to polecam konsultację u okulisty ;)
Rozumiem, ze dla niektorych turnieje to zajebista rzecz, ale nie wszyscy sie tym interesuja. Po przeczytaniu tego zdania musialem zapytac wujka google co to jest to ATX. Dalej jednak nie rozpoznaje kto go wygral i kto bral w nim udzial bo to dla mnie rzecz bez znaczenia. Na szczescie rozpoznawalnosc corpow w pomysle tez nie ma znaczenia  :D Milo by jednak bylo pamietac, ze kazdy jest inny i to co dla kogos jest wyznacznikiem sukcesu, elitarnosci itp dla kogos innego jest czyms czego sie nawet nie zauwaza  ;)

Jeśli faktycznie jest to nieznany tu nikomu korp, który jednak żyje (czyt. ma ludzi, ma kille na killboardzie i/lub działa w ramach powszechnie znanej organizacji) - proszę bardzo.
Tylko dlaczego kille maja byc wyznacznikiem zycia corpa? A co jak w jakims corpie beda ludzie ktorzy beda chcieli podbic ekonomicznie hi sec i na kilboardzie nie beda miec killi bo pvp ich nie bedzie interesowac? Beda musieli zaczac strzelac do siebie zeby moc wypowiadac sie na centrali?
Podobnie sprawa z byciem w powszechnie znanej organizacji. Kto ma ustalac ta powszechnosc i co z ludzmi ktorzy nie chca byc w takiej organizacji bo chca miec wlasny corp do ktorego nikt im sie nie bedzie wtracac?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Jakbym Cię poparł to by znaczyło że jestem tengi sadomasochista strzelający sobie w stopę ze śrótówki na wysokości jajec :P a także hipokryta

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Proponowane schematy sa niepotrzebne
Macie raportowanie postów

Można tez przestawić możliwość pisania postów młodym userom poza KSOD i noob g.

Resztę sie zastrzeli !
Jeśli zasmierdza tylko jakimś trolo altem

No jeszcze żeby Doom, Xart, Hast dali troche osikowych kołków, bo sama woda swiecona to sobie można kropic i kropic :P

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Jeśli trzy posty przez jakiegoś anonima prowokują jakąś poważna dyskusje na temat zamordyzmu na tym forum ta ja po prostu odpadam...

Tego było znacznie więcej w ciągu ostatniego roku. Kto aktywnie śledzi forum, ten wie o jakie nicki chodzi.

Tloluvin:

- jeśli ktoś siedzi na tym forum od miesięcy, nie będzie miał żadnych problemów.
- "Twój kerbirski alt-korp" - maina tam trzymasz?
- to jak długo istnieje korp ma znaczenie. Bo jeśli wprowadzimy np. zasadę "żadnych charów w NPC corpach" to co za problem założyć alt-corpa? Żaden.

Jeszcze raz podkreślam - chcesz być aktywny na forum? Pisz podając MAINA. Sytuacja, w której ktoś zakłada sobie tutaj konto, wpisuje w nicka postaci "dupa jasiu" i jedzie po wszystkich w celu trollowania - to jest to, czego chcemy uniknąć.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
- "Twój kerbirski alt-korp" - maina tam trzymasz?
Nie  :P
Zreszta to akurat bez znaczenia

- to jak długo istnieje korp ma znaczenie. Bo jeśli wprowadzimy np. zasadę "żadnych charów w NPC corpach" to co za problem założyć alt-corpa? Żaden.
Pelna zgoda z tym, ze to zaden problem zalozyc alt-corpa. Tylko ze weryfikacja czasu zycia corpa nic nie daje, bo to nie problem miec corpa i/lub miec mozliwosc wrzucenia alta do corpa istniejacego od lat wiec ten warunek tak naprawde niczego nie zmienia. Ewentualnie moze powstrzymac jakiegos flustrata przed wrzuceniem pojedynczego posta, ale jak ktos bedzie chcial anonimowo potrollowac to go to nie powstrzyma. Dodatkowo blokuje osoby ktore powinny miec mozliwosc wypowiadania sie na forum.
Prosty przyklad.
Grupa znajomych stwierdza ze nudzi im sie gra XXXXX i chca sprobowac EVE. Zakladaja sobie konta, zakladaja corpa zeby wspolnie poznawac gre i... kupa. Nie moga postowac na centrali bo ich corp jest za mlody.
Poza tym przy wieku corpa jest kwestia jaki okres uznamy za wystarczajacy do uznania corpa za wystarczajaco 'starego' by osoby z tego corpa mogly pisac na centrali. Dzien? Tydzien? Miesiac? Rok? 10 lat?
Jakikolwiek nie bedzie to czas bedzie to komus nie pasowalo. No i bedzie to prowadzilo do kolejnych dwoch pytan. Kto ma ustalic ten czas i dlaczego akurat ta osoba  ;)
Podsumowujac. Uzaleznienie od wieku corpa ma za malo plusow a za duzo minusow by bylo warte wprowadzania

Jeszcze raz podkreślam - chcesz być aktywny na forum? Pisz podając MAINA. Sytuacja, w której ktoś zakłada sobie tutaj konto, wpisuje w nicka postaci "dupa jasiu" i jedzie po wszystkich w celu trollowania - to jest to, czego chcemy uniknąć.
Alez ja tego nie neguje. Co wiecej w pelni sie z tym zgadzam i dlatego podoba mi sie Twoj pomysl. Uwazam jednak, ze wprowadzenie jako jednego z warunkow czasu istnienia corpa jest sprzeczne z glownym celem pomyslu.
[tu mial byc tekst o mainach z ktorego zrezygnowalem zeby nie ulatwiac zycia anonimowym trollom]
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Tloluvin, czy możesz jeszcze raz przeczytać poniższego posta? Dla ułatwienia wytłuściłem ważne fragmenty.

Czytać? Proszę bardzo, zawsze
Pisać? Proszę bardzo, kredyt zaufania na początek.

Ale jeśli zaczniesz robić chlew i wycieczki personalne, a Twoje zachowanie będzie wskazywało, że chodzi tylko o trollowanie z alta -  headshot.

Jeszcze raz, maksymalnie upraszczając. Każdy ma dostęp i każdy może pisać. Ale w momencie, gdy zaczyna działać jak "anonimowy hejter", sprawdzamy jego chara/korpa i jeśli to co widzimy, potwierdza że jest to alt/alt-corp - "noga, dupa, brama".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Cytuj
Jak nie rozpoznajesz zwycięzców ATX to polecam konsultację u okulisty ;)


Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Robicie z igły widły.
Wystarczy żeby moderatorzy odwalali swoją robotę, wywalali chlew gdzie jego miejsce, nie ma znaczenia czy ktoś jest w npc corpie czy nie tylko czy nie jest trollem i tyle.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 06, 2012, 17:35:32 »
Widzisz kombat to nie takie proste. Np Sokół wszelkie rady od co do których nie może przyrównać ich i swojego e-pena (czytaj kb) traktuje jak próby trolowania i stosownie na nie odpowiada trolem / flamem lub górnolotnym co ty kurwa wiesz o pvp nobie bez kili :P Podczas gdy np taki Venzon to pewnie nawet nie zauwazy takiego kogoś :P

Ponadto sa pewne granice co moderatorzy i admini mogą zrobić a czego nie, zwłaszcza mając na uwadze że każdy dział do dyskusji dla ogółu jest też dla ogółu widoczny z FW włącznie. Opcja wyłączenia komuś dostępu do danego działu nie jest zła i nie jest też tak radykalna jak ban a nie mamy formy pośredniej między olać go i zbanować go
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 17:50:50 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 06, 2012, 17:42:43 »


Dobre :)

A propos okulisty - mam nadzieję, że dostrzegłeś ";)" w mojej wypowiedzi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 06, 2012, 17:58:13 »
... a nie mamy formy pośredniej między olać go i zbanować go...

jest :D

oddac go w moje łapska :D

btw, moderatorzy swoje robia...jednak taka mala swinka, ktora zaczyna rozrabiac...ujawnia sie dopiero po pewnym czasie
wiec musi troche napaskudzic nim zginie...

ograniczenie mozliwosci pisania w dzialach zapalnych pozwoli odsiac wiekszosc tego typu troli...
powazny hejter, ktory swoje odczeka i napisze aby miec mozliwosc smarowania sie kupą z innymi zginie natychmiast bo bedzie pod lupką jako "ktos nieznany"

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 22, 2012, 22:23:41 »
bump.... prawie gotowe, możecie zacząć płakać.

edit: właśnie z Doomem doszliśmy do konsensusu, i za około rok wprowadzimy obowiązkową autentyfikację opartą o odcisk dupy awatara.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 00:15:37 wysłana przez Lt Rook »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 23, 2012, 00:43:59 »
Będę pierwszym, który "da dupy" (do odcisku, rzecz jasna) ;)

Dobra robota i pełen szacun :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 23, 2012, 02:03:41 »
Ta jasne. Może wstrzymajmy sie z lizaniem po e-penach do momentu aż wtyczka oficjalnie ruszy?
A i tak mam niemiełe wrażenie że zaraz po uruchomieniu będą płacze "czemu nie moge pisać w KSOD" bo czytanie ogłoszenia na forum lub spam maila który rozesłałem okaże się za trudne...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 23, 2012, 08:50:49 »
O fajnie cenzura na centrali - da sie chociaz te dzialy poczytac?

A i nastepnym razem prosze ku... przepuscic maila przez slownik ortograficzny bo nie wiem co za baran wysyla maile do wieeeeelu uzytkownikow z takimi bykami ze nie powinien miec nawet matury.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 23, 2012, 09:05:58 »
Przecież wyraźnie jest info że blokada bedzie na pisanie.
Zważywszy na Twoje oburzenie, mam rozumieć że jeden z ostatnio zbanowanych troli pyskaczy to było jakies Twoje alt konto?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 23, 2012, 09:10:01 »
Oczywiscie nie mam co robic i tak przyznaje sie wszystko to byly moje alt konta... lol
Bardziej chodzilo mi o czytanie w czasie gdy konto jest nieaktywne ;p ale to juz wiem dzieki :)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 23, 2012, 14:35:32 »
Uuaaaa, siakeś cuda się tu dzieją a ja nic nie wiem :)

Mod weryfikujący API jest super, ale nie chciałbym, żeby możliwość pisania blokowana była komuś in advance. Według mnie każdy, nieważne skąd, powinien mieć możliwość pisania wszędzie. Dopiero jak podpadnie, dostęp jest blokowany.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 23, 2012, 14:53:58 »
Na razie tak to jest ustawione. Jak podpadnie to odstrzał, mod jest w trakcie wdrażania.
Jak wreszcie ruszy wdzięczni użytkownicy mogą wysyłać iski Rookowi zgodnie z przyjętym w eve zwyczajem. Dowody niezadowolenia możecie wysyłać Sokołowi bo to jego marudzenie najbardziej mnie wkurzyło i sprawiło że poprosiłem o wsparcie :P >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 24, 2012, 23:35:44 »
Dzięki za maila powiadmiajacego o tej wiekopomnej zmianie.

Jest z dupy.

Może niech tylko Sokole tu prostuje na forum.
Będzie  spokój, żadnych kłótni, ogólna sielanka...
A wiecie że jak wyłączycie forum, to wogóle nie będzie ani flama ani altów?
Jeszcze mniej roboty...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 24, 2012, 23:44:14 »
Zgłaszam błąd w mechanizmie. Nie mogę zmienić postaci na Glassa, wyświetla mi mojego alta do jitowania. Zmiana postaci w interface'ie nic nie daje :(
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 24, 2012, 23:46:35 »
podaj api dla jednej postaci
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 24, 2012, 23:50:01 »
Hmm to by rozwiązało moje problemy nie tylko na tym forum ???
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 24, 2012, 23:59:30 »
Działa i jest gites propsuje :-o
pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 25, 2012, 00:17:28 »
No mi po zmianie api też już śmiga :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

DrackUll

  • Gość
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 25, 2012, 16:42:13 »
Ja pierdziu ale żenada...
Administracja tego forum jest totalnie do BANI.
Jeden koleś się popłakał bo ktoś anonimowy go strolował a Wy wprowadzacie jakieś dziwne mody, weryfikacje api, wtf?
Użytkowników tego forum jest spora liczba, czemu nie było ankiety, hmm?
Tylko liczy się zdanie największych krzykaczy...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 25, 2012, 17:00:34 »
Ja pierdziu ale żenada...
Administracja tego forum jest totalnie do BANI.
Jeden koleś się popłakał bo ktoś anonimowy go strolował a Wy wprowadzacie jakieś dziwne mody, weryfikacje api, wtf?
Użytkowników tego forum jest spora liczba, czemu nie było ankiety, hmm?
Tylko liczy się zdanie największych krzykaczy...

Pogibało ? Nie ma obowiązku podawania API, forum nadal działa, nawet można czytać działy z ograniczonym dostępem. Ogranicznik jest na najbardziej flejmogenne działy i tylko na pisanie i IMHO ma sens....  lepsze niż wymóg nabicia XX postów jaki istniał wcześniej.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 18:28:44 wysłana przez Xeovar »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 25, 2012, 17:29:02 »
Dodajmy do tego fakt że blokady na pisanie jeszcze nie wprowadzono.
I nie drogi Drakulu, wbrew temu co okazjonalnie piszę, Sokół nie jest jedynym użytkownikiem któremu to przeszkadzało. Przeszkadzało to w zasadzie większości tych którzy chociaż od święta piszą tu merytoryczny post jako dodatek do normalnego trolowania. Co więcej takie udawanie bycia anonimowym przeszkadza też administracji i nie lubimy jak jakiś burak z za małym fiutkiem na to aby przyznać się do swojego maina tworzy tu ente konto, czym zaśmieca bazę danych, tylko po to żeby napisać jaki z kogoś innego jest burak w jego opinii, co bazę zaśmieca jeszcze bardziej.
A ankiety nie było z dwóch powodów
- Ci jak to określiłeś krzykacze to i tak w zasadzie większość aktywnych użytkowników, (jest jeszcze masa tak zwanych czytaczy, którzy czytają co piszą inni ale sami nigdy się nie odzywają i tak długo jak nie obetnę im dostępu do jakiegoś ulubionego działu to się nie zmienia)
- od kiedy Centrala jest ***** demokracją i to najwyraźniej taką ze nawet czyszczenia plików catche na serwerze nie mogę zrobić bez zgody dwóch komisji, siedmiu podkomisji i generalnego poparcia większości użytkowników?


EDIT
Jak widzicie ludzie nie należący do technicznej drużyny centrali po podaniu API dostają na profil pieczątkę. Wcześniejszy pliczek graficzny był.... eeee.... tymczasowo pożyczony z innego serwisu i zamieniłem go jak tylko mogłem na własną produkcję. Jeśli komuś się ta pieczątka nie podoba niech zaproponuje własną twórczość, lub coś z gatunku opensorcowego odpowiednika grafik, jeśli propozycji będzie za dużo i nie dojdziemy do zgody, zawsze będzie można wtedy pobawić się ankietami

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 25, 2012, 19:10:48 »
ten czerwony stępel wyglada nieco "idiotycznie" nie moze to byc jakis bardziej neutralny/nieduzy znaczek ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 25, 2012, 19:21:32 »
Col ma rację, równie dobrze mogłoby tam być napisane "Pedofil" :D

Ale serio - jakie wymiary i format pliku ma mieć ta grafika, to zaraz zrobię.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...