Autor Wątek: Aridia cap killing festival  (Przeczytany 5004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Aridia cap killing festival
« dnia: Luty 22, 2008, 10:07:28 »
Witam Szanownych Panstwa.

Jako, ze jest juz po zabawie, to mysle, ze moge sie pochwalic :)

A mianowicie przez ostatni tydzien BUFU razem z przyjaciolmi bylo dosc mocno zajete w regionie Aridii, gdzie stoi kilka sprzymierzonych POSow.

Na poczatku byl IRON ze znajomymi, ktorzy postanowili zabrac nam nasze zabawki. Efekt ich przedsiewziecia mozecie podziwiac tutaj:
http://bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=9246

Jak widac powyzej, niewiele udalo im sie zdzialac, w zwiazku z czym polecieli poskarzyc sie wiekszemu bratu rosyjskiemu. Brat rosyjski myslal, ze jest super duper uber i za pomoca cap floty bez jakiegokolwiek wsparcia uda im sie zniszczyc nasze zabawki. Efekt tego myslenia znajduje sie ponizej:
http://bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=9267

Byloby wiecej, gdyby nie fakt, ze cala cap flota po ocenie sytuacji (sytuacja widoczna na powyzszym linku) po prostu wylogowala sie. A to oznacza wyscig z czasem i lagiem, zeby w 15 minut ubic jak najwiecej capsow.

Apropo laga, czy wiecie co oznacza skrot fph? Ja mialem 1fph w czasie tej bitwy. Podpowiem, ze fps oznacza frame per Second :) Nie wiem, co sie z aridia dzieje, ale to najbardziej zlagowany region chyba w calej grze.

Apropo logoffow, to ja myslalem, ze za kazdym razem jak sie zagruje kogos, to ten ktos dostaje 15 minut zanim zniknie. Ale nie! liczy sie tylko strzal oddany przed wylogowaniem. Po wylogowaniu uruchamia sie timer 15 minutowy i niewazne ile bys napierdzielal w kolesia, on i tak po tych 15 minutach zniknie ;/

Podsumowujac: aridia to ostatnio cap killing festival :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2008, 10:37:46 »


Na poczatku byl IRON ze znajomymi, ktorzy postanowili zabrac nam nasze zabawki. Efekt ich przedsiewziecia mozecie podziwiac tutaj:
http://bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=9246

Jak widac powyzej, niewiele udalo im sie zdzialac, w zwiazku z czym polecieli poskarzyc sie wiekszemu bratu rosyjskiemu. Brat rosyjski myslal, ze jest super duper uber i za pomoca cap floty bez jakiegokolwiek wsparcia uda im sie zniszczyc nasze zabawki. Efekt tego myslenia znajduje sie ponizej:
http://bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=9267


Co do pierwszego linku troche nie rozumiem co sie dzialo - bo to chyba ani flota na zabicie capitali ani tez flota na obijanie posa.. bardziej wyglada jak wpadka na gate.

Drugi link skolejiz wyglada mi na totalny debilizm ludzi co w tych capsach wskakiwali :D

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2008, 10:45:51 »
Niestety pierwszy link dokladnie nie pokazuje co sie dzialo. Z tego co ja wiem, to kilkanascie dreadow + carriery + support wskoczylo na POSA chcac go wstawic w reinforced. Niestety POS zaczal sie zaciekle bronic :) A i nasza cap flota byla w poblizu. Dodatkowo BOB w trybie ekspresowym sie zmobilizowal i z tego co wiem, w 18 minut przylecieli z NOL na miejsce bitwy.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ronin

  • Gość
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2008, 11:37:06 »
Niestety kb nie pokazuje calych bitew, w pierwszym starciu bylo 14 dreadow i 4 carriery ironu + 50osob w roznym supporcie, w drugiej ra wskoczylo w 30dreadow i 6 carrierow.

partridge

  • Gość
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2008, 12:57:59 »
Niestety kb nie pokazuje calych bitew, w pierwszym starciu bylo 14 dreadow i 4 carriery ironu + 50osob w roznym supporcie, w drugiej ra wskoczylo w 30dreadow i 6 carrierow.

z RA bylo 16 Dread'ow i 5 Carrier'ow... padly 3 Dread'y i 1 Carrier wiecej nie dalo sie w 15 minut. Zreszta wyslalismy petycje o zmiane nazwy z Nalnifan na Lagnifan. Najzabawniejsze jest to ze padly 3 Dready RA dokladnie tego dnia kiedy RA obchodzilo 3 urodziny... na E-O forum sa wlasnie 2 Topici o tym :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2008, 12:59:55 »
z RA bylo 16 Dread'ow i 5 Carrier'ow... padly 3 Dread'y i 1 Carrier wiecej nie dalo sie w 15 minut. Zreszta wyslalismy petycje o zmiane nazwy z Nalnifan na Lagnifan. Najzabawniejsze jest to ze padly 3 Dready RA dokladnie tego dnia kiedy RA obchodzilo 3 urodziny... na E-O forum sa wlasnie 2 Topici o tym :)

No to mieliście fun :)

Reszte dredów spod posa wycigąneli metodą login/logout odrazu jak sie dred w systemie pojawił ?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2008, 13:04:50 »
eh Hastra.. troche wiecej skromnosci....   8)

pos bitwy jak pos bitwy.. ani IRON ani RA nie spodziewali sie oporu to ich rozczarowalismy...

Yogos - wiekszosc floty RA spieprzylo o 5tej rano nastepnego dnia... jak nikogo nie bylo... wczoraj jeszcze sie zgromadzili raz w systemie. w ok 30 capsow, i 60 supportu, ale nie odwazyli sie zaatakowac posow obsadzonych przez gunnerow..


« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2008, 13:07:20 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Coen

  • Gość
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2008, 13:10:45 »
Reszte dredów spod posa wycigąneli metodą login/logout odrazu jak sie dred w systemie pojawił ?

Generalnie tak.
Jednakze jeden z pilotow sie zagapil i zostal ztaclowany w przestrzeni.
Niestety zastowal sprawdzona taktyke Ctrl + Q i zniknal nam na polowie armora(a byl to caldaryjski dred) :(
Dwie godz po tym fakcie reszta capsow opuszczala system w obstawie licznego supportu

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2008, 14:02:28 »
najwiekszym farciarzem byl IRON, oni sie nie wylogowywali tylko wyszli z siege i zaczeli odwarpowywac na stacje spod posa, niestety naszym i boba tacklerom zabraklo jakis 2 minut zeby zatrzymac wszystkich na posie

IRON mial o tyle pecha, ze w momencie ich ataku konczylismy innego posa w aridii :D

mysle, ze o nalnifan bedzie jeszcze glosnio - 3 moony z prom w jednym systemie - na eve-o sprawa zostala niezle rozdmuchana

na temat RA to szkoda pisac :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Aridia cap killing festival
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2008, 18:07:04 »
eeeh ja tez miałem mega laga ale fajna była bitwa imo :D