Autor Wątek: Polski zjednoczony ally  (Przeczytany 39935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 09, 2007, 14:34:53 »
niom...mnie wystarczy info, trzeba bylo tak od razu ;)

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 09, 2007, 14:41:37 »
Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 09, 2007, 14:44:05 »
Może to wydzielić do osobnego wątku, jako info o ally?
Przedwieczny.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 09, 2007, 14:50:20 »
Ok Baz no to jak następuje:

Jakiś czas temu "zownowaliśmy" sobie konstelację z pewnym korpem, który okazał się bardzo fajnym korpem i sobie tam żyjemy (celowo napisałem w ciapkach bo to umowne pojęcie - jak ktoś wlatuje wylatuje w podzie stąd stwierzenie.)

A dlaczego opuściliście Venal? Zdaje się, że tam Was ostatnio widziałem.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 09, 2007, 15:00:49 »
Skorzystam z piątej poprawki i uniknę odpowiedzi. Mieliśmy pewne powody ale to już musisz uwierzyć na słowo, że nie Triumvirate, nie MC czy BoB nas stamtąd wykurzył.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 09, 2007, 17:30:42 »
Skorzystam z piątej poprawki i uniknę odpowiedzi. Mieliśmy pewne powody ale to już musisz uwierzyć na słowo, że nie Triumvirate, nie MC czy BoB nas stamtąd wykurzył.

Pogadaj z naszym dowództwem. Może Fade Wam przypadnie do gustu. Jeśli YW będzie się bronić tak jak dotychczas to będziemy mieli wkrótce parę stacji do wynajęcia.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 09, 2007, 17:33:23 »
No to teraz to mię skosiłeś tym  :knuppel2:  nawet mnie zatkało  :krzeslo: hehe

Maxima

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 09, 2007, 18:01:25 »
Smycz za darmo dajecie petom?  :laugh:

Venec

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 09, 2007, 18:02:21 »
Ludzieeee!!! Prawdziwa okazja, bierzcie  ;D

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 09, 2007, 18:31:02 »
Zolthar "sobie do ISS czy MWA i tam zrobią to co lubią bez konieczności pvp" prosze cie nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz pojecia. Takie bylo ISS rok temu. Od czasu Eso wszystko sie zmienilo.  W FAT 20% sil bylo z ISS.
Zreszta http://www.eve-spirit.com/killboard/?a=alliance_detail&all_id=26 . Ten kb ma 2 miechy. Korp w, ktorym jestem CALY czas mial tax 100%, ostatnio spadl do 50% to tak na marginesie do twoich wywodow.

"We are doing an amazing job guys, except for when I log on and there is not even a gang going...but i'm in a good mood tonight so i'll keep this post positive. For the most part I agree with Duke, we need our guys to participate more. But we need to coordinate with our allies in full. I log in and see 27 dreads and a mom attacking the cyno jammer. Do you know how many of thos caps were acctually BoBs? 12. Thats it, just 12. Thats not even half what they were feilding. Yes, another big chunk was MC, but i was surpised to see another chunk was ISS, and then some others of fix and such. We are not just fighting BoB here. We are fighting a whole "alliance" (I think is what they are refered to now.) We are up against BoB, MC, Fix, Axiom, ISS just to name a few. "  Domysl sie kto to pisal.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 09, 2007, 18:47:06 »
Lol poczytaj jeszcze raz co pisałem bo sie unosisz nie wiadomo o co :) sam nawet nie wiesz do czego pijesz :)
Rozmowa była o korpach tt w aliansie a nie o ISS czy MWA. Równie dobrze mogłem wymienić 150 tysięcy innych korpów minerskich i ich też byś się czepiał ?

Ochłoń troszkę :) Tak się składa, że troche wiem chociaż nie twierdzę, że wiem wszystko nikt nie wie byłem również w ISS, no dobra w MWA nie byłem ale co ma piernik do wiatraka z tym linkiem to nie kumam :). Jeśli cie uraziłęm to ojezu sorki wielkie ehhhhh,.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 09, 2007, 18:59:50 »
Pogadaj z naszym dowództwem. Może Fade Wam przypadnie do gustu. Jeśli YW będzie się bronić tak jak dotychczas to będziemy mieli wkrótce parę stacji do wynajęcia.
Fade hrhrhr ;)

HIMK

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 09, 2007, 20:58:34 »
Machina się zacięła czy cuś. Poświęciłem się aby to wszystko przeczytać to przestaliście pisać.

Pokłon przed moim wielkim Amarrem CEO za taka fajną reklame c0venu.

Mamy teraz prze... przylecą nam teraz udowodnić że jesteśmy mięczaki i nam wpie...  :crazy2:


Powiedział skromny diplo c0venu. Ups wydało się   :P

Archen widziałem niedawno twój filmik. Bardzo fajny. Tri strasznie sie rozwinęło i ostro poszło na przód od czasu jak byliśmy w Venal. Fajnie się z wami lało na północy  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2007, 21:00:53 wysłana przez HIMK »

Ronin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 09, 2007, 22:05:34 »
Raczej przeciw nim :P drobna acz zasadnicza roznica :) gdyby bylo tylko mniej PRow wtedy :) .

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 10, 2007, 01:19:44 »
"Rozmowa była o korpach tt w aliansie a nie o ISS czy MWA. Równie dobrze mogłem wymienić 150 tysięcy innych korpów -minerskich- i ich też byś się czepiał ?" . Stary twoj smack jest slaby. Wiem, ze cie zabolalo to co powiedzialem o Coven. Bywa, pogodz sie z tym. Dla wiekszosci graczy w Eve nazwa Coven to tez pewnie egzotyka. Pewnie tylko Polacy wiedza co to za twor. Ok, skonczylem sie pastwic. Musze isc zafitowac mojego hulka i na pasek , bo mi jeszcze reszta chlopakow caly mega i zyd wykopia hue hue. Jezeli w moim poscie nie wychwyciles zlosliwosci to    przeczytaj jeszcze raz :-).
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 10, 2007, 01:27:37 »
dobre dobre :)  na szczęście nie mam takich problemów czy c0ven jest znany całej eve :) ale o tym też nie było mowy aaa no i musze sie ze smackiem podszkolić  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2007, 01:30:35 wysłana przez Zolthar »

vulor

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 10, 2007, 08:43:49 »
"Rozmowa była o korpach tt w aliansie a nie o ISS czy MWA. Równie dobrze mogłem wymienić 150 tysięcy innych korpów -minerskich- i ich też byś się czepiał ?" . Stary twoj smack jest slaby. Wiem, ze cie zabolalo to co powiedzialem o Coven. Bywa, pogodz sie z tym. Dla wiekszosci graczy w Eve nazwa Coven to tez pewnie egzotyka. Pewnie tylko Polacy wiedza co to za twor. Ok, skonczylem sie pastwic. Musze isc zafitowac mojego hulka i na pasek , bo mi jeszcze reszta chlopakow caly mega i zyd wykopia hue hue. Jezeli w moim poscie nie wychwyciles zlosliwosci to    przeczytaj jeszcze raz :-).
To, że nazwa coven jest rozpoznawana przez Polaków (i nie tylko Polaków) to jest w głównej mierze zasługa Zolthara.

Czy to, że nazwa ISS jest rozpoznawana, to jest twoja zasługa?
Kim ty jesteś w tym ISS? CEO exec korpa, czy zwykłym przydupasem, kopaczem velda?

Iść na gotowe i później mówić jacy to my jesteśmy zajebiści to każdy potrafi... nawet ja :P

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 10, 2007, 12:11:24 »
Ja tam tylko sprzątam Vulor, to zasługa wszystkich ludzi w C0VEN ja tam staram się nad tym tylko zapanować :) Ale miło było jak ANARCHICA wychodziła ze Stain do Catch i wysłała nam maila z podziękowaniami za fajt (hmm fuck to nie jest polski korp to sie nie liczy), miło było słyszeć od AAA na lokalu "You should join AAA" (aaa kurde to też sie nie liczy bo niepolskie), miło mieć co jakiś czas Convo od Rule Of Three że wlatują niedaleko nas i chętnie by z nami polatali ( aaa to też sie nie liczy sorki). W Triumvirate mamy paru znajomków z DOOM bodajże wcześniej byli w innym aliansie też sobie co salutujemy jak sie spotykamy, aaaa no i The HORDE co jakiś czas nas próbuje do Syndicate ściągnąć a ja ich do Stain (ale też sie nie liczą bo to są grecy) i tak mógłbym troszkę wymieniać dalej może nie każdy z wymienionych ally jest jakiś uber znany ale to są dobrzy znajomi - niektórzy wrogowie, którzy już zdążyli nas poznać od najlepszej strony ale cóż muszę się bardziej postarać macie racje na laurach spoczywać nie zamierzam.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 10, 2007, 12:21:59 »
Panowie, odbiegamy trochę od tematu. Jak ma powstać polski alians skoro w polskiej społeczności jest tyle złośliwości?

Fedajkin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 10, 2007, 12:25:14 »
Pytanie ile osób siedzących po obcych aliansach byłoby skłonnych powiedzieć w tym momęcie ok ruszcie to, a ja od ręki odchodzę ze swojego corpa i idę do was...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 10, 2007, 12:26:19 »
tak jak napisalem na pierwszej stronie. dywagacje na ten temat nie maja sensu.

jesli ma powstac, powstanie, ale powstanie naturalnie, droga ewolucji, w grze. a nie na forum.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Fedajkin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 10, 2007, 12:31:45 »
Ah i nie wiem czy gdzieś się to już przewinęło, ale chyba widziałem... alians na pewno nie miałby szans na soverenity, z powodu braku pokrycia czasowego... niestety.

Venec

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 10, 2007, 12:32:56 »
NPC regiony też są fajne.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 10, 2007, 12:39:38 »
Pytanie ile osób siedzących po obcych aliansach byłoby skłonnych powiedzieć w tym momęcie ok ruszcie to, a ja od ręki odchodzę ze swojego corpa i idę do was...

Na to bym zbytnio nie liczył. Ja gram z tymi samymi ludźmi już od trzech lat. Nie rzucę dobrych znajomych i nie polecę się integrować tylko dlatego, że alians jest polski. Można natomiast liczyć na nowych graczy ("pokolenie CDA"), z których wielu powoli dojrzewa do 0.0 oraz na już istniejące polskie korporacje.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 10, 2007, 12:47:39 »
Dokładnie o to chodzi... też nie sądzę, żebym od tak rzucił NoQ... no może jeśli wszyscy by poszli, ale samemu... no fucking way...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 10, 2007, 12:50:34 »
nowych graczy ("pokolenie CDA")

Te tak zwane pokolenie CDA w 99% nie dochodzi do końca triala, więc nie obrażaj nowych graczy ;)
Poza tym większość, "nowej generacji" graczy nie ma ochoty wchodzić w "skostniałe" struktury starych korpów (skostniałe oczywiście z przymróżeniem oka). Większość z nich zdaje sobie sprawę, że jeszcze nie teraz, ale mają ambicje nieco większe niż "przyłażenie na gotowe". Fakt, że na razie sami nie są w stanie wiele osiągnąć i przy obecnej polityce ccp pompowania megasojuszy a olewania małych organizacji, muszą siedzieć w hi/low. Ale są już pierwsi piloci carrierów, zdolni administratorzy i pvperzy, którzy pewnego dnia wstrząsną "polską sceną polityczną Eve". I nie mówię tu tylko o Unseen korpach, bo moje macki i podsłuchy sięgają dużo dalej. ;)
A do tego spora część z nich uważa mówienie o nich jako o pokoleniu CDA, noobach, niezorganizowanych bandach i inne tego typu pejoratywne określenia, jako mocno niesprawiedliwe, wobec czego, w ich imieniu - wypraszam sobie!
 ;)
Przedwieczny.

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 10, 2007, 12:54:00 »
Ja też sobie wypraszam bo paru z Unseen siedzi w C0VEN i zrobiły sie z nich kilersy, że hej, a i dziewczyny jak sobie dają rade to ojezu. No.  :uglystupid2: a no i BTW Xarti szykuj mi tam nowych kilersów bo głód mamy :D

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 10, 2007, 12:55:05 »
mowiac o pokoleniu CDA... spojrzcie na oficjalny kanal Polish. siedzi tam mnostwo ludzi z Polski (wczoraj bylo ponad 120 luda na tym kanale). Na centrali w ogole ich nie widze.
Moge sie zalozyc, ze nie zagladaja tu, nie wiedza gdzie sa jakie korpy itp
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Zolthar

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 10, 2007, 12:56:32 »
Hastrabull to nie jest kwestia pokolenia ale samej centrali uwierz, mało osób siedzi na centrali po flejmach jakie sie tu odgrywały, znam dużo starszych co omijają centralę łukiem z katowic do gdańska przez Nowy York.

vulor

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 10, 2007, 13:12:34 »
Bo to jest elitarne forum :D

Terion

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 10, 2007, 13:31:06 »
Duzo zostalo powiedziane, ale najwazniejszym problemem nie bedzie organizacja czy strefa czasowa. Problemem bylby wybor polityki. Ludzie stoja po roznych stronach barykady i jelsi milaloby sie cos tworzyc to zgodne z wlasnie ich poloityka, najlepiej w najblizszej oklicy. NO i tu poczatek konca. Dla czesci ludzi to bez znaczenia, rzucic dana strone przejsc do opozycji. Dla innych takie zagranie jest zwyczajnie nie do przyjecia.

Laira ty nawet nie kombinuj ;P

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 10, 2007, 13:31:35 »
co z tego, ze na centrali jest duzo polakow skoro nikt nie jest zainteresowany pvp

na samo wspomnienie o pvp albo 0.0 mozna od razu uslyszec, ze to nie dla nich, moze za rok... WTF?!

po przekroju polskich korpow widac, ze wieksza czesc polakow jest zainteresowana glownie czyms innym niz pvp

nie wiem co z tym zrobic generalnie...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 10, 2007, 13:37:32 »
Problemem bylby wybor polityki. Ludzie stoja po roznych stronach barykady...

to juz nie powinno byc problemem...

ani coven ani ex-ion nie jest przywiazany "emocjonalnie" do jednej ze stron a w waznej kwestii sie zgadzamy - nie lubimy boba i jego polityki

pewna neutralnosc jaka reprezentuje teraz coven moze byc nawet zabawna i wygodna
duzo mercsow i zabijakow stosuje taki uklad

mam nadzieje, ze szybko skoncza sie te wielkie naplandy i bedzie jak kiedys :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 10, 2007, 13:41:43 »
nic. ludzie sie boja bardzo czesto.

ja pamietam, ze jak zaczynalem, to przez pol roku balem sie wleciec ponizej 0.5. a jak juz wlecialem, to mnie 3 fiutkow z Curse Alliance ujebalo na belcie (tak kopalem sobie, myslalem, ze jak mam bs'a to jestem niezniszczalny :D)

tydzien pozniej bylem u nich w corpie i skillowalem mwd ;) hehe

jest to spowodowane faktem, iz cena smierci w tej grze jest wysoka. zeby ktos chcial sie bawic w pvp, musi zlapac bakcyla, musi dostac impuls, ktory musi mu sie spodobac :)

jedyne co mi przychodzi do glowy, to porekrutowac troche ludzi, wyciagnac ich do 0.0, pokazac ze pvp moze byc fajne i bezbolesne (tanie frejki itp). a potem juz sie potoczy samo.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Fedajkin

  • Gość
Odp: Polski zjednoczony ally
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 10, 2007, 13:44:01 »
Laira ty nawet nie kombinuj ;P
Nie kombinuje, bo słuchanie/czytanie twoich narzekań jest bezcenne  :2funny: no i nadal mam cichą nadzieję, że powiodą się nasze pertraktcje i... ups... trochę się za bardzo rozpędziłem  :ban: