Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569598 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 25, 2013, 16:46:53 »
I to że ja się pakuję jest Twoim problemem?
Zmień nicka na Krokodyle-Oko - bo już widzę te łzy...
Widzisz problemy tam gdzie inni ich nie widzą, może to jest Twój problem.
Nie każdy gra tak jak Ty chcesz/grasz. Może w końcu to zrozumiesz, może kiedyś.
Każdy się śmieje z Twojego aliansu/koalicji i uważa za największe zło EVE. Może kiedyś w końcu to zrozumiesz  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 25, 2013, 17:08:02 »
Każdy się śmieje z Twojego aliansu/koalicji i uważa za największe zło EVE. Może kiedyś w końcu to zrozumiesz  ;)
Każdy ? Chyba jednak nie każdy bo wyszłoby na to że członkowie tego "ally/koalicji największe zło EVE" też się z siebie śmieją i uważają za największe zło EVE.  :P

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 25, 2013, 17:13:46 »
Dajcie ludziom grać, jak uważają za słuszne.

Przynajmniej każdy kill ma swój niepowtarzalny urok :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 25, 2013, 17:24:02 »
Każdy ? Chyba jednak nie każdy bo wyszłoby na to że członkowie tego "ally/koalicji największe zło EVE" też się z siebie śmieją i uważają za największe zło EVE.  :P
Ale właśnie o to chodzi, że część HBC dobrze zdaje sobie sprawę w jakim gównie siedzą, ale o tym zostało już powiedziane wcześniej.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 25, 2013, 17:51:25 »
I to że ja się pakuję jest Twoim problemem?
Zmień nicka na Krokodyle-Oko - bo już widzę te łzy...
Widzisz problemy tam gdzie inni ich nie widzą, może to jest Twój problem.
Nie każdy gra tak jak Ty chcesz/grasz. Może w końcu to zrozumiesz, może kiedyś.

No ale opowiedz cos o sytuacji, jak do tego podeszli czlonkowie High Rollers. Napewno sie nie spodziewali, ze dolaczaja do aliansu ktory z zalozenia mial byc "tymczasowy", tzn mial zniknac jak przestanie byc potrzebny, a wartosciowi gracze maja dolaczyc do wiekszego sojuszu TEST/Tribe. Jak sie z tym czujesz? Pytam, bo siedze z wami na aliansowym, i od paru godzin cisza, nikt sie kompletnie nie odzywa. Nie jestem do tego przyzwyczajony, bo wczesniej zawsze chat sie przewijal jak local w jita.

edit: na forum HBC pisza, ze wlasciwie nic sie nie zmieni, po prostu Zombie, High Rollers i Squee przechodza na status tzw "coach sitters", czyli pelnoprawnych czlonkow HBC, tyle ze bez sova i membersow. Czy taka zmiana ma jakis wplyw na Ciebie, jako gracza w EVE i bylego czlonka jednego z tych aliansow?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 25, 2013, 18:08:28 »
No ale opowiedz cos o sytuacji, jak do tego podeszli czlonkowie High Rollers. Napewno sie nie spodziewali, ze dolaczaja do aliansu ktory z zalozenia mial byc "tymczasowy", tzn mial zniknac jak przestanie byc potrzebny, a wartosciowi gracze maja dolaczyc do wiekszego sojuszu TEST/Tribe. Jak sie z tym czujesz? Pytam, bo siedze z wami na aliansowym, i od paru godzin cisza, nikt sie kompletnie nie odzywa. Nie jestem do tego przyzwyczajony, bo wczesniej zawsze chat sie przewijal jak local w jita.

edit: na forum HBC pisza, ze wlasciwie nic sie nie zmieni, po prostu Zombie, High Rollers i Squee przechodza na status tzw "coach sitters", czyli pelnoprawnych czlonkow HBC, tyle ze bez sova i membersow. Czy taka zmiana ma jakis wplyw na Ciebie, jako gracza w EVE i bylego czlonka jednego z tych aliansow?

Napewno, bo nikt nie wie jacy byli/są/mogą być TESCI...
Dla mnie nie ma to różnicy sov nie sov.
BTW odpowiedziałem na post SokolegoOka który wywołał mnie do tablicy.
A do Evki od miesiąca się na zmianę skilla loguję więc na Twoje pytanie nie jestem w stanie nic powiedzieć.
O zmianach przeczytałem w mailu aliansowym, przytoczonym tu na forum...
Ale ani mnie to ziębi ani grzeje.

Dopiszę:

Każdy się śmieje z Twojego aliansu/koalicji i uważa za największe zło EVE. Może kiedyś w końcu to zrozumiesz  ;)

Po pierwsze mów/pisz za siebie nie za każdego, pozwól innym mieć własne zdanie.
Po drugie " i uważa za największe zło EVE" - czyli w czymś jesteśmy najwięksi - dobre i to.
Po trzecie ma mi przeszkadzać że Ty się z nas śmiejesz? - to że się z nas śmiejesz (po Twoich postach) pochlebia mi,
musiałbym przemyśleć co piszę, gdybyś zaczął uważać mnie za podobnego sobie. Strach się bać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2013, 20:36:28 wysłana przez Jabolex »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 25, 2013, 21:12:09 »
Po pierwsze mów/pisz za siebie nie za każdego, pozwól innym mieć własne zdanie.
Po drugie " i uważa za największe zło EVE" - czyli w czymś jesteśmy najwięksi - dobre i to.
Po trzecie ma mi przeszkadzać że Ty się z nas śmiejesz? - to że się z nas śmiejesz (po Twoich postach) pochlebia mi,
musiałbym przemyśleć co piszę, gdybyś zaczął uważać mnie za podobnego sobie. Strach się bać.

Troche miazga


Swoja droga cala ta sytuacja mi przypomina jakis 2008 rok i posty o tym jak to WSZYSCY sie smieja z GS. Wiemy jak w owym czasie skonczyl BoB i jego GBC :v: . Szybko niech ktos wskrzeszy Strasznego ;).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 26, 2013, 07:19:11 »
Maybe the last one
From: Kevis Gorbaf
Sent: 2013.03.25 22:15
To: High Rollers,

High Rollers,

I has been a blast and an pleasure to lead you guys and I would like to thank you all for allowing me to do so. I know that I'll be seeing most of you in Tribe very shortly but some of you will be leaving and who knows when our space contrails will cross once more so I would like to thank you all for your efforts. We'd build something here to be proud of and if the political siutation had stayed stable for a few more months, we'd have been able to continue on but that's life in EVE.

TIT and AS-IM are taking some smaller corps and I know I have already spoken to some of you about joining CONAT to make it the premeire corp within Tribe for our new niche. To my new corpmates, welcome and I'll talk more about our exciting plans once you're in.

Angain, gents. Be proud of what we built here. You did great work building this place and building a sence of community that is one of the best parts of this game.

Thanks again,
Gorbaf-

edit: It is important to remember that being on the couch of the HBC does not mean you are treated any differently, you are still a member of the coalition you just don’t own any systems.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2013, 07:40:42 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 26, 2013, 16:46:46 »
bla bla bla

tak czytam twoje posty i zastanawiam się co z tobą jest nie tak. Na poczatek zacząłeś marudzić na n3 że część bloba, że pomagają HBC , oś zła. Teraz śmiejesz się z High Rolers że ich wywalili z esoterii. Zrozumiałbym twoje zachowanie gdybyś grał w PL, NC. czy w jakimś dobrym wh corpie. Ty jesteś lub byłeś cześcią c0venu. Żeby nie było nie uważam żeby c0ven źle radził sobie z tribalami czy mieszkańcami esojakkolwiek jest aktualnie homeless.

Piszczysz w każdym poście o blobie, o złym świecie, a tak się złożyło że jak zaczęła się zabawa w esoterii z testami, ninja i tribalami to byłem w rentierskim corpie w IB. Co jeszcze ciekawsze poleciałem na dwie floty. Tu pierwszy zonk bo ludzi od rentierów było więcej niz ludzi z covenu czyli odpowiednio 33 do 25. Byłem też na spotkaniu prowadzonym przez twojego ceo, a dotyczącym ogólnej sytuacji. Zabawne było jak napoczątku ceo mówi że nie ma nawet jednego FC, a 15 min później asy c0venu mówią o restetowaniu wszystkich.

Generalnie eve to nie jest moje pierwsze MMO i nauczony doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego że w tego typu grach liczą się liczby i z reguły wygrywają. Ty oczekujesz że bedąc w sojuszu z 60 aktywnymi ludzmi dostaniesz region jak to było kiedyś. Jeżeli jest to niemożliwe oznacza to że to wszystko bloby, napy, kumoterstwo i ogólny hate.

Nie miej pretensji do innych że umieją robić politykę, zawierać sojusze natomiast twoje dowództwo, poza składaniem zawiadomień do prokuratury odnośnie "zniknietych" tytanów, nie umiało tego zrobić.

Przestań hatować wszstkich którym się coś udało bo wieje smuteczkiem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 26, 2013, 17:17:43 »
Cytuj
tak czytam twoje posty i zastanawiam się co z tobą jest nie tak. Na poczatek zacząłeś marudzić na n3 że część bloba, że pomagają HBC , oś zła. Teraz śmiejesz się z High Rolers że ich wywalili z esoterii. Zrozumiałbym twoje zachowanie gdybyś grał w PL, NC. czy w jakimś dobrym wh corpie. Ty jesteś lub byłeś cześcią c0venu. Żeby nie było nie uważam żeby c0ven źle radził sobie z tribalami czy mieszkańcami esojakkolwiek jest aktualnie homeless.

Piszczysz w każdym poście o blobie, o złym świecie, a tak się złożyło że jak zaczęła się zabawa w esoterii z testami, ninja i tribalami to byłem w rentierskim corpie w IB. Co jeszcze ciekawsze poleciałem na dwie floty. Tu pierwszy zonk bo ludzi od rentierów było więcej niz ludzi z covenu czyli odpowiednio 33 do 25. Byłem też na spotkaniu prowadzonym przez twojego ceo, a dotyczącym ogólnej sytuacji. Zabawne było jak napoczątku ceo mówi że nie ma nawet jednego FC, a 15 min później asy c0venu mówią o restetowaniu wszystkich.

Generalnie eve to nie jest moje pierwsze MMO i nauczony doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego że w tego typu grach liczą się liczby i z reguły wygrywają. Ty oczekujesz że bedąc w sojuszu z 60 aktywnymi ludzmi dostaniesz region jak to było kiedyś. Jeżeli jest to niemożliwe oznacza to że to wszystko bloby, napy, kumoterstwo i ogólny hate.

Nie miej pretensji do innych że umieją robić politykę, zawierać sojusze natomiast twoje dowództwo, poza składaniem zawiadomień do prokuratury odnośnie "zniknietych" tytanów, nie umiało tego zrobić.

Przestań hatować wszstkich którym się coś udało bo wieje smuteczkiem.

Zdajesz sobie sprawę ile postów było zostało na centrali, gdyby zostawić tylko te konkretne, poprawne i wartościowe wypowiedzi a resztę wywalić? Czasem trzeba o czymś pogadać :)

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 26, 2013, 17:43:16 »
Zdajesz sobie sprawę ile postów było zostało na centrali, gdyby zostawić tylko te konkretne, poprawne i wartościowe wypowiedzi a resztę wywalić? Czasem trzeba o czymś pogadać :)

+1

Taa ,gdyby nie tematy o botach LFN'u i C0venu nie raz nudziłbym się w pracy :-)

Barwa

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 26, 2013, 18:46:29 »
tak czytam twoje posty i zastanawiam się co z tobą jest nie tak. Na poczatek zacząłeś marudzić na n3 że część bloba, że pomagają HBC , oś zła. Teraz śmiejesz się z High Rolers że ich wywalili z esoterii. Zrozumiałbym twoje zachowanie gdybyś grał w PL, NC. czy w jakimś dobrym wh corpie. Ty jesteś lub byłeś cześcią c0venu. Żeby nie było nie uważam żeby c0ven źle radził sobie z tribalami czy mieszkańcami esojakkolwiek jest aktualnie homeless.

Piszczysz w każdym poście o blobie, o złym świecie, a tak się złożyło że jak zaczęła się zabawa w esoterii z testami, ninja i tribalami to byłem w rentierskim corpie w IB. Co jeszcze ciekawsze poleciałem na dwie floty. Tu pierwszy zonk bo ludzi od rentierów było więcej niz ludzi z covenu czyli odpowiednio 33 do 25. Byłem też na spotkaniu prowadzonym przez twojego ceo, a dotyczącym ogólnej sytuacji. Zabawne było jak napoczątku ceo mówi że nie ma nawet jednego FC, a 15 min później asy c0venu mówią o restetowaniu wszystkich.

Generalnie eve to nie jest moje pierwsze MMO i nauczony doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego że w tego typu grach liczą się liczby i z reguły wygrywają. Ty oczekujesz że bedąc w sojuszu z 60 aktywnymi ludzmi dostaniesz region jak to było kiedyś. Jeżeli jest to niemożliwe oznacza to że to wszystko bloby, napy, kumoterstwo i ogólny hate.

Nie miej pretensji do innych że umieją robić politykę, zawierać sojusze natomiast twoje dowództwo, poza składaniem zawiadomień do prokuratury odnośnie "zniknietych" tytanów, nie umiało tego zrobić.

Przestań hatować wszystkich którym się coś udało bo wieje smuteczkiem.



A wiesz jak ja czytam twoje posty??

bla bla plącze, że mnie zresetowali bla bla płacze dalej bla bla muszę gdzieś kerbirzyć :)

Byłeś na dwóch flotach wow ;] szacun... TEST oferował nam space w eso tylko nas to nie interesuje bo jakby nie było jesteśmy ally pvp i nie będziemy się plusować z 80% serwera
Bezdomni tez nie jesteśmy... a i jeszcze jedno co do udawania się komuś czegoś, HBC wszystko się udało dzięki: Goonom na początku a potem/teraz PL... mocni są nie ;] a c0ven czyli jak sam nazwałeś 60 osobowy ally trzymał eso przez lata :P. Natomiast Highr Rolers to dno, nie dziwie że ich wywalają tylko kerbirzyli nawet jednego roamu czy floty nie zrobili
Na CTA tez się nie pojawiali to nawet HBC ich nie chce...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 26, 2013, 19:01:58 »
tak czytam twoje posty i zastanawiam się co z tobą jest nie tak.

Piszczysz w każdym poście o blobie, o złym świecie, a tak się złożyło że jak zaczęła się zabawa w esoterii z testami, ninja i tribalami to byłem w rentierskim corpie w IB.

Generalnie eve to nie jest moje pierwsze MMO i nauczony doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego że w tego typu grach liczą się liczby i z reguły wygrywają. Ty oczekujesz że bedąc w sojuszu z 60 aktywnymi ludzmi dostaniesz region jak to było kiedyś. Jeżeli jest to niemożliwe oznacza to że to wszystko bloby, napy, kumoterstwo i ogólny hate.

Przestań hatować wszstkich którym się coś udało bo wieje smuteczkiem.

Dobre xD Piszcze ze wieje smuteczkiem i hejtuje. Podoba mi sie. Ale pozwol ze nadal bede pisal tutaj to co mysle - zapewniam ze Twoje zdanie na ten temat zawsze chetnie przeczytam, to nawet zabawne ;) Wiec smialo, jak jeszcze przyjdzie ci cos do glowy to dawaj.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

warpsun

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 27, 2013, 15:10:49 »
Trochę lipa sluchac samych rentierow, az plakac sie chce ze ludzie ktorzy nie maja żadnych wpływów na decyzje krzyczą tak głośno.
Tak specjalnie pogrubilem rentierow bo wasza polityka oganicza sie do oplacania swojego spokoju iskami wiec nie krytykujcie decyzji innych.

pozdrawiam ROPL ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2013, 15:27:19 wysłana przez Warp sun »

Goomich

  • Gość
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 27, 2013, 15:25:43 »
No właśnie dlatego tak głośno krzyczą.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 28, 2013, 09:15:59 »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 28, 2013, 09:46:11 »
Korp w TESTach okradziony na skromną sumę 195b ;D
http://evenews24.com/2013/03/27/raw-boob-heads-test-corporation-gets-robbed-over-190bil/
Ciekawe czy polecą na policję  ;) :P

(taki mały trollek  ;D )
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 28, 2013, 12:23:24 »
nie maja podstaw ;) jakby mieli proste ze starali by sie odzyskac w kazdy mozliwy sposob.

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 29, 2013, 00:51:13 »
Znow nas zblobowali... Nawet ich lepiej ojebali :(
demn it, znow beda sie smieli z c0venu :(

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 01, 2013, 09:28:44 »
http://evenews24.com/2013/04/01/leak-goonswarm-ceo-update/

ciekawy artykul, polecam przeczytac, bo wyjatkowo obiektywny (co nieczesto sie zdarza)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:07:21 »
Kolejny trzecioligowy alians opuszcza HBC. Tak wlasnie wyglada ideoologia "we are not pets, we are brothers" najwiekszej koalicji na mapie w praktyce, czyli propaganda w zderzeniu z rzeczywistoscia.

To: THORN Alliance
Date:2013-04-03 16:07:00

It was in mid-August of 2012 that THORN – a fledgling 400-man alliance at the time, was invited to join the HBC. It was an unparalleled opportunity for us to grow and prosper. We believed in the principals of the coalition. We liked the philosophy. We liked the mentality. And we grew to love the other players in the coalition.

    THORN joined the HBC because we had been considered equal partners despite the large powerhouses that were already in place. We never asked for anything while here. Upon joining, we were given one small constellation in Querious that we called home, and that’s all we ever wanted. And we worked hard to earn what was given to us. Never did we hole up in our constellation. THORN was present in significant numbers in every CTA, every Strat Op, every roaming fleet that ever went out since we joined. We put out significant capital and even supercapital numbers when necessary. We selflessly sacrificed ships for the greater goal of the coalition without any hesitation nor expectation of anything in return. And it was the most fun any of us ever had playing Eve.

    We grew close to many of you, particularly our bros in TEST. we may not quite be impartial here, but we think that of all HBC alliances, THORN were the ones that integrated best with the TEST culture, and learned the most from PL.  It was easy, because we were so much like you from the start. We have to say on a personal note, after spending endless years shooting AT TEST Alliance, it was far more fun shooting WITH you crazy bastards instead.

    Everyone is well aware of the recent events of us having the rug pulled our from under us and losing our space. Despite the fact that the majority including HBC leadership agrees that we got screwed in an underhanded plan to boot us out, no one is willing to step up and reverse the decision or even try to make up for it in any appreciable way, despite being previously told by Montlio that we’d be getting something else in exchange. We’ve now basically been told to suck it up and go live in Catch – space that we didn’t want (no one does) but had been told to grind away from -A- and hold until someone else took it over from us. This would separate us from the rest of the coalition and prevents us from being to able to easily participate in coalition ops… as you can see by the JB network ending with RDN.s takeover.

    With our income sources stripped away and forcing us to end of any meaningful SRP, taking away our ability to cover sov bills (for “coalition” sov we’ve been paying for several months now), and our initiative to put our members in supercapitals squashed, our ability to grow our numbers and capabilities has basically been crippled. We’ve been demoted to lower tier pet status and been stuffed into a dead end with no forseeable opportunity to get out. It’s been made clear that we’re no longer valued, welcome, nor wanted by the more influential members of the HBC who seem to be calling the shots now.

    So it’s with heavy heart that THORN is being forced to make the tough decision to leave the HBC. We gave everything we could to be valued members of this coalition, but it seems that wasn’t good enough. We don’t want to leave, but we have to put the well-being of the alliance ahead of everything else for a change. Under the current circumstances, if we stay in the HBC, it will mean the death of THORN. We’ve put too much work into growing this alliance in the last 10 months to let it all fall apart.


    We hold no ill will against anyone despite what happened. We loved our time here and are all saddened that it has to end. We hope that no matter where we end up that we can remain on good terms with our HBC bros, even if we find ourselves on opposite sides in battle.

    Stay (T)HORNY, my friends….


Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:13:30 »
Cat mógłbyś spróbować to streścić? Przyznaje nie chce mi się przebijać przez ten tekst.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:52:09 »

Cat mógłbyś spróbować to streścić? Przyznaje nie chce mi się przebijać przez ten tekst.

Walczyli ramie w ramie, ginęli, stawiali się na każdym CTA, uczestniczyli w każdym roamie. Wystawiali swoje capsy i super capsy, w zamian dostali własną konstelacje w querios i było im cudownie. Teraz im ją zabrali i wyeksmitowali do Catch, którego nie chcą i nawet nie postawili im jb. Bez możliwości zarabiania i rozwoju postanowili opuścić HBC i poszukać sobie innego miejsca, mimo to będą bardzo miło wspominać jak TESTy ich r...ły w d...pe.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 03, 2013, 22:24:31 »
Raiden pocisnęło ich w dupala i zabrało księżyce, a potem Querious i kazali im się wynosić do Catch.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:57:38 »
Walczyli ramie w ramie, ginęli, stawiali się na każdym CTA, uczestniczyli w każdym roamie. Wystawiali swoje capsy i super capsy, w zamian dostali własną konstelacje w querios i było im cudownie. Teraz im ją zabrali i wyeksmitowali do Catch, którego nie chcą i nawet nie postawili im jb. Bez możliwości zarabiania i rozwoju postanowili opuścić HBC i poszukać sobie innego miejsca, mimo to będą bardzo miło wspominać jak TESTy ich r...ły w d...pe.

Piękne TL;DR



PS. Czy Lucian James to czasem nie jest ten lol-12-letni FC z Majesta Empire? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:20:37 »
Za czasów inwazji IT na północ był w Mostly Harmless potem powstało Controlled Chaos. Z Majestą nie miał nic wspólnego.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:59:21 »
No dobra.... mniejsza o zdechłe kerbirskie alianse - ale czy to ten dzieciak?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 04, 2013, 10:06:41 »
Ja go pamiętam jako dorosłego faceta.

Przy czym moja wiedza na temat fc starego Nc kończy się na tamtym okresie (będzie ze 3 lata), więc mogło się pozmieniać. Bio do tej pory ma to samo, więc wnioskuje że konta nie sprzedał.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 10:17:14 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 04, 2013, 10:40:24 »
OK, czyli pomyliłem z kimś :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:17:55 »
Shadoo sie tlumaczy:

Shadoo

North Eastern Swat
Pandemic Legion

Posted Yesterday, 21:12

While THORN were the absolute faggot people loved to hate, Lucian had a very different attitude a long time ago that set tone to their participation from there on end.

 

Here's an example what it was like talking to him, in October 2012 after pointing out he shouldn't be calling out Montolio on open channels about coalition development instead of taking it to private:

 

Quote

    Conversation with lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com at 10/11/2012 3:19:53 PM on shadoo@pandemic.pleaseignore.com/ (jabber)

    (3:19:53 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: when i point out potentially serious flaws in coalition development, and make jokes about them... it's not so much shit talking as truth talking... something constructive could come out of it.... could...
    (3:20:22 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: if i sat here ans serouisly griped over the mess that's about to come out of that, well then it would be total drama and not at worst, shitmild talking
    (3:20:36 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: and i'm really not into the total drama bit
    (3:20:53 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: I suggest you take your serious flaws in your mind to montolio and don't fucking shit talk in a channel doing nothing but making people wionder "who the fuck is this guy?"
    (3:20:56 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: so please dont take any of it personally or offensively,
    (3:21:08 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: everyone knows who i am
    (3:21:23 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: those that dont catch on pretty quick
    (3:21:29 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: everyone thinks you're a retarded bonghead who welps fleets because he has no clue
    (3:21:43 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: I'd not reinforce the point talking shit about "coalition issues"
    (3:21:59 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: damn and it's been weeks since i welped a fleet. guess they have no clue.
    (3:22:42 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i'd rather have everyone thinking about issues than just one person
    (3:22:54 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: the issues seem to be youres
    (3:23:04 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: so how about you first work on that point
    (3:23:10 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: and not MAKE issues
    (3:23:11 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: and this retarded bonghead managed to get the ball rolling in PS that the rest ofy'all seem to enjoy.
    (3:23:46 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: make issues > make drama... when one must happen.
    (3:23:58 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: I hate people making drama
    (3:24:05 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: makes me want to personally want to kill them
    (3:24:06 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: same
    (3:24:12 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: NC was easy to destroy
    (3:24:18 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i however see nothing wrong with mild ribbings
    (3:24:19 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: you were all bunch of fucking drama bunnies
    (3:24:30 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: little squabling school children
    (3:24:32 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: NC was only easy to destroy once we let goons in the mix
    (3:24:37 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: lol
    (3:24:54 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: ppl arguing = vigor
    (3:25:01 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: take your fucking drama ripplings to privatre
    (3:25:54 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: and let everyone get away with htier bullshit? not my personality
    (3:26:03 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: then you have a problem
    (3:26:08 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: I don't know how to help you with that
    (3:26:10 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: yes, exposing the problems of others
    (3:26:13 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: been doing it all my life
    (3:26:21 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: pisses ppl off when they have flashlights in their face
    (3:27:01 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: for as long as I've tracked you in EVE, I've always seen you as the weakest point to apply pressure, discontent and seed that I can use to effective destroy what I am after
    (3:27:02 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: that's the limit of what i'm going for with any of that. i'm surpsied as much trolling as you do, and as smart as you are, you can't see that
    (3:27:33 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: I'll be sad if you can't learn from your mistakes
    (3:27:41 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: but can#t say I am suprised
    (3:27:53 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i've used numerous ppl for that
    (3:27:58 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: including PL
    (3:28:07 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: you may think you've "used" people
    (3:28:35 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: but trust me when I say it -- you've always been the first to break, the easiest to push
    (3:28:56 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: easiest to read, best tool for destruction
    (3:28:59 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i believe it. cuz i dont put uyp with other ppls shit
    (3:29:15 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i'm the first to stand up for the truth and what i feelis right or fair
    (3:29:40 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: and yes, i've played a small role or greater destroying jsut under 40 alliance.s. many of them blue
    (3:29:55 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: many accidental :p
    (3:30:00 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: if you can't live in a community and get along, this isn't going to work out for you
    (3:30:13 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: again.. you misuynderstand the context..
    (3:30:22 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: maybe you misunderstand community
    (3:30:24 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i can get along just fine woth ppl in this game or RL that aren't a bunch of greedy twats.
    (3:30:28 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: for one example...
    (3:30:40 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: when THEY become corrupt and i expose them, yah, i'm no longer getting along with them
    (3:30:41 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: it's you who comes across as a fucking greedy cunt whos complaining
    (3:30:59 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: no, i'd come across as greedy to anyone with a brain IF I was asking for things for myself
    (3:31:01 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: but i dont
    (3:31:31 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: how do you think it's viewed when you complain, bitch and drama about it?
    (3:32:15 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: by you? complainging, bitchign & drama I suppose, to some ppl it's just trolling, to others, joking...
    I can't be 100% responsible for other ppls brains
    (3:32:34 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: then maybe work on your expression
    (3:32:43 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: like I said, maybe take it to private
    (3:33:28 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: i do value your viewpoints and will certainly think twice about what i troll of in the future.
    (3:33:41 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: cuzy ou're right
    (3:33:47 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: some ppl just dont get me
    (3:34:14 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: and i should prolly develop that more first as a better foundation for what my sarcasm really mean
    (3:34:24 PM) shadoo@pandemic.pleaseignore.com/337196486134995092612553: the channel has 60-100 people in it, it's pretty sure not a lot of people will get trolls -- hence I've pretty much stopped
    (3:34:38 PM) lucianjames@honeybadger.pleaseignore.com/18409985461349869639245451: yah i had noticed the last wek or so you're pretty.. relaxed

 

He was a shit stirrer by his own admission, and a SLIGHTLY too high of an opinion of himself to boot. So now that the shit finally hit the fan and exploded all over his own face -- well. Not too suprised he leaves to drama bunny it up elsewhere v0v.

 

Still, I'm sad to see them depart -- shit stirrers and trollers are entertaining if you know who they are and what they do.

 

RDN are old-style hardcore silent faggots, they're not pink-dressed little drama bunnies like Lucian who are entertaining to watch from a distance, but when shit hits the fan -- like it DID in Stain... The pink dressed girls go out to Providence, while the silent faggots go to work in Stain. And at the end of the day, no matter how entertaining the show was... you just know it will still come to an end eventually.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:25:27 »
Cat kurwa wrzucaj chociaż jedno zdanie w jakimś ludzkim języku w ramach podsumowania
połowy tego co wrzucasz nie da się przeczytać z moją znajomością angielskiego i podejrzewam nie tylko ja mam z tym problemy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:28:48 »
Cat kurwa wrzucaj chociaż jedno zdanie w jakimś ludzkim języku w ramach podsumowania
połowy tego co wrzucasz nie da się przeczytać z moją znajomością angielskiego i podejrzewam nie tylko ja mam z tym problemy
Może sam ma nadzieję że ktoś to przetłumaczy  ;D :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:32:16 »
Cat kurwa
połowy tego co wrzucasz nie da się przeczytać z moją znajomością angielskiego

No ta gra jest generalnie po angielsku, i polityke w EVE tez generalnie sie robi po angielsku (albo rosyjsku) - nic na to nie poradze. Nie bede tlumaczyl calego chatu, bo mi sie nie chce, ale generalnie Shadoo udowadnia przytaczajac ten log z Jabbera, ze to Thorn sie zachowywal niepowaznie, i sami sa sobie winni ze zostali tak potraktowani, a Raiden to spoko kolesie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:33:58 »
No ta gra jest generalnie po angielsku, i polityke w EVE tez generalnie sie robi po angielsku (albo rosyjsku) - nic na to nie poradze. Nie bede tlumaczyl calego chatu, bo mi sie nie chce, ale generalnie Shadoo udowadnia przytaczajac ten log z Jabbera, ze to Thorn sie zachowywal niepowaznie, i sami sa sobie winni ze zostali tak potraktowani, a Raiden to spoko kolesie.
Gra ajest po angielsku, ale to forum już po polsku  ;)
I nie każdy, mimo spokojnego ogarniania gry, zna na tyle angola żeby bezproblemowo rozumieć język potoczny.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 04, 2013, 12:38:51 »
Gra ajest po angielsku, ale to forum już po polsku  ;)
I nie każdy, mimo spokojnego ogarniania gry, zna na tyle angola żeby bezproblemowo rozumieć język potoczny.

Tak, to forum jest po polsku, ale ten konkretny temat dotyczy akurat POLITYKI W EVE, ktora kreuja osoby angielskojezyczne, wiec sila rzeczy wiekszosc logow z forow bedzie sie pojawiala  w jez. angielskim. Ja nikogo nie zmuszam, zeby to czytal, ale jezeli kogos to interesuje - a sa tu takie osoby - to warto miec dostep do zrodel, zeby soby sobie wyrobic wlasne zdanie. Wiem, ze wiekszosc z was nie ma dostepu do zrodel, oprocz ew. tego, co sie pojawia na eveskunk, kugu i evenews24, wiec czasem tutaj cos wrzucam, ale naprawde nie mozecie oczekiwac ze bede wszystko tlumaczyl slowo w slowo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.