Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 637046 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:14:13 »
Wątek rekrutacyjny: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10527

Otwieramy dyskusję :)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:42:22 »
Po wielu latach w końcu postanowiliśmy umieścić więcej ogólnodostępnych informacji na temat naszego sojuszu
Co sie zmienilo, ze podjeliscie takie postanowienie?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:46:00 »
Brakuje ludzi  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:50:00 »
Co sie zmienilo, ze podjeliscie takie postanowienie?

Wiele czynników, ale przede wszystkim:
1. Nawiązanie bliższej współpracy z UA i co za tym idzie spływające do nas pytania o więcej informacji.
2. Troll(e) na polishu z zapałem godnym lepszej sprawy wałkujące jaki to C0ven jest zły i brak naszego stanowiska łatwo dostępnego jako kontra.
3. Kryzys 0.0 - od dobrego roku widać odpływ ludzi z 0.0 (poza rentierami i blobem na północy jak ktoś wyciągnie rękę po tech), dotyczy to wielu (jak nie większości sojuszy 0.0). Szukamy możliwości aby pokazać ludziom alternatywy do WH/milicji/inkursji i przy okazji może zaciekawić kilka osób tym co można robić w 0.0.
4. 5 lat za nami, czas myśleć o obchodach 10 rocznicy :)

Brakuje ludzi  ;)

Tak, pkt 3 :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:51:23 »
Brakuje ludzi  ;)

To tam jeszcze jacyś ludzie żyją ?? Bo wieści chodziły, że tylko pasterze botów zostali.  ;D :P

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2012, 12:57:18 »
To tam jeszcze jacyś ludzie żyją ?? Bo wieści chodziły, że tylko pasterze botów zostali.  ;D :P

Taaa, no właśnie o taki PR z zamierzchłych czasów chodzi. Dziwnym trafem na roama 20-30 os się znajduje a na CTA i po 50-60. Daleko od wypasu ale od śmierci także.

I żeby nie było że unikamy odpowiedzi na to pytanie.
W C0ven botów nie ma, jak jakiś jest to dostaje w banię i kopa.
Natomiast, g... nas obchodzi co robią rentierzy, jak ktoś w IB boci, to problem jego i CCP, my nie jesteśmy policją etyczną żeby szukać botów u ludzi którzy u nas wynajmują teren. Można oczywiście polemizować nad aspektami etycznymi czerpania przychodów z prostytucjibocenia, jednakże to gra jest i to nie dla miłych misiów, więc mamy to gdzieś, zwłaszcza że w swej mądrości CCP na południu zostawiło tylko ugory bez techu więc innych źródeł przychodu niż rentierzy nie mamy.
Natomiast plotka z frontu rentierskiego niesie że bociarze ostatnimi czasy często "znikają".... ;)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2012, 13:24:03 »
Spokojnie Xeovar to był joke z mojej strony. Tylko i wyłącznie.

Nie mam/nie miałem zamiaru wywoływać dyskusji na temat botów w C0ven czy poza nim. Choć jak widzę to co napisałem wystarczyło żebym oberwał następnego minusa od kogoś :P nerwowi jacyś ludzie się zrobili, zero dystansu.

Natomiast skoro to topic dyskusyjny to już napisze, że rzeczywiście chyba c0ven przezywa teraz jakiegoś doła/stagnację/etc... bo zdecydowanie mało o Was słychać w jakimkolwiek kontekście. Niby wojenek jakichś głośnych na południu nie ma ale fakt pozostaje faktem.

Edyta: WoW ! Zanim skończyłem pisać już drugi minus poleciał.  ;D :P Skąd tyle frustracji w narodzie ?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2012, 13:44:46 »
Spokojnie Xeovar to był joke z mojej strony. Tylko i wyłącznie.

Ja jestem spokojny :) Tylko ten temat ma już taką brodę, że pamięta naszych FC których większość pilotów C0ven nie pamięta :D

Cytuj
Nie mam/nie miałem zamiaru wywoływać dyskusji na temat botów w C0ven czy poza nim. Choć jak widzę to co napisałem wystarczyło żebym oberwał następnego minusa od kogoś :P nerwowi jacyś ludzie się zrobili, zero dystansu.

Jak widać nerwowi. Może dlatego że jak wleziesz na Polish to jest taki pan którego imienia nie wspomnę, który regularnie ten temat magluje. Tuż obok tego jakie z C0ven ch***e, dymają wszystkich i w ogóle. Fakt że ten pan sam boci regularnie i ma na swoim koncie inne dziwne wybryki mu w tym nie przeszkadza :)

Cytuj
Natomiast skoro to topic dyskusyjny to już napisze, że rzeczywiście chyba c0ven przezywa teraz jakiegoś doła/stagnację/etc... bo zdecydowanie mało o Was słychać w jakimkolwiek kontekście. Niby wojenek jakichś głośnych na południu nie ma ale fakt pozostaje faktem.

Edyta: WoW ! Zanim skończyłem pisać już drugi minus poleciał.  ;D :P Skąd tyle frustracji w narodzie ?

Owszem, przeżywa. Nie tylko C0ven, całe południe i StainWagon.... My mamy dołek, SE po raz pierwszy w historii istnienia ma dużo niższe niż zwykle wyniki na KB, Rumuni praktycznie nie żyją, trzymają się ally tylko dlatego że są w ATX. W Stain w tym momencie operują jedynie dwa wrogie sojusze, z czego jeden mały. W Delve mamy Nullków z przydupasami, którzy albo nie walczą, albo mają 2x większe floty z którymi trudno nam walczyć (bo walczą tylko na swoim terenie, więc nie dość że przewaga, to jeszcze reship i ciągłe uzupełnienia w walce). Łatwo nie jest. Liczymy na to że po poprawkach do hi/lo secu, CCP w końcu zabierze się za null.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2012, 13:46:38 »
Skąd tyle frustracji w narodzie ?
Polska odpadla z Euro  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jonas

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2012, 15:23:49 »
Liczymy na to że po poprawkach do hi/lo secu, CCP w końcu zabierze się za null.
To są jakieś poprawki do hi/low?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2012, 15:36:20 »
To są jakieś poprawki do hi/low?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FN

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2012, 15:37:29 »
widać ludziom się znudziło trzymanie cudzego dreda w paszczy - wasz dołek to efekt polityki mnożenia altów z superami dyrektorów i brak inwestycji w zwykłych w ludzi. Na parę kont cięzko się zasówa co nie?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2012, 15:46:08 »
widać ludziom się znudziło trzymanie cudzego dreda w paszczy - wasz dołek to efekt polityki mnożenia altów z superami dyrektorów i brak inwestycji w zwykłych w ludzi. Na parę kont cięzko się zasówa co nie?

Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedzieć lub o co zapytać w tej wypowiedzi.... C0ven jako sojusz ma tylko kilka tytanów, pozostałe supery są korpowe i prywatne.... i w żaden sposób nie są one finansowane przez sojusz.

Brak inwestycji w ludzi ? Rozwiń tę myśl proszę, bo zasadniczo wszystko co robimy jako sojusz jest po to żeby zwykłym ludziom było lepiej. Mało gdzie (poza goonami i innymi blobami siedzącymi na technetium) będziesz mógł latać za darmo na pvp (tracąc statki), za cenę inwestycji w pierwszy - bo potem jest refundacja (niestety nie stać nas na pełny refund wszystkiego, ale statki specjalistyczne owszem, więc m.in. cepy i dykty są "za darmo"). Jest jeszcze kilka innych bonusów które C0ven daje zwykłym ludziom opisanych w wątku na naszym forum.

Jeżeli masz pomysły na jakieś inne to zapraszam, chętnie skorzystamy :)

jurekiedi

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:05:13 »
Byłem w low widziałem. Podobało mi sie, znudziło mi się. Wróciłem. I nic z tych rzeczy co piszesz drejk.
Ale w sumie nie ma sie co dziwić kazdy chwali swój punkt widzenia, tak samo jak ty wielu ludzi od nas tez pewnie nie dostrzeże róznych faktów z ich perspektywy.

Obecnie c0ven choć mniejszy wciąz stoi na solidnej podstawie która była budowana przez wielu od kilku lat.
Jest jakis inny taki polski alians, lub duży korp który moze z tym konkurować?

Po pobycie w low i porównaniu tego i siego spokojnie mozna stwierdzić ze c0veniaki mają się czym chwalić, a inni czego im zazdrościć. Zarówno pod względem zasobów, ludzi - czyt. oskilowanych i aktywnych, sojuszników, terenów itd itp. bla ble ble

O mamo mam nadzieje ze nie bedzie za dużo trola. Uciekam

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:18:36 »
Obecnie c0ven choć mniejszy wciąz stoi na solidnej podstawie która była budowana przez wielu od kilku lat.
Jest jakis inny taki polski alians, lub duży korp który moze z tym konkurować?


Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:24:58 »
W CBC na normalnego roama leci we flocie 20 osób( to tak odnośnie porównania do liczb w c0venie)  :P

Malkshurr

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:27:48 »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:44:39 »
Doom, stawiasz nam piwo, wystarczylo napisac cos dobrego o c0venie, to sie od razu nowych kont pojawilo ze ho ho. ;)


Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:49:45 »
Konta stare ino czekały, aż stanie się coś naprawdę wiekopomnego, by wtedy ujawnić swą obecność.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2012, 16:57:06 »
Dla podgrzania atmosfery powiem, że dziś przyleciałem w odwiedziny do Eso :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2012, 17:01:47 »
Cytuj
Doom, stawiasz nam piwo,
Zmuś mnie >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2012, 23:28:29 »
Poasting hirr, bo potrafię  ;D

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:03:29 »
chciałeś pomysłu Xeovar to proszę.

zorganizujcie jakiś event, ale nie na zadupiu w stein gdzie jest być może mieszkańcom wygodnie ale wszystkim innym nie ale w low-seku.
macie ku temu wszelkie możliwości, suport capsli, tytana itd.
ja to się dziwie że przy tylu starych graczach nie ma eventu w stylu. Przylatujcie na 2 dni carierami, damy waszym carierom papu po sam korek, poszczelajcie trychę,  pobawmy się, zaorajmy kogoś, a potem sobie idźcie w cholere  :D
każdy chce aby w jego korpie/ally było jak najwięcej ludzi, każdy "rekrutuje" a to nie tędy droga - tylko zgrzyty przez to są - Hiden cośtam powiedział że to promo aliansu na ostatnim evencie i co... odezwały się nożyce a przecież nie o to chodzi żeby kogoś wkurzać, albo aby się kto denerwował,
latami coven siedzi w stein - powiedz mi poco... jaki interes bądź fun ma z tego przeciętny szary pilot...
efekt jest taki że polacy nawet jak się już zbiorą nie są wstanie dowalić jakiejś chołocie w machach z lowseka.

ps. jeśli myślisz ciągle tylko o własnym interesie, bądź interesie własnego corpa ally, to marnujesz czas wszystkich innych szarych którzy nie są dyrektorami.
ja tylko czekam chwili aż wszyscy wkońcu nażrą się tych isków tyle i zaczną w tą grę grać a nie myśleć o allegro.

.p



Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:39:22 »
Dziekujemy, event na zadupiu ma sie dobrze.

Nastepna operacje przerzucania naszej Gigantycznej Floty Supercapitali (TM) przez 30 losowych systemow do lowseca skonsultujemy z Pandemic Legionem oraz Northern Coalition. i damy Wam znac zawczasu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:42:53 »
...
efekt jest taki że polacy nawet jak się już zbiorą nie są wstanie dowalić jakiejś chołocie w machach z lowseka.
...

Pozwolę sobie zauważyć, że to nie była chołota w machach z lowseca tylko konkretna ekipa z carrierami na standbayu. Akurat wtedy nie mieliśmy szans nic z nimi zrobić, z smeranie się na bramach mogło skończyć się tylko w jeden sposób - źle dla nas.

Snuffboxy się przygotowały dokładnie pod naszą flotę z mocnym dupochronem na wszelki wypadek. Gdyby chcieli się postrzelać to wystawili by gang z którym można nawiązać walkę. Niestety ich plan nie zakładał czegoś takiego. Taki lajf.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2012, 15:22:26 »
masz rację nie krytykuję przecież decyzji, roznieśli by nas tam to tylko kwestja wyboru.
ale to że to nie była chołota to się zgodzić nie mogę. pare carierów jakiś dred i co... nie jesteśmy wstanie tego rozwalić. No panowie gramy pare lat, coś jest nie tak.
kilka osób alty dredowe i zacny wallet napewno ma sądząc po statach z outpostu - potraktowalibyśmy coś poważnie... to by była inna jakość.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2012, 15:46:05 »
ale to że to nie była chołota to się zgodzić nie mogę. pare carierów jakiś dred i co... nie jesteśmy wstanie tego rozwalić. No panowie gramy pare lat, coś jest nie tak.
kilka osób alty dredowe i zacny wallet napewno ma sądząc po statach z outpostu - potraktowalibyśmy coś poważnie... to by była inna jakość.

Ta Twoja "hołota" też już parę lat gra. Ta Twoja hołota gra razem parę lat cały czas, a nie zbiera się kilka razy do roku, by coś wspólnie zdziałać. Ta Twoja hołota w przeciwieństwie do Was działała w swojej okolicy z pełnym zapleczem logistycznym, dodatkowych pilotów, etc.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:20:49 »
i co że pare lat grają. jak się zebrało "kilka" dredów z 2 milicji - zajebało dredami tytka? zajebało...
czemu? bo byli zdeterminowani to zrobić. Może na tytana to nas nie stać ale takie
bydło w carierach... no szanujmy się trochę ludzie... statki można przecież zbudowac/kupic sobie nowe.

Operacja była udana, wyciągneliśmy ich trzeba było związać walką, rąbnąć cyno wskoczyc dredami i pozamiatać, co będzie to będzie tymbardziej
że chyba nie powiesz Dux że ludzi w pl. community na to nie stać... albo że nie mogli by tego zrobić.

eot.
no ale Xeovar tak powinien grać coven, a nie iski na allegro do pawluta  :D - wtedy to czapki z głów.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:28:52 »

Obecnie c0ven choć mniejszy wciąz stoi na solidnej podstawie która była budowana przez wielu od kilku lat.
Jest jakis inny taki polski alians, lub duży korp który moze z tym konkurować?

Po pobycie w low i porównaniu tego i siego spokojnie mozna stwierdzić ze c0veniaki mają się czym chwalić, a inni czego im zazdrościć. Zarówno pod względem zasobów, ludzi - czyt. oskilowanych i aktywnych, sojuszników, terenów itd itp. bla ble ble


To bylo dobre! Solidne podstawy to juz dawno ten alians opuscily, a teraz jak ktos wspomnial faktycznie sa juz tylko pasterze tego badziewia przez ktore trzeba bylo szukac nowych gier ;p
btw ladne kolorki na kb ;]

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:33:20 »
(...)że chyba nie powiesz Dux że ludzi w pl. community na to nie stać... albo że nie mogli by tego zrobić.

Logistycznie i "skillowo" stać. O ile event byłby ukierunkowany na konkretny cel. Bo jak lecisz na roam, to zawsze masz szansę, że po drodze trafią Ci się ludziki, których potencjał jiest większy, a czasami tylko niewiele większy od tego co ma roam, a co może wpłynąć istotnie na ew. konfrontację z nimi. Tylko że z kolei taki event pod konkretny cel też niesie ryzyka. Od tego, że ktoś się wysypie i cel się dowie o akcji, po jakieś nieprzewidziane niespodzianki, które mogą zmusić organizatora do odłożenia zabawy na później, na 5 minut przed rozpoczęciem. Pytanie więc, kto by sie chciał podjąć organizacji czegoś takiego, a jeszcze bardziej ilu byłoby chętnych do uczestnictwa. Roam się zawsze odbędzie. Można nawet wtopić flotę, albo nic nie ustrzelić ale ludziska sobie polatają razem. A przy czymś takim mogą stracić cały wieczór siedząc pod stacją czy na posie a z zabawy nici. A ten co organizuje to jeszcze gorzej by miał. Ten dopiero by się naharował, a na koniec i tak znalazłoby sie paru takich co by wine na to, że sie nie udało zwaliło na niego ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:49:02 »
Holota z lowseca leje alianse z null dosc czesto. Ktos tu choruje na przerost ambicji lub jest mocno niedoinformowany. W dodatku bardzie zyje fantazja niz tym co jest realne i warte wysilku.
   Czy zdajesz sobie sprawe ile wysilku trzeba i ile trwaloby przerzucanie floty capsli/superow C0ven do lowseca?  Czy wiesz jakie to ryzyko? Czy myslisz, ze utrata chocby jednego tytka jest warta ryzyka dla wspomozenia floty, ktora jest w calosci tansza niz jeden rzeczony tytan. I co ten tytan mialby robic w lowsecu poza bridgowaniem? Czy wiesz ile superow maja na stanie alianse w lowsecu i jak dlugo zbieraja sie, aby moc ich uzyc? Czy nie wydaje ci sie, ze miejscowi posiadajacy calkiem pokazne bloby capsli/superow mieliby latwiej wlasnie z tego logistycznego punktu widzenia, poniewaz oni maja te szipy na miejscu, gotowe do uzycia. Gdzie trzymalbys ta flote capsli/superow C0venu? Pytan jest wiecej, ale juz te rozwalaja narzekanie,ze C0ven nie sciagnal swoich kasli i superow.
   Na kolejny zarzut sam sobie odpowiedziales we wlasnym poscie wspominajac o tytanie PL zabitym przez dredy milicji. To sie wlasnie dzieje,jesli jakis duzy alians przekozaczy w lowseku. Milicyjna, lowsekowa - jak to ja okresliles 'holota' - zalatwila tytana.
   Post pisze z punktu widzenia kogos, kto zna tak C0ven jak i lowsek. Kogos, kto wie jak szybko sciaga supery i wie jak szybko batphone dziala tutaj. Nie wiem dlaczego tak popularne jest ignorowanie lowseka przez wielu pilotow z null i na odwrot. Skad pomysly na 'holote' i 'bydlo'. Na to, ze ci piloci to latwe cele, ktore nie potrafia nic i strzela sie do nich jak do kaczek. Gdzie wystarczy zdrowy rozsadek aby dojsc do pewnych wniosko. Ze skoro ktos zlozyl calkiem fajna fakcyjna flote pod flote eventowa to na pewno ma backup bo przeciez nie bedzie ryzykowal tak cennych szipow bez wsparcia. Ale zawsze latwiej jest pieprzyc glupoty niz dowiedziec sie czegos i uzyc glowy i zdrowego rozsadku, aby nie klepac bredni.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:49:46 »
aj jeszcze coś dopiszę  ;D.
chodzi o zgromadzenie potencjału (altów gotowych do akcji) - mainem latasz sobie we flocie i grasujesz, jak jest okazja, migiem odpowiednie osoby logują alty i jest potencjał. Nikt o zdrowych zmysłach nie żądał by od pilota aby ten siedział cały wieczór w stacji. Masz alta z capsem do zabawy albo nie jak nie masz, no to trudno latasz sobie we flocie i zabijasz.
Ja myślę że w pl. comunity jest dużo osób które spokojnie mogły by swojego alta ustawić do takich zadać, tylko musiało by im się chcieć, mieć motywację itd.
a co do celu. Najlepszy cel pojawi się kiedy robisz swoje i grasujesz konwencjonalnym gangiem. Ustawianie się pod coś niesie duże ryzyko jak to już powiedziałeś.

Jan: niezła prowokacja ale sorry nie skorzystam.
nigdzie nie byłem, nic nie widziałem, a capsle i ich używanie to moja fantazja - powtarzaj to sobie przed snem, a jeszcze powtarzaj że mam pusty wallet.  :).
ja nie piję do covenu że nie używa capsów - coven to szyld i dyrektor który ma pasy do tytanów, matek ect a każdy pilot ma swój własny rozum i chce coś zrobić albo i nie i jednym może się ten pomysł spodobać jako coś czego jeszcze nie robili, coś co da im trochę adrenaliny i odświerzy ich grę, więc wystąpiłem z takim pomysłem uatrakcyjnienia centralowych eventów czy to gangnightów czy fraction night. Przeszlibyśmy poprostu na kolejny poziom.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 17:31:54 wysłana przez [p]unct »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:55:43 »
chodzi o zgromadzenie potencjału (altów gotowych do akcji) - mainem latasz sobie we flocie i grasujesz, jak jest okazja, migiem odpowiednie osoby logują alty i jest potencjał.

Jak czytałem co po evencie hidden napisał, to polecieliście jakieś 20-30 j od miejsca, w którym zabawia się zaczęła. Pytanie (serio, bo nie znam się na kapslach), czy to aby nie więcej niż jeden skok dredem i karierem? Bo jesli tak to takie plecy byłyby niezbyt efektywne i istniałoby ryzyko, że się posypią po drodze.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:56:51 »
aj jeszcze coś dopiszę  ;D.
chodzi o zgromadzenie potencjału (altów gotowych do akcji) - mainem latasz sobie we flocie i grasujesz, jak jest okazja, migiem odpowiednie osoby logują alty i jest potencjał. Nikt o zdrowych zmysłach nie żądał by od pilota aby ten siedział cały wieczór w stacji. Masz alta z capsem do zabawy albo nie jak nie masz, no to trudno latasz sobie we flocie i zabijasz.
Ja myślę że w pl. comunity jest dużo osób które spokojnie mogły by swojego alta ustawić do takich zadać, tylko musiało by im się chcieć, mieć motywację itd.
a co do celu. Najlepszy cel pojawi się kiedy robisz swoje i grasujesz konwencjonalnym gangiem. Ustawianie się pod coś niesie duże ryzyko jak to już powiedziałeś.

Jak masz wolnych parędziesiąt/paręset miliardów to mogę bez problemu załatwić ludzi którzy przylecą altami capsowymi robić co Ci się będzie żywnie podobać.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2012, 17:33:22 »
stuff
To był event for fun, a Ty pienisz się że nikt nie zapierdzielał na cały etat żeby w razie czego mieć support capitali...
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit