Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 636993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:27:22 »
Po prostu od jakiegoś czasu coraz więcej ludzi w Eve chce funkcjonować w systemie "daj". Daj mi iski, daj mi statki, daj, daj, daj... bo jestem retardem, który nie umie sobie zarobić  tylko potrafi siedzieć na dupie, złorzeczyć i wyciągać rękę.

"korpy" zato przyzwyczaiły się do systemu BIERZ. Ustawiają sobie podatki, czerpią całymi garściami, zmuszają ludzi do forsownych cta i gówno dają i myślą że jest ok. z której strony ja się pytam to jest ok? Kiedyś zapytałem w pewnym kontekście - usłyszałem odpowiedź bo my to założyliśmy.
to wypadało by powiedzieć... to teraz wypierdalajcie. Kiedyś ccp zrobi wkońcu system mercenary i ludzi będzie trzeba wynająć i to będzie najlepsze co można zrobić w tym chorym systemie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:36:18 »
"korpy" zato przyzwyczaiły się do systemu BIERZ. Ustawiają sobie podatki, czerpią całymi garściami, zmuszają ludzi do forsownych cta i gówno dają i myślą że jest ok.

Really? Nic nie masz z tego? A dostęp do terenu na którym możesz farmić? W c0ven byłem równo tydzień (dołączyłem do PBN tydzień przed tym jak się wyprowadzali z aliansu) i przez ten tydzień z nudów robiłem anomalki w Eso... zrobiłem jakieś 1,5B bez większego wysiłku.

Pomieszkaj w NPC space, gdzie trzeba mocno się pracować głową żeby zarobić na shipy, gdzie reimbursementu nie ma, bo niby skąd wziąć na niego kasę i gdzie każdy roam to de facto CTA... ciekawe co wtedy byś powiedział :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:51:26 »

1. Dyrekcja nie rozdaje kasy corpa na prawo i lewo

Teraz chyba zaczynam troche rozumiec - chodzi o to, ze dyrekcja covenu kradnie iski, a nawet jezeli nie kradnie, to tylko dlatego, zeby wiecej ukrasc w przyszlosci? W sumie jest w tym pewna ukryta logika, jak sie naprawde dlugo zastanowic i wypic ze dwa piwka...

W kazdym razie spiesze zdementowac informacje, jakoby C0ven nie rozdawal iskow - rozdajemy, nawet calkiem sporo. Nie tylko w formie refundacji statkow (FC covenu lataja za darmo, tzn maja plexy na gre i pelny refund statkow, do tego czesciowo moga zrefundowac powtapiane statki czlonkom gangu, oprocz tego pelnym aliansowym refundem objete sa wszystkie statki "funkcyjne" typu recon, dykta, logistyk, T3command itp, mamy spory zapas dreadow i carrierow ktore wtapiaja nasi piloci na akcjach bojowych, do tego dochodza refundy "sytuacyjne" np zdazaja sie czesciowe refundy tengu flotowych albo BSow po wiekszej wtopie, itd), ale rowniez normalnie fundujemy gre osobom aktywnie kierujacym sojuszem, tzn poswiecajacym swoj czas dla aliansu, w tej czy innej formie. Czyli np osoby tankujace posy, obslugujace infrastrukture, zajmujace sie naszym IT (c0vboy, forum, killboard IGB i rozne skrypty), i generalnie pelniace rozne uciazliwe funkcje ktore zabieraja im czas ktory mogli by poswiecic na racenie - te wszystkie osoby (ja nie!) dostaja plexa co miesiac, zeby mogly poswiecic wiecej swojego cennego czasu c0venowi zamiast paskom/anomalkom, stac nas na to wiec czemu nie. Do tego pokazna kwota w comiesiecznym forumowym podsumowaniu zwanym "wydatki" idzie na wywiad, tzn na obsluge roznych kont w innych aliansach, i dla osob ktore prowadza tam podwojne zycie, dostarczajac nam jakze cennych w swiecie EVE informacji (nie szpiegujemy zadnych Polakow, wiec odrazu przecinam wszelkie spekulacje - takie mamy po prostu zasady, czemu to juz zupelnie inny temat). Z tego co zostaje po oplaceniu sova, infrastruktury, refundacji i gry dla najaktywniejszych udaje sie jeszcze co miesiac odlozyc spora sumke, w walet COHO ma wglad na tyle duzo roznych osob, ktore czesto za soba na wazjem nie przepadaja, ze ryzyko defraudacji jest naprawde niewielkie.
Mam nadzieje, ze tym obszernym wyjasnieniem zamkne buzie roznym przypadkowym osobom i hejterom, ktorzy spamuja rozne fora typu centrala czy niemoderowalne kanaly typu polish swoimi wyssanymi z dupy rewelacjami na temat tego, co sie w covenie dzieje z iskami  ;)

P.S. Bloders nie wiem, kto ci dal minus 10, zaraz sie zaloguje i zdejme - to napewno jakis dowcip ^^

edit:
"korpy" zato przyzwyczaiły się do systemu BIERZ. Ustawiają sobie podatki, czerpią całymi garściami, zmuszają ludzi do forsownych cta i gówno dają i myślą że jest ok. z której strony ja się pytam to jest ok? Kiedyś zapytałem w pewnym kontekście - usłyszałem odpowiedź bo my to założyliśmy.
to wypadało by powiedzieć... to teraz wypierdalajcie. Kiedyś ccp zrobi wkońcu system mercenary i ludzi będzie trzeba wynająć i to będzie najlepsze co można zrobić w tym chorym systemie.

omg cytuje jak zwykle, zebys potem jak w koncu wyjdzies z ciagu alkoholowego nie mogl tego wszystkiego wykasowac ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 12:05:00 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 03, 2012, 12:02:07 »
"korpy" zato przyzwyczaiły się do systemu BIERZ. Ustawiają sobie podatki, czerpią całymi garściami, zmuszają ludzi do forsownych cta i gówno dają i myślą że jest ok. z której strony ja się pytam to jest ok? Kiedyś zapytałem w pewnym kontekście - usłyszałem odpowiedź bo my to założyliśmy.
to wypadało by powiedzieć... to teraz wypierdalajcie. Kiedyś ccp zrobi wkońcu system mercenary i ludzi będzie trzeba wynająć i to będzie najlepsze co można zrobić w tym chorym systemie.

Tak, trzeba mieć kilka zwojów więcej niż kura żeby to ogarnąć. Podam Ci kilka przykładów, na co jest wydawana korpowa kasa:
- utrzymanie biur - koszty są różne, czasami potrafią być znaczące
- utrzymanie posów - gdzie są bezpieczne jamki lub po prostu stoi tytan.
- zakupy korpowe - żeby takie żuczki jak ty nie musiały latać po itemki to kupuje je np jedna odpowiedzialna osoba w hubie handlowym, zwozi do bazy, potem udostępnia/odsprzedaje pilotom.
- korpowe akcje typu przeprowadzki - gdzie często paliwo do lotnisk i jfrachtów kupowane jest korpowo, rozdawane membersom, którzy następnie latają  ze stuffem swoim i kolegów
- reimbursy - od małych (dictory, ceptory) po większe (logistyki a rigami t2, recony) oraz po te największe (capsy).
- ...

Co oferuje sojusz/korp:
- wszystko czego sam w życiu nie zdobędziesz włącznie z opcją na granie z kolegami w większej ekipie i uczestniczenie w czymś większym niż robienie misji w hiseku.

W sumie tak się zastanawiam po co nas trolujesz Ashri Ahrire bo mam takie mocne przeczucie, że jesteś po prostu altem Punctator'a. Innymi słowy powinieneś wiedzieć jak to działa :P

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 03, 2012, 12:15:18 »
W sumie jest w tym pewna ukryta logika, jak sie naprawde dlugo zastanowic i wypic ze dwa piwka...
Nie przesadzajmy
Wystarczy chociazby przejsc w tryb paranoika i nie trzeba ani dlugo sie zastanawiac, ani pifka pic  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 03, 2012, 12:36:52 »
Eeeetam znów próbujecie przekonać fanatyka religijnego do tego że inne religie nie są BE  :P
Swoja drogą spotkałem takie korporacje gdzie kasa gdzieś dziwnie znikała... najpierw po trochu a potem nagle razem z jego CEO  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 03, 2012, 13:26:01 »
Swoja drogą spotkałem takie korporacje gdzie kasa gdzieś dziwnie znikała... najpierw po trochu a potem nagle razem z jego CEO  ;)

Tylko, że w większości przypadków jest to efekt "wkurwa" pojedynczej osoby, a nie rozciągniętym na lata mafijnym masterplanem wydojenia polskiego community z ISK, dzięki czemu także w Eve będziemy musieli lizać buty Moskalom, który w realu najpierw wymordowali naszą inteligencję, a potem zabili naszego prezydenta w Smoleńsku, a potem jeszcze odważyli się przespacerować po Warszawie w koszulkach z napisem "Moskwa"... ten, tego.. o czym my tu dyskutowaliśmy? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 03, 2012, 15:00:35 »
Po mojej pierwszej odpowiedzi na glupoty Puncta doszedlem do wniosku,ze dyskusja z tym osobnikiem jest bezpuncktowa ekhm bezsensowna.  Jesli wiekszosc osob, ktore normalnie nie zgodza sie na tym forum,ze biale jest biale a nie np rozowe widzi bezsens czyjej wypowiedzi, a rzeczona osoba nadal nie dostrzega bezmiaru swej glupoty to stosowanie logiki w ramach dyskusji jest skazane na porazke.
    Proponowalbym, aby Cat ustawil w RAVE standy do Blodersa na +10 i zaplacil Blodersowi za wypunctowanie odpowiedzi dla Puncta. 

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 03, 2012, 16:08:42 »
    Proponowalbym, aby Cat ustawil w RAVE standy do Blodersa na +10 i zaplacil Blodersowi za wypunctowanie odpowiedzi dla Puncta.
Nie wszystko i wszystkich można kupić.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 03, 2012, 17:09:19 »
Nie wszystko i wszystkich można kupić.
Oczywiscie ze tak. Kwestia ceny (co nie zawsze znaczy kasy)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 06, 2012, 17:44:31 »

Jak zwykle wątek o c0ven skończył się Waszym typowo polskim pieprzeniem bez sensu z macierewiczowskimi podtekstami.
Polskie Bagno.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:59:41 »
Republika Orła w c0ven... c/d?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:26:45 »
Co, dotlan przestał działać ?  8)

A poważnie, to oczywiście że tak, chłopaki polatały z nami trochę i stwierdziły że spróbują pomóc dziadkowi wyjść z zapaści ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 06, 2012, 20:03:56 »
Rozumiem, że c0ven będzie potęgą wydobywczą Eve, która przekształci Esoterię w Górny Śląsk? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 06, 2012, 20:14:08 »
Rozumiem, że c0ven będzie potęgą wydobywczą Eve, która przekształci Esoterię w Górny Śląsk? ;)

Jeśli tylko będą latać tak jak przez ostatnie miesiące, to w wolnym czasie mogą wraz ze słynnymi mining opami RAVE przekształcić Eso nawet w Zagłębie Ruhry  8)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 06, 2012, 22:00:11 »
Sokole nie wierzysz w nas? ;<
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 06, 2012, 22:47:45 »
Sokole nie wierzysz w nas? ;<

"We were soldiers once"... ale tam to była zabawa... tu jest serious business ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 07, 2012, 07:14:47 »
ROPL bardzo aktwynie latalo z nami po Stain przez ostatnie miesiace, aktywniej niz niejeden korp w c0ven hrhr  ;D
Wiec czemu nie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 07, 2012, 14:25:53 »
Ja bym Sokole powiedział odwrotnie, EVE jest bardziej zabawą. Branie jej za poważnie może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu ;)
PS: Jak będzie trzeba to na planetach zasadzimy kakao i zrobim z Eso drugą Brazylię.  :-*
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 07, 2012, 16:50:59 »
Ja bym Sokole powiedział odwrotnie, EVE jest bardziej zabawą. Branie jej za poważnie może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu ;)
PS: Jak będzie trzeba to na planetach zasadzimy kakao i zrobim z Eso drugą Brazylię.  :-*

poki co, dzieki botom łątwiej o porownanie do kolumbii  :P
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 07, 2012, 16:58:41 »
nicki botow wysylaj do mnie, albo do Pawulonka na priv. Chyba, ze nie znasz nikow, i tak sobie tylko powtarzasz to, co gdzies slyszales.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 07, 2012, 21:07:56 »
nicki botow wysylaj do mnie, albo do Pawulonka na priv. Chyba, ze nie znasz nikow, i tak sobie tylko powtarzasz to, co gdzies slyszales.

Qft, poza CIA i kontrwywiadem, mamy też sekcje internal affairs.... jeśli przypadkiem pojawi się bot w C0ven, to długo nie polata....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 11:05:42 wysłana przez Xeovar »

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:27:27 »
to długo nie opłata....


Xeo - masz na myśli że bot w c0venie na dłuższą metę się nie opłaci ? xD

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:33:13 »
Długo nie polata bez opłata?

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 08, 2012, 00:27:11 »
Że niby do c0venu boty przyjmują na święta ?

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 08, 2012, 00:48:45 »
"Bez opłaty" mi się nie rymowało. :P

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 08, 2012, 11:06:18 »
Oj tam, oj tam literówka, fixed :)

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 08, 2012, 17:13:59 »
Really? Nic nie masz z tego? A dostęp do terenu na którym możesz farmić?

jak ktoś szuka rolników, to szuka rolników - gracze nie potrzebują ugoru aby zarobić i jak się ich traktuje jak rolników to gryzą.
mieszkałem bardzo długo w npc space w stein też i zarżnołem prawdopodobnie więcej oficerów niż ty, kiedy goniłeś broniąc posów dyrektorów na cta marnując czas i energię.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 08, 2012, 18:13:09 »
jak ktoś szuka rolników, to szuka rolników - gracze nie potrzebują ugoru aby zarobić i jak się ich traktuje jak rolników to gryzą.
mieszkałem bardzo długo w npc space w stein też i zarżnołem prawdopodobnie więcej oficerów niż ty, kiedy goniłeś broniąc posów dyrektorów na cta marnując czas i energię.
C0ven jest jaki jest są tacy co Go lubią i są tacy, którym jest solą w oku. Jest tam sporo osób, które milo wspominam jak i kilka troli (ale wszędzie można ich spotkać).
Co do kolegi [P]unct to odnoszę wrażenie (może mylne), że stara się zebrać jak najwięcej negatywnych opinii o sobie. Mylę się?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 08, 2012, 21:04:53 »
jak ktoś szuka rolników, to szuka rolników - gracze nie potrzebują ugoru aby zarobić i jak się ich traktuje jak rolników to gryzą.
mieszkałem bardzo długo w npc space w stein też i zarżnołem prawdopodobnie więcej oficerów niż ty, kiedy goniłeś broniąc posów dyrektorów na cta marnując czas i energię.
Pozdrawiam wszystkich raciarzy na paskach w NPC 0.0 modlących się o oficera :P

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 08, 2012, 22:17:54 »
good job Herezja... good job  ;D

MikeX

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 08, 2012, 03:55:18 »
Nie ma to jak wejść na forum, podczas sprawdzania minimalnych wymagań EvE... Mam nadzieje, że ktoś mnie jeszcze pamięta ;)
Widzę, że poza nazwą, to C0ven się całkowicie zmienił ! Pamiętam jeszcze jak ten sojusz powstawał i nie sądziłem, że uda mu się tak długo przetrwać ;) hahaha nie zapomnę jak 2004r RAVE było zagorzałym minning corpem, a słowo "zaszalejemy" oznaczało przeprawę przez 0.4 :p Co prawda później się wyrobili, ale fajnie powspominać :)
Szkoda, że PBN podupadło, no ale i tak nie zapomnę latania z królikami!
Heh, ze starej ekipy pamiętam Xeo i Monę, pewnie przez te "X" w nazwie :)
Jak kupię sobie lepszą maszynę i odzyskam od CC hasło do swojego konta, to może wrócę do gry.


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 08, 2012, 08:16:02 »
Nie ma to jak wejść na forum, podczas sprawdzania minimalnych wymagań EvE... Mam nadzieje, że ktoś mnie jeszcze pamięta ;)
Widzę, że poza nazwą, to C0ven się całkowicie zmienił ! Pamiętam jeszcze jak ten sojusz powstawał i nie sądziłem, że uda mu się tak długo przetrwać ;) hahaha nie zapomnę jak 2004r RAVE było zagorzałym minning corpem, a słowo "zaszalejemy" oznaczało przeprawę przez 0.4 :p Co prawda później się wyrobili, ale fajnie powspominać :)
Szkoda, że PBN podupadło, no ale i tak nie zapomnę latania z królikami!
Heh, ze starej ekipy pamiętam Xeo i Monę, pewnie przez te "X" w nazwie :)
Jak kupię sobie lepszą maszynę i odzyskam od CC hasło do swojego konta, to może wrócę do gry.

Uooooo duchy :) a moze zmartwystanie veta ;)

MikeX

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 08, 2012, 23:50:21 »
Uooooo duchy :) a moze zmartwystanie veta ;)
Hahaha, bardziej bym to nazwał chwilowym brakiem kobity, co wiąże się z nagłym przypływem wolnego czasu/hajsu itd. :P
Dlaczego eve ma teraz takie wymagania !!!! :( Pamiętam jak kilka lat temu na tym kompie pocinałem na wysokich detalach, a teraz to nawet na minimalnych wymaganiach mi nie pociągnie ;/
Szkoda mi teraz mojego chara... parę dobrych lat był przeze mnie skillowany i o ile dobrze pamiętam, to jeszcze Ty z CC go później używaliście :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 00:04:11 wysłana przez MikeX »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 08, 2012, 23:53:26 »
Nic nie stoi w miejscu. Pewnie brakuje Ci Pixel Shader 3.0? Zgadza się?