Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 636976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2012, 17:39:15 »
ja się pienię?  ??? raczej jestem tu atakowany na lewo i prawo i nie podejmuję "wyzwań"
może faktycznie dobrze żyjecie ze snufboxami i się obraziliście za to bydło i hołotę. ale to nie moj problem  ;D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2012, 23:31:04 »
To jest nierealistyczne właśnie z powodów, jakie podał Janek.

Poza tym logistycznie dla C0ven to jest niezły problem ze względu na wąskie gardło Stain-Sagain.
Cała prawda o moim graniu...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2012, 23:34:22 »
Solidne podstawy to juz dawno ten alians opuscily

Jezeli mowisz o sobie, to tylko dzieki temu ze go opusciles ten sojusz nadal jakos funkcjonuje :) Chociaz smrodek sie nadal ciagnie, nawet po tylu latach ciezko wywietrzyc i pozbyc sie tego szlamu
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:01:52 »
To jest nierealistyczne właśnie z powodów, jakie podał Janek.

Poza tym logistycznie dla C0ven to jest niezły problem ze względu na wąskie gardło Stain-Sagain.
Vide przeciskało się przez to wąskie gardełko parę razy bez uszczerbku na zdrowiu(jesteśmy specami od przeprowadzek - logistyka to nie problem :P). Wydaje mi się że to jest nierealistyczne, bo C0ven wyciągając capsy ze stain nie ryzykuje tylko ich utraty. W ich przypadku większym zmartwieniem byłoby zastąpienie wtopionej floty nowymi statkami na czas. Tak czysto teoretycznie jako sov-holderzy zbierający na cta "po 50-60"osób, którzy właśnie stracili pokaźna flote capsli i do tego są uzależnieni od rentierów mieliby większe zmartwienia na głowie.. tak mi się przynajmniej wydaje. Przeciśnięcie capsli przez parę low-s to przy tym pikuś.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:17:20 »
wychodzi na to że jesteście tam uziemnieni.
ale zwykłym dredem łątwiej by było przyczłapać.
Tak czy siak, sprawę  trza zostawić organizatorom eventów, to im najbardziej powinno zależeć na przyzwoitym pierdolnięciu, ja się zgłaszam jako chętny na taką imprezę jak coś.  ;D

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:22:12 »
Jezeli mowisz o sobie, to tylko dzieki temu ze go opusciles ten sojusz nadal jakos funkcjonuje :) Chociaz smrodek sie nadal ciagnie, nawet po tylu latach ciezko wywietrzyc i pozbyc sie tego szlamu

No widzisz gdyby nie ten swojski smrodek z tego aliansu w ogole nic by nie bylo, i nie nie mowie tylko o sobie ale o wielu ludziach ktorych w ten sposob podsumowujesz. Bardzo milo przeczytac jak sie smaruje dupe ludziom ktorzy juz tam nie sa, za to tylko ze im zalezalo na - trzeba nadmienic - innym projekcie, a nie na kramieniu botow se i inver brassu w odizolowanej esoterii.

Ale co mozesz pamietac z czasow zakladania tego tworu skoro dolaczyles na gotowe w czasie wojny z syskami ktora byla i tak wygrana z gory bo prowadzona na ich TSie... Pewnie myslales ze byles niezbednym ogniwem z epickiego korpa "liga polskich romkow", i przyleciales na odsiecz iscie wiedenska...
Ale tak wygrales nam ta wojne siedzac w cloaku na posie z jump bridgem i pomagales przestraszliwie! Zasluzyles mysle na swoje dozywotnie poletko w milym puszystym sanctumie lub havenie dokad mozesz dostarczac rakiety po wsze czasy ;p

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2012, 07:29:17 »
i nie nie mowie tylko o sobie ale o wielu ludziach ktorych w ten sposob podsumowujesz. Bardzo milo przeczytac jak sie smaruje dupe ludziom ktorzy juz tam nie sa

ale ja mowie konkretnie o Tobie, a nie o innych ludziach  ;)

Ale co mozesz pamietac z czasow zakladania tego tworu skoro dolaczyles na gotowe
lol


Ale tak wygrales nam ta wojne siedzac w cloaku na posie z jump bridgem i pomagales przestraszliwie!

Nigdy nie siedzialem na zadnym posie z JB, ani nie wygralem zadnej wojny - pamietam ze w czasie jak WY lataliscie zabijac syskom raciarki, to ja solo kampilem im stacje w vagabondzie, ale co Ty mozesz o tym wiedziec ^^

W kazdym razie opusciles sojusz doslownie w ostatnim momencie, jeszcze troche Twojego siania i faktycznie by sie rozpadl, ale dzieki tej meskiej decyzji jakos udalo sie nam przetrwac. Takze dziekujemy ze sobie poszedles, szkoda tylko ze z dreadami...  ;)

[mod] ja pierdykam, nie zmuszajcie mnie, zebym wstal, bo na tapatalku sie nie da tego pokroic.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 23:55:27 wysłana przez Mona X »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:21:09 »
wychodzi na to że jesteście tam uziemnieni.

Którego kawałka posta informacyjnego C0ven nie przeczytałeś, skoro nie zauważyłeś, że celową decyzją wyróżniającą C0ven od innych polskich organizacji jest jego terytorialność ?

Owszem, można argumentować że gdzie indziej jest lepiej/fajniej/costam, i jest dużo innych korpów/ally które sobie skaczą i latają. My jesteśmy sojuszem ze Stain.....

A że akurat taki profil jest mało popularny a teren niezbyt uczęszczany to aktualnie nie mamy za dobrej sytuacji :P Ale nie damy się :)

Haj Kira, szkoda że wpadasz tylko trolować bo chary już do końca sprzedałeś :(
No ale tak to bywa, lepiej z bitterveta się poprzypieprzać, bo i tak się nie lata :) A my nadal walczymy mimo strasznych ciosów które musieliśmy przyjąć na klatę -  takich jak Twoja nieobecność.

Jonas

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:36:54 »
wychodzi na to że jesteście tam uziemnieni.
ale zwykłym dredem łątwiej by było przyczłapać.
Tak czy siak, sprawę  trza zostawić organizatorom eventów, to im najbardziej powinno zależeć na przyzwoitym pierdolnięciu, ja się zgłaszam jako chętny na taką imprezę jak coś.  ;D
To ja się zapisuję na tą imprezę razem z dreadami i carrierami, jak tylko kolega ją zorganizuje.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 27, 2012, 12:16:59 »
Poza tym chcialem zauwazyc, ze c0ven nie mogl przyleciec na Caldari Faction Night swoimi superami i tytanami, bo AFAIK chwilowo nie posiada zadnych Leviathanow ani Wyvern na stanie. :P

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:50:13 »
Odstrzelili wam?  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:56:12 »
Ukradli raczej :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2012, 14:05:27 »
Ukradli to gejowy sprzet. A Leviatana odstrzlili (w dodatku bydle było prywatne)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 27, 2012, 14:09:40 »
Wyverny odlecialy z BPCM albo (prywatne) nie graja.

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 27, 2012, 14:24:34 »
Zmieniając lekko temat, to jakie jest zdanie c0venu i SE na temat zbliżającej się kolejnej Wielkiej Wojny o Delve?

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 27, 2012, 15:21:41 »
Którego kawałka posta informacyjnego C0ven nie przeczytałeś

jeśli sojusz taki jak coven chce mieć pozycje, a chyba zaczołeś ten wątek z taka myślą i z chęcią zmiany jego wizerunku to zacznijcie grać jak WIELCY z coven,
bo narazie to partyzanci z low was na głowę biją. Którego z moich postow nie przeczytales?
zapytalem cie też co ma szary członek z tego że jest w coven jak tam tylko dyrektorzy z kluczami mają dobrze. NIe ma nawet satysfakcji z przynależności do czegoś wielkiego... Śpicie na tych moonach nawet capslem się nie kopniecie na event community - tylko nawołujecie... chodźcie do coven, bronić naszych interesów bo nas jakieś nowy ally jedzie w pape - niezły marketingowy chlew.


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 27, 2012, 15:51:10 »
zapytalem cie też co ma szary członek z tego że jest w coven jak tam tylko dyrektorzy z kluczami mają dobrze. NIe ma nawet satysfakcji z przynależności do czegoś wielkiego...

W wątku informacyjnym dość dokładnie podałem co "zwykły pilot" ma z bycia w C0ven. Poza miłym towarzystwem, kupą doświadczonych kolegów oraz częstymi dostawami świeżych dram oczywiście ;)

Cytuj
Śpicie na tych moonach nawet capslem się nie kopniecie na event community

Owszem capsa na event do lowseca nie dajemy, bo
1) mamy nimi daleko
2) poza wyjątkowymi akcjami nie latamy po low-secu ani nie mamy ambicji by być siłą w losecu (jest wiele korpów i sojuszy, także polskich, które się tym zajmują, nie ma sensu robić tego samego)
3) Jak latamy w okolicach empire to roamować i strzelać a nie wdupiać pojedynczego capsa na dość dużych flotach supercapitali i capitali które tam stacjonują, w przeciwieństwie do naszej.

Jak jest dobry event to chętnie sfinansujemy -
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=8383073
http://www.evenews24.com/2010/12/28/blog-polish-8th-gank-night/
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=8903.msg142207#msg142207
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=8903.msg142415#msg142415

Na resztę "tekstu" nie warto odpisywać.

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 02, 2012, 04:12:17 »
nie damy, nie mamy - jak pozwolimy to się wysramy
a jak nie pozwolimy to będziesz trenował zwieracze.
świetnie po to się gra w grę, za nią płaci i marnuje tyle czasu.
fakt nie ma o czym gadać bo to przykład megalomani i brania co nie twoje, ale skoro ludzie się na to godzą,
to rżnij ich do suchej nitki i na alegro i na alegro. Jesteś geniuszem.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 04:44:07 wysłana przez [p]unct »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:18:04 »
nie damy, nie mamy - jak pozwolimy to się wysramy
a jak nie pozwolimy to będziesz trenował zwieracze.
świetnie po to się gra w grę, za nią płaci i marnuje tyle czasu.
fakt nie ma o czym gadać bo to przykład megalomani i brania co nie twoje, ale skoro ludzie się na to godzą,
to rżnij ich do suchej nitki i na alegro i na alegro. Jesteś geniuszem.

szybko cytuje zebys nie wykasowal jak wytrzezwiejesz  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:10:44 »
Czy ten gość został zmacany wbrew woli przez gejów z IDEA czy co? O.o


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:29:10 »
Podejrzewam że nie tylko stamtąd, ale kurde on pisze bardziej niezrozumiale niż Bloders jak dla mnie ;P

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:49:59 »
Jak dla mnie to i tak czy będą jakieś eventy czy więcej corpowiczów czy co tam dacie ... to i tak sytuacja się panie xeo nie zmieni dopóki coś z trolami i rentrierowaniem się nie stanie i aktualnym położeniem c0venu w eso i stain.

Bo wiadomo że każdy chce być bogaty i tego chroni, ale jak można ciągle bronić tego co niszczy.

Zabawa to jedna część życia w wielkim ally więc brońmy tego.

btw. ja chciał bym wiedzieć ile isk idzie z rentu na pvp i posy ( i inne np: logistyke) a ile przepada w czarną dziure.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 11:00:19 wysłana przez Bloders »

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:10:59 »
Podejrzewam że nie tylko stamtąd, ale kurde on pisze bardziej niezrozumiale niż Bloders jak dla mnie ;P

ale za to ty upodabniasz się do Blodersa

btw kotku wytłumacz mi dlaczego RAVE ma ustawiony -10 do Blodersa ? :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:28:07 »
Cytuj
btw kotku wytłumacz mi dlaczego RAVE ma ustawiony -10 do Blodersa ?
To lepiej Ty się tłumacz dlaczego Ty nie masz go tak ustawionego ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:35:51 »
no ja mam ustawionego na +10 :)

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:37:27 »
Dziwne by było jak by było inaczej w obecnej sytuacji :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:35:59 »
nie mamy ustawionego -10 do blodersa, nie wiem skad ten pomysl. Jedyne co, to z tego co wiem wiekszosc osob ma go zmutowanego na TS, ale to chyba zrozumiale, zreszta nie jest to zadna tajemnica. Co do jakiejs mitycznej czarnej dziury w ktora ponoc wpadaja iski covenu, to finanse nasze sa calkowicie jawne dla wszystkich osob ktore to interesuje, w samym RAVE chyba ze 3 czy 4 osoby maja alty w COHO (ja tez kiedys mialem) i wglad w walet, wiec przestancie wysysac z palca (a wlasciwie z dupy) takie historie o jakims allegro i defraudacjach. C0ven ma duze zasoby finansowe, sporo capsow i roznych zapasow, a to ze nie wrzucamy tytanow do lowseka na zawolanie pierwszego lepszego oszoloma nie znaczy, ze sprzedalismy je na e-bayu lol
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:38:50 »
Qurde Kocie a ja chciałem usłyszeć: Tak mamy iski na allegro yea... tak oh .. hurra będę miał tytana :)

Dobra mi tam przeszło :P Miałem doła i musiałem sie przespać :)

Ashri

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 03, 2012, 04:36:17 »
czym są tzw. "kradzieże" jeśli nie defraudacją z powiedzeniem to nie my - my jesteśmy ci pokrzywdzeni, OKRADLI nas - drama.
niekompetentncja czy złodziejstwo?

goonsi podobno przy całej swojej potędze mają zaledwie 200b rezerwy - bo wszystko inwestują w sprzęt i ludzi - więc jeśli coven ma tzw "zasoby"
to tylko dlatego że tyle żeście nakradli przez lata - to się pewnie w języku dyplomacji nazywa... budowaniem potęgi covenu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 04:45:08 wysłana przez [p]unct »

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 03, 2012, 06:45:14 »
szkoda tylko ze z dreadami...  ;)

Dzieki ze pytasz dready sa w stain i jak widac po kb maja sie bardzo dobrze.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 03, 2012, 07:20:11 »
czym są tzw. "kradzieże" jeśli nie defraudacją z powiedzeniem to nie my - my jesteśmy ci pokrzywdzeni, OKRADLI nas - drama.
niekompetentncja czy złodziejstwo?

goonsi podobno przy całej swojej potędze mają zaledwie 200b rezerwy - bo wszystko inwestują w sprzęt i ludzi - więc jeśli coven ma tzw "zasoby"
to tylko dlatego że tyle żeście nakradli przez lata - to się pewnie w języku dyplomacji nazywa... budowaniem potęgi covenu.

gdybym zrozumial, o co chodzi w tym poscie, to pewnie uznalbym ze jest to jak zwykle rzucanie gownem w nadziei, ze moze troche sie tego gowna do nas poprzykleja.  :D Niestety nie rozumiem, wiec sie nie ustosunkuje tylko zacytuje (gdyby potem przyszlo ci do glowy edytowac albo sie z czegos rakiem wycofywac).
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 03, 2012, 08:27:06 »

goonsi podobno przy całej swojej potędze mają zaledwie 200b rezerwy - bo wszystko inwestują w sprzęt i ludzi - więc jeśli coven ma tzw "zasoby"

to nawet nie jest na waciki do wacików.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 03, 2012, 08:33:17 »
Niestety nie rozumiem, wiec sie nie ustosunkuje
Jezeli dobrze rozumiem to znaczy, ze jak corp ma duzo kasy w portfelu to dyrekcja kradnie.

W szerszej wersji z tego wychodzi male koleczko
1. Dyrekcja nie rozdaje kasy corpa na prawo i lewo
2. Corp ma duzo isk w portfelu
3. Dyrekcja niezauwazenie kradnie duze kwoty
4. powrot do pkt 1 zwiekszajac wartosci w pkt 2 i 3

Oczywiscie moge sie mylic w interpretacji  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 03, 2012, 10:46:20 »
Po prostu od jakiegoś czasu coraz więcej ludzi w Eve chce funkcjonować w systemie "daj". Daj mi iski, daj mi statki, daj, daj, daj... bo jestem retardem, który nie umie sobie zarobić  tylko potrafi siedzieć na dupie, złorzeczyć i wyciągać rękę.

Stąd pewnie jak ktoś nie chce "dać" to jest złodziejem i oszustem bo jak mogło by być inaczej. Gdyby był uczciwy to by "dał" nie?

Niewolnictwo z wyboru - "daj", a będę Ci służył jak pies.... ale zaraz, podobno goonsi (*) dają więcej! To w takim razie pier... się, idę do nich po smaczną kość!

* goonsi zostali użyci wyłącznie jako przykład.

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 03, 2012, 11:18:56 »
nie mamy ustawionego -10 do blodersa, nie wiem skad ten pomysl. Jedyne co, to z tego co wiem wiekszosc osob ma go zmutowanego na TS, ale to chyba zrozumiale, zreszta nie jest to zadna tajemnica. Co do jakiejs mitycznej czarnej dziury w ktora ponoc wpadaja iski covenu, to finanse nasze sa calkowicie jawne dla wszystkich osob ktore to interesuje, w samym RAVE chyba ze 3 czy 4 osoby maja alty w COHO (ja tez kiedys mialem) i wglad w walet, wiec przestancie wysysac z palca (a wlasciwie z dupy) takie historie o jakims allegro i defraudacjach. C0ven ma duze zasoby finansowe, sporo capsow i roznych zapasow, a to ze nie wrzucamy tytanow do lowseka na zawolanie pierwszego lepszego oszoloma nie znaczy, ze sprzedalismy je na e-bayu lol