Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 637026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1750 dnia: Wrzesień 11, 2017, 11:25:53 »
Przy cenach superów w Delve, to pewnie już dwie zapasowe czekają na swoją kolej.  :D
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1751 dnia: Wrzesień 11, 2017, 17:12:40 »
Dziekuje za BR. Dziekuje osobom tu piszacym za glebie ich przemyslen. Ja niegodny jestem tych perel madrosci. Dziekuje tez za informacje ile kosztuje uzywana lodowka. Zawsze myslalem, ze prawdziwy facet przelicza na wodke, piwa, ale rozumiem, ze populacja meska nam niewiescieje. Proponuje nastepne lossy przeliczyc na pralki, odkurzacze, podpaski z biedronki. Rozumiem, ze moje pisanie nie na temat niszczy delikatna nature tych niezliczonych watkow przewijajacych sie przez to forum. Bo przeciez straty matek polskich pilotow sa nagminne i po co o tym gadac. Z kolei niszowe reddit, az wstydze sie linkowac posty z tego forum :
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/6zcaio/ecp8r_br_nyx_dies_on_retirement_party_thanks_all/
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/6z8e8j/volta_knocks_out_two_renter_supers_in_branch/
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/6z142z/hel_dies_attempting_to_defend_astrahus/
etc etc

Jezeli nie wylapales zlosliwosci w moim poscie to przeczytaj ponownie.

Ps. Jak dla was zanizone na zkill 32b to grosze to poprosze o przelew :-) .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1752 dnia: Wrzesień 12, 2017, 12:01:58 »
"Zawsze myslalem, ze prawdziwy facet przelicza na wodke, piwa, ale rozumiem, ze populacja meska nam niewiescieje" - fajne masz standardy...Sosnowiec? :)

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1753 dnia: Wrzesień 12, 2017, 12:47:47 »
Na piwo i paczkę fajek przeliczałem kase na studiach jako gówniarz.  Z wiekiem człowiek dojrzewa. Dzisiaj palenie rzuciłem, piwa nie pije bo nie chce sie dorobić piwnego mięśnia, a na wódke od czasu do czasu jak wydaję kase, to nawet nie zwracam uwagi na to ile ubyło na koncie, bo to drobne.

Podsumowując, to chłopiec a nie mężczyzna przelicza na wódke, więc życzę Ci Deal żebyś dorósł (no chyba że wiek masz adekwatny do takiego sposobu patrzenia na świat, w takim wypadku ciesz się tym póki możesz)

A co do straty supera, to już nawet nie pamiętam kiedy strata supera przestała być wydarzeniem. A, że c0ven go stracił... Cóż, nie wykluczam że to ostatni super który spadl z logiem c0venu na kb, więc jak ktoś ma ochote to poprzeżywać, to proszę bardzo... Jak dla mnie c0ven umarł w lutym więc nie jest to dla mne news.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1754 dnia: Wrzesień 12, 2017, 12:59:00 »
serio, bedziemy tu trzepac gruche do supera>? hehehehe lol. ja rozumiem, ze niektorzy nadal maja piane na ryju widzac ticker coven... no ale... dell ogarnij sie. ile mozna.
Na te gowno floty zabijania superow z volta nawet nie chce mi sie juz wydokowywac. nudne to to i plytkie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1755 dnia: Wrzesień 12, 2017, 13:04:11 »
Ale się doebaliscie tego przeliczania na alkohol a na używane lodówki to też chyba tylko studenci kasę przeliczaja.

Ogólnie jak jest dyskusja o abonamencie eve to każdy pisze, że niby kasa nie duża ale woli wydać na co innego jak nie gra przecież a jak spada super to wyskakuje taki i pisze, że to przecież tylko siedem stow : ]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1756 dnia: Wrzesień 12, 2017, 13:07:01 »
....ale wątek ożył  ;D

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1757 dnia: Wrzesień 18, 2017, 13:53:35 »
no spadl super.. i co z tego :D ostatnio koles sprzedal zarigowana wyverne w delve za 10b  :D a obecnie 'normalne ceny' mozna wyrwac za 12-14b.. takze tego.. ;]

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1758 dnia: Wrzesień 18, 2017, 16:02:01 »
no spadl super.. i co z tego :D ostatnio koles sprzedal zarigowana wyverne w delve za 10b  :D a obecnie 'normalne ceny' mozna wyrwac za 12-14b.. takze tego.. ;]

co jak co z tego :D

mamy beczke

pewpew

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1759 dnia: Wrzesień 18, 2017, 21:51:09 »
C0ven umarł, ale hejterzy wiecznie żywi  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1760 dnia: Wrzesień 18, 2017, 22:19:18 »
C0ven umarł, ale hejterzy wiecznie żywi  8)
Pohejtowałbyś coś a nie się obijasz. :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1761 dnia: Wrzesień 19, 2017, 05:23:43 »
no spadl super.. i co z tego :D ostatnio koles sprzedal zarigowana wyverne w delve za 10b  :D a obecnie 'normalne ceny' mozna wyrwac za 12-14b.. takze tego.. ;]

Wjebanie 14b nadal jest śmieszne
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1762 dnia: Wrzesień 19, 2017, 18:52:22 »
kb i forum zdechlo, bo free hosting by Kravek przez 10lat się niestety skończył. Dane zabezpieczone, ts działa (dzięki EvilBart! 11 rok leci :D ) jak będzie potrzeba a może i nie to się IT podniesie.

Co do matki to owszem, Roberto wjebał matkę bawiąc się z posem którego po pół roku wrecktickale w końcu odbiły od dwuosobowego C0venu (ja nie gram, jest pół Roberto i półtora Karamby), bo se warpnął na złą bmkę. Jak BWTF napisało wyżej Goonowe pastwiska dobre są.

Podsumowując. C0VEN jest w hibernacji. Wróci jak będzie taka chęć i potrzeba. Ja mam w końcu urlop od gry, chęć do evienia na razie niezbyt mocarna. Najbliższe zajęcie około EVE to zlocik, do zobaczenia :)