Autor Wątek: Reaktywacja COVENU  (Przeczytany 106771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 05, 2019, 11:23:40 »
Dla mnie EOT  ;D

tbh mogłeś skończyć zanim się ośmieszyłeś xD

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 05, 2019, 12:05:14 »
tbh mogłeś skończyć zanim się ośmieszyłeś xD
Nie ośmieszył się. Wciąż jest wielu ludzi dla których logowanie altów w superach to nieporozumienie i zabójstwo* przyjemności z udziału w bitkach.

* kwalifikowane, ze szczególnym okrucieństwem

Chociaż może ta populacja się powoli zmiejsza na rzecz tych dla których supery i alt konta to fundament grania w EVE. Przez co ludzie latający czymś wielkości kruza w dzisiejszych czasach w 2019 roku zaczynają wyglądać jak niereformowalne dinozaury i dziwolągi.

Ciekawe co Azbuga na to.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 05, 2019, 12:15:41 »
Ja jako dziadek, który nie gra może się wypowiem (każdy to robi hehehehe).
Grałem 4 lata i to co dziennie po wiele godzin i przez cały ten czas użytkowałem tylko jedną postać. Później tylko tresowałem inne chary pod handel na tym samym koncie.
Wniosek z tego chyba zawsze byłem dinozaurem hehehehe.

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 05, 2019, 12:21:02 »
Problemem z graniem na jedno konto, to totalna zależność od innych. Personalnie udało mi się zejść do 9 kont (nie licząc alt kont w cfc i legacy), i dla mnie to absolutne minimum na ten moment, żeby obsłużyć wszystko co używam. (Main/super/fax/nanosuper/tytan/nanotytan/jf/cyna/wiecejcyn).
Imo cap alt w dzisiejszym eve jest absolutnym minimum, ponieważ tracisz możliwość eskalowanka, gdy ktoś eskaluje na tobie.

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 05, 2019, 12:25:25 »
Problemem z graniem na jedno konto, to totalna zależność od innych. Personalnie udało mi się zejść do 9 kont (nie licząc alt kont w cfc i legacy), i dla mnie to absolutne minimum na ten moment, żeby obsłużyć wszystko co używam. (Main/super/fax/nanosuper/tytan/nanotytan/jf/cyna/wiecejcyn).
Imo cap alt w dzisiejszym eve jest absolutnym minimum, ponieważ tracisz możliwość eskalowanka, gdy ktoś eskaluje na tobie.

Nieźle. Generalnie też robiłem podobne obliczenia, bo chciałem zminimalizować ilość kont w launcherze + nie myśleć za bardzo na subowaniem tego syfu to wyszło mi całkiem podobnie z tą różnicą, że ja mam 7 kont, bo nie mam zwykłego tytana i zwykłego supera, same nano. Huntera wliczasz w sekcję cyno rozumiem?

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 05, 2019, 12:26:34 »
Powinni to dawno ograniczyć-tego typu multi account (gdyby oczywiście myśleli o dobru gry a nie swoim portfelu) najpierw wpływał na ekonomię niekorzystnie, pozniej na pvp. Gra zmieniła się ze skillowej w taką kto ma więcej altów. Ty masz 9, ale ktoś, kto będzie miał jeszcze dodatkowe 9 i na nich same tytany będzie jeszcze lepszy. To wyścig i robienie z graczy idiotów... przykro patrzeć co się z tą grą porobiło.

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 05, 2019, 12:27:30 »
Jasne, cyna i sabre/hunter alty wliczone w koszta.

Ciężko się z tobą zgodzić. Gdyby był limit do jednego konta, to nikt nie używałby capsli w pvp, pewnie by też nigdy nie umierały.

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 05, 2019, 12:28:45 »
Powinni to dawno ograniczyć-tego typu multi account (gdyby oczywiście myśleli o dobru gry a nie swoim portfelu) najpierw wpływał na ekonomię niekorzystnie, pozniej na pvp. Gra zmieniła się ze skillowej w taką kto ma więcej altów. Ty masz 9, ale ktoś, kto będzie miał jeszcze dodatkowe 9 i na nich same tytany będzie jeszcze lepszy. To wyścig i robienie z graczy idiotów... przykro patrzeć co się z tą grą porobiło.

Jak zmieniła oblicze pvp? Przecież nikt nie używa isboxera. Jak połowie graczy mózg wysiada przy ręcznym klikaniu na moduł od miningu, to nie jest już moje zmartwienie. Jak siadam do EVE to oczekuję wymagającej rozrywki, a to zapewnia mi tylko możliwość multiboxowania.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 05, 2019, 12:29:11 »
Jasne, cyna i sabre/hunter alty wliczone w koszta.

Ciężko się z tobą zgodzić. Gdyby był limit do jednego konta, to nikt nie używałby capsli w pvp, pewnie by też nigdy nie umierały.

nie do jednego... ale są ludzie co mają 40 i więcej i tyją dalej...

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 05, 2019, 12:30:20 »
Tu jest różnica między ludźmi takimi jak ja, którzy iski robią na boku przez market-fu oraz krabami, którzy pomylili eve z cookie clickerem. U mnie na tych kontach są same postacie użyteczne w pvp, imo bez porównania z kimś kto na 40 kontach będzie mieć same rorquale.

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 05, 2019, 12:30:39 »
nie do jednego... ale są ludzie co mają 40 i więcej i tyją dalej...

Przecież Ci co mają po 40 nie używają ich do pvp, tylko do kopania rurkami albo bocenia.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 05, 2019, 12:33:31 »
Nie ośmieszył się. Wciąż jest wielu ludzi dla których logowanie altów w superach to nieporozumienie i zabójstwo* przyjemności z udziału w bitkach.

Mentalni amisze. Już nie wspominając, że zwykle płaczący o to są członkowie nullowych masówek lub typowo casualowych korporacji, które najwięcej ludzi zbierają we flocie jak robią gatecampe na jakimś zadupiu. Co do nieporozumienia i zabójstwa przyjemności, to chyba piszą tak tylko ci co nie posiadają capsów/supercapsów, albo posiadają je i siedzą w superblobach narzekając. Nie dziwne, że nie ma się przyjemności siedząc w 10% tidi przez 8h xD To nie jest kwestia statków tylko sposobu jak się je używa.

Ciekawe co Azbuga na to.

Napisz mu pw i zapytaj. Nie bardzo wiem czemu miałby być wyrocznią w tym przypadku. Koleś ma jasny plan w grze i robi dokładnie to co lubi - siedzi w 1-osobowym korpie. Całkowicie inny typ gameplaya niż siedzenie w korporacji. Typ człowieka, który jak gdzieś dołącza to wiesz czego oczekiwać. Tak samo nikogo w SC nie dziwiło jak na flocie machów Trouser pisał "x vigil".

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 05, 2019, 12:34:12 »
Powinni to dawno ograniczyć-tego typu multi account (gdyby oczywiście myśleli o dobru gry a nie swoim portfelu) najpierw wpływał na ekonomię niekorzystnie, pozniej na pvp. Gra zmieniła się ze skillowej w taką kto ma więcej altów. Ty masz 9, ale ktoś, kto będzie miał jeszcze dodatkowe 9 i na nich same tytany będzie jeszcze lepszy. To wyścig i robienie z graczy idiotów... przykro patrzeć co się z tą grą porobiło.
to jest ewolucja, skoro jesteś w stanie obsługiwać więcej kont to czemu nie ? skoro daje ci to frajdę to czemu nie ? tzl od twojego skila, hajsu itd. Przecież równie dobrze możesz być tak zaje... że ograsz typa który leci na 5 kont i się pogubi w nich :) a ty go zownujesz solo rifterem czy tam koparką.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 05, 2019, 12:40:03 »
https://www.youtube.com/watch?v=KvAa8PqLpn4 dlatego.
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma - czasem fajna bitka jest w wiekszej flocie ale nijak to sie ma z emocjami z kiedys. wszyscy multikontowcy drżą o swoje drogie zabawki i tylko zbierają iski i sprzęt.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 05, 2019, 12:43:21 »
https://www.youtube.com/watch?v=KvAa8PqLpn4 dlatego.
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma - czasem fajna bitka jest w wiekszej flocie ale nijak to sie ma z emocjami z kiedys. wszyscy multikontowcy drżą o swoje drogie zabawki i tylko zbierają iski i sprzęt.



Sec status zabójcy... ratów

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 05, 2019, 12:50:15 »
https://www.youtube.com/watch?v=KvAa8PqLpn4 dlatego.
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma - czasem fajna bitka jest w wiekszej flocie ale nijak to sie ma z emocjami z kiedys. wszyscy multikontowcy drżą o swoje drogie zabawki i tylko zbierają iski i sprzęt.

Ale jak ty chcesz drżeć będąc w alliansie gdzie nie ponosisz żadnego ryzyka ? Chcesz poczuć się jak dawniej ? przeczytaj  w jakim temacie piszesz, w c0venie będziesz miał jak dawniej będziesz czuł ryzyko i zagrożenia...Tymczasem piszesz o czymś co sam niszczysz wraz ze swoimi ziomkami będąc tam gdzie jesteś i grając w taki a nie inny sposób.

btw z ciekawostek
np w c0venie miałeś takich graczy którzy potrafili podzielić posy w regionie nie należącym do nich. Była nawet elita tak wysoce wyskilowana, że wróg zanim stracił teren przekazywał owe posy/ aseety za bezcen na swojego oponenta który atakował  jego dom. Twierdzisz pewno że powinni latać na Cta i palić statek po statku pos po posie/ cytadelę po cytadeli, niszcząc wroga do 0 ? Otóż nie oni ewoluowali na przestrzeni lat, iż wróg sam ulegał ich sugestią wyprzedawał wszystko co miał i w ten oto sposób nie miał czym latać na obronę.. AVE c0ven .

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 05, 2019, 12:56:36 »
mkx jak przez lata gralem sam nie w aliansie - bylo mi najlepiej - teraz sie nie da. I gratulej przenikliwosci temu panu wyzej inna sprawa ze ten alt ma wiecej sp niz twoj main

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 05, 2019, 12:59:34 »
Ja też legitymuję się nickiem alta, bo wstyd mi maina wrzucić.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 05, 2019, 13:01:05 »

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 05, 2019, 13:03:17 »
Ja też legitymuję się nickiem alta, bo wstyd mi maina wrzucić.

https://zkillboard.com/character/244468253/
masz jełopie co szarady najprostrzej nie umiesz rozwiązać

Dai Gawn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 05, 2019, 13:03:32 »
Problemem z graniem na jedno konto, to totalna zależność od innych.

To jest dla Ciebie problem? W grze MMO? Nie zajmuję tu stanowiska że każdy powinien grać na jedno konto, niemniej zgadzam się że multiboxing powinien być ograniczony.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 05, 2019, 13:05:23 »
najprostrzej

>2k19
>przeglądarki same podkreślają błędy
>rób je i tak
I ty innych jełopami nazywasz xD

Edit:


Sec Status prawdziwego krwiożerczego mordercy xD

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 05, 2019, 13:07:23 »
Kurcze no tak, wybacz. Postaram się bardziej.

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 05, 2019, 13:08:30 »
https://zkillboard.com/character/244468253/
masz jełopie co szarady najprostrzej nie umiesz rozwiązać

Ja też używam moich setek milionów sp do latania talwarami w nullblobie, elo.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 05, 2019, 13:09:19 »
No i chyba tylko niskim secem możesz się pochwalić a ja nawet pvperem nie jestem jeno gornikiem ;). Co by było, gdybyś pvpera spotkał.

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 05, 2019, 13:10:20 »
Autyzm i choroby weneryczne.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 05, 2019, 13:11:23 »
kiedys ta gra była zajebista dzisiaj to tylko farma

a ja nawet pvperem nie jestem jeno gornikiem ;)

REALLY MAKES YOU THONK

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 05, 2019, 13:23:21 »
Zgudi! Co ja na to? Konieczność posiadania 9 kont żeby móc zrobić cokolwiek oznacza też że cholernie wiele osób tak robi. Mimo, że mi gra w ten sposób wydaje się absurdalna widać ludziom sprawia przyjemność. Eve dąży do coraz większych grup i posiadania coraz większych zasobów i jest grą dla osób, które tak lubią. Dla mnie capsy i cyna to zlo tej gry. Jak by to zalezalo ode mnie to carier by sluzyl do pakowania w niego statkow innych graczy i skakałby na max 1 system za to nie przez bramy, cały transport wymagałby haulowania w konwojach, a mapa powoli ale stale by była ruchoma i uniemożliwiała siedzenie na dupie. Sektory hi sec różnych ras bylyby porozdzielane low sekami ale bez wąskich gardeł tak aby było ryzyko transportu ale z cholernie trudną do wykonania pełną blokadą. Podobnie w null.Poza tym calkowicie usunalbym zarobek na ratach w formie bounty a posiadanie sova skasowalbym calkiem na rzecz posiadania stacji i dawania plusom mozliwosci dokowania, lokal chat poza hi sec i platnosci za czas gry iskami :) cokolwiek do wykopania poza veldsparem tylko poza hi sec. to by byla inna gra... do eve mam sentyment ogromny, ale rozumiem że to już nie jest gra dla mnie. Ale pomarzyć sobie mogę :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 05, 2019, 13:27:21 »
Zgudi! Co ja na to? Konieczność posiadania 9 kont żeby móc zrobić cokolwiek oznacza też że cholernie wiele osób tak robi. Mimo, że mi gra w ten sposób wydaje się absurdalna widać ludziom sprawia przyjemność. Eve dąży do coraz większych grup i posiadania coraz większych zasobów i jest grą dla osób, które tak lubią. Dla mnie capsy i cyna to zlo tej gry. Jak by to zalezalo ode mnie to carier by sluzyl do pakowania w niego statkow innych graczy i skakałby na max 1 system za to nie przez bramy, cały transport wymagałby haulowania w konwojach, a mapa powoli ale stale by była ruchoma i uniemożliwiała siedzenie na dupie. Sektory hi sec różnych ras bylyby porozdzielane low sekami ale bez wąskich gardeł tak aby było ryzyko transportu ale z cholernie trudną do wykonania pełną blokadą. Podobnie w null.Poza tym calkowicie usunalbym zarobek na ratach w formie bounty a posiadanie sova skasowalbym calkiem na rzecz posiadania stacji i dawania plusom mozliwosci dokowania, lokal chat poza hi sec i platnosci za czas gry iskami :) cokolwiek do wykopania poza veldsparem tylko poza hi sec. to by byla inna gra... do eve mam sentyment ogromny, ale rozumiem że to już nie jest gra dla mnie. Ale pomarzyć sobie mogę :)

Ja też marzę, żeby ta gra umarła.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 05, 2019, 13:30:34 »
Ja też marzę, żeby ta gra umarła.

Chciałbym być tą grą

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 05, 2019, 13:48:13 »
@Abuga - powstało w tej grze coś, co dałoby ci prawdopodobnie dużo radochy - abys space a konkretnie pvp w nich.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 05, 2019, 13:49:48 »
Dla mnie capsy i cyna to zlo tej gry. Jak by to zalezalo ode mnie to carier by sluzyl do pakowania w niego statkow innych graczy i skakałby na max 1 system za to nie przez bramy, cały transport wymagałby haulowania w konwojach, a mapa powoli ale stale by była ruchoma i uniemożliwiała siedzenie na dupie. Sektory hi sec różnych ras bylyby porozdzielane low sekami ale bez wąskich gardeł tak aby było ryzyko transportu ale z cholernie trudną do wykonania pełną blokadą. Podobnie w null.Poza tym calkowicie usunalbym zarobek na ratach w formie bounty a posiadanie sova skasowalbym calkiem na rzecz posiadania stacji i dawania plusom mozliwosci dokowania, lokal chat poza hi sec i platnosci za czas gry iskami :) cokolwiek do wykopania poza veldsparem tylko poza hi sec. to by byla inna gra... do eve mam sentyment ogromny, ale rozumiem że to już nie jest gra dla mnie. Ale pomarzyć sobie mogę :)
W sumie się zgadzam. Też uważam, że capsle i tytany powinny być indykami do transportu statków innych graczy z możliwością szybkiego undocka. Cyno też bym zlikwidował. A największym statkiem nadającym się do PVP byłby BS. Rozwiązałoby to część problemów w tym konieczność posiadania wielu kont jak i mam nadzieję zapobiegło sytuacji gdzie pół mapy is only blue.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 05, 2019, 13:56:02 »
W sumie się zgadzam. Też uważam, że capsle i tytany powinny być indykami do transportu statków innych graczy z możliwością szybkiego undocka. Cyno też bym zlikwidował. A największym statkiem nadającym się do PVP byłby BS. Rozwiązałoby to część problemów w tym konieczność posiadania wielu kont jak i mam nadzieję zapobiegło sytuacji gdzie pół mapy is only blue.



Ja bym jeszcze zabronił używania działek większych niż małe i zmienił EVE w karcianke

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 05, 2019, 14:28:22 »
To jest dla Ciebie problem? W grze MMO? Nie zajmuję tu stanowiska że każdy powinien grać na jedno konto, niemniej zgadzam się że multiboxing powinien być ograniczony.
Wielokrotnie już to wspominałem, więc tylko przypomnę - dla jednych EVE to MMORPG, gdzie sterują swoją postacią, dla innych EVE to MMORTS, gdzie kontrolują swoje jednostki. ;)

Kompletnie też nie rozumiem tej całej niechęci do cyn i capsów, to też sposób gry i sposób na dobrą zabawę, przynajmniej dla części, której to się podoba. Momenty, które pamiętam najlepiej to właśnie te momenty, gdzie robiłem co mogłem żeby się nie poplątać ogarniając stanowczo za dużo kont, większość w jump-capable statkach (blops > super > combat rorqual > caps). Co osoba to opinia, o ile ktoś może mieć fun ze spędzenia kilku godzin w "ultra ważnym i przeważającym szale wojny turboblobfeście", ja się tam nie wybieram, ale też nie krytykuję - generujcie tidi, więcej czasu w Delve/Eso/Impass/Provi na odstrzał warzyw, które nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem serii pingów. :D Gramy po swojemu to dajmy grać innym.

@Day Ones: NSH akurat rozeszło się na kilka stron, część wylądowała w Bad Game Design, część w NOGRL, część zreformowała NSH i daje się farmić Snuff szuka nowych wyzwań. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 05, 2019, 15:35:41 »
Tak piszecie o dużych ilościach altów i zastanawia mnie jedno.
Często czytam, że ilość zalogowanych zmniejsza się z roku na rok a ilość altów przybywa. Ciekawi mnie ilu tak naprawdę jest graczy aktualnie w grze?

Odnoszę wrażenie (może mylne), że ilość graczy jest wprostproporcjonalna do upraszczania samej gry.
Im gra była trudniejsza i wymagała więcej od przeciętnego gracza (włącznie z daleko idącą współpracą - patrz czasy bez cyn) tym ilość zalogowanych była większa.
Teraz gra jest nastawiona na ilość altów a co za tym idzie przekształciła się w mmorts-a.