Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 158976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ronin

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:21:49 »
Chcialem sie zapytac kto daje moderatora takim ludziom? (tutaj akurat mam na mysli soathora czy jakos tak) usuwanie przenoszenie postow bez zadnego powodu (podobno powodem byl brak danych odnosnie copra ktore sie znajduja od lat w moim sigu, ale niech bedzie moge je wpisac w profilu) zdenerwowal mnie strasznie brak jakiekolwieg info a od raz ciach... troche kultury.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:27:15 »
Moderatorem odpowiedzialnym za jakiś dział może zostać każdy kto się zgłosi i zostanie zaakceptowany przez administrację. Starsi (globalni) moderatorzy, są awansowani z szeregów moderatorów przez Adminów.
Regulamin (w tym wypadku regulamin KSOD) obliguje do posiadania tych danych w odpowiednich polach profilu nie sygnaturze. Soth kilkukrotnie (widziałem minimum dwa posty) prosił o uzupełnianie tych pól ostrzegając jednocześnie co sie stanie w przypadku braku reakcji.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ronin

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:30:18 »
Naprawde nie chce bardzo polemizowac ale znalesc wam trylion osob ktore tam pisza a danych nie maja? ich posty jakos tak nie leca, ja sie takim chamstwem zirytowalem szczegolnie ze do mnie nigdy ten post ani pmka najprostsza rzecz na swiecie nie dotarly/ byly skierowane.

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:30:50 »
Chcialem sie zapytac kto daje moderatora takim ludziom? (tutaj akurat mam na mysli soathora czy jakos tak) usuwanie przenoszenie postow bez zadnego powodu (podobno powodem byl brak danych odnosnie copra ktore sie znajduja od lat w moim sigu, ale niech bedzie moge je wpisac w profilu) zdenerwowal mnie strasznie brak jakiekolwieg info a od raz ciach... troche kultury.
Po to jest regulamin zeby go przestrzegac jakbys go przeczytal i sie zastosowal to by nie bylo problemu. A tak nawiasem mowiac to tez za nim nie przepadam ale w twoim wypadku dobrze postapil.
* Lubie czasami poprzeklinac

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:33:58 »
Naprawde nie chce bardzo polemizowac ale znalesc wam trylion osob ktore tam pisza a danych nie maja? ich posty jakos tak nie leca, ja sie takim chamstwem zirytowalem szczegolnie ze do mnie nigdy ten post ani pmka najprostsza rzecz na swiecie nie dotarly/ byly skierowane.
Przycisk zgłoś moderatorowi twoim przyjacielem. Osoby które ignorują ten nakaz sa ścigane. Możesz tego nie widzieć (przynajmniej zgodnie z założeniami nie powinieneś) ale zdziwiłbyś sie ile osób z piszących w KSOD ma łatki świadczące o punktach karnych

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 29, 2010, 00:19:34 »
Czy ten ścierwiasty mod od twitera i FB ma opcję wyłączenia lokalnie dla ussera lub grupy userów? Dla mnie jest on totalnie bezużyteczny, a niedość ze wpiernicza sie w posty ze swoim buttonem to zauważalnie (u mnie) spowalnia pracę forum

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 30, 2010, 17:38:48 »
Czy ten ścierwiasty mod od twitera i FB ma opcję wyłączenia lokalnie dla ussera lub grupy userów? Dla mnie jest on totalnie bezużyteczny, a niedość ze wpiernicza sie w posty ze swoim buttonem to zauważalnie (u mnie) spowalnia pracę forum

/signed

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:11:33 »
Czy ten ścierwiasty mod od twitera i FB ma opcję wyłączenia lokalnie dla ussera lub grupy userów? Dla mnie jest on totalnie bezużyteczny, a niedość ze wpiernicza sie w posty ze swoim buttonem to zauważalnie (u mnie) spowalnia pracę forum

Co to jest "twitter" i "FB"? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ellaine

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:41:21 »
FB to serwis sluzacy do tego, zebys mogl codziennie otrzymac sciane newsow w stylu 'stryjek ziecia kolegi siostry goscia z ktorym kiedys grales w counterstrika wypelnil test JAKIM JESTES WAZYWEM. Jest marchewka. A Ty?' albo 'siostra twojej bylej dziewczyny potrzebuje desek do stodoly na swojej wirtualnej farmie'.

Twitter to serwis w ktorym mozesz ogladac wieloryba z napisem 'twiter jest przeciazony'. Obok 4chana sa to fundamenty wspolczesnej kultury internetowej.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 31, 2010, 10:55:02 »
Przekonałeś mnie, już zakładam tam konta  8)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:20:48 »
Dziś rano był jeszcze o tym topic, teraz już nie widzę.

Nie jestem w grupie WoT, nie obchodzą mnie jakieś czołgi (casual games pff ;] ), a miał być dział widoczny tylko dla tych należących do owej grupy - niemniej dalej widzę go na głównej i w liście. Coś się zmieniło czy coś się popsuło? ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:25:14 »
A hgw z pokręconym połączniem które nawiązujesz zza swojego serwera :P Reloga próbowałeś?

Edit
Sprawdziłem przed chwilą swoim szczurem laboratoryjnym i na nim widać że jest jak miało byc...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 21:33:32 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:34:45 »
Pomogło, nie wiedzieć czemu. :) Nie próbowałem wcześniej, bo wchodzę na centralę zazwyczaj z linka z unseena i tam tak czy inaczej zawsze wymaga ode mnie kliknięcia w "zaloguj" za każdym razem, sądziłem, że to wystarczy ;)

Edit: o cool, jestem użyszkodnik. Użyszkodnik albo flamewar, trudny wybór... ;]

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 09, 2010, 21:38:49 »
Nie bedę Ci rzucał mojej teori dlaczego działa to tak inaczej bo to podobny ty wiesz więcej ode mnie o php, sql i serwerach generalnie, ważne że pomogło :)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 17, 2010, 04:50:58 »
Co to jest aktywność i co mogę zrobić, żeby zapełnić ten głupi pasek? Niezapełnione paski są złe. ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:05:17 »
Jeszcze nie wiemy ;) Paskudztwo przylazło jako dobrodziejstwo inwentarza z jednym modem którego mamy zamiar użyć przeróbek forum

Edit
No dobra juz wiemy co to robi
nabić 200 postów w 30 dni.

Ja rozumiem, ze mod działa tak, ze zlicza twoje posty = dzisiaj - 30 dni. Potem bierze ich ilosc i dzieli przez gorny limit, czyli 200. Procent wyrzuca na stronie.

Czyli jak sobie w pewnym momencie odpuscisz, to aktywnosc ci automatycznie spada

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:11:32 »
Ilość spamu na minutę, logowania? :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:13:27 »
Patrz edytka.
Swoją drogą nie wiedziałem że wygenerowałem aż tyle postów :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 17, 2010, 12:12:26 »
czy jest mozliwe ignorowanie calych threadow/boardow aby nie pojawialy sie w http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?action=unread ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 17, 2010, 12:56:38 »
Czy jest możliwość wymuszenia wpisania nicka / połączenia z loginem na forum tego modułu od fitów?

Zalęgł się tam jakiś troll, który wkleja takie śmieci, że matryca w laptopie może pęknąć. Zostawia puste pole, a poziom jego myślenia na temat fitów jest taki, że nawet w UA gorącym żelazem go już chyba nie naprostują.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 17, 2010, 13:30:50 »
czy jest mozliwe ignorowanie calych threadow/boardow aby nie pojawialy sie w http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?action=unread ?
Tylko jeśli jesteś w grupach które tego nie widzą, wtedy jest to z automatu. Aktualnie jestem w trakcie przeróbki dostępów na forum która umożliwi znikanie części treści forum

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 17, 2010, 20:08:20 »
Czy jest możliwość wymuszenia wpisania nicka / połączenia z loginem na forum tego modułu od fitów?

Zalęgł się tam jakiś troll, który wkleja takie śmieci, że matryca w laptopie może pęknąć. Zostawia puste pole, a poziom jego myślenia na temat fitów jest taki, że nawet w UA gorącym żelazem go już chyba nie naprostują.

to powinno tak własnie działac, czyli umozliwiac wklejenie fita dopiero po zalogowaniu. jesli tak sie nie dzieje, sprawdze o co biega
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 22, 2010, 14:06:21 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 22, 2010, 14:13:01 »
Tego aligatora?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

KusKus

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 22, 2010, 14:14:13 »
Fajny jest ;]

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:14:44 »
proszę o zwrot domyślnej SMFowej skórki Curve.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:21:26 »
Nie została zabrana. Możesz ją sobie przywrócić w profilu.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:30:11 »
Nie, nie mogę przywrócić. Tak, zrobiłem relog. :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:32:37 »
A wziął pod uwagę że może dostęp do stylu został odcięty w celach jego spokojnej edycji i naprawy?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:36:08 »
Ehe, a jak mi się po odświeżeniu strony zmienia styl na taki, na którym g widzę, to mogę sobie pozgadywać co się z normalnym stało. No to zgaduję.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 23, 2010, 14:49:21 »
Hmm... Obecny defaultowy styl (ten czarny) od "zwykłego" (jasnego) Curva różni się tylko odwróconą kolorystyką. Czemu w takim razie "nieczytelny"? Jest równie czytelny co stary. A jak komuś się nie podoba, to zawsze może wejść na http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?wap2 - ten styl to kwintesencja czytelności :D

Ludzie kuźwa, nie narzekać! :)
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:03:08 »
Różni się jeszcze z dupy grafiką na górze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:22:25 »
różni się tym, że nie przypomina różnych for branżowych, które regularnie czytam służbowo :P

BTW, jeśli tylko for maintenance to ok, ale nie obraziłbym się na jakieś info ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 23, 2010, 15:34:59 »
Hmm... Obecny defaultowy styl (ten czarny) od "zwykłego" (jasnego) Curva różni się tylko odwróconą kolorystyką. Czemu w takim razie "nieczytelny"? Jest równie czytelny co stary. A jak komuś się nie podoba, to zawsze może wejść na http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?wap2 - ten styl to kwintesencja czytelności :D

Wyraźniej i lepiej mi się czyta czarne na jasnym niż odwrotnie. Poza tym część tekstów jest jasnoszara na ciemnoszarym, co generalnie nie jest ideałem czytelności, chociaż może jest trendy. ;) Strona główna Centrali też w paru miejscach cierpi na coś takiego, np. te formularze faq o których Papug marudzi czy jakieś kawałki w fitach.

Cytuj
Ludzie kuźwa, nie narzekać! :)

Kiedy ja lubię. ;) Ale fakt, dwa słowa info o maintenance i nie ma sprawy. ;P

olaf

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 23, 2010, 18:57:22 »
A już nie można ustawić domyślnego stylu SMF, jako tego który chcemy tutaj widzieć, bo ten IMO jest brzydki jak penis diabła?