Autor Wątek: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku  (Przeczytany 21316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« dnia: Luty 08, 2010, 09:15:39 »
Tutaj:
http://physxinfo.com/news/1926/eve-online-incarna-will-use-apex-clothing/
Znajdziecie najnowsze info odnosnie planowanego dodatku do Eve online.

Tak, walking in station nadchodzi ;)

Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MightyBaz

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2010, 09:32:14 »
wiadomo cos o dacie?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2010, 09:35:45 »
wiadomo cos o dacie?
Na fanfeście wspominali coś o winter expansion 2010. Ale nic oficjalnego na razie nie wiadomo. To co Hast linknął, to pierwsza poważniejsza wzmianka.
Przedwieczny.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2010, 09:45:02 »
Incarna wg informacji z fanfestu ma być wydana po Planetary Interaction i przed DUSTem, czyli najpewniej jako jesienny dodatek 2010 lub wiosenny 2011, zależy jak im tam idzie z pracami.
Odnoszę jednak wrażenie, że ccp tak naprawdę nie bardzo ma pomysł czym Incarna ma być i mam złe przeczucia niestety (ale ja zawsze mam złe przeczucia :) nadzieja jest pierwszym krokiem do rozczarowania :D).

kaleba

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2010, 09:51:36 »
ta bedziemy sobie chodzic w lagu ...
niech laga mi zlikwiduja przy fleet battle

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2010, 09:56:47 »
Dla mnie absolutną rewelacją była by możliwość zwiedzenia w trybie tpp/fpp włąsnego statku od środka, ale z tego co zostało pokazane na fanfeście, raczej będzie to Second Life w kosmosie. W sumie... W końcu zobaczy się te wszystkie exotic dancerki w 3D ::)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2010, 10:12:28 »
Połazić po statku w kosmosie nie można z oczywistego powodu, ale naprawdę byłoby zajebiście gdyby można było połazić po statku zadokowanym.
Argument na nie jest taki sam jak ten dla którego nie będziemy mogli się bić - śmierć poza podem = skasowanie postaci z konta. Można by co prawda było wchodzić na pokład chronionymi korytarzami, a załodze raczej kapitan ufa (sabotażysta nie musi wbijać podpilotowi noża w serce, wystarczy, że uszkodzi system podtrzymywania życia lub inny ważny system kapsuły).
Fajnie byłoby przyjrzeć się takiemu kolosowi idąc do niego oszklonym tunelem, wraz ze zbliżaniem się rośnie jego rozmiar aż wypełnia cały ekran, w końcu wchodzimy do środka gdzie salutując wita nas ochrona... A teraz pytanie ile razy coś takiego wzbudzałoby emocje? Dwa? Trzy? Myślę, że dla dwóch chwil "ach" na postać tworzenie tego wszystkiego nie ma sensu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2010, 10:18:20 »
Trailer Incarny pokazany na Fanfeście jasno wskazuje co będzie merytoryką dodatku - półświatek ciemnych interesów. "Czasem trzeba opuścić pod, żeby załatwić coś osobiście".

Dla mnie bomba :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2010, 10:26:29 »
ta bedziemy sobie chodzic w lagu ...
niech laga mi zlikwiduja przy fleet battle
A co ma piernik do wiatraka?
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2010, 10:30:59 »
Niektórzy uważają, że 100% pracy CCP powinno być skierowane na walkę z lagiem, a jak już nic nie da się więcej zrobić, to niech pracownicy CCP wspierają serwer licząc dane na serwetkach.

Wirtualny odpowiednik sporu czy karmić sieroty, czy oświetlać budynki w mieście  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

silvia

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2010, 11:17:33 »
Cytuj
śmierć poza podem
A klony od czego masz? Pod nie jest potrzebny, by sie ocknac w medialu (sprawdzone  ;D )

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2010, 12:04:09 »
A klony od czego masz? Pod nie jest potrzebny, by sie ocknac w medialu (sprawdzone  ;D )
Zaprawdę powiadam ci, idź się dokształć i nie grzesz więcej.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2010, 15:50:18 »
Generalnie jak zrobią chodzenie po stacji to będzie imo kiepawo. A dlaczego? Ponieważ zamiast latać i się bić to ludziki bedą siedzieć w stacji i podziwiać wnętrza. A może to jest ta walka z lagiem CCP :)
Charming But Irrational

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2010, 15:57:00 »
Generalnie jak zrobią chodzenie po stacji to będzie imo kiepawo. A dlaczego? Ponieważ zamiast latać i się bić to ludziki bedą siedzieć w stacji i podziwiać wnętrza. A może to jest ta walka z lagiem CCP :)


eee nie raz mam tak, ze nawet wydokowac mi sie nie chce(bo kerbirka nudna, bo nic sie nie dzieje wszedzie plusy i wszechobcena szczesliwosc) i siedze w grze tylko po to zeby pogadac na czatach:D Jesli doloza do tego chodzenie po stacjach to juz widze te bary gdzie mozna wypic zimne Quafe i pograc w pokera czy inne minigierki...:D Bedzie ciekawiej gra zyska wiekszego klimatu i wczucia sie w postac. CVA zwlaszcza bedzie uszczesliwione bo beda mogli swoja gra RPG wejsc na nowy poziom. Jestem na TAAAAAK i czekam z nie cierpliwoscia na mozliwosc zobaczenia swojego avatara 'na zywo' :D

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2010, 16:07:15 »
Tak jakby już teraz ludzie po stacjach nie siedzieli i kręcili stateczkami w koło...
Zresztą wysiadanie ze statków nie będzie obowiązkowe, wszystko co do tej pory robiłeś będziesz dalej mógł robić z pokładu okrętu, dojdzie tylko nowy content dla chętnych. O siedzenie i podziwianie wnętrz zamiast latania się nie bój, ktoi ma latać to będzie latał, kto kręci stateczkiem w stacji dalej będzie w stacji siedział.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 08, 2010, 16:07:57 »
a moim zdaniem to będzie taki smieszny, szybko nudzący się ficzer, ale przydatny dla ludzików, którzy niekoniecznie logując się maja czas żeby polatać. Tak wiec taki ludzik będzie sobie siedział w stacji i sprzedawał piwo albo egzotyczne tancerki ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

silvia

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 08, 2010, 16:26:22 »
Zastanawiam sie jak CCP rozwiaze problem z avatarami itp, gdyz ja juz nie bede chcial grac dwoma 16-stkami.

Albo...  >:D

Kara Mon

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2010, 17:12:28 »
Od paru ladnych lat jest tendencja w grach i filmach ze "grafika zalatwia wszystko" , jak jest grafika ktora sprawia ze nawet dobre kompu wydaja sie bardzo stare to znaczy ze dany produkt bedzie sie sprzedawal. CCP o tym wie i dodaja rozne takie bajery z czysto reklamowych powodow, kto gra w Eve i tak grac bedzie a dzieki takiemu "nikomu niepotrzebnemu dodatkowi" beda mogli zrobic nowe filmiki jak to fajnie w Eve jest i sciagac nowych abonentow.

Popatrzcie na to z lepszej strony, moze doczekamy sie Clear Skies 3 w nowej oprawie graficznej dzieki temu  O0

HammerSnake

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2010, 17:23:34 »
Ja tam generalnie nie mam nic przeciwko Incarnie .Jeżeli całość ograniczą tylko i wyłącznie do możliwości spotkania avatarów w kantynie.

Obawiam się jednak :
-że wzrosną znacząco wymagania evki (i nie wprowadzą dwóch klientów)
-Incarna będzie zbugowana i większość zespołu ccp będzie się zmagać z naprawianiem tego dodatku do gry zamiast koncentrować się na bitwach statków.
-Incarna będzie mocno rozwijana ( co też oczywiście odciągnie ludzi w ccp od stateczków)  .:
*Pojawią się misje z strzelaniem laserkami na stacji, jakieś instancje(zanik misjonarzy w space) .
*Żeby kupić item na markecie trzeba będzie wysiąść z statku przebiec całą stacje dobiec do pamperka odpowiedzialnego za market kupić itemy i biegiem wrócić na statek ,żeby zafitować.(podobnie ze sprzedażą ) .
*uproszczenie evki , Dzieciaczkom spodoba się evka z powodu pamperka = napływ niedojrzałych graczy.

Pożyjemy zobaczymy .



Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2010, 17:37:32 »
Moje odpowiedzi w kolorze :)

Ja tam generalnie nie mam nic przeciwko Incarnie .Jeżeli całość ograniczą tylko i wyłącznie do możliwości spotkania avatarów w kantynie.

Obawiam się jednak :
-że wzrosną znacząco wymagania evki (i nie wprowadzą dwóch klientów)
Nie. Rezygnacja z klienta Classic była spowodowana m.in. planami związanymi z Ambulation/Incarną. Być może wysiadanie ze statku będzie wymagało pixelshadera 3.0, engine "kosmiczny" nie ulegnie zmianie z tego powodu.
-Incarna będzie zbugowana i większość zespołu ccp będzie się zmagać z naprawianiem tego dodatku do gry zamiast koncentrować się na bitwach statków.
Incarną zajmuje się osobny zespół - ten sam, który tworzy silnik do onlinowego WoD. Ewentualne bugi nie powinny mieć raczej wpływu na "kosmos" i team zajmujący się "kosmosem".
-Incarna będzie mocno rozwijana ( co też oczywiście odciągnie ludzi w ccp od stateczków)  .:
*Pojawią się misje z strzelaniem laserkami na stacji, jakieś instancje(zanik misjonarzy w space).
Od tego będzie Dust514. Devsi zarzekają się, że na stacjach walki nie będzie.
*Żeby kupić item na markecie trzeba będzie wysiąść z statku przebiec całą stacje dobiec do pamperka odpowiedzialnego za market kupić itemy i biegiem wrócić na statek ,żeby zafitować.(podobnie ze sprzedażą ).
Tak. Będziesz mógł tak zrobić. Ale nie będziesz musiał. Jeśli ktoś nie będzie chciał wysiadać ze statku, nie będzie musiał tego robić i dalej będzie miał dostęp do tego wszystkiego, co do tej pory. Być może pojawi się nowy content dostępny tylko przez Incarnę (minigierki, które pokazywali w filmikach, mapy strategiczne, takie duperele). Jednak nie powinno to mieć wpływu na pełnię gry w "kosmosie".
*uproszczenie evki , Dzieciaczkom spodoba się evka z powodu pamperka = napływ niedojrzałych graczy.
Ech... Poczytaj CAOD. Uważasz, że Ci wszyscy (no dobra, większość), co się tam wypowiadają to "dojrzali" gracze?  :2funny:
Pożyjemy zobaczymy .
Dokładnie. Nie ma co whinować. Tak czy inaczej Incarna będzie, czy się to komuś podoba czy nie. I pozostaje mieć nadzieję, że wszystkie obietnice devsów co do niej zostaną spełnione.
Przedwieczny.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2010, 17:43:34 »
niedojzalych graczy po wydokowaniu w low i 0.0 eliminuje "selekcja naturalna"  :knuppel2: , w high ........ kogo obchodza trole w high  :D

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2010, 17:45:18 »
Generalnie to wymagania na pewno wzrosną. A ja nie mam zamiaru kupować nowego mocniejszego kompa za każdym razem jak wejdzie nowy dodatek. Jak mi evka nie będzie śmigać wystarczająco dobrze to zrezygnuje.
Imo dalej będę trzymał się mojej wersji, że "chodzenie po stacji" będzie zdupixem. Tak jak kolega napisał zaraz zacznie się dodawanie jakiś nowych ficzerów i gra straci cały urok :)
Charming But Irrational

Raiha

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2010, 18:01:35 »
Generalnie to wymagania na pewno wzrosną. A ja nie mam zamiaru kupować nowego mocniejszego kompa za każdym razem jak wejdzie nowy dodatek. Jak mi evka nie będzie śmigać wystarczająco dobrze to zrezygnuje.
Imo dalej będę trzymał się mojej wersji, że "chodzenie po stacji" będzie zdupixem. Tak jak kolega napisał zaraz zacznie się dodawanie jakiś nowych ficzerów i gra straci cały urok :)

E tam , jeżeli teraz gra działa na full detalach to i Incarna będzie działać tak samo. Jedynie co to klient trochę urośnie . O ile się nie mylę to każdym działem czy to DUST czy to Incarna zajmują się inni ludzie. Ci od lagów tez inna grupa :].

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2010, 18:34:31 »
Ja mam nadzieje ze bedzie zrobiony prawdziwy czarny rynek >:D i fajne ficzery pt czasowe oszukanie Concordu ze masz -10 i udawanie ze jednak jestes cacy i nie pirat. Bardzie w strone low seca i piratow zeby mogli rozwinac skrzydla...
Btw mnie sie obilo o uszy ze w przeciagu niewielu nast dodatkow CCP ma sie zajac przebudowa low i wlasnie piratami jako takimi... Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie??

silvia

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2010, 18:45:16 »
Mogli by grafike doszlifowac zamiast zwiekszac jej ilosc... aktualnie wyglada odrzucajaco - popatrzcie na te krzywe linie proste w teksturach i jakies dziwne ruchy na nich... buee.

Mogli by DX10 wprowadzic, albo DX11. 10-siatka miala wejsc wraz z premiera windowsa vista... lasta minely a tu g*.

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 08, 2010, 18:55:14 »
Teraz popieścili nullsek (że im nie wyszło to inna rzecz), ciągle pieszczą hisek... faktycznie lowsek potrzebuje miłości, ale osobiście nic o tym nie słyszałem.

silvia

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2010, 19:53:14 »
Od lowseca to niech oni sie lepiej odpie*.
Jedyne miejsce gdzie jeszcze mozna jakies fajne solo walki dorwac :D

HammerSnake

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2010, 20:14:12 »
Niech popieszczą support, który ma prędkość poczty polskiej.   ;)
Mi tam się dobrze  żyje w low secu  . Mogliby zablokować latanie kapslów , wyświetlanie lokali (jak wh ,ale dał bym liczbe na osób localu ).No i mogą dać jakieś bonusy do misji ,żeby wyciągnąć kerbirów z high  :knuppel2:.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 20:36:10 wysłana przez HammerSnake »

eX

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2010, 17:50:55 »
Na grzyba komu grafika?

devilsbirth

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2010, 18:20:01 »
i tak będziemy odsuwać widok na max i oglądać tylko brackety   ;p

Kara Mon

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 10, 2010, 19:13:47 »
Na grzyba komu grafika?

Dla nowego gracza niech sie nacieszy widokami, powinni tylko dodac opcje "disable ship models" bedzie wiecej fps-ow a i tak przewanie oglada sie brackety i ov  :angel:

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2010, 13:21:56 »
Od lowseca to niech oni sie lepiej odpie*.
Jedyne miejsce gdzie jeszcze mozna jakies fajne solo walki dorwac :D

Czy ja wiem ostatnio pare razy z nudow bawilem sie w solo piratke i jak narazie nic nie ubilem bo wszystko z wcsami lata.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2010, 08:09:56 »
http://www.tentonhammer.com/node/81709/page/2

Wywiad z Torfi Ólafsson, koles mowi o planetach i ich gospodarowaniu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 09, 2010, 09:54:33 »
Cytuj
The goal is to have it out on the test server in little more than a week.
:o
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pierwsze wzmianki o najnowszym dodatku
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 09, 2010, 09:59:30 »
Link jest z 4 marca, czyli już 5 dni minęło  :coolsmiley:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...