Autor Wątek: Perpetuum-Online  (Przeczytany 74065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eX

  • Gość
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 02, 2010, 11:04:19 »
jeden z komentarzy do artykułu:

Cytuj
Whut? I was told some of the people behind this were hardcore old-eve players(BoB) for what its worth.

I was told this before Perpetuum was even in Alpha stage, so I believe it.
hehehehe :D
nie ma to jak spekulanci

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 02, 2010, 14:28:35 »
Z forum Perpetuum:

Cytat: DEV Zoom
Oh well... it's not that this is a taboo topic, because we won't deny the obvious, but we've all seen the mass hysteria on other boards. And you know what happens if someone is wrong on the interwebs.

Do we love EVE?
Yes. Even if most of us haven't even played it ever.

Did we really want to just copy EVE?
Honestly, no.

Let's take the UI, I think most of you are picking on that.

The thing is, there is only one proper way to display lots of data to users in a useful way, and those are: rows and columns. There is only one way to display blocks of text: in textboxes. The simplest buttons you can do are rectangles with text on them. Combine these in the easiest way you can, add some window-management and you get... Windows.
Yes it's true, EVE didn't invent cascaded windows.

I think the only reason you see them so similar is because in contrary to all the fancy window-shapes and decorations those fantasy games have out there, both UIs are built up from the simplest primitive building blocks a UI can have.

Yes, icons are simply sorted into windows one after another (didn't windows 3.1 have that already?).
Yes, quantities on icons are in the lower right corner (where else would you put them?).
Yes, we have human heads as avatars (that's unheard of!).
Yes, the members of the chat are listed on the right side of the window (irc, anyone?).
Yes, you can put a missile launcher (sword) onto your robot's (knight's) chassis (hand).
Yes, you actually need to target someone before you accidentally start shooting innocent bystanders.
Yes, we have a planet on the login screen (...).

I could go on forever.

There were also numerous (and I mean it) occasions, where our programmer put together a simple window layout (for example the market) and he just later found out that he almost exactly copied the layout of the EVE one (mind you, he has never seen that before). Because it was just the most logical way.

Later on, the following conversation pattern came up again and again ridiculous times:
- Ok, I threw some window together for x function, here.
- Dude...
- ...don't tell me this looks like...
- ...

Believe it or not, after some time, when we designed something new for the game, we always checked whether EVE has it, and how it looks, so we DO NOT make it the same.
And most of the time we honestly tried, but it always turned out that it's the most logical and convenient way to do it. And call me a thief all you want, but I will not make something less usable and fucked up just so it doesn't look similar to another game.

The simple fact that we are using real world references to build up the world of Perpetuum determines us to be "thieves".
Lasers have long range and do heat damage. Machine guns do not need energy to function and have a high dispersion rate. Electronics need power to operate. Mining, refining, recycling, manufacturing, patents, licenses, corporations. None of these are unique to EVE. It's the reality we live in.

So why do all the people still think we are cloning EVE? Because up until now very few have tried to mimic the economics of reality in such a complex and detailed way as EVE. Now we do.


And now for the Top 5 questions ever, which I couldn't answer on other forums:

- Are you CCP in disguise?
- No.

- Are you in any way affiliated with CCP?
- No.

- Is this Goonfleet's most elaborate scam ever to get all our EVE passwords?
- No.

- Is the Perpetuum client a keylogger?
- Yes, we actually register your keystrokes which are used to move giant robots. We also use advanced braincontrol devices so you will actually want to pay for this.

And my personal favorite:

- Did you take the leaked EVE source code, and just changed the icons, switched the spaceships to robots and simply put some terrain in it?
- Oh God, if it was just that simple... err I mean, no.

Źródło: http://forums.perpetuum-online.com/topic/675/the-obligatory-eve-online-thread/ (wklejam bo nie wiem czy będziecie mieli dostęp bez konta)

gregor40

  • Gość
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 02, 2010, 14:52:36 »
Jest taka teoria w badaniach o ewelocji. Twierdzi ona, że jeśli kiedyś zostanie odkryty świat, o parametrach astrofizycznych identycznych do Ziemi i jeśli na tym świecie powstanie życie to będzie ono łudząco podobne do ziemskiego. Bo natura dąży do perfekcji.

Czy UI EvE jest perfekcyjny? Hell no!

Czy UI PO jest rżnięty z EvE? Hell yes!

Czy może być to przypadek? Będzie pewnie jak w życiu - prawda okaże się ani biała, ani czarna tylko szara...

Loc0

  • Gość
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 02, 2010, 17:47:54 »
Moj ulubieniec :D
Cytuj
- Is this Goonfleet's most elaborate scam ever to get all our EVE passwords?
- No.

Hellbright

  • Gość
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 11, 2010, 19:41:40 »
Troche o zmianach po ostatnim paczu:
Wprowadzili outposty. Teraz z bazy do bazy nie jest wiecej niz 15 min.
Zmienili system assigments (czyli questow) - dosaje sie repe na lepsze q, dobre ammo niedostepne w inny sposob (w sladowych ilosciach) i kase. Nic wielkiego, ale jak kto lubi... co ciekawe czesc q bojowych mozna robic bez strzelania (trzeba zeskanowac wroga), a robienie tego samego q zbyt duzo razy pod rzad najpierw daje mniej repy, a potem jest niemozliwe. Bo assigments wybieramy z listy, nie dostajemy losowo od agenta.
Zmienili okno fitowania http://content.perpetuum-online.com/images/content/changelog20100524_equip.jpg
Dali wiecej Ewar mechow. I jest jeszcze ciezej.
Prototypy xy (moduly xy "wymyslane"przez graczy) sa lepsze od zwyklych xy
Z ciekawych zapowiedzi - terraformowanie i POSy robione na wzor RTSow - baza, hangary, wiezyczki itd. Podobno chca dac mozliwosc terraformowania wszystkich wysp.
Beda instanty. Beda hybrydowe mechy.
Ogolnie to jest spoko, a bedzie lepiej.
Obecnie, moim zdaniem, problemem jest "rasizm" - na wyspach posczegolnych frakcji ciezko kupic sprzet z innych, co jest problemem. Teoretycznie zalatwiloby to masowe wpuszczenie ludzi (gra 50 - 100 graczy wg. kanalu "help"), faktycznie to mala niedogodnosc (pol godziny biegu po ammo jest nieco irytujace).
Edyta:
Wprowadzili ubezpieczenia - 1/3 ceny za za tydzien.
Ilosc ubezpieczonych mechow zalezy od extens. (standardowo 1)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 23:21:48 wysłana przez Hellbright »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 06, 2010, 07:34:08 »
Dostałem kolejne zaproszenie na closed beta, ktoś chce? (pm)
Przedwieczny.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 06, 2010, 11:43:35 »
Ja poproszę, zerknę co to warte :)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 06, 2010, 12:27:32 »
po wyjściu z przedszkola czyli wyspy dla starterów przyznaję że gra mi się co raz bardziej podoba
nadal perpetuum ma większy potencjał niż już zaimplementowany kontent .... ale na razie jako odskocznia od eve milutko
Sneer Quen

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Perpetum-Online
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 06, 2010, 15:29:45 »
to i ja sie pochwale ze w koncu tez dostalem zaproszenie (po wegiersku :P). Ale cos wiecej to pewnie dzisiaj zaczne gierowac... :)

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:34:40 »
dostałem konto, zagrałem i muszę z przykrością stwierdzić że jak na obecne możliwości gra jest przeciętna...otoczenie jest dosłownie minimalistyczne, ilość npc ograniczona (dymałem ponad 5 minut żeby znaleźć coś innego niż 4 spawny na krzyż pod początkową stacją). Dostępność itemów ograniczona, ale to akurat zrozumiałe. Niemniej jednak gdy wypuszczą gotowy produkt to na pewno spróbuje :).

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 06, 2010, 17:01:09 »
a ja napisze tak
kontent na razie jest skromny ale ...

spróbuj odejść dalej od stacji - siedzenie pod stacja jest nudne - m.in. po  to sa outposty w dzikszej okolicy
spróbuj kopania i produkcji - fajnie to zrobili - choć pewnie produkować pierwszego dnia nie bedziesz
pve może Cię zdziwić skalą trudnosci  - mnie po 3 miesiącach dalej dziwi ...

p.s. solo bez interakcji moze byc tak sobie ale korporacji jest sporo a w grupie w jak w kazdym MMO - błyszczy bardziej
Sneer Quen

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 09, 2010, 06:39:43 »
No wszedłem, popatrzyłem - rozejrzałem się... troszku się pozmieniało.
Ładniej to nieco wygląda - teren i tekstury dalej nieco ubogie moim zdaniem ale za to ukształtowanie terenu poprawili na max :)
Nawet raty, mimo że są tak jak były - głupie, to teraz trzeba uważać bo skubane oszukują: spawnują się szybciej, mają spowalniacze, ssawki, jammy - cheaterzy ;)
Z tego co wiem nasza polska grupka ma pierwsze potyczki na koncie - i jak zwykle startujemy do większych sił :D. Ale to chyba norma. Już my im takie spotkanie pod Wiedniem zrobimy że i Grundwald im się przypomni! :D

Wyszło też że dla odmiany - tutaj mam jeden ze starszych char :) Miło mieć w końcu jakiś bonus zamiast skrobać te skile i się martwić że nie na wszystko starcza.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 09, 2010, 12:31:31 »
Czy PL są skupieni w ramach 1 korpa ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 09, 2010, 18:02:05 »
Nie wydaje mi się. Natomiast znajomi znajomych zachęcani są paszczowo do dołączenia do swojaków - co procentuje bo wiele rzeczy (tak jak w eve) jest skomplikowanych - i tzw know-how dobrze jest mieć zapodane w normalnym języku :)

Gainax

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 11, 2010, 01:21:26 »
uhuhu ;] Gra wygląda rewelacyjnie chodź pewnie mogła by być lepsze ale kocham mechy i taka gierka to miodzio chodź na razie nie miałem szansy sprawdzić swoich sił...czekam na aktywacje konta ;]

szukałem tu i ówdzie i jakoś nie mogę znaleźć kosztu gry? ta beta pewnie free ale ile gra będzie stała? już po samych filmikach widzę że jest to chodząca EVE xD ale kupować raczej nie będę bo dopiero co od sierpnia mam zamiar wkońcu zakupić legalne konto w EVE ;]

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 11, 2010, 11:14:12 »
na razie to się porządnie obsuwa termin otwarcia bety więc o releasie pełnej wersji to możemy sobie jeszcze pogdybać (moje typy - Q4 2010 lub Q1 2011)

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 11, 2010, 15:51:32 »
gra fajna. troche wolno sie postac rozwija i brakuje mozliwosci przyspieszania skillowania...
ale samo bieganie i strzelanie (jak na razie) do ratow przynosi ucieche :)
kopanie zrobione fajnie (glownie skanowanie), produkcja tez, bo od samego poczatku mozna powoli sie rozwijac w ta strone...
boli tylko bieganie na duze odleglosci, dlatego chyba niedlugo przyjdzie pora na corpa bo samemu na dluzej to slabo - wiekszosc czasu chyba bedzie sie tracic na dojazdy...

Gainax

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 11, 2010, 17:35:20 »
Przy okazji bo oczekuje na aktywacje o ile wogóle jeszcze aktywację są robione.... raz tylko lekko zaspamuje... ma ktoś może konto na oddanie? wcześniej pisało wielu że im się giera nie podoba więc było by super.

i jedno pytanko w eve zamierzam bardziej w PvE się bawić ale jak tu na Perpetuum wygląda gurnictwo czy od początku da się z tego nawet przyzwoicie wyżyć czy jednak jeszcze gorzej niż na eve :D

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 11, 2010, 21:24:06 »
jakieś info na temat wspólnej korporacji ??

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 11, 2010, 21:26:36 »
Jest IET zarządzany przez Sneera i Widgeta, to chyba największy korp PL, ale loguję się sporadycznie więc mogę nie być na czasie :)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 11, 2010, 22:49:13 »
jest korp dla Polaków  :D
prowadzę go razem z Widgetem
mamy kilka osób póki co i ambitne plany
siedzimy w terminalu na jednej z 3 pvp wysp i planujemy byc tu utrapieniem najwiekszej organizacji w perpetuum :)
dla wszystkich lekko znudzonych eve ... tu ze wszystkim jest troche pod górkę 
raty trudne , złoża minerałów częsciowo trudno osiagalne , sklep miejscowy slabo zaopatrzony a droga w bezpieczne tereny obfitujaca w potencjalne zasadzki. no i przewaga wroga we wszystkim wgniatajaca w ziemię . Duza czesc naszych operacji to mniejsza lub większa partyzantka. i dlatego jest tak fajnie ze mimo ze atlas ma co robic to normalnie nie chce mi sie do eve logowac teraz ...

w tej chwili kończymy uwijac się z zapleczem produkcyjnym // naszych mechów nie idzie kupic w bazie i musielismy dojsc do ich produkcji // i zaczynamy kombinowac z jakimś pew pew - celów dookoła sporo - wszystko jest na red do nas :)

oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy do nas ...
znaleźc nas można na kanale Polska
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 22:55:53 wysłana przez sneer »
Sneer Quen

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 12, 2010, 13:02:22 »
P.S. takie małe spostrzeżenie co do samego gameplaya. W odróżnieniu od EVE, tutaj nie można uciec tak prosto. W EVE można było Cię skampić w systemie, ale nadal mogłeś latać po SSach i w ostateczności wylogować. Tutaj...jak ktoś Cię złapie i nie ma bardzo blisko sentry to jest kupa, zostaje logofski, który nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem, no i wymaga natychmiastowej reakcji po zauważeniu wroga.

Goomich

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 12, 2010, 13:12:18 »
gra fajna. troche wolno sie postac rozwija i brakuje mozliwosci przyspieszania skillowania...

A co to za różnica?

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 12, 2010, 14:44:36 »
w sumie niewielka ale taki boost na poczatek nie jest zly :)
ogolnie jak sie patrze na skille to zeby jako tako smigac to zanim wsiade w artemisa to tak minimum miesiac skilowania mnie czeka (i to tylko skille do obsugi mecha/bota typru armor dzialka)... choc moze to moje narzekanie jest z tego powodu ze w evce mam juz przyzwoitego chara i nie pamietam czasow kiedy nic nie umialem :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 12, 2010, 17:39:47 »
Porzeczka: Bulsiety opowiadasz...prędkość rozwoju jest IMHO podobna do EVE, nie wiem czy nie troszeczkę szybsza. Ale to ciężko zbadać. Na pewno brak learningów, które są moim zdaniem z dupy, przyspiesza o miesiąc rozwój postaci. I nie powinno być skilla do szybszego rozwoju EP bo to głupie jest. Nie wiesz czy będziesz grał i teraz albo się pobawisz i będziesz żałował jak się okaże że zostajesz albo zrobisz zrobisz i będziesz żałował że robiłeś learningi nie robiąc nic w grze. W miesiąc idzie jako tako wsiąść w mecha i coś tam nim porobić, szału nie ma ale się da. To jest odpowiednik BCka według mnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 12, 2010, 18:10:49 »
oczywiście, boost postaci ma sens, gdy gra jest już "dojrzała" i lata po niej pełno charów już mocno oskillowanych. pozwala to nieco skrócić dystans i miesięczny gracz nie czuje już, że jest w kompletnej dupie. W perpetuum, nie ma to aż tak duzego znaczenia, bo wszyscy sa dość nowi.

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 13, 2010, 15:32:05 »
troche widget masz racje - moze zbyt niecierpliwy jestem :) albo na poczatku za bardzo rozdrabnialem sie w przyznawaniu sp bo teraz idzie calkiem sprawie i skilluje sie ok... a prawda jest ze char ma ok tygodnia wiec tez nie ma co za duzo od niego wymagac :)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:02:33 »
jesteście przyzwyczajenie z eve ze macie kilkuletnie chary i teraz jak się skilluje od zera //szybciej moim zdaniem niz w eve // to marudzicie :)
mam 3 miesięczna postać i mimo ze jestem daleko za veteranami bety to nie czuje sie tą postacia uposledzony tak jak byłbym uposledzony 3 miesięcznym charem w eve ...
moge biegac mechem i mechem do ew - oba posiadam - na oba zaraz z widgetem - też 3 miesięcznym charem będziemy mieli produkcje i materiały ...
z mechów dostepnych dla mojej rasy nie mam tylko heavy mecha  - czyli najcięzszego medowego - ale to dlatego ze jest on cholernie drogi ... wsiąść i bić w nim już bym mógł

więc jeśli bez napinania się mogę to z widgetem zrobić to porównajcie to do tego co może 3 miesięczny char w eve ... - 3 miesięczny char w porównaniu z tym nic nie może - koniec komentarza

zresztą to co teraz robimy to wjazd w odpowiednik npc null - gdzie żyjemy , pozyskujemy materialy , masowo produkujemy swoje zabawki i za chwilę też będziemy robic pvp ....
2-3 chary 3 miesięczne w eve mogą o tym tylko pomarzyć 
Sneer Quen

Fedajkin

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:15:56 »
Sneer musimy się zgadać, grałem chwilę w Perpetuum ale jakoś nie załapałem części...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:25:11 »
jest ładnie rosnący i coraz bardziej zgrany korp - poza tym wszyscy sa na red i nikt nas nie lubi na pvp wyspie .... dzieje sie dużo - wiec nie wahaj sie wskakuj ingame dzis i nawet jak mnie nie będzie to zaczep widgeta
Sneer Quen

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 21, 2010, 13:38:49 »
przyslali zaproszenie dzis w nocy, jak milo z ich strony :). sprobuje was znalesc na kanale polska dzis :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 21, 2010, 15:13:14 »
przyslali zaproszenie dzis w nocy, jak milo z ich strony :). sprobuje was znalesc na kanale polska dzis :)

tez dostalem dzisiaj invite
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 21, 2010, 15:17:18 »
no to jeszcze kilku weteranów eve .....i po podbiciu skilli dołaczymy do stolika przy którym się rozdaje karty :)
Sneer Quen

Gainax

  • Gość
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 21, 2010, 16:37:10 »
też mam zapro co ciekawe na m@ile z dobrych servisów nic a na wp jest :D

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Perpetuum-Online
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:35:47 »
jesli ktos ma zaproszenie a nie założył konta ...bo jest ogólnie zajęty ....
licznik skill pointów cyka od momentu założenia postaci .... więc nawet jak nie ma czasu dołączyc do gry to warto przynajmniej juz założy postac

wyraźnie widac ze doszło sporo nowych osób .... także Polaków
dobry moment na zaczynanie - bo jest trochę nowych osób na podobnym poziomie a w tej grze grupa uber alles
wiec opłaca się nie zwlekac
Sneer Quen