Autor Wątek: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż  (Przeczytany 50452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 02, 2013, 20:18:20 »
Kurwa mać Doom ile offtopu, weź się zlituj i zakręć kurek z jadem :P!
Ja nie wiem co wszyscy widzieli zawsze w Homewolrdzie :P. Dla mnie to była przeciętna gra. Aż z ciekawości poszukam płyt z 1 i sprawdzę czy z wiekiem zmienił mi się gust.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 02, 2013, 21:28:30 »
Ja nie wiem co wszyscy widzieli zawsze w Homewolrdzie :P. Dla mnie to była przeciętna gra. Aż z ciekawości poszukam płyt z 1 i sprawdzę czy z wiekiem zmienił mi się gust.
Nie "zmienił" tylko "poprawił" lub w ogóle wykształcił jak dorosłeś. Lepiej późno niż wcale .

Ranshe

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 02, 2013, 21:35:41 »
Nigdy nie kupowałem gry na konsole.

No widzisz, a ja kupuję. Mówienie, że "SC2 kosztuje porównywalnie co gra na konsole", jest po prostu śmieszne.

I nie, Hammersnake, SC2 nawet w US ($39.99 oficjalnie) był tańszy niż konsolówki ($59.99 standardowa cena za nowość). 20 usd to nie jest "porównywalnie".

Cytuj
A SC2 ma? Bo w czasie jak grałem kampanię to była defacto gra online

Mam ci zrobić frapsa jak odpalam bez netu i mi pokazuje przycisk "play offline", po czym odpalam misję z kampanii, czy uwierzysz mi na słowo, że można odpalić i grać przy zupełnie wyłączonej sieciówce? :P

Cytuj
- wmawiasz mi że SC2 jest super bo w porównaniu ze swoimi rówieśnikami gra się w to dłużej - gówno mniej gówniane od innego gówna gównem być nie przestaje

Nie wmawiam ci, że jest super, tylko poprawiam bzdury.

Cytuj
- to że spędziłem x czasu przy kampani to znaczy że jest dobrze - kampania zajęła mi porównywalną ilość czasu co kampania w podstawce dla pojedynczej rasy. ok nie kampania Terran która w połowie niestety była tutorialem dla gry, ale jednek

http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=777 oraz http://howlongtobeat.com/gamebreakdown.php?gameid=776 say NO.

Średnia dla SC1 (bez broodwara, 3 kampanie) - 25h, średnia dla SC2 WoL (1 kampania) - 17h. Owszem, to mniej niż SC1 i nadal nie "porównywalnie" do 1/3 czasu z SC1.

Cytuj
To jest dodatek. Nakład pracy ze strony blizarda był w nim marginalny. A zwżywszy na to ile czasu faktycznie w sieci można zobaczyć filmiki z tego sugeruje że mogli mieć to w całości lub większości w okolicy wydania podstawki. Wniosek? Chamski skok na kasę.

"Marginalny", taaa, musieli tylko zrobić trochę ponad dwadzieścia (licząc po Wings of Liberty) nowych misji, nagrać nowe voiceovery, cutscenki itp, już o mapach/jednostkach do multi nie wspominając.

Doom, weź się nie ośmieszaj tak bardzo, bo to przykre.

Cytuj
To co nam dają w wileu grach nazywane jest dlc i kosztuje jakąś część ceny podstawki a nie tyle co gra podstawowa

Jak zawiera podobną ilość zawartości, co podstawka, to nazywa się dodatkiem i owszem, kosztuje tyle co podstawka.

Cytuj
Wydaje mi się że jakieś tytuły z serii total war wydało activison

Sega. Niestety.

Cytuj
Jakoś nawet w USA niewiele tytułów obecnie jest sprzedawanych po tak wysokich cenach, jeśli nie liczyć właśnie produktów Blizzarda

Kompletna bzdura.

SC2 HotS na amazon.com - $39.99, nie licząc ewentualnych promocji.
nowy Tomb Raider PC - $49.99, PS3/X360 - $59.99
Total War Shogun 2 - $29.99
Guild Wars 2 - $39.99
Crysis 3 - $39.99
Skyrim - $39.99

Można tak wymieniać jeszcze długo. $39.99 nie jest jakimś tutaj specjalnym wyjątkiem.


Cytuj
Nie wiesz ile dodatek da czasu dodatkowej zabawy. Chyba że liczysz czas potrzebny na ponowne przejście podstawki coby przypomnieć sobie historię + pogranie zergami skirmish / multi coby mieć podstawy grania w dodatkowej kampani

Ano nie wiem. Sam zresztą to napisałem. Okaże się za niedługo, czy miałem rację :P

blizz miał gotowy silnik gry i edytor do tworzenia misji

(cut)

Tak samo jak większość studiów tworzących gry, mają gotowe silniki i narzędzia do nich przecież.

Czy za kolejną część CoD czy jakichś innych Gears of War też EA powinno żądać pełnej ceny? Przecież silnik mieli, jedyne co zrobili to trochę cutscenek, parę map do multi, krótką kampanię i gotowe. ;) A seria Total War, która też się tu przewijała? Przecież Shogun a Napoleon to także ten sam silnik, jedynie musieli zrobić tylko parę przemalowanych jednostek, inne mapy i gotowe.

Przejaskrawiam to specjalnie, żeby widać było głupotę takiego twierdzenia, że to "jedynie kilka map i jednostek".

Goomich

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2013, 03:34:01 »

Sega. Niestety.

Sega dopiero od Medievala 2. Wcześniej EA i Acti.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 03, 2013, 11:39:13 »
Nie "zmienił" tylko "poprawił" lub w ogóle wykształcił jak dorosłeś. Lepiej późno niż wcale .
Chyba nie bardzo, dla mnie dalej to ta sama nudna gra.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2013, 12:22:28 »
Yavax, przestań trollować!

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 03, 2013, 13:30:35 »
back on topic

Kiedyś już pisałem, ale przypomnę: do Homeworld 2 jest świetny mod - Complex
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10722.msg184704#msg184704

Przez 2-3 miesiące grałem codziennie po kilka godzin i nadal wracam.
POLECAM!
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2013, 14:23:10 »
Kiedyś będę musiał to w końcu wypróbować...

BTW, ktoś ma jakieś info ws.teamPixel?


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2013, 14:40:04 »
Yavax, przestań trollować!
Nie trolololuje.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2013, 19:40:14 »
Jeśli byś podał jakiś tytuł lepszy od Homeworlda, to bym się nie kłócił. Albo z lepszą historią, lepiej opowiedzianą historią, muzyką itp, itd... Ale "nudna"?!

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2013, 20:34:41 »
Nie mam zamiaru Ci podawać lepszego 'tytułu' od Homeworlda, bo to kwestia gustu. Gra mnie nudzi piekielnie już przy pierwszej misji i tylko raz udało mi się dojść do drugiej. No nie wiem, mi brakuje po prostu tego czegoś co by mnie przykuło do ekranu.

Goomich

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 03, 2013, 21:20:29 »
pierwszej misji i tylko raz udało mi się dojść do drugiej. No nie wiem, mi brakuje po prostu tego czegoś co by mnie przykuło do ekranu.

Trzecia misja...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 03, 2013, 21:22:39 »
Gra mnie nudzi piekielnie już przy pierwszej misji i tylko raz udało mi się dojść do drugiej.

O ja Cię ************ !
Mistrzostwo świata.
Tak myślę kto mógłby coś takiego napisać na temat jednej z gier tworzących historię gier.
Miłośnik FarmVille...? Tibii....?  ??? ???

Ranshe

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 03, 2013, 22:13:23 »
Ale ta dzisiejsza młodzież beznadziejna ;D

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 04, 2013, 11:18:03 »
O ja Cię ************ !
Mistrzostwo świata.
Tak myślę kto mógłby coś takiego napisać na temat jednej z gier tworzących historię gier.
Miłośnik FarmVille...? Tibii....?  ??? ???
Czekaj, czekaj, bo okazja podyskutowania z takim impertynentem nie zdarza mi się często.
W swojej bardzo przyziemnej i prostej logice zakładasz, że osoba która gra w Tibię lub FarmVille od razu musi być osobą, która nie będzie lubić Homeworlda?
A z drugiej strony, czy wydaje Ci się, że nie istnieje nawet jedna osoba która gra w przez Ciebie wymienione tytuły, która też lubi grę będącej tematem tego wątku?
Może napiszesz, że po prostu luźno wiążesz fakt, że ktoś może grać w gry, które - wnioskuję - nie darzysz sympatią, a już na pewno nie osoby, które mają czelność miło spędzać przy nich czas (sprostuj mnie jeśli się mylę) i na pewno nie potrafią dostrzec wspaniałości "gry tworzącej historię gier" (nawet nie chcę się domyślać, co miałeś na myśli pisząc to).

Trochę się pogubiłem, wiec pomóżcie mi trochę - czy ja trafiłem na forum "Bezapelacyjnego wielbienia serii Homeworld" albo "Forum zgadzania się z gustami Pola Kenta"?
Może moja wypowiedź była mało grzeczna? Może tytuj nie wolno się nie zgadzać z - najwyraźniej - ogólnie przyjętą opinią?

A tak na poważnie to chłopie skończ pierdzieć w piasek, wyjdź z piaskownicy, wyjmij palec z nosa i skończ w nim dłubać.
Witaj w brutalnym świecie, tutaj Twoje poglądy i gusta nie są wyznacznikiem jakości.
I jak piszę, że mi Homeworld się nie podoba to znaczy, że tak jest, a nie piszę to po to, żeby kimś wstrząsnąć czy się z kimś kłócić. Ani tym bardziej nie robię to dlatego, że gram w jakieś inne gry (bo co w ogóle ma piernik do wiatraka!?).
Na pocieszenie dodam, że może kiedyś w moje ręce wpadnie sequel i może mi się nawet spodoba.

Goomich

  • Gość
Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 04, 2013, 11:28:26 »
Ech, dwójka jest gorsza.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 04, 2013, 11:34:12 »
Homeworld Cataclysm da best. Chociaz, dla mnie kazda czesc byla rewelacyjna.

Ech, dwójka jest gorsza.

Czy ja wiem, jest równie dobra - podobała mi się fabuła w niej, a muzyka wręcz rewelacyjna.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 04, 2013, 11:36:33 »
A mi się ciężko nie zgodzić z Yavax Zavro, może i Homeworld to i gra, która tworzyła historię gier... co nie zmienia faktu, że była to jedna z najnudniejszych o ile nie najnudniejsza gra w klimatach kosmicznych z jaką miałem nieprzyjemność się spotkać.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 04, 2013, 11:58:34 »
Ech, dwójka jest gorsza.
^ This.

Natomiast przejście jednej misji i wyłączenie bo nudno... bez komentarza...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 04, 2013, 12:01:10 »
Ja co prawda przeszedłem więcej niż jedną misję bo ze 3, ale co w tym dziwnego... wieje nudą i się nie podoba to się nie gra dalej i koniec.

Goomich

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 04, 2013, 12:14:10 »
^ This.

Natomiast przejście jednej misji i wyłączenie bo nudno... bez komentarza...

Jednej misji tutoriala dodamy.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 04, 2013, 13:20:44 »
HW może i nudny jest teraz, ale czy był taki jak się objawił ?

Nie zamierzam się tu rozpisywać na temat tego kto jakie dawał mu recki i dlaczego, bo to mija się z celem - ktoś zainteresowany sięgnie z pewnością do odpowiedniego źródła. Dla mnie jednak w momencie jak go zobaczyłem był tytułem milowym. Wcale nie dla liniowej i co tu mówić dość nudnawej miejscami fabuły. Gra wyróżniała się wówczas grafiką, otwartością świata, innowacyjnym interface, klimatycznymi wstawkami, dźwiękiem i paroma innymi "drobiazgami".

Jeśli ktoś kto gra obecnie w EVE nie widzi tego wszystkiego, to równie dobrze może jutro skasować swoje konto.

Takie jest moje zdanie i wcale niespłycone do krótkiego: "bo gra jest nudna". Nawet JEŚLI jest, to nie zmienia postaci rzeczy, że była swego czasu jedną z najbardziej innowacyjnych. Chyba, bo wówczas ukazywało się sporo innowacyjnych tytułów, a w każdej z "kategorii" obecnie żyjących w grach można było w ciągu roku znaleźć co najmniej kilka wyróżniających się czymś innowacyjnym, a nie na wszystkie tytuły miałem i chęć i kasę i czas, by zagrać.

Dzisiaj za największą innowację uważa się port na iOS'a albo Androida...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 04, 2013, 13:34:32 »
Technicznie rzecz biorac dla takich ludzi EVE tez powinna byc nudna gra bo z punktu widzenia mechaniki te gry sa bardzo podobne :P :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 04, 2013, 13:48:14 »
Technicznie rzecz biorac dla takich ludzi EVE tez powinna byc nudna gra bo z punktu widzenia mechaniki te gry sa bardzo podobne :P :)
Zadziwiające, ale wyjątkowo się z Tobą zgadzam  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 04, 2013, 13:52:13 »
Technicznie rzecz biorąc EVE jest grą MMO i sandboxem a Homeworld SP z arcy nudną fabułą, mam nadzieję czaisz różnicę. ;)
(tak wiem, że po bólach dało się grać MP)

Drugi zarzut który tu usłyszałem - że ta gra była kamieniem milowy, srututut i tak dalej. Nie jest to dla mnie istotne, grafikę, która tam z tego co kojarzę była rewolucyjna mam w grach zawsze w głębokim poważaniu. Albo gra ma to coś określane miodnością i fajnie się w nią gra albo może być arcy rewolucją a i tak w nią grać nie będę skoro jest NUDNA i nie daje frajdy. I naprawdę nie ma powodu dorabiać tutaj jakiejś filozofii wielkiej co staracie się, nie wiem po co, robić. W Wowa też nie gram chociaż miliony ludziów twierdzą, że to najlepsza gra na świecie - z prostego powodu, jest przeokrutnie nudny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 04, 2013, 13:55:06 »
Technicznie rzecz biorąc EVE jest grą MMO i sandboxem a Homeworld SP z arcy nudną fabułą, mam nadzieję czaisz różnicę. ;)
(tak wiem, że po bólach dało się grać MP)

Teraz popatrz na okreslenie "mechanika gry", a nie jej rodzaj. Swoja droga multi w homeworld byl swietny.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 04, 2013, 14:01:12 »
W EVE gra się świetnie, w HW się nie grało nawet przyjemnie i tyle w temacie.

Zostawiam już wątek miłośnikom HW, możecie się spuszczać dalej nad tym tytułem :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 04, 2013, 14:07:45 »
W EVE gra się świetnie, w HW się nie grało nawet przyjemnie i tyle w temacie.

Zostawiam już wątek miłośnikom HW, możecie się spuszczać dalej nad tym tytułem :P

Świetnie, co nie zmienia faktu, ze obie gry maja podobna mechanike.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 04, 2013, 14:11:44 »
Technicznie rzecz biorąc EVE jest grą MMO i sandboxem a Homeworld SP z arcy nudną fabułą, mam nadzieję czaisz różnicę. ;)
(tak wiem, że po bólach dało się grać MP)

Drugi zarzut który tu usłyszałem - że ta gra była kamieniem milowy, srututut i tak dalej. Nie jest to dla mnie istotne, grafikę, która tam z tego co kojarzę była rewolucyjna mam w grach zawsze w głębokim poważaniu. Albo gra ma to coś określane miodnością i fajnie się w nią gra albo może być arcy rewolucją a i tak w nią grać nie będę skoro jest NUDNA i nie daje frajdy. I naprawdę nie ma powodu dorabiać tutaj jakiejś filozofii wielkiej co staracie się, nie wiem po co, robić. W Wowa też nie gram chociaż miliony ludziów twierdzą, że to najlepsza gra na świecie - z prostego powodu, jest przeokrutnie nudny.
Jedyny zarzut jaki masz do HW to nudna fabuła, w EVE nie masz nawet tego. Gdzie tu konsekwencja z Twojej strony w ocenie ? Jeśli z kilku atrybutów za najważniejszy uważasz fabułę to po co grasz w EVE ? Dla MP ? To zamiast oceniać WoWa, w którego nie grasz, może najpierw zagraj - tam to dopiero multum ludzi gra. No chyba, że swoje opinie o grze (jakiejkolwiek) opierasz jedynie na powierzchownym sprawdzeniu tytułu. Z tym, że w takim "zaliczaniu" tytułów IMHO traci się całkiem sporo, a na pewno nie wystawia się rzetelnej oceny.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 04, 2013, 16:12:51 »
Dajcie spokój gustom, niektórym się HW nie podobał a inni kochają Biebera czy inne tego typu wynalazki - kwestia gustów o których wiadomo że się nie dyskutuje.
To co jest istotne w tym wątku to czy, kto i jak zrobi ewentualną 'trójkę' na którą wiele ludzi czeka :)
A jak już jesteśmy przy tego typu grach to jeśli ktoś do tej pory nie grał a podobał mu się HW to baaardzo polecam Nexusa, którego sequel ma się podobno pojawić w tym roku robiony przez tych samych ludzi którzy robili jedynke... aż ślinka cieknie :)
W moim osobistym rankingu Nexus walczy z HW:Cataclysm o tytuł nafajniejszej gry ever

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 04, 2013, 16:24:40 »
A jak już jesteśmy przy tego typu grach to jeśli ktoś do tej pory nie grał a podobał mu się HW to baaardzo polecam Nexusa, którego sequel ma się podobno pojawić w tym roku robiony przez tych samych ludzi którzy robili jedynke...
Podobno dwójkę miała robić inna firma, a istnienie dwójki jest zagrożone (brak kasy z Kickstartera) :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 04, 2013, 16:37:23 »
No właśnie z tego co ostatnio przeczytałem (sorki ale nie znajdę teraz linka) oraz z planów wydawniczych na 2013 wynika że dwójka jednak powstanie, ale prawdopodobnie bez wielu featurów które miały być jeśli kampania na KS zakończyła by się sukcesem.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 04, 2013, 16:43:44 »
baaardzo polecam Nexusa, którego sequel ma się podobno pojawić w tym roku robiony przez tych samych ludzi którzy robili jedynke... aż ślinka cieknie :)
W moim osobistym rankingu Nexus walczy z oj tam oj tam o tytuł nafajniejszej gry ever

this :)

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 04, 2013, 16:48:45 »
Natomiast przejście jednej misji i wyłączenie bo nudno... bez komentarza...
Rany Jakub skończ się zachowywać jak jakiś totalny nerd :P. Chcesz mi powiedzieć, że w kolejnych misjach gra ma lepszy interface z którym nie trzeba się męczyć(!) i magicznie mnie wciągnie, bo co? Cycki, dragi i alkohol?

Goomich

  • Gość
Odp: Marka "Homeworld" wystawiona na sprzedaż
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 04, 2013, 17:00:02 »
Przecież interfejs jest dobry i chyba do dziś nie udało się wymyśleć lepszego.