Autor Wątek: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja  (Przeczytany 97424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:47:58 »

C0ven wyssał z człowieka wigor, do czasu Cartelu jechał już na farbie do włosów.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:02:13 »
wyrwał włosy z głowy przez sławetną akcje "Pomidor" :P albo ewentualnie w ramach pokuty przed wstąpieniem do Volty :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:16:32 »
http://evewho.com/pilot/SokoleOko

Posiwiał chłopina cusik... pewnie stres związany z tym że kolejny korp nie chce realizowac jego "dalekosiężnego planu" ?  :P
Ale wedle strony to odejście to plotka... chyba.
Edit... się chyba odświeżyło, znów jest w Volta.
Zakładziki na jak długo ?  ;D
P.S.: a wogóle to kiedy reaktywacja DW? chyba już z rok po zapowiadanym terminie.

Jak zwykle post bez sensu.

1. Sokół jest już mocno zbitterveciały, więc stwierdziłem że powinno mieć to odzwierciedlenie w wyglądzie postaci. Ponad 4,5 roku aktywnego grania robi swoje.

2. Do PBN wróciłem skuszony obietnicą reaktywacji Cartelu. Niestety, minęły prawie 3 lata i czas przyznać mądrość powiedzeniu "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Przypominam, że chodzi tu o to, że za każdym razem gdy wchodzisz do rzeki, jest to inna rzeka. Dzisiejszy Cartel. to nie to co było kiedyś. Stąd decyzja o powrocie do v0lty, którą uważam za swój dom.

3. Tym bardziej, że od Odyssey łatwiej żyć w WH, a siedzenie na jednym terenie jest męczące.

4. Reaktywacja DWISH zawsze była traktowana w kategorii "może kiedyś". Nigdy nie było podanej daty i zawsze było to dość mało prawdopodobne.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:25:19 »
Dzisiejszy Cartel. to nie to co było kiedyś.

Mozesz napisac cos wiecej, rozwinac mysl?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:34:50 »
wyrwał włosy z głowy przez sławetną akcje "Pomidor" :P
Cytat: Sokole
Stąd decyzja o powrocie do v0lty

Kolejny etap operacji "Pomidor" uważam za udany  8)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:39:36 »

 "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"....
 Stąd decyzja o powrocie do v0lty, którą uważam za swój dom.


  :)

Jak zwykle post bez sensu.

Jak zwykle sam sobie przeczysz w co drugim zdaniu  ;D

A co do Dwish, dobrze pamietam że to miała byc wakacyjna przerwa.... a sorki, wakacje za progiem, a że rok później?  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:54:33 »
Mozesz napisac cos wiecej, rozwinac mysl?

Cartel z przełomu 2010/2011 był nastawiony na "napierdalanie". Było więcej akcji, więcej bitek, więcej killi mimo mniejszych liczb.

Tyle z mojej strony.

Kolejny etap operacji "Pomidor" uważam za udany  8)

Jak się nie ma własnych sukcesów to trzeba się cieszyć z byle czego, prawda?

  :)

Jak zwykle sam sobie przeczysz w co drugim zdaniu  ;D

Nie, nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz. Hint: przez 3 miesiące v0lta aż tak bardzo się nie zmieniła.


A co do Dwish, dobrze pamietam że to miała byc wakacyjna przerwa.... a sorki, wakacje za progiem, a że rok później?  ;D

Nie, raczej chodziło o to, że wobec wakacyjnego spadku partycypacji nie ma co się z koniem kopać i zawieszamy działalność. W/e.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:59:05 »
Sokole, chcesz kupić Protka v0lta style w Stain? Bo te nooby nie chcą tym latać. :P

A co do chłopaków z ROPLa to mogliby czasem mniej pić jak latają, ale już nie marudź, sukcesy akurat mają największe, w zasadzie to oni z CATem ciągną naszą kampanię w Eso. To jednak spore osiągnięcie. :)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:32:36 »
Jak się nie ma własnych sukcesów to trzeba się cieszyć z byle czego, prawda?
Tak mało wiesz  ;D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:37:45 »
Nie, nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz. Hint: przez 3 miesiące v0lta aż tak bardzo się nie zmieniła.

Czyli volta jest wciąż tą sama rzeka jak 3 miesiące temu? A myślałem że za każdym razem wchodzi sie do innej... Jak to wreszcie z tym jest?
Bardzo ładnie że znasz staropolskie powiedzonka, ale wiesz co? Trzeba jeszcze je umiejetnie i z sensem zastosować.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:45:45 »
Troche pobronie Sokole, choć w przeszłości zdarzyło nam się kruszyć kopie.
W przyrodzie jest takie zjawisko jak przezimowanie.
W polskim community w EVE także coś podobnego występuje, ale nazywa się przelatowanie.
W lato aktywność w polskich corpach bardzo mocno spada, wiec jak Sokole chciał regularnie "napierdalac" to se poszedł do Volty.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:56:39 »
Troche pobronie Sokole, choć w przeszłości zdarzyło nam się kruszyć kopie.
W przyrodzie jest takie zjawisko jak przezimowanie.
W polskim community w EVE także coś podobnego występuje, ale nazywa się przelatowanie.
W lato aktywność w polskich corpach bardzo mocno spada, wiec jak Sokole chciał regularnie "napierdalac" to se poszedł do Volty.
O tym to ja wiem, taki spadek aktywności spotyka sie praktycznie w każdym korpie/aliansie, podejrzewam że w Volcie w jakims stopniu tez tak sie dzieje. Normalna i naturalna sprawa. Gracz który kilka lat juz gra powinien dokładnie o tym wiedzieć i takie skakanie z kwiatka na kwiatek robi sie w pewnym momencie smiesznawe, szczególnie że na początku sa same ochy i achy, a po miesiącu krytyka i niechęć  ;) Dlaczego? Bo korpowicze maja ochote pograc inaczej niż szanowny pan?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:00:11 »
hmmm...to troll or not to trolll... :-\

Moze powinnismy zrobic osobny topic z przygodami Sokola a'la Kwai Chang Caine'a, podrozujacego prze galaktyke, szukajacego pro pvp  >:D

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:04:03 »
Btw Sokół, nie nastawiaj się na poke'y na ts. W kwestii tej i jabbera stanowisko pozostało nie zmienione.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:06:30 »
hmmm...to troll or not to trolll... :-\

Moze powinnismy zrobic osobny topic z przygodami Sokola a'la Kwai Chang Caine'a, podrozujacego prze galaktyke, szukajacego pro pvp  >:D
Eeeetam, polskie komedie były dobre ale 15 lat temu  :P

Btw Sokół, nie nastawiaj się na poke'y na ts. W kwestii tej i jabbera stanowisko pozostało nie zmienione.
No i doopa, znów trza będzie szukać nowego korpa  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:27:23 »
Troche pobronie Sokole, choć w przeszłości zdarzyło nam się kruszyć kopie.
W przyrodzie jest takie zjawisko jak przezimowanie.
W polskim community w EVE także coś podobnego występuje, ale nazywa się przelatowanie.
W lato aktywność w polskich corpach bardzo mocno spada, wiec jak Sokole chciał regularnie "napierdalac" to se poszedł do Volty.

Idealnie to ująłeś i trafiłeś w sedno dlaczego nasze drogi się rozeszły :)
A jak Sokół będzie chciał się ponapierdalać w Curse to z dowolnym tickerem może, zapraszamy :)

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:40:06 »
Cytuj
Do PBN wróciłem skuszony obietnicą reaktywacji Cartelu.

Sokole, bo to rodzi pole do spekulacji. Czy w momencie kiedy wracałeś do PBN (2013/03/10) ten już planował opuszczenie C0ven? Czy to jakiś lapsus słowny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:55:20 »
Wasze zainteresowanie moim losem jest doprawdy wzruszające, ale naprawdę nie ma się czym przejmować - czy się stoi, czy się leży, 200 killi na miesiąc się należy (plus minus :) ).

O tym to ja wiem, taki spadek aktywności spotyka sie praktycznie w każdym korpie/aliansie, podejrzewam że w Volcie w jakims stopniu tez tak sie dzieje. Normalna i naturalna sprawa. Gracz który kilka lat juz gra powinien dokładnie o tym wiedzieć i takie skakanie z kwiatka na kwiatek robi sie w pewnym momencie smiesznawe, szczególnie że na początku sa same ochy i achy, a po miesiącu krytyka i niechęć  ;) Dlaczego? Bo korpowicze maja ochote pograc inaczej niż szanowny pan?  :P

Zaiste, głębokość dupy z której wyciągasz palcem te rewelacje, jest nieskończona.

Sokół ma swoje zasady. Jedną z nich jest na przykład uczciwość wobec tych, którzy mi ufają co powoduje, że stale rośnie liczba grup, gdzie mogę sobie załatwić indywidualnego blue na pstryknięcie palcami. Drobnostka, a cieszy i procentuje.

Druga zasada brzmi - "home is where PvP is". Nie ma istnieje dla mnie pojęcie "corp for life", traktuję to raczej jak "projekty" w pracy. Niektóre projekty udają się, bo trwają dłużej niż realistyczne założenie (DWISH), niektóre okazują się kompletnymi porażkami (RvB), niektóre były uczciwymi próbami, które nie wyszły (Cartel. reaktywacja), a niektóre okazują się o wiele powyżej oczekiwań - v0lta. Dlatego tam wracam.

Dlatego, Puszku, hejtuj sobie, ćwicz szermierkę słowną, ale fakt jest taki, że jesteś w lol-corpie będącym częścią aliansu będącego pośmiewiskiem w Eve. Ja zaś bez żadnego problemu wróciłem do jednej z najlepszych korporacji w Eve, odrzucając po drodze kilka innych propozycji. I stosunki z PBN/BUFU/c0ven też mam w porządku, no hard feelings.



I tyle w temacie, przypominam że topic dotyczy PBN.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:56:23 »
Sokole, bo to rodzi pole do spekulacji. Czy w momencie kiedy wracałeś do PBN (2013/03/10) ten już planował opuszczenie C0ven? Czy to jakiś lapsus słowny.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 26, 2013, 17:00:00 »

Zaiste, głębokość dupy z której wyciągasz palcem te rewelacje, jest nieskończona.
Dlatego, Puszku, hejtuj sobie, ćwicz szermierkę słowną, ale fakt jest taki, że jesteś w lol-corpie będącym częścią aliansu będącego pośmiewiskiem w Eve
Wow, cóż za elokwencja  ;D Porównując inne posty w których jedyną odpowiedzią jest wulgarność i próba obrazy mojego aliansu (jakby mnie to jeszcze ruszało), wnioskuję że jednak trafiłem w samo sedno  ;D Dopowiedz jeszcze że moja stara klaszcze Rubika i będzie cały komplet tego co potrafisz  ;D A z tego co widzę, to jednakk potrafisz niewiele, poza tym że doczepiasz się "na przyczepkę" do, jak to stwierdziłeś, najlepszych korpów i puszysz się jakbyś co najmniej wygrał EVE  :P A jesteś tylko szarym pilociną który robi to co tysiące innych, wyrózniasz się tylko egocentryzmem wywindowanym w kosmos.
Może i jestem w lolkorpie, ale ma on przynajmniej jedną zaletę, nie trafi do niego buractwo twojego pokroju i go nie popsuje. A że alians jest pośmiewiskiem? Cóż...z wielu geniuszy też się na początku wielu smiało... tylko dlatego że ich malutki rozumek nie potrafił ogarnąć czegoś szerszego niż własny maleńki i ograniczony światek.

Sokole, bo to rodzi pole do spekulacji. Czy w momencie kiedy wracałeś do PBN (2013/03/10) ten już planował opuszczenie C0ven? Czy to jakiś lapsus słowny.
Ani to, ani to, pogubił się swoim zwyczajem w zeznaniach, coby cień cienia nieomylności nań nie padł  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 08:38:22 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 26, 2013, 17:54:11 »

2. Do PBN wróciłem skuszony obietnicą reaktywacji Cartelu. Niestety, minęły prawie 3 lata i czas przyznać mądrość powiedzeniu "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Przypominam, że chodzi tu o to, że za każdym razem gdy wchodzisz do rzeki, jest to inna rzeka. Dzisiejszy Cartel. to nie to co było kiedyś. Stąd decyzja o powrocie do v0lty, którą uważam za swój dom.

Po prostu strzeliłeś jak zwykle EMO :D

bo nie ma cyferek bo wakacje są powinienes to wiedziec

a tak na marginesie to gl in volta (sam mialem czasami wkurw i mysl o powrocie do PL'i ale polacy to polacy :D)


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 26, 2013, 17:59:45 »
tłumaczysz się Sokół jak po akcji z nastolatką przed policją że nie wiedziałęś że nieletnia - co to kogo obchodzi - napisz że chcesz przyfarmić dziurę bo nie ma na nową t3kę i wszyscy zrozumieją. A puchaty cię masakruje - medali swoich z czasów PRLU na stół rzucać nie musisz - wszyscy wiedzą że jesty tylko jeden polski FC  :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 26, 2013, 18:25:19 »
(sam mialem czasami wkurw i mysl o powrocie do PL'i ale polacy to polacy :D)
Całkiem inna klasa.

Soul Slash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soul Slash
  • Korporacja: Chyba PBN
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 26, 2013, 18:55:38 »
Widze ze watek dyskucji nieco ewoluował... wiec pozwole sobie na zadanie dosc generalnego pytania .. Panie i Panowie z PBN napierd^&^& znowu czy tez nie ?
Pozdrawiam cała stara i nowa ekipe.

P.S
Kto do jasnej ch&*&* skasował mi moje orginalne konto na centrali z 2003r? :P

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 26, 2013, 19:15:41 »
Widze ze watek dyskucji nieco ewoluował... wiec pozwole sobie na zadanie dosc generalnego pytania .. Panie i Panowie z PBN napierd^&^& znowu czy tez nie ?
Pozdrawiam cała stara i nowa ekipe.

P.S
Kto do jasnej ch&*&* skasował mi moje orginalne konto na centrali z 2003r? :P

Napierdalamy!!


A co do Sokoła, super że teorie spiskowe wymyślają ludzie spoza PBNu, którzy ehem wiedzą.
Apropo postu Puszkena, myślę, że Sokół jest kimś więcej niż zwykłym napierdalatorem, o czym świadczy między innymi to, że starał się prowadzić flotki, organizował treningi, przygotowywał nawet training sity :D
Zresztą Guardian, którym lata c0ven i Cartel. jest jego produkcji :)

Ktoś inny ma tu ze sobą problem dodając swoje trzy grosze w każdym temacie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 26, 2013, 19:48:07 »
Ktoś inny ma tu ze sobą problem dodając swoje trzy grosze w każdym temacie.
Rozumiem że o sobie mówisz ?  ;D Bo gdzie nie zajrzę to widzę bezsensowne komentarze Rashkana, pisane chyba dla podbicia statów na forum  ;D
Ja też mógłbym pokazać kilka statków "mojej produkcji" i wielu wielu innych znanych mi osób którymi latają całe alianse,  z tym że mi i tym osobom zwisa czy ktoś o tym wie czy nie, nie potrzebuję uwielbienia i piedestałów, wystarzająco spełniony jestem w życiu realnym. Więc skończ z tą wazeliną, bo jeden guardian nie czyni z nikogo geniusza  :)
Ja rozumiem że "awans" z członka CBC na członka PBN może uderzyć do główki, ale nie przesadzaj, bo w bufonadzie Sokolikowi to ty nie dorastasz, poza tym wiele jego postów ma przynajmniej merytoryczną treść, musisz jeszcze popracować żeby dorównać idolowi  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 26, 2013, 20:44:26 »
Rozumiem że o sobie mówisz ?  ;D Bo gdzie nie zajrzę to widzę bezsensowne komentarze Rashkana, pisane chyba dla podbicia statów na forum  ;D
Ja też mógłbym pokazać kilka statków "mojej produkcji" i wielu wielu innych znanych mi osób którymi latają całe alianse,  z tym że mi i tym osobom zwisa czy ktoś o tym wie czy nie, nie potrzebuję uwielbienia i piedestałów, wystarzająco spełniony jestem w życiu realnym. Więc skończ z tą wazeliną, bo jeden guardian nie czyni z nikogo geniusza  :)
Ja rozumiem że "awans" z członka CBC na członka PBN może uderzyć do główki, ale nie przesadzaj, bo w bufonadzie Sokolikowi to ty nie dorastasz, poza tym wiele jego postów ma przynajmniej merytoryczną treść, musisz jeszcze popracować żeby dorównać idolowi  ;D

Tbh sądząc po tym co piszesz w mailach korpowych i na forum to zajmujesz sie tylko czystą teorią ;]
Twoja praktyka kończy się na forumowym trollowaniu.
Ton i to co piszesz faktycznie świadczy o tym jaki jesteś spełniony ^^

PS: I to ile piszesz :D
Ach już wiem, fora to Twoje "real life" :)

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:21:43 »
Panowie jedziemy, w zoo nudno dzis i nie ma co robic. Prosze dorzucic do pieca...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:39:08 »
Tbh sądząc po tym co piszesz w mailach korpowych i na forum to zajmujesz sie tylko czystą teorią ;]
Twoja praktyka kończy się na forumowym trollowaniu.
Ton i to co piszesz faktycznie świadczy o tym jaki jesteś spełniony ^^

PS: I to ile piszesz :D
Ach już wiem, fora to Twoje "real life" :)
W mailach korpowych?.... którego korpa? PBN czy CBC? A może Husarii?... odstaw chopie etanol bo to juz nawet nie są niałe myszki  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:48:33 »
W mailach korpowych?.... którego korpa? PBN czy CBC? A może Husarii?... odstaw chopie etanol bo to juz nawet nie są niałe myszki  ;D

Tak dawno sie nie logowałeś, że już nie wiesz w jakim korpie jesteś? :(

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:56:58 »
Nie, no, powiedz mi w jakich mailach korpowych i co piszę, bardzo mnie to interesuje :) Nie wykręcaj się od odpowiedzi dziecinną zagrywką  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 26, 2013, 22:20:55 »
Nie, no, powiedz mi w jakich mailach korpowych i co piszę, bardzo mnie to interesuje :) Nie wykręcaj się od odpowiedzi dziecinną zagrywką  :)

Staram się dopasować do poziomu tak wielkiego forum warriora jak Ty ;]
A z hotdropperami w provi sobie juz poradzileś strategu?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 26, 2013, 22:41:01 »
Rok 2013. VonBeerpuszken odkrywa, ze do korpow mozna wrzucac szpiegow.



(Z drugiej strony ja tez sie dziwie - kto by chcial miec szpiega w CVA)

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 26, 2013, 23:03:07 »
Ciekawe, że im mniej niektórzy reprezentują sobą w grze, tym więcej mają do powiedzenia na forum.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 27, 2013, 06:09:55 »
Staram się dopasować do poziomu tak wielkiego forum warriora jak Ty ;]
A z hotdropperami w provi sobie juz poradzileś strategu?
Wooow...brawo! Znaczy to wypisywanie na korpowym to ten jeden mail z odnośnikiem do forum z małą propozycją i instrukcją dzialania dla paromiesięcznych charów?
Mam tylko nadzieję że pojąłeś w nim o co biega, bo pisałem tam do ludzi inteligentnych.
Rashkan, jesteś po prostu zajebisty  ;D Wyszpiegowałeś mnie i mój niecny i mroczny plan reagowania na droperów  ;D

Ciekawe, że im mniej niektórzy reprezentują sobą w grze, tym więcej mają do powiedzenia na forum.
Nieładnie tak pisać o swoim koledze z korporacji.

Rok 2013. VonBeerpuszken odkrywa, ze do korpow mozna wrzucac szpiegow.



(Z drugiej strony ja tez sie dziwie - kto by chcial miec szpiega w CVA)
Wyobraź sobie że wiem co to są szpiedzy...ale żeby do Husarii wrzucać szpiega, poza tym chwalić się "wyszpiegowaniem" jednego maila to trzeba być idiotą na resorach  ;D Gdyby ten mail jeszcze byl jakiś wstydliwy... albo tajny...  ;D Ja na prawdę myślałem że ten genialny agent znalazł coś wstydiwego co napisałem np. po pijaku  ;D
A jakim trzeba być idiotą żeby w debilnej kłótni się zdradzić ?  ;D
Widzisz Inengrim, mi nawet nie przyszło do głowy że ktoś chciałby se dupę zawracać wsadzajac szpiega do korporacji która składa się w większości z afkerów i kerbirów....chyba że pewien propvp korp nie potrafi przelecieć się po Provi bez znajomości miejscowego intela  :-X

Tak dawno sie nie logowałeś, że już nie wiesz w jakim korpie jesteś? :(
Dupny z ciebie szpieg skoro nawet nie wiesz kiedy się loguje  :-X
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 09:55:24 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.