Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 189574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 19, 2009, 21:54:01 »
chyba kompletnie ale to kompletnie nic nie zrozumiałeś z tego co ci (i to grzecznie jakoś)  probowałem wytłumaczyć

no coż....

w sumie tego sie można było spodziewać. (jeszcze jaki kompleks wyższości ze char troche dłuzej gra... no rewelka). Very seriuos biznes z tego internetu...
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 22:13:34 wysłana przez Scaryman »

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 19, 2009, 21:59:10 »
BWAHAHAHAHAHAHAHAHA  ;D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 19, 2009, 22:08:21 »
znaczy sie piloci tytkow to najlepsi pvp-erzy w grze.. bo maja wyje... kill ratio :]]

"rzadziles" gdy scary zaczynal? slabo sie Brucie reklamujesz zatem...skoro scary w duzo krotszym czasie w umiejetnosciach pvp daleko Cie wyprzedzil... niektorzy maja talent.. innym zostaje siermiezne rzemioslo... i maskowanie swoich niedostatków tekstami typu "gram 4fun", "nie leczę kompleksów wielkością swojego epeeena" (jak się go nie ma to ciężko się chwalić...)... itd...
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 22:26:33 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2009, 22:17:48 »
Masz prawo, jesli zrobisz to + dorzucisz jakas zawartosc merytoryczna. Jesli tylko chcesz sie przerzucac kto ma racje, wynocha do offtopa.

Apropo, scarego, primo - czesc jego postu jest merytoryczna i wnoszaca cos do tematu, primo2 posty scarego tez wycialem, wiec nie zadne bu-fu.org, tylko trzymaj poziom!

Czyli uwaga "Goonswarm oraz Pandemic Legion nie naleza do Northern Coalition" jest niemerytoryczna ?

Cytuj
=edit=
Nastepnym razem, jak zaczniesz mnie posadzac o faworyzowanie jednej ze stron, to wpierw spojrz na swoje posty! EOT.

Nie jestem modem wiec nie mam najmniejszego obowiazku bycia obiektywnym :) W przeciwienstwie do Ciebie.

fail cascady nie trzeba wywolywac, bo to juz sie dzieje (poczytajcie logi).

Albi, co do zajmowania terenu, to chyba nie bedzie wielkim problemem, jesli ci zdradze, ze GBC koniec koncow nie zostawi zadnego pilota/korpu alliance'u na polnocy. to sie po prostu nie oplaca.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 00:45:37 wysłana przez Rogoo »

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 19, 2009, 22:41:54 »
to ja Was pogodze

zarowno bruce jak i straszny reprezenyuja odmienne style gry. nie wiem o co chodzi vicowi. strzaszny lubi solowac raterow w low/null natomiast bruce woli latac rifterem na blob opy goonswarmu. Oba podejscia sa ok, co kto lubi.

Ja osobiscie uwazam je za smieszne i z dupy. inni powiedza ze latanie w malych gangach tez jest z dupy, inni ze produkcja w empire, handel czy exploracja etc... wazne jest zeby kazdy sie bawil jak mu sie podoba. 



Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 19, 2009, 22:53:00 »
tak technicznie - kto ci powiedział ze lubie lać ratterow? to najnudniejsza czesc roamowania sobie solo. Takie mam tryb zycia (rodzina, dzieci, praca w nienormowanych godzinach) ze nie moge latac z chłopakami tak czesto jak bym chciał. Najchetniej to sie bije z małymi gangami pvp hostów, jesli mam choc cień szansy na wygranie takiej. To lubie najbardziej i roamy w bufu (w tym korporacja pasuje mi idealnie). Jesli ktoś ma ochote na pojedynek miedzy shipami to nigdy jeszcze takowego nie odmowilem jesli nie jest to samobójstwo (typu Curse/Vaga).

aha - i niecierpie low ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2009, 22:59:43 wysłana przez Scaryman »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 19, 2009, 23:00:58 »
Aeon - w blobach w większości "błyszczysz" umiejetnościami typu: align-warp-shoot at primary - koniec finezji... w tłumie luda łatwo zamaskować swoje braki (wiem coś o tym  ;) )
zupełnie to inaczej wygląda gdy latasz solo ;]
Moderatorzy na drzewo!! :D

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 19, 2009, 23:17:16 »
jasne ze tak, nie ma watpliwosci. ale dlaczego produkcja w empire wcsow ma byc gorsza od zabicia shirke na pasku ;)

EVE dlatego jest tak popularne, ze daje mozliwosci zabawy w roznych aspektach, jak wolisz latac blobem - idz do goonsow, wolisz napierdalac w malych gangach rob to razem z bufu.

Wiec klotnie pt. jestes gorszym graczem bo masz slabe ratio na kb jest nie na miejscu ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 19, 2009, 23:20:34 »
Aeon - nie wnikam czy ktoś jest gorszym czy lepszym graczem, tylko gorszym czy lepszym pvp-erem :]
Moderatorzy na drzewo!! :D

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 19, 2009, 23:30:37 »
Aeon - nie wnikam czy ktoś jest gorszym czy lepszym graczem, tylko gorszym czy lepszym pvp-erem :]

a to zwracam honor  :-\

teraz tu wpadnie hastra lub inny zgred i oczysci offtop z offtopa :D

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 20, 2009, 00:08:58 »
ok czyli bob zawinal sie na stacje npc i ogolnie "kisi" zeby nie tracic za duzo kasy bez efektow - spoko, no co maja zrobic biedaki. Logiczne. Jak sie nie da to sie nie da.
I czekaja na -a- az zalatwi swoje deale na exgoonowym terytorium i przyjdzie bobowi z pomoca tak?
-A- na pewno, na 100% przyjdzie prawda? Tzn w eve raczej nie ma problemow zwiazanych z zaufaniem i -A- jest dlugowiecznym, tradycyjnym przyjacielem boba, ktory na pewno, po zajeciu tych wszystkich exbobowych regionow przyjdzie na mega sieke z cala reszta eve zeby uratowac swojego wieloletniego przyjaciela z npc stacji zeby znow mogl on sie stac ich (-a-) overlordem?
Nic nie moze pojsc zle ! :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 20, 2009, 02:23:47 »
Jak to sie wszystko czyta to pusty smiech czlowieka ogarnia. BoB alias Kenzoku (dla mnie to zawsze, bedzie BoB) nie ma szans z takimi liczbami bez mechanizmow sov4/3,cynojammerow,jb..Zaden sojusz by nie mial i taka jest prawda.

Wiec plakanie GS, PL i innych hien nad tym, ze przez BoBa omija je "epic war" jest z dupy wzieta. Skwiercpur co do tego, ze -AAA- przyleci pomoc to ja naprawde rozumiem, ze spogladacie w tamta strone z niepokojem. Musze cie jednak zmartwic BoB w najmniejszy sposob nie wykazal, ze chce tej pomocy.

Z drugiej strony mamy w topicach na eve-o, shc posty GS/PL/NC o tym jak to po ubiciu BoBa poleca i odzyskaja Esoterie, a nawet, ze nawet zaoraja -AAA- . Jedynymi nieuwiklanymi w cale te pospolite ruszenie jak na ten czas sa: -AAA-, Stain Empire, Systematic-Chaos, c0ven .
Mam namysli prawdziwe zangazowanie, a nie jakies tam roamujace gangi. Tak samo jak WY zdajemy sobie sprawe, ze nie mamy luksusu popatrzenia sobie na to z boku. Tym bardziej, ze sami nas zapraszacie do kontruderzenia w czasie, kiedy macie top partypacje.
Nie zdradze zadnej tajemnicy jezeli powiem, ze codziennie na TS slychac jedno pytanie " kiedy nastapi pelne uderzenie  na hieny w Delve" . W miedzyczasie robimy porzadki w naszym nowym domku, robimy zapasy bo idzie wiosenna ciezka kampania, ktora potrwa nie tygodnie, ale miesiace.

Wiec badz gotow i badz pewny, ze mimo postow Dariusa i innych z GS ta wojna jeszcze dlugo sie nie zakonczy, a napewno mimo waszego zaklinania nie jest w finalowej fazie.Jezeli mialbym stawiac na sojusz, ktory jest w tej grze wyjsc zwyciesko z takiego czegos to to bedzie BoB.

sorki, za edycje ale dodalem akapity. walloftext != fun
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 08:07:09 wysłana przez Hastrabull »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 20, 2009, 02:49:54 »
Jak to sie wszystko czyta to pusty smiech czlowieka ogarnia. BoB alias Kenzoku (dla mnie to zawsze, bedzie BoB) nie ma szans z takimi liczbami bez mechanizmow sov4/3,cynojammerow,jb..Zaden sojusz by nie mial i taka jest prawda.

No popatrz. I pomyslec, ze jeszcze 10 dni temu zupelnie inaczej to wygladalo na tym forum. A tak na marginesie to o co Ci chodzi ? Czy ktos z naszej strony napisal tu kiedykolwiek ze Kenny dostaje lomot poniewaz nasza strona "jest taktycznie wysublimowana, ma lepszych pvp'erow oraz generalnie rzecz biorac rozgrywa z przeciwnikiem partie szachow, przewidujac kazdy jego ruch" ? Nie. Kenny przegrywa poniewaz placi cene za swoja potawe. Ta cena to setki pilotow, ktorzy zwyczajnie exBoBa nie cierpia za wszystko co soba reprezentuje.

Obecna strategia Kenny'ego przypomina ta spod VFK. Jest tylko jeden szkopul - Goonsi sie do was doslownie przeprowadzili i nie bardzo moga sie teraz wycofac i znudzic sie. Czy ta strategia jest rozsadna ? Owszem. Czy sie sprawdzi ? Zobaczymy, ale smiem watpic.

Cytuj
Wiec plakanie GS, PL i innych hien nad tym, ze przez BoBa omija je "epic war" jest z dupy wzieta.

Dziwne, bo jedyne co slysze od 4tego lutego to okrzyki radosci... :D

Cytuj
Z drugiej strony mamy w topicach na eve-o, shc posty GS/PL/NC o tym jak to po ubiciu BoBa poleca i odzyskaja Esoterie, a nawet, ze nawet zaoraja -AAA- .

Czytanie zapowiedzi Goonsow na eve-o ma mniej wiecej tyle samo sensu co czytanie zapowiedzi TRI lub SirMolle'a. Jesli chlopaki zdobeda Delve to beda sie mogli zastanawiac co dalej.

Cytuj
Nie zdradze zadnej tajemnicy jezeli powiem, ze codziennie na TS slychac jedno pytanie " kiedy nastapi pelne uderzenie  na hieny w Delve" .

Tez nie moge sie doczekac :)

Cytuj
Jezeli mialbym stawiac na sojusz, ktory jest w tej grze wyjsc zwyciesko z takiego czegos to to bedzie BoB.

Zaraz, zaraz... na poczatku napisales, ze KenZoku nie ma szans a teraz, ze jednak wyjdzie zwyciesko. Rozumiem, ze musza zostac spelnione pewne warunki aby tak sie stalo ? Jakie ?

Trico

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 20, 2009, 07:32:06 »
musisz zginąć, wielokrotnie
zapamiętać każdy system na drodze z jita do nol
i członkowie twojego corpa też muszą tą drogę zapamiętać, cały alians powinien ją recytować jak wiersz w drodze do domu

to byłaby uproszczona wersja

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 20, 2009, 08:01:08 »
znaczy sie piloci tytkow to najlepsi pvp-erzy w grze.. bo maja wyje... kill ratio :]]

"rzadziles" gdy scary zaczynal? slabo sie Brucie reklamujesz zatem...skoro scary w duzo krotszym czasie w umiejetnosciach pvp daleko Cie wyprzedzil... niektorzy maja talent.. innym zostaje siermiezne rzemioslo... i maskowanie swoich niedostatków tekstami typu "gram 4fun", "nie leczę kompleksów wielkością swojego epeeena" (jak się go nie ma to ciężko się chwalić...)... itd...

Aha, i de facto nie mam pojęcia czy gram dłużej od strasznego czy nie, ale na pewno siedzę dłużej od niego w null co przekłada się na to że spora część moich lossów to są fregatki i cruiserki. Przeciętny newbie w rifterze czy merlinie w goonswarmie robi więcej w eve niż 10 mission runnerów w cnrach wziętych do kupy albo 15 piratów zaciekle klepiących bestowery na bramce w lowsec. Znam wiele przypadków newbie którzy na swoim pierwszym-drugim opie trzymali pointy na carrierach i dreadach co przekłada się na większe lossy w capitalach strony przeciwnej co z kolei przekłada się na spadające morale etc i w ten oto sposób można wygrać wojny z mastahami którzy nie akceptują t1 cruiserów we flotach bo to godzi w ich elitystyczne zadęcie. A że taki newbie nie jest tak sprawny jeszcze i często dwa razy padnie na jednego killa znaczy dokładnie nic i tylko uczy gry.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 20, 2009, 08:03:31 »
a to zwracam honor  :-\

teraz tu wpadnie hastra lub inny zgred i oczysci offtop z offtopa :D

zgred? jaki zgred? ja mam dopiero 28 lat :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 20, 2009, 08:14:33 »
ktos moze zapodac aktualna mapke delve z sov'ami?

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 20, 2009, 09:11:30 »
musisz zginąć, wielokrotnie
zapamiętać każdy system na drodze z jita do nol
i członkowie twojego corpa też muszą tą drogę zapamiętać, cały alians powinien ją recytować jak wiersz w drodze do domu

to byłaby uproszczona wersja

belkot kolego, za dlugo w stacji siedziales ;)


Nie zdradze zadnej tajemnicy jezeli powiem, ze codziennie na TS slychac jedno pytanie " kiedy nastapi pelne uderzenie  na hieny w Delve" .


wiesz hieny.... czyli bob to juz padlina tak? no mocno powiedziane ale bycmoze masz racje.

Juz pomine fakt ze gdy gbc bylo w tribute i nieudolnie staralo sie nas rozwalic to byli nazywani przez swoich kolegow "naszym kochanym wujkiem bobem" a teraz jak nc+goons+pl sa w delve do ich nazywasz hienami? Nieladne sformulowanie. Gdybym ja tak napisal o bufu to moj post zniknalby jak wiele innych juz tutaj. Taki maly gbc.org.pl?



Skwiercpur co do tego, ze -AAA- przyleci pomoc to ja naprawde rozumiem, ze spogladacie w tamta strone z niepokojem.


kolego zastanow sie jeszjcze raz kto spoglada z niepokojem, wiecej autorefleksji

Musze cie jednak zmartwic BoB w najmniejszy sposob nie wykazal, ze chce tej pomocy.

no siedzenie na stacji rzeczywiscie nie wymaga pomocy

co do inetelu z caod to wiesz, no postowac to sobie mozna tam jedno a dobic deala pozniej mozna innego. myslalem ze to jest oczywiste. nie takie deale byly dobijane i bycmoze po prostu nad grobem boba kilka osob potrzasnie rece i high end moony znowu sie rozgrzeja, a cala historia z bobem stanie sie piekna karta w histori eve. sorry, ale kiedys to sie stanie.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 20, 2009, 10:11:56 »
Mielismy dyskusje na TS w sprawie tej calej "jednym przyciskiem zamykam, caly alians" i musielismy przyznac, ze gdybysmy my mieli taka mozliwosc to zrobilibysmy tak samo jak GS.

Na wojnie nie ma sentymentow. Co nie zmienia faktu, ze jest to ewidentne przeoczenie i blad w koncepcji przez CCP i zostawia pewny nieprzyjemny posmak.

Popatrz jak jest to rozwiazane na przykladzie corpa. Stad tez sie wzielo okreslenie "hieny" bo polecieliscie tam stadem dobic ciezko ranione zwierze. Wiec plakanie nad tym, ze nie ma "epic war", ze po BoB spodziewaliscie sie wiecej i inne takie zakrwawa na mega kpine.

Bo gdyby BoB nadal mial sov4/3 i nienaruszona infrastrukture to racilbys jeszcze na polnocy wesolo racac na pasku, a nie lecial na inwazje.

Co do dilow z AAA albo z nami to chyba w inna gre grasz. Po zabezpieczeniu terenow GS,UNL tak naprawde nie pozostaje zadne inne wyjscie. Stainwagon walil GS w Eso kilkanascie miechow.

Stacje i systemy zmienialy wlascicieli kilkakrotnie. Po postach z ich forum Dariusa wiemy jak bardzo nas za to kochaja. 

AAA i inne ally , ktore wymienilem to pvp ally a nie jak NC nap landy, napujace kazdego 100+j wokolo.

My sie nie schowamy jak Razor pod spodnice Morsus Mihi bo hosty leca. PVP ally musi dawac swoim czlonkom okazji do bitki, a Delve to teraz piekne miejsce na bitki.

Jezeli uwazasz, ze nie ma znaczenia cap flota, tytki AAA,SE,Systematic-Choas, c0ven,ROL (ex Red Alliance) w polaczeniu z flota Boba i GBC to naprawde gratuluje optymizmu.

BoB+GBC  to jakies pod 200 capsow, samo AAA postawi powyzej 150+ , SE+C0ven+Systematic-Chaos, Rol tez pod 200. Mowimy tu o ponad 500 cap shipach do tego 40+ Tytkach. Doswiadczonych, dobrze wyskilowanych graczy z dobrymi fitami na swoich statkach.
 
To nie jest sila, ktora nie bierze sie pod uwage.

Jak na ta pore poza tytkiem Shrike to flota Boba jest w stanie nienaruszonym. Stad tez cale te plakanie wasze, ze BoB nie walczy bo chcielibyscie im ja ubic co by po spadnieciu partypacji w waszym pospolitym ruszeniu, wrog nie odzyskal tych terenow w ciagu kilku dni.

Tak naprawde glownym przeciwnikiem jest PL.


PS. Hastra moje tez do wyciacia bo teraz stoi w zlym miejscu :D. Z gory przepraszam.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Skwiercpur

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 20, 2009, 10:22:38 »
moze odrazu przekopiuj ten swoj rancik o tym ze nc napuje a na poludniu to sa tylko pvp allies i dlatego jestescie od nas lepsi do [dyskusji]

caly czas piszesz o raceniu na paskach, chyba masz jakis kompleks z tym. sa lepsze sposoby na robienie kasy tak miedzy nami mowiac.

gosti

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 20, 2009, 10:53:09 »
Wiec plakanie nad tym, ze nie ma "epic war", ze po BoB spodziewaliscie sie wiecej i inne takie zakrwawa na mega kpine.

Podejrzewam, ze jest to scisle zwiazane z BoBowym "BRING IT!" itp.


Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 20, 2009, 10:53:58 »

Tak naprawde glownym przeciwnikiem jest PL.


Hahaha, what? Rozwiń temat.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 20, 2009, 11:02:06 »
to moze ja rozwine. Tylko PL jest na tyle zorganizowana i efektywna grupa, ze jest w stanie zaczac walczyc jak rowny rownym z exbobem i spolka.

Co do reszty nie bede sie wypowiadal, bo bede sie samemu musial do flame'a przeniesc ;))
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 20, 2009, 11:10:38 »
kolego zastanow sie jeszjcze raz kto spoglada z niepokojem, wiecej autorefleksji

zachecam do lektury sch, ktore jest uslane postami nc: "my nie mamy nic przeciwko -a-", "po co -a- i sw mialby tu przylatywac? Przeciez nie maja zobowiazan wzgledem boba" "ale po bobie my wrocimy na polnoc". Nawet jesli bysmy mieli wykazac sie autorefleksja to Twoi wlasni koledzy z ally/powerblocku lechtaja skutecznie nasza pyche ;).

Gooni coprawda zapowiadaja inwazje na eso i dalej -a-, ale... no coz jako doswiadczony miesiacami walki z goonami po tym jak gooni "ruszyli na podboj stain" co sie skonczylo upadkiem c9n, po tym jak gooni "nie pozwoli uzyskac sova 3 w c9n" co sie utrata polowa eso w tym wiekszosci stacji i jak gooni "poprowadzili kontrofensywe majaca na celu wygonic nas z eso" po czym coven mial wiecej high endow niz goonswarm. No coz... jestem nastawiony optymistycznie ;].

to moze ja rozwine. Tylko PL jest na tyle zorganizowana i efektywna grupa, ze jest w stanie zaczac walczyc jak rowny rownym z exbobem i spolka.

Ta SPOLKA czyli gbc juz pokazalo swoja sprawnosc kilkukrotnie, wiec prosze cie. Tu trzeba przyznac chlopakom racje. Jakby gbc mialo poziom jakikolwiek to walki w delve by ciagle trwaly.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 20, 2009, 11:11:25 »
to moze ja rozwine. Tylko PL jest na tyle zorganizowana i efektywna grupa, ze jest w stanie zaczac walczyc jak rowny rownym z exbobem i spolka.

Co do reszty nie bede sie wypowiadal, bo bede sie samemu musial do flame'a przeniesc ;))

Słodzicie sobie teraz bo PL prześcignęło Kennego w poziomie organizacji mniej więcej w tym samym czasie jak zajęli fountain (patrz także: polecenie Tholarima "don't engage PL if possible" na ich własnym command chacie) a o szerszym GBC już się nie będę wypowiadał z tych samych powodów co Hastra. Zaryzykował bym twierdzenie że pod względem ilości t2 bsów i capitali tudzież organizacji we flocie jesteśmy z kennym przynajmniej na równym poziomie.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 20, 2009, 11:12:26 »
Ta SPOLKA czyli gbc juz pokazalo swoja sprawnosc kilkukrotnie, wiec prosze cie. Tu trzeba przyznac chlopakom racje. Jakby gbc mialo poziom jakikolwiek to walki w delve by ciagle trwaly.

chwilowo zawieszone są walki flotowe na rozkaz.

Zaryzykował bym twierdzenie że pod względem ilości t2 bsów i capitali tudzież organizacji we flocie jesteśmy z kennym przynajmniej na równym poziomie.

:P dobry dowcip z rana jak śmietana... ten udał sie rewelacyjnie

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 20, 2009, 11:15:14 »
scary nie zmuszaj mnie do stania w dyskusji po stronie goonow :/

wszyscy czytalismy forum boba i narzekania ze gbc przylatuje w syfie, dupnych statkach, bsach t1, nie origowanych, widzielismy wasze popisy w fountain i aridii. Odpuscie sobie, to nie jest prywatnie do was bo waszego kb nie sledzilem. GBC ogolem nie reprezentuje zadnej wartosci militarnej.

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 20, 2009, 11:23:42 »
Aeon - w blobach w większości "błyszczysz" umiejetnościami typu: align-warp-shoot at primary - koniec finezji... w tłumie luda łatwo zamaskować swoje braki (wiem coś o tym  ;) )
zupełnie to inaczej wygląda gdy latasz solo ;]

skoro to takie proste to czemu gbc tak ssalo w fountain? Debilowac hacem czy reconem w cloaku przed zgraja carebearow nie jest trudno, ale utrzymac align, naparzac w primary, umierac w ciszy, gdy setka Twoich kumpli walczy, robic swoje gdy obok wybucha wszystko dookola to nie tylko wymaga duzo lepszego fc, ale i wlasnych umiejetnosci w pvp. Jesli, powtarzam jesli kenny wygra to stanie sie to nie dzieki roamom 20 hacy/reconow, ale duzym bitwom. Polecam kontynuowac nauke gry w takich warunkach.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 20, 2009, 11:25:59 »
Słodzicie sobie teraz bo PL prześcignęło Kennego w poziomie organizacji mniej więcej w tym samym czasie jak zajęli fountain (patrz także: polecenie Tholarima "don't engage PL if possible" na ich własnym command chacie) a o szerszym GBC już się nie będę wypowiadał z tych samych powodów co Hastra. Zaryzykował bym twierdzenie że pod względem ilości t2 bsów i capitali tudzież organizacji we flocie jesteśmy z kennym przynajmniej na równym poziomie.

To nie ryzykuj :) ale z drugiej strony musze przyznac wam racje odnosnie niektorych elementow GBC. Strasznie to to sie rozroslo.

Na szczescie wojna jest najlepszym filtrem, ktory odsiewa lamusow. Aktualny konflikt juz zaczal przeczyszczać szeregi GBC.

Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 20, 2009, 11:30:46 »
To ja mam pytanie noobowe - jak mówicie o T2 i T1 BSach to znaczy że teraz ludzie latają na floty marudami i blackopami czy znaczenie T2 BS jest takie jak i było rok temu - BS z działami i fitem T2, a BS T1 = BS z działami named?

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 20, 2009, 11:31:15 »
scary nie zmuszaj mnie do stania w dyskusji po stronie goonow :/

wszyscy czytalismy forum boba i narzekania ze gbc przylatuje w syfie, dupnych statkach, bsach t1, nie origowanych, widzielismy wasze popisy w fountain i aridii. Odpuscie sobie, to nie jest prywatnie do was bo waszego kb nie sledzilem. GBC ogolem nie reprezentuje zadnej wartosci militarnej.

no to jest tak... ja tam lubie walczyć z bobitami przeciwko ich przeciwnikom, i tylko dlatego jestem za graniem w GBC bo tutaj ilosc korporacji/sojuszów jakie doceniam jest mniej wiecej taka sama jak ilosc graczy którzy są tutaj na ogromnym kredycie zaufania (dużo za dużym imo) i nie potrafią grać na poziomie jaki GBC powinno reprezentować jako support BOBa.

Jeśli we flocie 60% pvperow zachowuje sie właściwie a 40% w większym lub mniejszym stopniu lami - niestety rzutuje to dramatycznie mocno na opinie o całej flocie i czesto paraliżuje szybkie manewry (lemingowanie, brak alignow... za czesto przed atakiem na Delve w GBC pojawiali sie gracze z brakiem podstawowych umiejętnosci, co z kolei wywołuje frustracje części membersów).

EXE, X13 i wiele innych organizacji prezentuje naprawde niezły poziom, choć np taki Styx był ich zaprzeczeniem.... no cóż, nie ja wybieram BOBitom sojuszników.

Albi
we flotach GBC i ofc flotach BOBitów wcześniej było zalecenie, teraz jest ostro przestrzegany zakaz pojawiania sie w statku T1 med/small size i w BSie T1 z fitem T1. To oczywiście uważam za jak najbardziej słuszne podejście, a to ze mieliśmy gromady graczy olewające to zalecenie.. to już w dużym stopniu zostało wyeliminowane. Razem z tymi membersami ;)

My dodatkowo przestrzegamy graczy przed pojawianiem sie we flotach w statkach wyjątkowo mało przydatnych T2 - stealh bombery czy afy. (bo coverty FC ma swoje)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2009, 12:10:25 wysłana przez Scaryman »

horax

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 20, 2009, 11:37:17 »
To ja mam pytanie noobowe - jak mówicie o T2 i T1 BSach to znaczy że teraz ludzie latają na floty marudami i blackopami czy znaczenie T2 BS jest takie jak i było rok temu - BS z działami i fitem T2, a BS T1 = BS z działami named?

bsy t1 z fitem t2 :P (bo straszny w sumie nie odpowiedzial) ;)

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 20, 2009, 11:37:24 »
Latanie stealth bomberami i assault fregatami zamiast t1 cruizerami i fretkami to szczyt... cóż, szczyt bycia GBC.

Ellaine

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 20, 2009, 11:52:23 »
we flotach GBC i ofc flotach BOBitów wcześniej było zalecenie, teraz jest ostro przestrzegany zakaz pojawiania sie w statku T1 med/small size i w BSie T1 z fitem T1. To oczywiście uważam za jak najbardziej słuszne podejście, a to ze mieliśmy gromady graczy olewające to zalecenie.. to już w dużym stopniu zostało wyeliminowane.
Hm, można ten zakaz sprytnie ominąć latając maruderem z działami T1 albo Domixem, Scorpem, Ravenem bądź Phoonem bez dział :D

misao

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 20, 2009, 12:03:25 »
beda rownie uzyteczne jak rokh bez dzial