Autor Wątek: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja  (Przeczytany 284236 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

fdvsfd

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sawa Sza
  • Korporacja: CBC Interstellar
[CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« dnia: Marzec 24, 2013, 10:38:45 »
Tu możecie pisać jak zajebiste jest CBC 8)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2013, 11:20:53 »
Zajebiście wdupia raciarki v0v

 ;)
Cała prawda o moim graniu...


aciddrinker

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2013, 19:03:11 »
W epickich walkach na undocku ;)

fdvsfd

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sawa Sza
  • Korporacja: CBC Interstellar
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2013, 20:48:53 »
moze wszyscy to maja gdzieś:P ale mój czas w CBC się kończy. Za dwa dni opuszczam korporacje, a co będzie dalej to się jeszcze zastanowie

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2013, 07:58:31 »
moze wszyscy to maja gdzieś:P ale mój czas w CBC się kończy. Za dwa dni opuszczam korporacje, a co będzie dalej to się jeszcze zastanowie
Mam rozumieć że "źle się dzieje w państwie Albiego?"
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

fdvsfd

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sawa Sza
  • Korporacja: CBC Interstellar
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2013, 12:12:56 »
myśle że to jest czas by zacząć nową przygode, jeszcze nie wiem jaką ale napewno założe soebie własnego małego corpa i pomyśle nad jakimś sojuszem

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2013, 12:21:45 »
Znowu kurwa szefostwo CBC będzie do mnie pukać zebym usunął stary topic bo z autorem nie ma kontaktu? >:(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2013, 13:35:32 »
Więc dla świętego spokoju od razu go skasuj. Będą chcieli to zrobią nowy.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2013, 15:21:39 »
Dobrze Sawa, że napisałes na centrali bo inaczej pewnie nikt by sie nawet nie zorientował :D

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2013, 17:58:03 »
Jak tam latanie w milicji? Widziałem na KB, że mocno zdowngradeowaliście doktryny, jakieś Caracale i Thrashery.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2013, 06:01:43 »
CBC w milicji  ???
Z połową stanu osbowego?
Można liczyć na jakieś wyjaśnienie, co to za kataklizm przytrafił się korporacji?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2013, 06:56:17 »
Klątwa bufu ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:02:11 »
CBC w milicji  ???
Z połową stanu osbowego?
Można liczyć na jakieś wyjaśnienie, co to za kataklizm przytrafił się korporacji?

Raczej dyrekcja mentalnie nie potrafiła wyjść z FCON-u co zniechęciło tych graczy, którym podobało się NPC 0.0 :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:24:39 »
Tak czułem, że kolejne próby (moim zdaniem kompletnie bezsensowne) zrobienia z CBC korpa o profilu PVP, skończą się nienajlepiej dla samej korporacji  :(
Najlepszy czas dla korpa to był gdy był niezależny od żadnego sojuszu i funkcjonowal w duchu Albiego - róbta se co i gdzie chceta  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:33:51 »
Czyli co? CBC podzieliło się na tych co wolą jednak mordobicie i na tych co preferują grubszy portfel, gdzie pierwszi zostali przy BUFU i PBN/C0ven, a drudzy przykolegowali sie do Tuczników Alfa?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:34:22 »
Jeśli "najlepszym czasem dla korpa" jest bycie de facto korpem NPC, tyle że bez podatku - to owszem.  Ale sensownych graczy, którzy coś umieją, w ten sposób się ani nie przyciągnie, ani nie utrzyma.

Czyli co? CBC podzieliło się na tych co wolą jednak mordobicie i na tych co preferują grubszy portfel, gdzie pierwszi zostali przy BUFU i PBN/C0ven, a drudzy przykolegowali sie do Tuczników Alfa?

Pretty much this.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:50:44 »
Czyli co? CBC podzieliło się na tych co wolą jednak mordobicie i na tych co preferują grubszy portfel, gdzie pierwszi zostali przy BUFU i PBN/C0ven, a drudzy przykolegowali sie do Tuczników Alfa?

Potwierdzę jako drugi, tak to niestety się odbyło. Curse i współpraca z nowymi korpami postawiła przed CBC pewne wyzwania, którym dyrekcja nie potrafiła sprostać. W FCONie korp praktycznie prowadził się sam :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2013, 10:09:41 wysłana przez Lanca »

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 16, 2013, 10:57:11 »
Czyli co? CBC podzieliło się na tych co wolą jednak mordobicie i na tych co preferują grubszy portfel, gdzie pierwszi zostali przy BUFU i PBN/C0ven, a drudzy przykolegowali sie do Tuczników Alfa?

Jak przyglądam się nowym kolegom na froncie z boku, to imho Tuczniki są jakieś trzy ligi wyżej od newmatarCBC. Oprócz farmy isków, potrafią także postrzelać i regularnie latają na roamy. Niestety, CBC pierwsze wrażenie w milicji zrobiło negatywne. Oto kolejny farmerski corp.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2013, 11:51:54 »
Bo PvPerzy z CBC odeszli, zostali tylko farmerzy.

Na dłuższą metę tych dwóch środowisk nie da się pogodzić ze sobą w obrębie jednej organizacji. Śmiem twierdzić, że nawet w obrębie jednego aliansu. To są po prostu dwa różne światy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:21:16 »
Na dłuższą metę tych dwóch środowisk nie da się pogodzić ze sobą w obrębie jednej organizacji. Śmiem twierdzić, że nawet w obrębie jednego aliansu. To są po prostu dwa różne światy.
A skąd brać na PLEXy i na statki? :P
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:23:53 »
A skąd brać na PLEXy i na statki? :P

Temat rzeka. Dobry PvPer umie zarabiać szybko i efektywnie, wiec nie boi się polecieć na flotę statkiem za 1-2B i go wdupić. Farmer spędza całe dnie na PvE, a jak trzeba lecieć na PvP to żal mu dupsko ściska, że trzeba zaryzykować BC-ka (ubezpieczonego) z shitfitem. Jak to jest możliwe? Dla mnie to jest "wielka tajemnica wiary".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2013, 12:46:23 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:34:22 »
to co napisał Sokole. Nie spotkałem jeszcze biednego gracza pvp :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:47:19 »
to co napisał Sokole. Nie spotkałem jeszcze biednego gracza pvp :)
To chyba mnie nie spotkałeś :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:03:07 »
Cytuj
To chyba mnie nie spotkałeś :P
U mnie też podobnie, całe szczęście jestem lepszym PVPrem niż Sokole i raczej nie wdupiam  :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:14:25 »
Ja tam wdupiam aż miło ^^ Po prostu wallet oscyluje wokół stałej wartości 2bil +- jakieś grosze. Wbrew pozorom każde zajęcie afk jest jednak absorbujące, albo trzeba jednak robić jakiś syf w milicji, albo doglądać produkcji w hi itd. Dla tak beznadziejnego lenia jak ja to za dużo wysiłku. :) Dodatkowo altami się brzydzę więc tym bardziej nie chce mi się ruszać dupy Glassem. Mam wolna chwilę, a w okolicy nie ma niczego godnego uwagi by zabić to jakiś plexik i na kilka nowych statków styknie :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Goomich

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:20:11 »
U mnie też podobnie, całe szczęście jestem lepszym PVPrem niż Sokole i raczej nie wdupiam  :P

Ja tam od roku nic nie wdupiłem, wiec jestem najlepszym pefałperem!

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:21:27 »
Tak czułem, że kolejne próby (moim zdaniem kompletnie bezsensowne) zrobienia z CBC korpa o profilu PVP, skończą się nienajlepiej dla samej korporacji  :(
Najlepszy czas dla korpa to był gdy był niezależny od żadnego sojuszu i funkcjonowal w duchu Albiego - róbta se co i gdzie chceta  ;)


Wszystko szło dobrze, ale  w momencie, kiedy 10% osób w CBC, które dalej żyły "duchem Albiego" ostatecznie zniechęciło tych, którym robić coś się jeszcze chciało to wszystko się sypło ;]

Skoro w momencie, kiedy chce się wprowadzać "nic nie muszę" style, aktywni gracze odchodzą z korporacji, a byli memberzy się zniechęcają, to coś jednak jest nie tak i najlepszy wybór to nie jest.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:49:05 »

Wszystko szło dobrze, ale  w momencie, kiedy 10% osób w CBC, które dalej żyły "duchem Albiego" ostatecznie zniechęciło tych, którym robić coś się jeszcze chciało to wszystko się sypło ;]

Skoro w momencie, kiedy chce się wprowadzać "nic nie muszę" style, aktywni gracze odchodzą z korporacji, a byli memberzy się zniechęcają, to coś jednak jest nie tak i najlepszy wybór to nie jest.
To działa tez w drugą stronę, przykład mojej osoby i ostatni pobyt w CBC, jeszcze w czasie kiedy w deklu korp siedział. Wróciłem od korpa tylko dla ludzi i dlatego że nikt do tej pory nic nie wymagał. Piraciłem se w lowseku na drugim końcu galaktyki, włóczyłem sie po WH, na CTA sie stawiałem, czasami jumpklonowałem sie do Dekla i szukałem guza tam. Ale komus nagle zaczęła "władza" uderzac do głowy, poszły pretensje że nie siedze ze wszystkimi w Deklu tylko latam nie wiadomo gdzie, a co najśmieszniejsze, że jest obowiązek siedzenia na TSie, a mnie tam nie ma, i za cholere nie docierało, że skoro jestem w chuj daleko, takie siedzienie dla siedzenia jest bez sensu... bo i tak w tym czasie słucham muzyki np.
No i podziękowałem za współpracę.
CBC po prostu zawsze było korporacją dla troche outsiderów, dla ludzi którzy nie maja czasu intensywnie grać, czy po prostu lubiących pograć godzinkę i starczy.
Z tego co pamiętam juz wcześniej próby przekwalifikowania w korp pvp spełzały na niczym.

EDIT: neleży wziąć pod uwage jedna PODSTAWOWĄ sprawę. CBC powstało i było z założenia dla ludzi którzy lubią luz, to ludzie którzy przychodzili z zewnatrz z innych korpów, w których byc może se nie radzili, próbowali wcielić w życie swoje idee i sie czyms wykazać... w korpie w którym nikt nie miał ochoty sie niczym wykazywać, tylko w spokoju se odpocząć od szarości dnia codziennego i obowiązków w realu. Taki był OFICJALNY status korporacji...
Właśnie przez takich "ambitnych" zawsze wszystko się sypało. To tak jakby z domu spokojnej starości ktoś chciał zrobić drużynę piłkarską pierwszej ligi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2013, 14:17:13 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Naicinh

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 16, 2013, 13:49:33 »
hehe Markos Rembel top kilerem poza Curse, nuff said >:D

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:08:59 »
Wszystko szło dobrze, ale  w momencie, kiedy 10% osób w CBC, które dalej żyły "duchem Albiego" ostatecznie zniechęciło tych, którym robić coś się jeszcze chciało to wszystko się sypło ;]
To znaczy że te 10% miało znacznie silniejszą motywację i talent do przedstawiania swoich racji.  :)

Goomich

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:33:19 »
a co najśmieszniejsze, że jest obowiązek siedzenia na TSie, a mnie tam nie ma, i za cholere nie docierało, że skoro jestem w chuj daleko, takie siedzienie dla siedzenia jest bez sensu... bo i tak w tym czasie słucham muzyki np.

Siedzenie na TSie jest obowiązkiem, również po to, by ludzi ze sobą zżywać.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:45:55 »
Siedzenie na TSie jest obowiązkiem, również po to, by ludzi ze sobą zżywać.
W czasie CTA, opów itp, owszem. Poza tymi wydarzeniami, bardziej debilnego "obowiązku" nie widziałem. Nie chcę gadać o pierdoletach, to nie gadam i chuj komukolwiek do tego  ;)
Wymóg taki jest tylko oznaką czyiś kompleksów, albo jakiegoś dziwacznego niespełnienia.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Malkshurr

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:46:21 »
Dobre, losem CBC przejmują się bardziej ludzie którzy w popłochu od nas uciekali bądź od początku chcieli naszej porażki.

Dlaczego mówicie ludziom z CBC co to znaczy spełniać się w eve ? Ich konta ich kasa chcą być kerbirami niech będą, robią to co chcą, i dlaczego tak to wszystkim przeszkadza.


Z ciekawszych rzeczy, bo przechwalanie się jakie to Wy macie kb jest średnio interesujące, CBC zakończyło żmudny i powolny, zaplanowany w najdrobniejszych detalach i wykonany z niesamowitą precyzją plan pozbycia się z korpa ludzi z przerośniętym ego, "pro pvperów", oficerów politycznych, i innych samo uwielbiających się indywiduów. Niestety jak zakładaliśmy, nie obyło się bez przypadkowych ofiar, za co serdecznie je przepraszamy, i zapraszamy do nas z powrotem.

Jak jest teraz w CBC ? Wszyscy przede mną i za mną wam to dokładnie wyjaśnią, jeżeli im nie wierzycie zapraszam na kanał in-game "mostly afk", co się mam przechwalać sami zobaczcie.

Goomich

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:50:25 »
W czasie CTA, opów itp, owszem. Poza tymi wydarzeniami, bardziej debilnego "obowiązku" nie widziałem. Nie chcę gadać o pierdoletach, to nie gadam i chuj komukolwiek do tego  ;)
Wymóg taki jest tylko oznaką czyiś kompleksów, albo jakiegoś dziwacznego niespełnienia.

Tak samo jak wyjazdy integracyjne.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 16, 2013, 14:53:58 »
Dobre, losem CBC przejmują się bardziej ludzie którzy w popłochu od nas uciekali bądź od początku chcieli naszej porażki.

Dlaczego mówicie ludziom z CBC co to znaczy spełniać się w eve ? Ich konta ich kasa chcą być kerbirami niech będą, robią to co chcą, i dlaczego tak to wszystkim przeszkadza.

To nie wiesz że jest tylko jedna "słuszna" droga rozwoju korporacji i jeden jedyny słuszny styl gry?  :P

To kiedy wracacie do starego dobrego statutu?

Tak samo jak wyjazdy integracyjne.

Właśnie.... dokładnie tak... dlatego omijam cos takiego, bo pracę i "kolegów" w pracy mam w pracy. Loguje się do gry i "integruję" się z kim chcę JA a nie chce CEłO.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.