Autor Wątek: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)  (Przeczytany 15871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« dnia: Sierpień 20, 2012, 17:52:00 »
Ale Ty jestes typowym przykladem zlodzieja-idioty na poziomie duzo nizszym od przecietnego ::)
Jestes najbardziej nieudanym piskleciem jakie wyciagnalem z Unseen, powoli sobie to uswiadamialem darowujac ci coraz to nowe statki, ktore wtapiales w tak debilny sposob ze gorzej sie nie da - ale widocznie nie chcialem tego przyznac przed samym soba, dajac ci coraz to nowe szanse, mimo Twoje debilnego zachowania, piskliwego doprowadzajacego do rozstroju nerwowego glosu i przemadrzalstwa ktore smiesznie sie prezentowalo na tle Twojego killboardu. Jestes typowym Failbearem, ktory nigdy niczego sie nie nauczy, w ktorego nie warto inwestowac czasu bo nie masz zadnego poczucia lojalnosci, i kiedy w koncu tkniety przeczuciem wyjebalem cie z korpa, bo wziales nie swoj kontrakt, wszyscy odetchneli z ulga i osoby z innych korporacji wlazily mi na priv z gratulacjami. No i kiedy w koncu udalo ci sie naduzyc resztek zaufania i dostac sie jednak do naszego rentierskiego korpa - zajebales marne 3B... Idiota :)

Poza jednym rifterem i armor canem którego wziąłem do nano gangu zaraz na początku gry żadnej wtopy nie nazwałbym debilną.

Wtop mam sporo ale to z jednej zasadniczej przyczyny ja latam na PvP nie cat nie bomberem albo vagą z cloakiem na kerbirów, tylko na ludzi którzy chcą się bić, nie nie mówię teraz o canflipowaniu w hisecu, które jest dla mnie odskocznią od nullsecowej rutyny.

Piskliwy głosik - człowieku albo mnie z kimś mylisz albo zainwestuj w audio w kompie bo pieprzysz głupoty.

Cytuj
Po trzecie - chłopaków bardziej interesuje skill w pvp niż to że ojebali raz czy dwa bandę idiotów  A w tym punkcie jestem na poziomie dużo powyżej przeciętnego.

Kiciuś, cała polska czyta dzieciom to i ja ci poczytam i wypunktuję, a co tam nawet ci wytłumaczę jak krowie na rowie - w PvP jestem na poziomie ponadprzeciętnym i to słyszałem od osób jak chociażby chłopaki z Hydry z którymi czasami latam i gadam. Twoje zdanie sie dla mnie zupełnie nie liczy, (i nie wiem czemu kiedyś się nim przejmowałem, no ale cóż każdy popełnia błędy) c0ven to blobiarze uprawiający safe/hotdrop pvp. A jak próbują czegoś innego to najzwyczajniej w świecie dostają po dupie.

Nie mam poczucia lojalności ? W stosunku do kogo ? Do ludzi dla których próbowałem coś robić,a przez których byłem zlewany ciepłym moczem ?
Czy może Twoim zdaniem przez to że dałeś mi te parę shipów (za co dziękuję bo było to miłe z Twojej strony) powinienem na kolanach dziękować i nigdy nie ważyć się opuścić korpa/sojuszu który toczy się po równi pochyłej ? To nieprawda że kupić można każdego i że to kwestia ceny. Mnie nie można kupić, a lojalny jestem tylko wobec osób na które zawsze mogę liczyć. W c0ven można liczyć tylko na samego siebie, więc nie wiem wobec kogo miałbym być tam lojalny.

Tyle na temat kiciuś, ja nie mam sobie nic do zarzucenia, poza tym że jak już wyszedłem z c0ven to do niego wróciłem, mimo że miałem zaproszenie z paru korpów by odejść stamtąd w cholerę i nie musieć dłużej znosić tego bagna

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:19:10 »
w PvP jestem na poziomie ponadprzeciętnym i to słyszałem od osób jak chociażby chłopaki z Hydry z którymi czasami latam i gadam.

Padłem.

Przejrzałem cały Twój killboard. JEDEN RAZ byłeś na tych samych killach co hydra (w marcu tego roku), więc nie napinaj się, że Cię Hydra uważa za pro PvPera.

Przez 26 miesięcy grania masz ciut ponad 1000 killi, z czego ponad połowę zaliczyłeś zanim odszedłeś (po raz pierwszy) z c0ven - czyli rok temu. Do tego jeszcze zmieniasz korpy jak rękawiczki (btw - popraw sobie nazwę korpa w profilu na forum, bo to w tym miesiącu zaliczyłeś jeszcze dwa kolejne).

Krótko mówiąc - spuść powietrze, bo jeszcze pękniesz od bezskutecznego nadymania się.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Starakopara

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:28:18 »

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:40:41 »
Nie mam poczucia lojalności ? W stosunku do kogo ? Do ludzi dla których próbowałem coś robić,a przez których byłem zlewany ciepłym moczem ?

Chyba byłem niesprawiedliwy - On każdemu chciał pomóc a każdy go zlewał ...
W tym roku już 21 razy chciał pomagać w różnych korpach a do końca roku jeszcze zostało parę miesięcy .
Jak ty im pomagałeś co robiłeś dla nich jak w jednym korpie byłeś statystycznie półtora tygodnia , co ty Cuda tam czyniłeś i szedłeś dalej?
Panowie oto powstaje nowa Matka Teresa Drepcząca .
Ktoś przyjmie zakład że do końca roku dobije do 30 korpów?

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:41:37 »
Napisałem gdzieś że jestem pr0 ? Nie

Kilka razy z nimi się przeleciałem, gadałem z nimi wiele razy i jak chciałem do nich dołączyć powiedzieli mi, że patrząc po moim KB - jestem na poziomie powyżej przeciętnego, ale że musiałbym z nimi polatać, ale że akurat zaczął mi się trochę zapierdol w RL no i TZ nieco inny, to zarzuciłem ten pomysł na czas bliżej nieokreślony.


I sry patrzenie na ilość killi to imo fail.
A przeglądanie dokładnie całego mojego KB jest chore xD


Starakopara

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:48:08 »
Napisałem gdzieś że jestem pr0 ? Nie

Kilka razy z nimi się przeleciałem, gadałem z nimi wiele razy i jak chciałem do nich dołączyć powiedzieli mi, że patrząc po moim KB - jestem na poziomie powyżej przeciętnego, ale że musiałbym z nimi polatać, ale że akurat zaczął mi się trochę zapierdol w RL no i TZ nieco inny, to zarzuciłem ten pomysł na czas bliżej nieokreślony.

chat logs or it didnt happen >:D

na tej samej zasadzie mogę smiało powiedzieć, że wczoraj gasiłem światło w kuchni

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2012, 19:07:09 »
Napisałem gdzieś że jestem pr0 ? Nie

Tak, w tym wątku:

w PvP jestem na poziomie ponadprzeciętnym

Kilka razy z nimi się przeleciałem, gadałem z nimi wiele razy i jak chciałem do nich dołączyć powiedzieli mi, że patrząc po moim KB - jestem na poziomie powyżej przeciętnego, ale że musiałbym z nimi polatać, ale że akurat zaczął mi się trochę zapierdol w RL no i TZ nieco inny, to zarzuciłem ten pomysł na czas bliżej nieokreślony.

Nie wierzę. Latałeś z nimi RAZ. Twój KB wygląda jak dupa z zza krzaka, Hydra na sporo wyższe standardy (paru znajomych tam próbowało).

I sry patrzenie na ilość killi to imo fail.
A przeglądanie dokładnie całego mojego KB jest chore xD

O PvPerze - zwłaszcza "ponadprzeciętnym" - świadczy killboard. Patrzy się na liczbę i "jakość" killi. Jakością się nie zajmowałem, przejrzenie tysiąca killi zajmuje 10 minut i nie jest żadnym rocket science.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:04:41 »
Może i latał z Hydrą zależy co sie przez to rozumie .
Ja też nieraz z nimi latałem i rozmawiałem .
A bywało to tak :
Siedzę na stacji , patrze na lokal a tu Hydra no to ja nawijam .
Ja - Hi guys
Oni -  spierdalaj
zrozumiałem że jestem ponadprzeciętnym Propvperem i chętnie by ze mną polatali ale akurat nie mają czasu ....

I sry patrzenie na ilość killi to imo fail.
A przeglądanie dokładnie całego mojego KB jest chore xD

Czyli tak liczby nie powalają ale ryzykujesz dużo namawiając do analizy twoich kilów - wiesz jaki masz odsetek na noobach w HS ?

DarkRising

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2012, 01:21:38 »
świadczy killboard. Patrzy się na liczbę i "jakość" killi.

gramy w killboard online - kilboard jest niczym powinno go nie być, wtedy nie było by tych durnych statystyk nie było by napinania się i spinki, a ludzie grali by bardziej dla zabawy.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2012, 16:30:53 »
Nie wierzę. Latałeś z nimi RAZ. Twój KB wygląda jak dupa z zza krzaka, Hydra na sporo wyższe standardy (paru znajomych tam próbowało).
(...)
O PvPerze - zwłaszcza "ponadprzeciętnym" - świadczy killboard. Patrzy się na liczbę i "jakość" killi. Jakością się nie zajmowałem, przejrzenie tysiąca killi zajmuje 10 minut i nie jest żadnym rocket science.
Sam chciałem, ale niestety nie przyjmowali nowych. Byłem za to na ich forum i widziałem topic rekrutacyjny Militisa, w którym pierwsze trzy strony zapewniły mi nieco rozrywki.

Cytat: Militis
Well i'm not a gay, i'm also not a gypsy but i used to fly with gypsies and i was in one alliance with gay corporation (lost idea), it wasn't difficult for me, perhaps because i'm truly open to the new experiences. Moreover in my country if you lick lick someone's ass (or do quick blowjob if you are woman) u can really achieve a lot and as in both gendres you can find ppl who like playing that way there are lot of women and men in all proffesions.


Cytat: Shiroi
Fair enough. But why should we want you?

I'm sure you read suitonia's post whereby recruitment is pretty much closed, and unless you have an amazing app you aren't getting in, so, amaze us. In your opinion, why should we recruit you? All I'm seeing so far is an average pvper who seems to do most of his solo pvp in high sec and only goes into 0.0 for ctas.

(...)

My point is the majority of your solo kills are in high sec, either killing people in retarded fits (that huginn for example), or killing one ship with an equal or greater ship and then saying that there was other stuff there as well. There probably was, but it doesn't show us much and it does not allow us to gague your skill as a player. High sec is typically radically different as a pvp ground to 0.0 or lowsec. It's full of all kinds of faggotry (Neutral rr, ridiculous fits, hg implants etc), and things which work there do not translate into 0.0 or low sec. I'm well aware good fights can be found in high sec, having spent some time fighting canbaiters in rens etc, but again, being able to kill things in high sec is not really indicative of your skill as a player.


TD:RL

Average =/= ponad przeciętny

Pełen topic z forum Genosów




EDIT: jak to się stało, że nie jesteś już w Targeted Agression? Czy nie jest to korp powiązany z PODLA?


« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 17:42:51 wysłana przez Theronth »

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:14:55 »
gramy w killboard online - kilboard jest niczym powinno go nie być, wtedy nie było by tych durnych statystyk nie było by napinania się i spinki, a ludzie grali by bardziej dla zabawy.

Ale wtedy takich Miltisów miałbyś setki . Ten byłby ponadprzeciętny i zajebisty pvper kto więcej postów nastuka i ma więcej siana we łbie a ty nie potrafiłbyś mu wykazać że się może nieco myli .
Na kilboard patrzą tylko ci dla których on coś znaczy , czemu kerbir nie podnieca sie KB ? miner , handlarz maja własne kb i zupełnie odbiegają od tych pvp .
Ale Miltis to naprawdę ciężki przypadek - po polsku nie rozumie że jest do dupy ,
po angielsku też nie dają rady go przekonać - popatrzcie na rosyjskich stronach może tam też próbowali .

O takiego ~~~~ teraz będą podejrzliwie patrzeć na Polaków w Hydrze .....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 21:39:48 wysłana przez Hastrabull »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:28:44 »
gramy w killboard online - kilboard jest niczym powinno go nie być, wtedy nie było by tych durnych statystyk nie było by napinania się i spinki, a ludzie grali by bardziej dla zabawy.
Bo killboard trzeba umieć czytać. Wtedy jest naprawdę przydatnym narzędziem pozyskiwania informacji. Sama ilość killi nie wystarczy. Taki Kil2 ma może 1,5k i połowę tego lossów, ale on lata solo, albo w gangu do pięciu. Są ludzie co w miesiąc natłuką 1,600 killi na CTA dużych alliasów, bombardując owe CTA, lub kampiąc Amamake w insta-Legionach, ale to nie znaczy że są super-mega-gosu-pvp-masters.
 Jednak killboard pokazuje czy ktoś umie zfitować statek, w ilu lata, jak jest aktywny, gdzie lata, o której itd.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:32:46 »
gramy w killboard online - kilboard jest niczym powinno go nie być, wtedy nie było by tych durnych statystyk nie było by napinania się i spinki, a ludzie grali by bardziej dla zabawy.

Najgłupszy post miesiąca?

W sporcie masz statystyki. W jakichkolwiek grach z elementem "zabijania" masz statystyki. Dlaczego w Eve ma być inaczej? Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz.

Theronth - gratulacje za epicki wykop. Wątek prawie tak dobry jak Mystiqa na forum Pandemiców, z tym że Mystiq chociaż umiał pisać po angielsku.

@Miltis - napisz tysiąc razy "being able to kill things in high sec is not really indicative of your skill as a player" ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2012, 17:48:06 »
@Miltis - napisz tysiąc razy "being able to kill things in high sec is not really indicative of your skill as a player" ;)

Ale zaliczymy mu te które już porozsyłał po innych forach czy od początku ?

lkasprzak

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2012, 18:20:41 »
lol jaka nagonka :D

Starakopara

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 21, 2012, 18:42:27 »
nooooo Miltis, jesteś naprawdę przezajebistym i normalnie hiper-uber-pr0 pvperem, a tamten gość z forum Genosów to po prostu się nie zna na Twoim jakże świetnie udokumentowanym skillu w pew pew.


@Theronth
good job mate ;)

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:34:49 »
Zenon Bombalina 84 kille wg Battleclinic, 153 wg evekills, więc potrzebny skill do bycia ekspertem jak widać jest, a poważniej to widać, że chyba ostatnio nudno na Centali było więc niektóre osoby muszą na jakieś ofiary swoje żale przelać. Szkoda trochę, bo ostatnimi czasy na prawdę poziom rozmów na Centrali zaczął wyraźnie rosnąć. Pozdro chłopaki i nie spinajcie się tak bo to tylko gra, więc powinno być "for fun" dla wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 21:47:57 wysłana przez Larving »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 21, 2012, 21:42:39 »
Nie sądziłem że do tego dożyję :) dałem pierwszego bana bezterminowego na centrali :) zenek, ostrzegałem a teraz dzięki tobie system został rozdziewiczony :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 21, 2012, 23:27:02 »
Nie sądziłem że do tego dożyję :) dałem pierwszego bana bezterminowego na centrali :) zenek, ostrzegałem a teraz dzięki tobie system został rozdziewiczony :)

Z ciekawości pytam ale ... za co kolega Zenek dostał piachopiryne? Chodzi mi o coś aktualnego oczywiście a nie ten zaszły kilkudniowy banan.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2012, 00:02:55 »
Heretyk leniu jeden, lista rzeczy na które jest tego typu kara jest krótka. Znajdź ją sobie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

DarkRising

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2012, 00:51:06 »
Najgłupszy post miesiąca?

dla ciebie być może, ale tylko jeśli przychodzisz do tej gry do pracy nie rozrywki.
byłes ceo, chciałeś być wielkim fc, masz wielkie plany i wiele chciałbyś osiągnąć i łysiejesz bo nie jesteś
więc jak możesz zrozumieć klimat zwykłej zabawy bez spiny i statystyk w grę komputerową?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2012, 00:54:43 »
Szkoda trochę, bo ostatnimi czasy na prawdę poziom rozmów na Centrali zaczął wyraźnie rosnąć.

No bo chodzi o to, że czasami dobrze jest usiąść przy kominku i pogawędzić jak to drzewiej było :P
I takie "gawędy" długo przecież nigdy się nie ustają. Chyba już się tu nawet skończyły, dla różnych osób z różnych powodów ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2012, 04:09:22 »
Sam chciałem, ale niestety nie przyjmowali nowych. Byłem za to na ich forum i widziałem topic rekrutacyjny Militisa, w którym pierwsze trzy strony zapewniły mi nieco rozrywki.



TD:RL

Average =/= ponad przeciętny

Pełen topic z forum Genosów




EDIT: jak to się stało, że nie jesteś już w Targeted Agression? Czy nie jest to korp powiązany z PODLA?

Epic, niespełnione marzenia highsecowego warriora Miltisa
pewpew

Starakopara

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 22, 2012, 07:12:09 »
Zenon Bombalina 84 kille wg Battleclinic, 153 wg evekills, więc potrzebny skill do bycia ekspertem jak widać jest, a poważniej to widać, że chyba ostatnio nudno na Centali było więc niektóre osoby muszą na jakieś ofiary swoje żale przelać. Szkoda trochę, bo ostatnimi czasy na prawdę poziom rozmów na Centrali zaczął wyraźnie rosnąć. Pozdro chłopaki i nie spinajcie się tak bo to tylko gra, więc powinno być "for fun" dla wszystkich.

Larving, haczyk tkwi w tym, że ja nigdy o sobie nie pisałem jako o pvperze

akira akawa

  • Gość
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2012, 15:57:15 »
Lawlzzzzz . Militis ty to jednak jesteś super chłopak , trzeba mieć nieźle w dyni narąbane by aplikując do korpa pisać, że jest się jest lepszym od członków tego korpa - to zazwyczaj pomaga. Wyobrażam sobie ciebie na rozmowie kwalifikacyjnej o prace .
Wchodzi militis i mówi "Cześć frajerzy!"  ;D

http://nc-dot.com/showthread.php?346-Miltis
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 16:10:15 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2012, 16:16:59 »
Temat został już usunięty przez CEO. Specjalnie dla was kopia zapasowa ;D

http://vpx.pl/i/2012/09/18/ypWVS.png

[załącznik usunięty przez administratora]
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2012, 16:39:54 »
Uśmiałem się jak norka. Zwłaszcza po tym bitchslapie od Tylio.

Miltis, z Twoim angielskim to po prostu lepiej "stop making a village", bo potem reszta świtata myśli, że wszyscy Polacy mówią z kenijskim akcentem :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2012, 17:00:05 »

Uśmiałem się troszeczkę ^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:41:42 »
Miltis, przegiąłeś z lekka. Tym samym tylko przypieczętowałeś bana na rekrutację w szanujących się polskich korpach. Myślałem, że  "incydent z 3B" czegoś Cię nauczył.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:55:35 »
Tak na marginesie, to czy Tylio jest Polakiem czy po prostu zrobił research? Jeśli to drugie, to widać jak na dłoni jak "niehermetyczne" jest nasze community i nie można liczyć na to, że jak się napaskudzi w polskim korpie, to się pójdzie do międzynarodowego.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:16:24 »
Beka z miltisa, lol.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:25:28 »
ja jakbym zakladal korpa od nowa to bym go brał :-) ale z titlem "i stole 3b that way i dont have roles"

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:26:07 »
Jestem Polakiem. Z tego co wiem to jakieś głośniejsze sprawy wychodzą poza nasze podwórko. To jednak bardzo rzadkie przypadki. Co do spraw mniejszego kalibru to mimo wszystko nie można liczyć, że nikt się nie dowie. W każdym sojuszu są Polacy i to wystarczy, żeby ostrzec corpa/sojusz przed nieporządanymi osobami.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:42:42 »
Jestem Polakiem. Z tego co wiem to jakieś głośniejsze sprawy wychodzą poza nasze podwórko. To jednak bardzo rzadkie przypadki. Co do spraw mniejszego kalibru to mimo wszystko nie można liczyć, że nikt się nie dowie. W każdym sojuszu są Polacy i to wystarczy, żeby ostrzec corpa/sojusz przed nieporządanymi osobami.

No brawo :)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Pogadajmy o złodziejstwie i lojalności (lol)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:54:37 »
Temat został już usunięty przez CEO. Specjalnie dla was kopia zapasowa ;D

http://vpx.pl/i/2012/09/18/ypWVS.png


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 20:01:21 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.