Autor Wątek: Nowa gadka od CSM - wall of text  (Przeczytany 3429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2012, 22:14:55 »
Czyli generalnie dobrze zrozumiałem, że tendencja patchy, fixów ma prowadzić do tego, żeby ruszyć pupska ludzi z high do nullseca tak?
Dla mnie spoko, że przynajmniej napisali w jakim kierunku chcą iść
pewpew

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2012, 06:12:06 »
To wymuszenie ruszenia pupska jest kombinowane odkąd pamiętam  ;)
Co by nie zaproponował, typowy mieszkaniec hiseka zostanie w nim, bo mu tam po prostu dobrze. Poza tym null jest strasny, mrocny i mordercy, nikt nie poleci swoją pimp raciarka za 5 bln na jakieś zapomniane zadoopie  ;)
Chyba że CCP wprowadzi tam Concord  ;D :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2012, 06:48:58 »
To wymuszenie ruszenia pupska jest kombinowane odkąd pamiętam  ;)
Co by nie zaproponował, typowy mieszkaniec hiseka zostanie w nim, bo mu tam po prostu dobrze. Poza tym null jest strasny, mrocny i mordercy, nikt nie poleci swoją pimp raciarka za 5 bln na jakieś zapomniane zadoopie  ;)
Chyba że CCP wprowadzi tam Concord  ;D :P
http://pizza.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12066681

Mogę się pochwalić, że osobiście wykopałem tego pana do 0.0. Od czasu tego ganku siedzi w provi i wydaje się być zadowolony.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2012, 09:20:15 »
http://pizza.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12066681

Mogę się pochwalić, że osobiście wykopałem tego pana do 0.0. Od czasu tego ganku siedzi w provi i wydaje się być zadowolony.
Ale mówimy o "systemowym" wymuszeniu masowego exodusu  a nie pojedynczym przypadku  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2012, 09:40:07 »
Wszystko pięknie i ładnie, ale brzmi to dla mnie zupełnie tak jak obietnice naszych polityków. Z tego co wyczytałem, możemy się spodziewać rozszerzenia "kontentu" PVE, poprawy w UI, zmienienie mechaniki gracz vs struktura, zmian w systemie zarządzania POSami (zmiany samych posów? mowa jest o "wyrażaniu tożsamości" - pomaluj mi mamo POSa?), no zmian niemal we wszystkim. Nawet mining ma dostać kopa!
Ale OK! Super. Tylko wiemy, że jak CCP bierze się za wrzucanie nam nowych zabaweczek do naszej piaskownicy, często kończy się to na jękach, piskach, walkach, bo ktoś dostał łopatkę pozwalającą wykopać więcej piaseczku niż inni.
Więc zmianom w UI, mechanice struktur itd. pokibicuję ("wspólna" mapa na pewno zostanie ciepło przyjęta przez wszystkich graczy K-Space'u).
Z oceną nowych sposobów zarabiania wstrzymam się do momentu, gdy będę mógł spojrzeć w zakładkę market i nie złapać się za głowę.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2012, 09:44:14 »
Ale mówimy o "systemowym" wymuszeniu masowego exodusu  a nie pojedynczym przypadku  ;)

Najlepszym "systemowym" wymuszeniem exodusu byłoby, po przekroczeniu pewnego limitu ubitych ratów w systemie, zastąpienie Navy i CONCORDU tymi ratami, atakującymi wszystko, co chce strzelać do ichże frakcji  >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2012, 10:43:35 »
Chłopaki, ale wy zauważyliście że to dokument napisany przez CSM, znaczy graczy, który jak CCP napisało "może im się przydać"?

Raczej nie ma tego co komentować w kontekście "przynajmniej napisali co będą robić", bo na to to są devblogi albo minutki z wypowiedzi CCP na CSM a nie dokument autorstwa CSMów....

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2012, 10:47:06 »
@Up Ale czy CSM nie ma chodź małego wpływu na to co robi CCP?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2012, 10:59:30 »
Ma. Oni rzucają pomysły, CCP czyta je nieco uważniej niż propozycje graczy na forum i może coś tam raz na jakiś czas z tych pomysłów biorą

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowa gadka od CSM - wall of text
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2012, 11:20:47 »
Chłopaki, ale wy zauważyliście że to dokument napisany przez CSM, znaczy graczy, który jak CCP napisało "może im się przydać"?

Raczej nie ma tego co komentować w kontekście "przynajmniej napisali co będą robić", bo na to to są devblogi albo minutki z wypowiedzi CCP na CSM a nie dokument autorstwa CSMów....

Szczerze mówiąc, nic innego da się zrobić. Pozostaje tylko kwestia kiedy, a odpowiedź na nią jest wypadkową mocy przerobowych CCP.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...