Autor Wątek: Nauka o EVE - dyskusja  (Przeczytany 41282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Nauka o EVE - dyskusja
« dnia: Styczeń 03, 2017, 09:07:30 »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2017, 10:55:21 »
NeO?

[youtube]http://youtu.be/d6DZOq2hulk[/youtube]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2017, 12:50:38 »
NeO?

NoE wiesz, mam duzo alpha ludzi, staramy sie ich pchac do omegi i nie chcemy by skonczyli kopiac czy robiac misje w hi. Korp powstal z rozpadu CDN. , Qlko1 stwierdzil ze najlepsze miejsce dla uczenia nowych jest null, bardzo szanuje to co robi, bardzo go lubie ale sie z tym nie zgadzam wiec podzielilismy corpa na osoby ktore chca sie uczyc w low czy null.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:08:54 »
NoE wiesz, mam duzo alpha ludzi, staramy sie ich pchac do omegi i nie chcemy by skonczyli kopiac czy robiac misje w hi. Korp powstal z rozpadu CDN. , Qlko1 stwierdzil ze najlepsze miejsce dla uczenia nowych jest null, bardzo szanuje to co robi, bardzo go lubie ale sie z tym nie zgadzam wiec podzielilismy corpa na osoby ktore chca sie uczyc w low czy null.

Wleci taki później to 0.0 odstrzelą go bo stracił wszystko co ma i tyle z grania.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2017, 21:52:52 »
Wleci taki później to 0.0 odstrzelą go bo stracił wszystko co ma i tyle z grania.

Najlepsza strategia, zeby nie zostac odstrzelonym, to nie latac. Najlepszy sposob, aby nie latac, to nie grac. I te strategie stosujesz z powodzeniem, co nie przeszkadza ci od lat aktywnie komentowac na tym forum i doradzac grajacym - pewne rzeczy sie nigdy nie zmieniaja.

Czy jestem zaskoczony zagladajac tu po kilku latach i widzac Soulcreama udzielajacego porad "jak grac" w temacie korporacji szkoleniowej dla poczatkujacych?

Nie :)



Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2017, 09:28:27 »
Odezwał się kolo który nie wie, że mam aktualne konto od prawie roku i latam, ale co tam specjalisto forumowy.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2017, 13:08:50 »
Odezwał się kolo który nie wie, że mam aktualne konto od prawie roku i latam, ale co tam specjalisto forumowy.
mam aktualne konto od prawie roku i latam
latam

Pokaż KB albo cokolwiek bo 99% userów centrali nie uwierzy dopóki nie zobaczy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 16:46:54 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2017, 16:32:50 »
Nope. Nic nie pokażę. Gentlemańska umowa i nie chce dostać bana ;). No chyba, że pokaże skilla w paincie.



« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 16:48:03 wysłana przez Soulscream »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2017, 16:38:15 »
słaba ściema
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2017, 16:46:02 »
Try more. Całkiem świeży screenshot.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2017, 17:49:35 »
Xarthias?  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2017, 17:50:51 »
char w goowniakach, wyskilowany i siedzi w jita... no faktycznie latam...
urobek podpierdalasz noobcharom na paskach?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2017, 18:03:07 »
char w goowniakach, wyskilowany i siedzi w jita... no faktycznie latam...
urobek podpierdalasz noobcharom na paskach?

A o trade/learning klonie słyszałeś ?

Xarthias?  ;D

Tak kolega z korporacji :D.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2017, 01:06:11 »
Tak kolega z korporacji :D.
Mam nadzieję, że się bardzo lubicie :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p7MDZP0FvJo[/youtube]

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2017, 13:03:13 »
To moze bump na temat korpa,

zainteresowanie szkoleniowka jest spore. Jednoczesnie na kanale Nauka o EVE ogarniamy ludzi ktorzy np uporczywie kopia i chca kopac czy chca robic zupelnie inne rzeczy. Kazdy moze w wejsc na nasz ts - ts.kilann.fr:9991 i uzyskac pomoc.

Chcialbym serdecznie podziekowac Sonic Black, Niewidce, Laira Ohtar i tu mam nadzieje ze nikogo nie pomijam - tu juz zaleznie - za prowadzenie gangow nowych graczy, pomoc dorazna, czy tez dodatkowe szkolenia dla nowych.

Korp sie kreci, za jakis czas bedziemy mieli pierwszych, ktorzy sie wywiedza, oskilluja i znajda swoje miejsce w przestrzeni nalykani injectorami.

PS - jestesmy bardzo zainteresowani nawiazaniem wspolpracy z kazda polska organizacja, ktora chcialaby pomoc.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 13:17:55 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2017, 06:00:31 »
Bump,

z racji tego, ze corp istnieje juz praktycznie miesiac garstka danych. Mamy 41 aktywnych czlonkow + 6 na urlopach z powodu sesji, 7 aplikacji a szkolenia w tym miesiacu odbyly sie z: handlu, PI, PvP a ostatnio na spontanie otwarte z eksploracji gdzie goscilismy kilku neutow. Chlopaki zarabiaja zarowno na PI, FW, eksplo i tutaj bawia sie w dziurkach jak i klepia dedy. Co zdolniejszym zaczynamy robic pullerow. http://eve-hunt.net/hunt/Nauka%20o%20EVE jak widac ludzie graja. Najblizsze tygodnie bedziemy im wpajac mordowanie tak by zrobili sobie w miare mozliwosci zielony personalny KB.

Jesli ktos potrzebuje pomocy zapraszamy na kanal in game: Nauka o EvE, ts.kilann.fr:9991 , czy tez chcialby zaczac wspolprace.

Terminy szkolen otwartych bede wrzucal na centrale, pewnie w ciagu tygodnia bedzie robione lub ogloszone z handlu/eksploracji bo z PvP to akurat trudno zrobic szkolenie neutowi ze wzgledu na to, ze kazde ze szkolen jest w 60-70% minimum praktyczne.

Safe Fly o7

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2017, 14:08:34 »
Skoro korporacja się rozwija to poproszę o krótką mowę reklamową dla gościa mającego postać z około 60m SP w skillach bojowych + skille do PI, kilka godzin w tygodniu na grę z których najlepiej jakby udało się wyciągnąć kasę na plexa,  a który przestał grać bo jak mu wleci na misję małe gówno to może stracić swoją raciarkę za 0,5b  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2017, 16:05:52 »
ale szukasz korpa PVP czy PVE? Bo grając kilka godzin tygodniowo i żeby zarobić jeszcze na plexa to chyba bardziej PVE...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2017, 16:37:58 »
Skoro korporacja się rozwija to poproszę o krótką mowę reklamową dla gościa mającego postać z około 60m SP w skillach bojowych + skille do PI, kilka godzin w tygodniu na grę z których najlepiej jakby udało się wyciągnąć kasę na plexa,  a który przestał grać bo jak mu wleci na misję małe gówno to może stracić swoją raciarkę za 0,5b  :P
Jak dla mnie przy tym dostępnym czasie zostaje tylko handlowanie.

Jak masz dostęp do sensownie zaludnionego 0.0 to kontrakty kurierskie z jita +50% marży.
Jak nie masz, to station trading z kapitałem początkowym w okolicach 4-5b w jita. 20 minut dziennie wystarczy.

Jeśli będziesz zainteresowany, daj znać na priv. Pogadamy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2017, 20:18:00 »
Skoro korporacja się rozwija to poproszę o krótką mowę reklamową dla gościa mającego postać z około 60m SP w skillach bojowych + skille do PI, kilka godzin w tygodniu na grę z których najlepiej jakby udało się wyciągnąć kasę na plexa,  a który przestał grać bo jak mu wleci na misję małe gówno to może stracić swoją raciarkę za 0,5b  :P

W duzym skrocie jesli juz pisze do osoby, ktora ma duzo SP o mozliwosciach to po pierwsze nie potrzebujesz raciarki za 0.5b. Porownujac anomalie null i misje milicyjne to na misjach zarabia sie kilka razy wiecej (tylko nie robi sie tego afk) i potrzebny do tego jest stealth bomber ponizej 100kk chociaz uwazam to za masochizm, lub pi razy drzwi za 250kk HAC typu cerberus, ishtar, sacrilage. Bedac w milicji caldari czesc klepie caldari misje, czy tak jak ja amarrskie bo jest mi wygodniej. Co do wlasnie caldari misji bardziej sklanialbym sie do SB, tegnu badz stratiosa ze wzgledu na pierdyliard z dupy gatecamp, ktore pojawiaja sie i znikaja Wiec ok tutaj koszt 500kk w przypadku pirackiego badz t3 cruisera jak najbardziej wchodzi w gre. Pi razy drzwi w te 3-4h mozna zarobic gdzies okolo duzej banki o ile jest to pierwszy run danego dnia. Oczywiscie w LP, a zamiana LP jak wiesz co i jak z tym, jak to ugryzc a min to na szkoleniu z handlu  tlumacze jak sie to latwo i szybko robi. Jesli raz czy nawet 2x w miesiacu stracisz swoja raciareczke, ktora powiedzmy bedzie za 0.5b ... to Cie to za bardzo nie boli. Jesli nie chcesz by dany statek spadl to niech stoi na stacji.Co do pvp tak, to trzeba robiac te misje wejsc na TSa mniej wiecej wiedziec cos o okolicy,  w ktorej sie bdzie je robic badz umowic sie z innymi graczami. Co do zwyklego pvp jak sobie latamy to najczesciej tanio chociaz to indywidualne podejscie kazdego czlonka.

Kasa latwa nie jest ale jest duza, jak w zyciu jesli chcesz wiecej zarobic to musisz sie wiecej napracowac. Nie masz duzo wydatkow to robisz taki 1-2 runy miesiecznie i masz z glowy zarobek na zabawe i pleksa miesiecznie.

Dalej masz eksploracje,po chainie nawet w nullu mozesz klepac dedy czy czyscic sobie dziurki. Chociaz osobiscie wole polowac na 4-5/10ktore robi sie stosunkowo szybko i maja duza szanse na odpowiedni rate isk/h. Na eksploracje chlopakom zalatwilem osobna cytadele jakies 15j od miejsca, w ktorym zyjemy bo tam sa najbardziej soczyste dedziki. Rzadko bo rzadko, teraz nie mam chyba nikoo takiego w corpie to mordu ratow mozna szukac. Lub tez czyscisc paski by sie jakis pokazal. Kumpel kiedys to robil i wychodzilo mu to nawet dosc zgrabnie.

Bedziesz mial jakies pytania to lap mnie na nauka o eve badz wejdz na ts.kilann.fr:9991 to pogadasz ze mna czy z chlopakami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 20:41:48 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2017, 22:12:17 »
ale szukasz korpa PVP czy PVE? Bo grając kilka godzin tygodniowo i żeby zarobić jeszcze na plexa to chyba bardziej PVE...
To nie dla mnie. Nie dość, że nie mam pomysłu na wykorzystanie moich 150m SP to jeszcze od wakacji jestem na przymusowym urlopie od EVE do czasu aż wykrystalizuje mi się sytuacja z robotą i w ramach samopomocy tylko reakcjami na POSach się zajmuję, które i tak zajmują mi za dużo czasu.

W duzym skrocie jesli juz pisze do osoby, ktora ma duzo SP...
Dzięki. Przekażę dalej i może namówię kolegę do powrotu do EVE

Oczywiscie w LP, a zamiana LP jak wiesz co i jak z tym, jak to ugryzc a min to na szkoleniu z handlu  tlumacze jak sie to latwo i szybko robi.
Nie ogarniam wymiany LP za isk, ale zakładałem, że nie ja będę to tłumaczyć więc nie musze  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 21, 2017, 20:35:08 »
Szkolenie otwarte:

Prowadzacy jak i FC szanowny Pan Teh Gaunt. Szkolenie small scale pvp. Po szkoleniu jak to w zwyczaju jest w Nauce o EvE praktyka i lecimy sie bawic czyli mordowac, gwalcic i prawdopodobnie tez spadac. Kazdy kto chce moze brac udzial i serdecznie zapraszamy. Startujemy w poniedzialek o 19:00 czasu polskiego z systemu Orvolle. Szczegoly odnosnie proponowanych fitow przez Mr. Gaunt zostana podane na kanale Nauka o EvE. Dla wszystkich osob chcacych brac udzial w tej flocie obligatoryjny jest TS - ts.killan.fr:9991

Na centrali zapewne bede robil do poniedzialku update.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2017, 11:57:19 »
Wbijać parówki, lecimy będzie fun i kille :D
pewpew

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2017, 21:18:53 »
Na kanale pisali, że cepy mile widziane - mogę w jednym przylecieć.
Ale poproszę o info w jakim systemie mogę się stawić będąc w caldaryjskiej milicji. (Oraz jakie są przewidywane szanse straty poda. :P)

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2017, 21:36:35 »
Na kanale pisali, że cepy mile widziane - mogę w jednym przylecieć.
Ale poproszę o info w jakim systemie mogę się stawić będąc w caldaryjskiej milicji. (Oraz jakie są przewidywane szanse straty poda. :P)

przerzuilismy juz wiekszoc statkow altami o orvolle by doleciec tam shuttlami. Strata statku jak i poda wysoce wysoka:)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2017, 22:17:11 »
jak potrafisz dobrze latać cepem, to strata poda raczej nigdy nie jest wysoka

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2017, 22:48:38 »
Trochę polatałem... Że "dobrze latam cepem" to bym nie powiedział, ale skoro jest szans poćwiczyć w luźniejszej flotce to chętnie.

przerzuilismy juz wiekszoc statkow altami o orvolle by doleciec tam shuttlami.
A to nie jest geylentyjski system? Możemy tam zadokować?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2017, 23:26:50 »
Trochę polatałem... Że "dobrze latam cepem" to bym nie powiedział, ale skoro jest szans poćwiczyć w luźniejszej flotce to chętnie.
A to nie jest geylentyjski system? Możemy tam zadokować?

to hi sec wiec mozemy zadokowac wszedzie po prostu po wydoku bedzie trzeba od razu wynosic sie z systemu. Mechanika Factional Warfare mowi tylko o tym, ze nie mozemy dokowac we wrogich systemach w przestrzeni milicyjnej. Hi czy low sec nie FW sie nie zalicza do tego.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:09:51 »
Niestety z przyczyn niezależnych zmuszony jestem przełożyć flotę na dzień jutrzejszy tj. wtorek o tej samej godzinie - tj. 19.00
pewpew

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2017, 08:32:59 »
Wtorki mi nie pasują. :(
Udanych łowów! o7

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2017, 11:32:59 »
Wtorki mi nie pasują. :(
Udanych łowów! o7

spoko moim celem jest by otwarta flota dla calego community byla co tydzien. Mozliwe ze nastepna bedzie w niedziele najblizsza.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 24, 2017, 23:24:33 »
Dzięki za zaproszenie na flotę było miło :)

Mam nadzieje, że mój brak kompetencji jako FC został zatuszowany killami oraz próbą zabicia Mimira, którego na nas wystawili.

Dzięki Karaś i Gagat za to, że wpadliście.

Do następnego!
pewpew

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 25, 2017, 08:42:46 »
Każda okazja do postrzelania dobra. Mimir u hordy, dość spore zaskoczenie :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 25, 2017, 12:20:19 »
No i szkoda, ze jednak nie milismy tej damperki za 2 razem, bo moze nie oratowala by sytuacji, ale moglaby sporo pomoc i mielibysmy wyEBane na hica; ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 26, 2017, 14:01:20 »
Flota otwarta. Zapraszamy wszystkich chetnych

Kiedy? 30.01 czyli poniedzialek 20:00 czasu PL
Gdzie zbiorka? Torrinos
Kim jest szacowny FC? Szacowny Gagatek Bimbrownik
Czym lecimy? Deski na long + EWF. Szczegoly na kanale Nauka o Eve wraz z fitami
Kto moze leciec? Ty mozesz leciec :D

Flota bedzie uzywac TS Nauka o EVE - ts.kilann.fr:9991

Zapraszamy wszystkich chetnych. Floty, niekoniecznie z tym FC beda cykliczne i prawdopodobnie bedziemy zawsze startowac z tej lokacji.

Pozdrawiam szacowna Centrale :)