Autor Wątek: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?  (Przeczytany 83962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2012, 08:05:02 »
dla mnie 00 ssie bo nie mam pomysłu na latanie tam i przeraża mnie ta pustka...
???
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2012, 10:05:23 »
Szczerze mówiąc po tym co wcześniej czytałem na centrali o fw, wędrówkach lotnisk (przebazowaniach), mobilnych gangach, skirmisch walkach i innych opowieściach  zaliczyłem niezłego -" wtf?", po relacji ludzi wyżej.

Pewnie chłopaki po wyprowadzce z 0.0 mieli takie same wyobrażenie o fw jak ja wcześniej, a spotkali delikatnie mówiąc co innego.

A jak jest teraz z zarabianiem w fw po stronie ammar?
Wcześniej ludzie latali jak boty w bomberach i tengaczach, łykali misje i otwierała się drabina, a jak teraz są takie "walki" to idzie wam coś wyfarmić i jak jest teraz z tymi całymi podbojami?

Nadal kasa sama wpada w łape- 30b miesięcznie bomberem, czy jak to tam było?
Amarr ma teraz w dupę, bo LP jest bezwartościowe ( Perma Tier 1), a stacje z agentami zajętę przez Matarów.

Jonas

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:25:48 »
Amarr ma teraz w dupę, bo LP jest bezwartościowe ( Perma Tier 1), a stacje z agentami zajętę przez Matarów.
Teraz niestety pozostaje jedynie czekać aż CCP puknie się w czoło i zacznie myśleć, jak naprawić to co spieprzyli myśląc, że naprawiają. Pół roku do roku minimum.

FN

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:47:59 »
i dlatego zawsze uwazalem ze piractwo jest najlepsze...
a w milicji jest tak jak bylo na poczatku, tanio i kupą.
...na pohybel ! >:D

najlepsze do czego? gankowania nobów w najbardziej wyludnionych low seckach ? plsss
- bez urazy ale 10 dobrych milicjantów rozjebało by na kawałki to całe wasze ali Col..
Chcę też przypomnieć, że przed skokiem o X% minsów w milicji jedynym słusznym "beckiem" była pestka a kiedy floty prowadził predator elite to taki młyn http://www.amarr-empire.net/killboard/?a=kill_related&kll_id=179118 był pare razy... - na tydzień.

[gmod]Pierwsze ostrzezenie misiek[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 06:33:57 wysłana przez Colonel »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 26, 2012, 14:56:13 »
Mnie osobiście nie martwią lp z milicji ale kiepska współpraca pomiędzy korpami milicyjnymi. Tego się nie spodziewałem.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 26, 2012, 15:20:34 »
najlepsze do czego? gankowania nobów w najbardziej wyludnionych low seckach ? plsss
- bez urazy ale 10 dobrych milicjantów rozjebało by na kawałki to całe wasze ali Col..
Chcę też przypomnieć, że przed skokiem o X% minsów w milicji jedynym słusznym "beckiem" była pestka a kiedy floty prowadził predator elite to taki młyn http://www.amarr-empire.net/killboard/?a=kill_related&kll_id=179118 był pare razy... - na tydzień.
haha, ale ci musiała żyłka pęknąć.  8)

tak mi się ten post skojarzył:



FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 26, 2012, 15:44:36 »

- bez urazy ale 10 dobrych milicjantów rozjebało by na kawałki to całe wasze ali Col..

Tylko gdzie ich znaleźć ? No gdzie ? :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 26, 2012, 16:33:50 »
W BUFU, CN i FS

Crux

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 26, 2012, 18:07:37 »
- bez urazy ale 10 dobrych milicjantów rozjebało by na kawałki to całe wasze ali Col..
Tylko gdzie ich znaleźć ? No gdzie ? :)
W BUFU, CN i FS
To brzmi jak wyzwanie :D
Ustalcie Panowie datę i miejsce.
Za symboliczną darowiznę (powiedzmy 200mil) na rzecz Unseen Academy jestem gotów sfilmować całe zajście  >:D
 

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 26, 2012, 19:17:57 »
najlepsze do czego? gankowania nobów w najbardziej wyludnionych low seckach ? plsss
- bez urazy ale 10 dobrych milicjantów rozjebało by na kawałki to całe wasze ali Col..
Chcę też przypomnieć, że przed skokiem o X% minsów w milicji jedynym słusznym "beckiem" była pestka a kiedy floty prowadził predator elite to taki młyn http://www.amarr-empire.net/killboard/?a=kill_related&kll_id=179118 był pare razy... - na tydzień.

z "emo" twojego pokroju sie nie gada, ciebie sie toleruje...
pytanie skad tyle frustracji znow w tobie?
na ulicy zasnoles ?
http://www.youtube.com/watch?v=c8z-VqmaMV4&feature=fvwrel
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2012, 19:38:24 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 26, 2012, 19:24:51 »
To brzmi jak wyzwanie :D
Ustalcie Panowie datę i miejsce.
Za symboliczną darowiznę (powiedzmy 200mil) na rzecz Unseen Academy jestem gotów sfilmować całe zajście  >:D
 

Sry Crux zapomniałem o BSI ;)

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 27, 2012, 01:14:44 »
Cóż FW średnio wygląda - matarzy blobują, u nas letnia przerwqa a wbr tak ssie że strzela do własnych milicjantów.

nie mozesz tego cynanbala odzalowac ? ;p

Cos Ci powiem, zastanow sie wczesniej jak agrujesz neuta ktory sobie beztrosko lata pomiedzy statkami W-BR, bo moze w tym byc haczyk.
Zauwaz ze wiekszosc pilotow W-BR ma statusy "Criminal", i raczej na plasanie pomiedzy nimi neutralnych szipow nie pozwalaja.

Tak troche ogolnie pisze, bo nie bylo mnie przy tej sytuacji, nie slyszalem zadnej relacji, wiec nie bede sie wypowiadal szczegolowo.

btw, pare miesiecy temu w podobny sposob zginal mach z Polish Protectorate, ktory tez agrowal wszystko jak leci, nie patrzac kto z kim moze byc splusowany.

RobekPL

  • Gość
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2012, 01:18:07 »
A jak jest teraz z zarabianiem w fw po stronie ammar?
Wcześniej ludzie latali jak boty w bomberach i tengaczach, łykali misje i otwierała się drabina, a jak teraz są takie "walki" to idzie wam coś wyfarmić i jak jest teraz z tymi całymi podbojami?

Nadal kasa sama wpada w łape- 30b miesięcznie bomberem, czy jak to tam było?

Misji FW Amarskich nigdy sie bomberem solo nie robilo, chyba ze l2, a te 30B to chyba z 3 altami razem wziete...
A sposob na "farme" jest teraz jeden - alt w matarskiej milicji :) I super tanie SFI dla wszystkich :)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:53:25 »
Misji FW Amarskich nigdy sie bomberem solo nie robilo, chyba ze l2, a te 30B to chyba z 3 altami razem wziete...
A sposob na "farme" jest teraz jeden - alt w matarskiej milicji :) I super tanie SFI dla wszystkich :)
Do czasu do czasu, bo Strayshot pruje ostro do przodu :D
Osobiście jednak mam ochotę zabrać ally z milicji.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:19:47 »
nie mozesz tego cynanbala odzalowac ? ;p

Cos Ci powiem, zastanow sie wczesniej jak agrujesz neuta ktory sobie beztrosko lata pomiedzy statkami W-BR, bo moze w tym byc haczyk.
Zauwaz ze wiekszosc pilotow W-BR ma statusy "Criminal", i raczej na plasanie pomiedzy nimi neutralnych szipow nie pozwalaja.

Tak troche ogolnie pisze, bo nie bylo mnie przy tej sytuacji, nie slyszalem zadnej relacji, wiec nie bede sie wypowiadal szczegolowo.

btw, pare miesiecy temu w podobny sposob zginal mach z Polish Protectorate, ktory tez agrowal wszystko jak leci, nie patrzac kto z kim moze byc splusowany.




1. Dobra latam sobie cynabalem szukam dymu, nie mogę znaleźć, wpadam do sosali i widzę samotnego czerwonego thoraxa - nie było z nim nikogo z WBR.

2. To nie ja mam dbać o to żeby znać blue listę WBR to te wasze patałachy co się tak szarogęszą powinni zadbać  żeby inne korpy wiedziały do kogo NIE POWINNY strzelać.

3. Ja jestem w milicji, WBR jest w milicji, thorax nie jest w milicji. Thorax jest na zero na gejcie, zaczynam do niego strzelać, co powinno zrobić WBR, kazać mi zdeagrować, czy może kazać swojemu blue thoraxowi wyskoczyć z systemu ?

4. Thorax za 15m a cynabal za 400m - widzisz pewien kontrast ?


Reasumując - Żadnego milicjanta nie powinny obchodzić plusy jakiegoś korpa dupków którzy nie widzą dalej niż koniec własnego nosa (poza paroma pilotami z których większość to Polacy). Kolesie myślą sobie że są nie wiadomo kim, mimo że polskim korpom siedzącym w milicji nawet butów by nie mogli czyścić. A pokazywanie jak to głęboko w dupie mają innych pilotów to już jest  szczyt wszystkiego.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:00:27 »

no no...

a to polskie milicje nie mają między sobą plusów? Tak źle się współpraca układa, że się widzicie w over?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:03:34 »
WBR nie jest polska milicja.

A Militis jak zwykle dym robi. :D

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:06:38 »
edit:
Oni są legią cudzoziemską- międzynarodówka?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:20:03 »
A sposob na "farme" jest teraz jeden - alt w matarskiej milicji :)

Na farmę to jedno, ale właśnie uświadomiłeś mi jak musi wyglądać metagaming w środowisku FW. To było tak oczywiste, że nawet mi do głowy nie przyszło.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 27, 2012, 13:44:11 »
edit:
Oni są legią cudzoziemską- międzynarodówka?

raczej tak, mamy w aliansie ziomkow ze wszystkich kontynentow i stref czasowych.
Wiec czasem opy sa o 3 nad ranem lol

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 27, 2012, 15:16:58 »
Ale ja nie wiem o co ta kłótnia, do blue się nie strzela do wszystkiego innego tak. Trzeba było go bustować czy coś  ;)
Kiedyś lecieliśmy flotą 200 luda z Atlasem wpadamy na gejta a tam 6 neutów ... odbezpieczamy broń i dawaj, pospadali jak muchy ... tylko my byliśmy na killu spośród  200 osobowej floty bo okazało się że Atlas ma do nich plusa  :P i nikt nie miał pretensji, za 15 min odezwał się dyplomata żeby się splusować  ;D
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:09:11 »
Podsumowując, milicja jest do dupy, bo latają w niej same nuby, których bije się na tony w ich małych gównianych stateczkach, z tegoż też powodu jest tu nudno i nie chce się już grać,  tak więc drodzy rodacy proponuję wam poszukać lepszego miejsca w eve, gdzie wasze ego zostanie w końcu nasycone ,  będzie mi was serdecznie brakować z  waszym wyjątkowym poczuciem humoru i elokwencją,  których próbki miałem okazje poznać na localu

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 27, 2012, 18:49:41 »


1. Dobra latam sobie cynabalem szukam dymu, nie mogę znaleźć, wpadam do sosali i widzę samotnego czerwonego thoraxa - nie było z nim nikogo z WBR.


Reasumując - Żadnego milicjanta nie powinny obchodzić plusy jakiegoś korpa dupków którzy nie widzą dalej niż koniec własnego nosa (poza paroma pilotami z których większość to Polacy). Kolesie myślą sobie że są nie wiadomo kim, mimo że polskim korpom siedzącym w milicji nawet butów by nie mogli czyścić. A pokazywanie jak to głęboko w dupie mają innych pilotów to już jest  szczyt wszystkiego.

Reasumujac:
Szukajac dymu liczysz sie z konsekwencjami jak mysle.
Szukales dymu no i znalazles, konsekwencje tez byly.

Czy mam gleboko w dupie innych pilotow Amarr ? Poniekad tak. Of course nie wszystkich nie tych ktorych znam mniej lub wiecej, lubie i szanuje.
I blue standy mi nie potrzebne zeby wiedziec do kogo strzelac a do kogo nie.
Rozejrzyj sie troche to moze wiecej zauwazysz niz czubek wlasnego nosa.


MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 27, 2012, 19:47:47 »
Ale ja nie wiem o co ta kłótnia, do blue się nie strzela do wszystkiego innego tak. Trzeba było go bustować czy coś  ;)
Kiedyś lecieliśmy flotą 200 luda z Atlasem wpadamy na gejta a tam 6 neutów ... odbezpieczamy broń i dawaj, pospadali jak muchy ... tylko my byliśmy na killu spośród  200 osobowej floty bo okazało się że Atlas ma do nich plusa  :P i nikt nie miał pretensji, za 15 min odezwał się dyplomata żeby się splusować  ;D

No własnie tak to powinno wyglądać, nawet mógłbym im oddać kasę za tego durnego thoraxa bo to grosze są, ale nie oni wolą strzelać, prawdę mówiąc wolałbym już z matarami we flocie lecieć bo z ich strony przynajmniej bym się tego spodziewał.




Reasumujac:
Szukajac dymu liczysz sie z konsekwencjami jak mysle.
Szukales dymu no i znalazles, konsekwencje tez byly.

Czy mam gleboko w dupie innych pilotow Amarr ? Poniekad tak. Of course nie wszystkich nie tych ktorych znam mniej lub wiecej, lubie i szanuje.
I blue standy mi nie potrzebne zeby wiedziec do kogo strzelac a do kogo nie.
Rozejrzyj sie troche to moze wiecej zauwazysz niz czubek wlasnego nosa.



Dobra na tym konkretnym przykładzie - jest sobie czerowny thorax chce zabić go cynabalem, możliwe konsekwencje ? No nie wiem, cyno dla JEGO korpa, ludzie z JEGO korpa wskoczą i zwarpią na mnie albo założa mi długie weby i scramble.  Logicznie myślący człowiek raczej zakładałby coś takiego, a tu psikus bo Twoja własna milicja jeszcze może Ci się zwalić na łeb. Swoją drogą spytaj sie FG czy innego pajaca czy można strzelać do blue waszych blue , bo może tego też nie wolno całej amarrskiej milicji robić...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 19:58:29 wysłana przez MiltisUmbrae »

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 27, 2012, 19:50:55 »
cofam pytanie, bo doczytałem wyżej. 8)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 27, 2012, 19:51:53 »
No własnie tak to powinno wyglądać, nawet mógłbym im oddać kasę za tego durnego thoraxa bo to grosze są, ale nie oni wolą strzelać, prawdę mówiąc wolałbym już z matarami we flocie lecieć bo z ich strony przynajmniej bym się tego spodziewał.
> Fagbrigade

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:07:25 »
No własnie tak to powinno wyglądać, nawet mógłbym im oddać kasę za tego durnego thoraxa bo to grosze są, ale nie oni wolą strzelać, prawdę mówiąc wolałbym już z matarami we flocie lecieć bo z ich strony przynajmniej bym się tego spodziewał.




Dobra na tym konkretnym przykładzie - jest sobie czerowny thorax chce zabić go cynabalem, możliwe konsekwencje ? No nie wiem, cyno dla JEGO korpa, ludzie z JEGO korpa wskoczą i zwarpią na mnie albo założa mi długie weby i scramble.  Logicznie myślący człowiek raczej zakładałby coś takiego, a tu psikus bo Twoja własna milicja jeszcze może Ci się zwalić na łeb. Swoją drogą spytaj sie FG czy innego pajaca czy można strzelać do blue waszych blue , bo może tego też nie wolno całej amarrskiej milicji robić...

ale to na 0 byłeś na tym thoraxie? :D
pewpew

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:50:19 »
> Fagbrigade

a Tobie o co chodzi ?
jakies osobiste doswiadczenia z WBR ? Moze sie podziel i uswiadom, bo nie znam przyczyny dla ktorej mnie obrazasz.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:51:09 »
Nie no orbitowałem go ;P Ale w międzyczasie podbił WBR rupiec do mnie i założył mi weba i scrambla...

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:58:27 »
Logicznie myślący człowiek raczej zakładałby coś takiego, a tu psikus bo Twoja własna milicja jeszcze może Ci się zwalić na łeb. Swoją drogą spytaj sie FG czy innego pajaca czy można strzelać do blue waszych blue , bo może tego też nie wolno całej amarrskiej milicji robić...

To jest EVE, to jest sandbox, dlaczego cos ma byc logiczne ?

Jak chcesz sie dowiedziec to sie sam zapytaj, ja tu nie zamierzam byc nikogo adwokatem.
Mamy regule, jedna z wielu "Atak na wspolkorpowicza, wspolaliansowca czy naszego bro powoduje atak z naszej strony, czy to blue czy nie blue"
Dosc to chyba jasne.
Miltis, takie sytuacje sie zdarzaja, szkoda ze na Ciebie trafilo, ale z drugiej strony latam w okolicy od ponad roku, i takie sytuacje byly, sa i beda.
Zapytaj PCta czy Punkta jak kiedys w BSI odstrzelil Mystic Mighta, tylko za to ze latal po gridzie i wkurwial. Rozeszlo sie wszystko po kosciach.
Nie ma co dramatyzowac.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 27, 2012, 21:17:16 »
Spoko to mnie wkurwia WBR bo lata i ciul.

Sry Robek ale teraz popadłeś już trochę w skrajność.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 27, 2012, 22:26:42 »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 27, 2012, 23:43:18 »

wywalilo sie z milicji ?

jakos przed samym inferno

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 27, 2012, 23:55:08 »
Spoko to mnie wkurwia WBR bo lata i ciul.

Sry Robek ale teraz popadłeś już trochę w skrajność.

pogrzebalem i znalazlem.
Miltis, byles ostrzezony zeby go nie agrowac.
Wlasnie sobie poczytalem co tam wypisywales i za ten sam spam spadles slusznie.
Nie dyskutuje na ten temat juz wiecej.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 28, 2012, 00:09:08 »
Nie no orbitowałem go ;P

Należało Ci się za orbitowanie w Cynabalu... zresztą, spojrzałem na Twój fit, potem zobaczyłem jeszcze vagasa z invulem i jaguara na SPR-ach... i nie mam więcej pytań :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...