Autor Wątek: Nadchodzące patche  (Przeczytany 36789 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 02, 2011, 08:46:29 »
grałem wczoraj jedną bitwę na Westfeldzie, ale przez moje zapędy wycieczkowo-krajoznawcze spłonąłem ślicznie po jakiejś minucie gry.
Z tego co zdążyłem zaobserwować to mapa raczej szybka, plus kilka fajnych miejscówek dla wielbicieli krzaków i strzałów znikąd :)

lastverb

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 02, 2011, 19:14:57 »
Przy obecnym (czyt. zbugowanym) systemie spottingu niewidzialne td wladaja westfieldem, z drugiej strony artylerie zescoutowac moze nawet is7 (i nie mowie tutaj o randomach).

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 31, 2011, 14:44:10 »
ehh ten nowy patch jest tragiczny magiczne gasienice poprostu rece opadaja jak sie przegrywa przez to mecze bo np. pz3 absorbuje gasienicami strzal z trollguna kv.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 31, 2011, 14:45:56 »
Ja miałem to samo ze pzII :P
A i tak gorsze moim zdaniem jest usunięcie trakerów arty i wysyp tego scierwa na wysokich tierach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 31, 2011, 15:38:43 »
ehh ten nowy patch jest tragiczny magiczne gasienice poprostu rece opadaja jak sie przegrywa przez to mecze bo np. pz3 absorbuje gasienicami strzal z trollguna kv.

Od kiedy z trollguna strzela sie AP.... HE nigdy nie jest pochloniete przez gasienice a oneshotujesz takie tanki.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 31, 2011, 15:51:51 »
Kira, grałeś po pachu? Teraz środkowa cześć gasek nie powoduje detraka, co gorsza cokolwiek w nie trafi cały impet zuzywa w uszkodzenie niezniszczalnych gasek. Niezalerznie czy to ap czy he. Ostatnio dostalem hita z gw e-100 pocisk upadl może 5metrow od czolgu - przed pachem nie byloby co zbierać z mojego tygrysa, a tu tylko gaska pomaranczowa sie zrobila

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 31, 2011, 16:05:41 »
gralem, mylisz sie

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 31, 2011, 16:34:45 »
Ja twierdzę co innego, bardzo wiele osób ma dokladnie ten sam problem co ja. Ewentualnie zamiast gąsek dostaje inny moduł który wchłania 100% obrażeń i sie robi pomarańczowy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 31, 2011, 18:38:47 »
tak bylo zawsze ale nie z ammo HE

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 31, 2011, 21:19:39 »
bo teraz moi mili trzeba strzelać w przednią lub tylną sekcję układu przenoszącego napęd czyli gąsek 8)

trafienie tamże=detrack  :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 31, 2011, 21:25:41 »
Kopara nie chodzi o to jak detrakowac, chodzi o to że trafienie w srodkową część gąsek miało przkazywać dmg w czołg. Wprowadzili to bo gracze kurwili na zbyt częsty detrak bez dodatku dmg w hull. Zmiana udała sie częsciowo. Detrakuje tylko trafienie w przód lub tył, a srodek traków to pieprzone pole silowe które łyka kazde trafienie i absorbuje nie ważne czy tafia Cie tam lol traktor czy ta nowa amerykańska arta

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Nadchodzące patche
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 31, 2011, 21:37:55 »
spoko Mando, rozumiem :) Ja detrakuje tylko te czolgi których nie mogę Pz V zagryźć  ( tak, przesiadłem się na kicię z wieżyczką  :P ), ale nie zauważyłem, żeby strzał w środkową częćść układu napędowego nie zadawał żadnych obrażeń, może po prostu w ferworze bitwy nie widzę, że %hp wrażego czołgu nie spadły ( zazwyczaj kładę to na karb tzw. ghost shella ) :)