Autor Wątek: Poradnik video  (Przeczytany 27950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Poradnik video
« dnia: Marzec 09, 2013, 09:44:18 »
Zauważyłem, że zaczynając w EVE od samego początku, wielu ma problemy z ogarnięciem trochę innej filozofii gry - dlatego też (mając ostatnio trochę wolnego czasu) zrobiłem mały poradnik na tubie, coby wyrzucić "pierwsze koty za płoty" i pozwolić zanurzyć się w wirtualny kosmos.

Pod tym adresem można sobie spokojnie obejrzeć początkowe kroki w EVE, wsłuchując się w aksamitny głos prowadzącego...

Pisząc tego posta, nagrania wciąż trwają - więc podana wyżej playlista będzie sukcesywnie uzupełniana.
Bermuda Syndrome [BAS-3]

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2013, 12:55:52 »
Szacun za chęci  :)
Dla przedszkolaków będzie to pomocna sprawa.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2013, 11:16:07 »
Ciekawe na ile starczy chęci. Sam chętnie obejrzał bym tutorial o produkcji T2.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2013, 12:07:52 »
Ciekawe na ile starczy chęci. Sam chętnie obejrzał bym tutorial o produkcji T2.

No tak jak tytuł filmu określa - jest to poradnik dla początkujących :) Czyli jako całość ma się kończyć na tutorialu evkowym - takie były zamierzenia...
Ten char zresztą będzie istniał 21 dni - więc raczej takich skilli produkcyjnych na t2 na nim nie zrobię.

A odnośnie takiej produkcji to jest on w sumie prosty :)
- kupujesz kopie BP t2
- patrzysz co potrzeba do produkcji i lecisz do jita po zakupy
- odpalasz faktorkę i produkujesz :D

oczywiście, jeżeli chcesz wszystko robić własnoręcznie to już są zabawy w POSy do produkcji podzespołów T2 i laborek do inwencji kopii BP a także inne poboczne problemy - mogę takie coś zrobić na mainie - ale szkoda mi kasy na takie instalacje i męczenie robienia standingów, żeby takiego posa w hisecu postawić.... ale może kiedyś? ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2013, 17:48:19 »
oczywiście, jeżeli chcesz wszystko robić własnoręcznie to już są zabawy w POSy do produkcji podzespołów T2 i laborek do inwencji kopii BP a także inne poboczne problemy - mogę takie coś zrobić na mainie - ale szkoda mi kasy na takie instalacje i męczenie robienia standingów, żeby takiego posa w hisecu postawić.... ale może kiedyś? ;)
Poza tym, że wszystko co wyżej wymieniłeś można zrobić na stacji w High i raczej nie ma problemów ze znalezieniem do tego wolnych linii...
Inwencja to nic strasznego wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem, a jak wiemy nie dla każdego taka umiejętność jest czymś naturalnym  :P

PS Fajny poradnik, zapewne każdy by powiedział pewne rzeczy trochę inaczej, ale dla nowego gracza to zapewne kopalnia wiedzy ;)
Szacunek za chęci
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2013, 19:03:11 »
Zauważyłem, że zaczynając w EVE od samego początku, wielu ma problemy z ogarnięciem trochę innej filozofii gry - dlatego też (mając ostatnio trochę wolnego czasu) zrobiłem mały poradnik na tubie, coby wyrzucić "pierwsze koty za płoty" i pozwolić zanurzyć się w wirtualny kosmos.

Pod tym adresem można sobie spokojnie obejrzeć początkowe kroki w EVE, wsłuchując się w aksamitny głos prowadzącego...

Pisząc tego posta, nagrania wciąż trwają - więc podana wyżej playlista będzie sukcesywnie uzupełniana.

Ciekawa rzecz, gratulacje  8)



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ranshe

  • Gość
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2013, 01:09:42 »
Fajny poradnik, z tym że ja - jak to ja - poczepiam się trochę technikaliów.

Po pierwsze, podgłośnij sobie mikrofon, bo aktualnie to słychać jakieś mamrotanie i żeby coś zrozumieć, to trzeba bardzo podgłaśniać dźwięk. Możesz też nagrywać dźwięk z mikrofonu osobno, po czym podgłośnić w audacity przed zmiksowaniem go z video/audio gry - to pozwoli też na zastanowienie się nad punktem drugim.

Po yyy, drugie, eee, zapomniałem, eee, co po drugie, yyy. ;)

Zderzomir Shepherd

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zderzomir Shepherd
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Poradnik video
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2014, 18:49:47 »
Mój ulubiony poradnik na temat industry niestety w języku angielskim
https://www.youtube.com/watch?v=PnzqRJuXL7A