Autor Wątek: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea  (Przeczytany 17366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:18:15 »
Ta wiadomość jest oficjalnym stanowiskiem dowódców Ash Alliance, The Nameless Alliance oraz Exiled Ones, została opublikowana za zgodą każdej z wyżej wymienionych stron.

Powodów do inwazji na WormHole należący korporacji Useless Idea jest wiele. Wszystkie wiążą się z kontrowersyjną postacią CEO, Pana znanego pod nickiem Nythyx. Przez wielu uznawany za zdrajcę, przez innych ochrzczony mianem złodzieja i krętacza, swoją polityką i zachowaniem zwrócił uwagę polskiego community WH po raz kolejny.

Atak, który nastąpił w nocy z piątku na sobotę (12-13kwietnia) jest wymierzony jedynie w stronę CEO Useless Idea. W naszym interesie nie leży gnębienie graczy nie mających udziału w konflikcie (zwłaszcza młodych stażem), dlatego też opublikowaliśmy nasze stanowisko w tej sprawie, zarówno tu na forum jak i wielokrotnie na localu obleganej dziury:
Cytuj
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z Was, zwłaszcza młodych pilotów, ten konflikt i ta wojna nie dotyczy. Niczym nam nie zawiniliście, nie macie żadnego związku z tą historią, nie mamy wobec Was żadnych roszczeń.
Dbamy o naszą reputację, o sposób w jaki jesteśmy postrzegani w polskim community, dlatego też wszystkim, którzy zdecydują się zerwać współpracę z Nythyxem i jego dyrektorami, gwarantujemy bezpieczną przeprawę do high-sec we własnym statku wraz z ładownią o rozsądnej, ograniczonej wartości.
Zobowiązujemy się także do znalezienia wszystkim zainteresowanym nowego domu, nowej korporacji i znajomych, którzy pomogą dalej rozwijać się w grze.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy bądź priv convo z  qlko1,  Dexx's Shade.

Natarcie jest odpowiedzią na nasilające się w ostatnim miesiącu działania zaczepne Uselessów, oraz, zgodnie z danymi "wywiadowczymi", wyprzedzeniem ciosu jaki zamierzano nam zadać. Okoliczności te nakłoniły głównodowodzących do podjęcia wysiłków mających utemperować niezdrowe aspiracje i ego Nythyxa, co czynimy skutecznie, z niekłamaną przyjemnością i satysfakcją. Dziura zostanie doszczętnie spalona, POSy zniszczymy, assetsy i statki (o ile tym razem nie będą selfdestructować) przejmiemy.

Szczegóły i podsumowanie dotyczące wymierzanej kary zostaną dołączone w tym topicu w późniejszym czasie.

Ku chwale Ojczyzny!

mophk

  • Gość
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:37:59 »
a mogę poprosić o rozwiniecie tego kawałka o tym ze nyciu zaczepiał ludzi z polskich wh czy więcej się nie dowiem, co więcej dostane po czapce bo<tu wstaw coś co sobie wymyśli paru osobników którzy nie są mi przychylni w całym koalicyjnym kociołku>? ciekawi mnie całokształt :)

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:50:43 »
Oj tam zaraz taką duża sprawę z tego robicie.  Psztyczek w nos tośmy dostali, ale żeby zaraz taką afere z tego kręcić :D

Szkoda troszkę, że cała impreza kończy się bez tańców  :( Niestety znaczna większość naszych tancerzy albo ledwo drepta i pirueta nie wykręci o podwójnym akslu nie wspominając, a niektórzy na niezapowiedziane tańce nie przygotowali odpowiednich butów  :(

- a "afera" pomijając rzeczy z przed poltora czy dwóch lat zaczęła się tym, że EO wpadło do nas do WH, wylogowało skanery, jakieś covert t3 zostawili i coś tam nam ubili. W odpowiedzi na co poszło 2 naszych łobuzów troszkę im iterony pomęczyć na customach. Rozwinięciem sytuacji była mała walka pod wejściem do naszego statick'a która przegraliśmy i 3 dniowa kampa u nas w WH. Sytuacja troszke przycichła i jakiś czas później w jednej dziurze EO  Talocan + Nytu rozwalili custom office. A dzis za chwile szpilka nam wybuchnie ot cała historyja :)

Niestety aktualny stan konfliktu Corp UI vs 3 Alliance  0:1
Gun for hire.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:54:20 »
Oj tam zaraz taką duża sprawę z tego robicie.  Psztyczek w nos tośmy dostali, ale żeby zaraz taką afere z tego kręcić :D

Szkoda troszkę, że cała impreza kończy się bez tańców  :( Niestety znaczna większość naszych tancerzy albo ledwo drepta i pirueta nie wykręci o podwójnym akslu nie wspominając, a niektórzy na niezapowiedziane tańce nie przygotowali odpowiednich butów  :(

- a "afera" pomijając rzeczy z przed poltora czy dwóch lat zaczęła się tym, że EO wpadło do nas do WH, wylogowało skanery, jakieś covert t3 zostawili i coś tam nam ubili. W odpowiedzi na co poszło 2 naszych łobuzów troszkę im iterony pomęczyć na customach. Rozwinięciem sytuacji była mała walka pod wejściem do naszego statick'a która przegraliśmy i 3 dniowa kampa u nas w WH. Sytuacja troszke przycichła i jakiś czas później w jednej dziurze EO  Talocan + Nytu rozwalili custom office. A dzis za chwile szpilka nam wybuchnie ot cała historyja :)

Niestety aktualny stan konfliktu Corp UI vs 3 Alliance  0:1

niestety...historyjka jest starsza, ma wiecej epizodow a w kazdym ciekawe zwroty akcji...
powodzenia tam, nakopcie "Annie G. - Nythyx" do dupy :D

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:58:28 »
a mogę poprosić o rozwiniecie tego kawałka o tym ze nyciu zaczepiał ludzi z polskich wh czy więcej się nie dowiem, co więcej dostane po czapce bo<tu wstaw coś co sobie wymyśli paru osobników którzy nie są mi przychylni w całym koalicyjnym kociołku>? ciekawi mnie całokształt :)

Zaczęło się od polowań bomberami na kolegów farmiących planety. Nythyx i koledzy zestrzelili nam kilka industriali po czym zostali spodowani/wycofali się (kto co zdążył :) W odpowiedzi polecieliśmy covert gangiem zepsuć kilka statków w domowej dziurze Uselessów, polecam przestudiować killboard. W odpowiedzi Uselessi zaczęli chainować dziury, żeby wprowadzać do naszych sojuszników konta skanujące, łatwo domyślić się jaki jest cel takich działań.
Ostatnie wydarzenie, które przepełniło czarę goryczy to zestrzelenie przez gang Uselessów Custom Office'ów u jednego z membersów Exiled Ones Ally.

Custom Office nie odda, moros nie ma oporów...

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:03:21 »
Zaczeło sie od tego że wy wpadliście do nas, pierwsi wylogowaliście u nas i strzelaliscie do iteronów na plenetach. Coś nawet Wam u nas zabiliśmy po czym sami poszliśmy do was do WH...
Tyle że cześć kili usuneliście od siebie z killboarda, ale osoby bardzo dociekliwe mogą dopatrzyć sie tego np na Talocanie.

Tego że wy pierwsi u nas wylogowaliście skanery pewnie się wyprzesz, pewnie manipulacji z KB też wiec pogadajmy o czymś innym ciekawszym bo tutaj każdy bedzie sie trzymał swojej wersji a topick zrobi sie nudny  >:D
Gun for hire.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:13:35 »
Zaczeło sie od tego że wy wpadliście do nas, pierwsi wylogowaliście u nas i strzelaliscie do iteronów na plenetach. Coś nawet Wam u nas zabiliśmy po czym sami poszliśmy do was do WH...
Tyle że cześć kili usuneliście od siebie z killboarda, ale osoby bardzo dociekliwe mogą dopatrzyć sie tego np na Talocanie.

Tego że wy pierwsi u nas wylogowaliście skanery pewnie się wyprzesz, pewnie manipulacji z KB też wiec pogadajmy o czymś innym ciekawszym bo tutaj każdy bedzie sie trzymał swojej wersji a topick zrobi sie nudny  >:D

My zaatakowaliśmy pierwsi, dowody zostały wymazane z KB, skanerów wprowadziliśmy pierwsi, wszędzie są ślady trotylu a brzoza cały czas rośnie. Trochę mi to zalatuje Macierewiczem. To ostatni post w którym zamierzam się kopać z koniem. Obiecuję   :-X

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:24:47 »
Straty Indyków i POCO ---> wypalenie dziury.

Jeszcze napiszcie że wszystkim chodzi o 'gutfites', jak Polarized.

deckard

  • Gość
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:30:56 »
Cytat: Colonel
niestety...historyjka jest starsza, ma wiecej epizodow a w kazdym ciekawe zwroty akcji...
powodzenia tam, nakopcie "Annie G. - Nythyx" do dupy
I to zdanie tłumaczy chyba wszystko, Nythyx to neverending story od listopada 2010r. I jest tego za dużo aby zebrać to w post na tyle składny by go tu umieścić. Jak napisał qlko1 nie ma sensu kopać się z koniem.
Pozdrownienia

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2013, 08:33:32 »
....
Ku chwale Ojczyzny!
A ja tak kompletnie z innej beczki.... jakiej ojczyzny?... sorki, Ojczyzny...  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:07:41 »
hehe aż oczy przecieram i nie wiem czy dlatego że rano czy przez to co czytam :)

od kiedy w eve ktoś przeprasza za zaoranie komuś dupy, jakieś casus belli w stylu animozji z ceo wyciąga, nad młodzieżą mięsno armatnią się lituje... co za czasy.

i tylko 1 system? to naprawdę prztyczek w nos.

Jak już kogoś bić to tak żeby nie wstał - zaoranie aliancowi z wh jednego systemu to biednie bo się w 2 tygodnie odkują i wjadą wam. Popiół zostawcie i żeby nie było co zbierać a za to było co wspominać :) 
Some Men Just Want to Watch the World Burn

katharn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cirillith
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:37:47 »
niestety...historyjka jest starsza, ma wiecej epizodow a w kazdym ciekawe zwroty akcji...


To prawda... Przynajmniej jeśli chodzi o moją skromną osobę :)

Pielęgnuję w sobie bardzo "ciepłe" uczucia do Nycia. Można powiedzieć, że sobie u Niego mieszkam od dłuższego czasu i obserwuję, nawet troszkę podziwiam, jak skutecznie indoktrynuje młodych, niedoświadczonych pilotów. Tak na prawdę, tych młodych troszkę mi żal, dostają bowiem wpierdol za niewinność i głupi błąd niewiedzy... No ale to Eve  >:D

Anyway - Nycio - do zobaczenia na kierunkowym :)

P.S. Tym razem nie było BLOW-job na psach, poza jednym:

[ 2013.04.13 17:52:55 ] (notify) Chimera belonging to Rigiel self-destructs.

Ponadto Nycio i Rigiel wylogowali się pozostawiając swoich młodych pilotów na obańkowanym POSie. Pozostawieni samym sobie piloci zaś nie wylogowali się i zginęli w ogniu walki. Za co im wszystkim GF.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:58:56 »
Cytuj
Powodów do inwazji na WormHole należący korporacji Useless Idea jest wiele. Wszystkie wiążą się z kontrowersyjną postacią CEO


Napisala osoba nie mniej kontrowersyjna czyli qlko1 osoba ktorej korporacja zotala wywalona z c0venu po tym jak sie przynali do bocenia  ;D ;D

Rosnie nowa gwiazda centrali >:D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:00:45 »

Napisala osoba nie mniej kontrowersyjna czyli qlko1 osoba ktorej korporacja zotala wywalona z c0venu po tym jak sie przynali do bocenia  ;D ;D

Rosnie nowa gwiazda centrali >:D

W WH niestety się nie da :)
Widzę, że do dziś pali Cię to w serduszko :*

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2013, 19:58:40 »
Ton pierwszego posta przypomina mi to:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dKhITm9-5TU[/youtube]

:D

A teraz dajcie mi przygotować colę, chipsy i keep the killmails coming gents! 8)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:37:53 »
W WH niestety się nie da :)
Widzę, że do dziś pali Cię to w serduszko :*

"niestety "? po co Ty w ogóle w to grasz  ?  precz z boterami !

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:56:09 »
Poproszę admina o przeniesienie uwag niezwiązanych z wątkiem do innego miejsca.
Ten temat dotyczy konfliktu w WH. Przynajmniej takie były intencje kiedy go zakładałem :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2013, 21:03:47 »
BURN THE WITCH!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2013, 21:39:20 »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2013, 01:38:23 »
Poproszę admina o przeniesienie uwag niezwiązanych z wątkiem do innego miejsca.
Ten temat dotyczy konfliktu w WH. Przynajmniej takie były intencje kiedy go zakładałem :)
CODEX ASTARTES DOES NOT SUPPORT THIS ACTION

Odbytyx

  • Gość
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2013, 12:11:52 »
CODEX ASTARTES DOES NOT SUPPORT THIS ACTION

Bzykadełko?



A co do samej akcji... dawno się tak nie ubawiłem na troliszu jak w ten weekend, no i poznałem wielu moich mlecznych braci ;) ma ktoś z tego logi?
http://i.imgur.com/dVZI7DC.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 15:49:24 wysłana przez Odbytyx »

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 06, 2013, 08:54:55 »
Sorry za archeologie, ale dawno mnie nie było, a to topic, który baaaaardzo mnie interesuje.
Zagrajmy w otwarte karty.

Byłem w UI i nie mogę powiedzieć złego słowa o Nythyxie, on jako CEO dla swojego corpa robił to co powinien robić każdy CEO. I naprawdę nie rozumiem, z jakiego powodu jest ta paro-letnia nagonka na niego. I bardzo chętnie dowiedziałbym się o jakiś drażliwych faktach na jego temat o ile takie istnieją.

Jedyne co kojarzę z różnych chatów, forów i TSów, na których ludzie nieświadomi mojej obecności mówili różne rzeczy, to:
- sprawa z Polish Mercenaries - atak na ich POSa, gdy się z nimi plusowali (?) - jakoś tak chyba;
- self-destruct assetsów korporacji (wtedy jeszcze WN) podczas ataku R&K - to mi się nie wydaje niczym specjalnym, większość ludzi by tak zrobiła.

Może historia z nim związana jest długa, ale chętnie bym ją poznał.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

deckard

  • Gość

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 06, 2013, 22:45:48 »
Ha! to jest dobre:
Cytuj
PS. his goal was to unite all polish WH community. Well he managed just that, with a small exception of himself.

Można teraz powiedzieć, że czaję o co chodzi. Chociaż początek wydaje się z leksza mało klarowny. Od Nytha można było usłyszeć, że to on właśnie zrobił sobie przerwę wymuszoną przez rl i jak wrócił to nie dano mu CEO, ale każdy ma swoją najmojszą prawdę.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 07, 2013, 11:44:14 »
tak btw to naprawde wydaje mi sie, że 70% osób z centrali ma wyjebane na to wszystko :-D
pewpew

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 07, 2013, 12:17:18 »
tak btw to naprawde wydaje mi sie, że 70% osób z centrali ma wyjebane na to wszystko :-D
Nie no co Ty, przecież WH są bardzo interesujące...  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 07, 2013, 12:58:26 »
tak btw to naprawde wydaje mi sie, że 70% osób z centrali ma wyjebane na to wszystko :-D

mysle ze rowniez 70% ma wyjebane na wiekszosc dyskusji na tym forum...
ile mozna czytac....
 null, szpiedzy, sov,
    "wielka"polityka, doktryny, pro,
        troll, pedał, nie sam jestes pedał,
          smieszna wtopa, droga wtopa...
null, szpiedzy, sov... a i misje :)
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 07, 2013, 13:19:35 »
mysle ze rowniez 70% ma wyjebane na wiekszosc dyskusji na tym forum...
ile mozna czytac....
 null, szpiedzy, sov,
    "wielka"polityka, doktryny, pro,
        troll, pedał, nie sam jestes pedał,
          smieszna wtopa, droga wtopa...
null, szpiedzy, sov... a i misje :)

zapomniałeś o botach i ukradzionych dredach :)

Starakopara

  • Gość
Odp: Ash Alliance, The Nameless Alliance, Exiled Ones VS Useless Idea
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 08, 2013, 16:37:45 »
zapomniałeś o botach i ukradzionych dredach :)

i znikniętych tytanach :P