Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 215730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 17, 2013, 04:32:49 »
przynajmniej najpierw sprawdzam, potem wytykam komuś błędy ;)

Generalizujesz (bądź błędnie odczytujesz intencje autora), więc Ci odpisuje, że moim zdaniem nie chodzi o nasz charakter, jego cechy czy nasza mentalność ale o indywidualne typki.

Czy musze aż tak łopatologiczne pisać?

Moje określenie z małej litery nie jest bezpośrednim odnieśieniem do konkretnego słowa.

Odrobina zrozumienia nie szkodzi... no chyba, że staramy się być tacy ach i och i ech a przy tym mądrzy, błyskotliwi i elokwentni.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 17, 2013, 04:35:37 »
Akurat w trakcie odchodzenia LFN (czy raczej ucieczki bociarza Ozzego z korpem, który ukradł), C0ven był bez winy. Można im dużo zarzucić, ale nie ma sensu wciskać kitu i kłamstwa.

Na czyje zlecenie Ozzy zaczął testować trzy programy do bocenia?
Byłem przy tym na TSie wraz z kilkoma dyrkami  :)

To nie jest podchwytliwe pytanie więc skoro posiadasz tą wiedze to sie podziel ze wszystkimi :)


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 17, 2013, 04:36:27 »
Generalizujesz (bądź błędnie odczytujesz intencje autora), więc Ci odpisuje, że moim zdaniem nie chodzi o nasz charakter, jego cechy czy nasza mentalność ale o indywidualne typki.

Czy musze aż tak łopatologiczne pisać?

Moje określenie z małej litery nie jest bezpośrednim odnieśieniem do konkretnego słowa.

Odrobina zrozumienia nie szkodzi... no chyba, że staramy się być tacy ach i och i ech a przy tym mądrzy, błyskotliwi i elokwentni.
Do wszystkiego można przypisać ideologię ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 17, 2013, 04:38:37 »
Do wszystkiego można przypisać ideologię ;)

To nie ideologia tylko konsekwencja wydarzeń, których byłem świadkiem.  :)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 17, 2013, 04:41:38 »
To nie ideologia tylko konsekwencja wydarzeń, których byłem świadkiem.  :)
Każdy ma swoją prawdę która jest "bardziej mojsza niż twojsza" ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 17, 2013, 04:47:46 »
Rohun ty jestes swiadkiem z TSa. Ja moge powiedziec tyle, ze swoja wersje znam z prawdziwego zycia. Znam Ozziego i to co wiem, widzialem u niego i slyszalem od niego w realu. Mala roznica nieprawdaz?

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 17, 2013, 04:56:21 »
Rohun ty jestes swiadkiem z TSa. Ja moge powiedziec tyle, ze swoja wersje znam z prawdziwego zycia. Znam Ozziego i to co wiem, widzialem u niego i slyszalem od niego w realu. Mala roznica nieprawdaz?

Tego nie mogę podważyć.
Mogę to tylko porównać z tym czego ja byłem świadkiem.

Dragon QxReyho

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 17, 2013, 04:59:10 »
Panowie dajcie se siana, ktos tu...



... a wy o owcach  ;)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 17, 2013, 05:12:50 »
nie flejmuj :P

naiwny ja....

....

grajcie se sami w taką gre, oby was chuj strzelił co poniektórych i to napletem w pysk , nima chuja ze reaktywuje konta w najblizszym czasie
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 17, 2013, 05:41:48 »
dalej paska na TVN24 nie widze...

Cytuj
SUSPECT: CEO C0VEN XSEOWAR STONE + BECOOL

trolololo, akurat te dwie osoby nie oskarżył bym o kradzież cukierka nawet jak bym ich sam złapał za rękę, to są fanatycy c0venu, i podejrzewam że ten news na EN24 został wysłany właśnie przez jakiegoś super lovera c0venu z centali.

anyway, trzeba być imbecylem żeby kraść 4 tytany na raz i czekać na CCP aż je znajdzie, to się kupy nie trzyma.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 17, 2013, 08:47:13 »
Poce na tvn wystarczy na eve news to jak tvn :)

HammerSnake

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 17, 2013, 09:28:21 »
Cytuj
Wniosek do prokuratury to nie jest takie śmieszne miotanie się bezsilnego jak Ci się może wydawać. Względnie od niedawna za takie coś można postawić sprawcę przed sądem nawet w Polsce. Tylko najpierw CCP musi wykazać się współpracą i podesłać niezbędne dane
eee? To może jakiś przykład? Bo czuje w kościach, że w 99,9999% komend policji przyjmie zgłoszenie , potem zrobią wtf i nawet nie nadadzą sprawie biegu, żeby nie rozwalić sobie statystyk. :P Potem niby się można odwoływać, ale nikt na to nawet okiem nie spojrzy łącznie z sędzią na końcu łańcuszka jak będzie ci się chciało wnosić opłaty i walczyć o sprawiedliwość.

Bez paska w tvn to ja tego nie widzę. :P

No i generalnie dla mnie to póki co ściema. Wypłata albo zamiast rzucać tytany do walki lepiej było spieniężyć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 09:34:48 wysłana przez HammerSnake »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 17, 2013, 09:34:15 »
eee? To może jakiś przykład? Bo czuje w kościach, że w 99,9999% komend policji przyjmie zgłoszenie , potem zrobią wtf i nawet nie nadadzą sprawie biegu, żeby nie rozwalić sobie statystyk. :P

To, co "czujesz w kosciach" nie ma zadnego znaczenia, bo takie sprawy to w dzisiejszych czasach normalka, tocza sie i ludzie je wygrywaja. Cyberprzestepstwa na duzo mniejsze kwoty sa scigane, i sa sposoby zeby sprawce namierzyc i ukarac. Tytanow pewnie nie odzyskamy, ale mozemy przynajmniej sie postarac, zeby zlodziej nie mial z nich zadnego pozytku.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

HammerSnake

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 17, 2013, 09:37:14 »
no to jakieś numerki spraw można prosić?
Policjant policjantowi nie równy wiadomo, ale patrząc na swoje doświadczenia i znajomych administratorów, to nie mam wiary. :P To może namiary na komende gdzie to tak wszystkie sprawy super załatwiają?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 17, 2013, 09:40:19 »
Przykromi, że C0ven stracił tytany. A przypuszczam po prostu, że za dużo osób miało dostęp do tytanów i w tedy wzrasta ryzyko kradzieży haseł lub przekazania dostepu osobie nieodpowiedniej. Żeby się sytuacja nie powtórzyła to trzeba dokładniej weryfikkować osoby, które mogą mieć dostęp. Można by też napisać jakąś Apke, która śledzi konta z tytanami i np. wysyła sms do własciciela kont i osób zainteresowanych we władzy c0venu. Są od tego odpowiednie narzędzia w necie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 13:03:39 wysłana przez Zgudi »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 17, 2013, 09:51:44 »
Właśnie wracam do gry a tu taka tłusta dramka... :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 17, 2013, 09:56:18 »
no to jakieś numerki spraw można prosić?

ale z sygnatura i numerem akt, czy wystarczy ci sam numer sprawy?  ;D

patrząc na swoje doświadczenia i znajomych administratorów, to nie mam wiary.

Czyli, inaczej mowiac, "czujesz w kosciach", ze nic z tego nie bedzie  ;D Zawsze mozesz np. otworzyc sobie Google, i troche na ten temat poczytac, zanim zaczniesz wyglaszac opinie w temacie, w ktorym sie nie orientujesz. Dzieki temu osobom ktore czytaja ten watek latwiej bedzie potem przebrnac przez ten caly spam.


Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Racjel

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 17, 2013, 10:03:28 »
Poce na tvn wystarczy na eve news to jak tvn :)

 ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 17, 2013, 10:07:32 »
Eh, pany, za wiele się chyba co niektórzy naoglądali dzieła polskiej kinematografii pod tytułem "haker" gdzie sie włamywano "emaxem przez sendmaila" ( :D szkoda że nie ma ikonki ROTFL).
Samo IP to żaden dowód że to ktoś z zewnątrz aliansu, starczy że ktoś posiada Neo i ma przynajmniej raz dziennie inny IP. Gdyby samo IP miało być dowodem to sam mógłbym robić przewałki sprzedawając własny stuff a potem rządać od CCP działania bo to inne IP niż wczoraj. Oczywiście, Jest do sprawdzenia, ale to droga prez mękę i wertepach typu prokuratura, TPSA (teraz Orange) i nakaz udostępnienia danych klienta z danym IP. Może i prawo się zmieniło, może takie przestępstwa są traktowane poważnie...ale na poważnie to może potrwać tyle czasu że Coven sam z siebie przestanie już istnieć.
Poza tym "hacher" musiał być świetnie zorientowany co do kont, ich zawartości, loginów.... więc albo ktoś z lidershipu chlapał na prawo i lewo loginami i hasłami, albo to najzwyklejszy kret.
Myślę że sprawców to musicie szukać u siebie wewnątrz.
Aha, jedna sprawa, jak gościu wykaże że zna loginy i hasła do kont to mu guzik ktokolwiek zrobi, niech ktoś mu udowodni że to nie jego konta.
Wcale mnie ta sytuacja nie cieszy jak co niektórych (zresztą niby czemu miałaby cieszyć) Ale może to będzie nauczka że najdrożśze precjoza chowa się głeboko i nikomu się nimi nie chwali... bo prędzej czy później ktoś je zapitoli.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

HammerSnake

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 17, 2013, 10:19:52 »
No nic Cat no to jak macie ip, ccp będzie chciało iść właścicielowi konta na rękę, znasz komendę gdzie tego nie zamiotą pod dywan i zdołają to wszystko zebrać do kupy łącznie z komunikacją z cpp to ja bym poszedł z tą sprawą. Z ip sobie poradzą, gorzej jak koleś używał proxy- to już zależy od policjanta. Może jakieś odszkodowanie wpadnie to jeśli taka będzie wola właściciela sobie pokryjecie zjazd albo beczkę piwa.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 17, 2013, 10:23:32 »
Policjant policjantowi nie równy wiadomo, ale patrząc na swoje doświadczenia i znajomych administratorów, to nie mam wiary. :P To może namiary na komende gdzie to tak wszystkie sprawy super załatwiają?

cyber-kgp@policja.gov.pl

Tzw. cyberprzestępczością nie zajmują się krawężniki. Tak samo jak nie zajmują się przestęczościa zorganizowaną i gospodarczą. Najpierw myśleć, potem pisać.

ps. policja nic nie zrobi, jak osoba, która stoi za zniknięciem tytków w legalny sposób "otrzymała" hasła do konta.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 10:30:36 wysłana przez MGGG »

Merle78

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merle78
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 17, 2013, 10:30:07 »
Zabawnie bedzie dla zlodzieja isc siedziec za piksele warte, liczac po oficjalnej cenie plexa pi razy oko 60k pln. Chyba ze zlodziej spoza Polski, wtedy sprawa sie troche przedluzy, ale w europie tez bez problemu go dorwa.
BTW dla niezorientownych, ZCTW obowiazuje przepis zobowiazujacy ISP do rejestrowania ruchu na laczach. Mali ISP ignoruja ten przepis jak moga, duzi raczej nie maja wyjscia - wiec to, ze ktos ma neostrade nie jest zadnym problemem.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 17, 2013, 10:30:57 »
Zajebisty komentarz kumpla z korpa do całej sytuacji:

Cytuj
Ja bym powiedział, że klątwa BUFU zbiera kolejne żniwo... xD
Cała prawda o moim graniu...


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 17, 2013, 10:41:29 »
Zabawnie bedzie dla zlodzieja isc siedziec za piksele warte, liczac po oficjalnej cenie plexa pi razy oko 60k pln. Chyba ze zlodziej spoza Polski, wtedy sprawa sie troche przedluzy, ale w europie tez bez problemu go dorwa.
BTW dla niezorientownych, ZCTW obowiazuje przepis zobowiazujacy ISP do rejestrowania ruchu na laczach. Mali ISP ignoruja ten przepis jak moga, duzi raczej nie maja wyjscia - wiec to, ze ktos ma neostrade nie jest zadnym problemem.
Ale samo IP to żaden dowód, to tylko dowód że ktoś z tego adressu się logował. Jeśli nie znajdą się dowody na włam to tak, pójdzie siedzieć. Samo logowanie z innego IP nie jest przestępstwem. Chcesz powiedzieć że pojadę do brata, podepnę sie do jego WIFI, opędzluję to co mam na koncie, a potem on pójdzie siedzieć bo z jego IP było logowanie? Bardzo w to wątpię.
Sprawa wygląda tak, że jeśli nawet trafią do kradzieja, to ów kradziej udowodni że to jego konta które udostępniał kolegom, ale go wkur... i pozbył się wszystkiego. Jeśli poda kilka podstawowych informacji dla danych kont, udowodnij mu że to nie jego. Nawet jeślii sprawa trafi do sądu to zostanie anulowana z braku dowodów, bo tak na prawdę będzie to słowo przeciwko słowu, mało tego, okaże się że osoba skarżąca wykaże że sama łamała EULA udostępniając komuś konta.
To tak jakbyś kupił ode mnie auto bez umowy bo sie bardzo dobrze znamy, nie przerejestrował, pożyczył mi, ja ci nie oddam... jak udowodnisz że to było twoje auto ?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 17, 2013, 10:50:07 »
Ale samo IP to żaden dowód, to tylko dowód że ktoś z tego adressu się logował. Jeśli nie znajdą się dowody na włam to tak, pójdzie siedzieć. Samo logowanie z innego IP nie jest przestępstwem. Chcesz powiedzieć że pojadę do brata, podepnę sie do jego WIFI, opędzluję to co mam na koncie, a potem on pójdzie siedzieć bo z jego IP było logowanie? Bardzo w to wątpię.
Sprawa wygląda tak, że jeśli nawet trafią do kradzieja, to ów kradziej udowodni że to jego konta które udostępniał kolegom, ale go wkur... i pozbył się wszystkiego. Jeśli poda kilka podstawowych informacji dla danych kont, udowodnij mu że to nie jego. Nawet jeślii sprawa trafi do sądu to zostanie anulowana z braku dowodów, bo tak na prawdę będzie to słowo przeciwko słowu, mało tego, okaże się że osoba skarżąca wykaże że sama łamała EULA udostępniając komuś konta.
To tak jakbyś kupił ode mnie auto bez umowy bo sie bardzo dobrze znamy, nie przerejestrował, pożyczył mi, ja ci nie oddam... jak udowodnisz że to było twoje auto ?

Nie masz racji.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Merle78

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merle78
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 17, 2013, 10:55:32 »
Brzmisz jak przypadek, ktory znam z autopsji.
Mloda prawniczka udostepniala na chomiku ksiazki wydawnictwa. Wydawnictwo dobralo sie jej do tylka, wiec ona udowania, ze o 2 w nocy jej komputera mogl uzyc ktokolwiek, w zwiazku z czym na sprawie musial zeznawac nawet sasiad wyprowadzajacy jej psa. Ciekawe ilu bedzie miala znajomych po zakonczeniu sprawy, a jej linii obrony i tak nie daje specjalnych szans.
A wracajac do sprawy, to z zarejestrowanego ruchu mozna wycignac wiecej niz tylko IP, ale nie bede juz wchodzil w szczegoly. W kazdym razie byl przypadek goscia, oszusta na allegro laczacego sie przez publicznie dostepne wifi i tez zostal zlapany.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 17, 2013, 10:56:54 »
Nie masz racji.
Może i nie mam, prawda jest taka że to kto ma rację okaże się dopiero za jakiś czas.
Życzę wam odzyskania majątku... ale prawda jest taka że cała sprawa to wina samego lidershipu, po prostu ktoś nieodpowiedzialny administrował tymi kontami i dał dostęp dla zbyt wielu nieodpowiednich osób. Teraz będziecie musieli duuuuuuuuuużo włożyć wysiłku żeby udowodnić że to był włam.

Brzmisz jak przypadek, ktory znam z autopsji.
Mloda prawniczka udostepniala na chomiku ksiazki wydawnictwa. Wydawnictwo dobralo sie jej do tylka, wiec ona udowania, ze o 2 w nocy jej komputera mogl uzyc ktokolwiek, w zwiazku z czym na sprawie musial zeznawac nawet sasiad wyprowadzajacy jej psa. Ciekawe ilu bedzie miala znajomych po zakonczeniu sprawy, a jej linii obrony i tak nie daje specjalnych szans.
A wracajac do sprawy, to z zarejestrowanego ruchu mozna wycignac wiecej niz tylko IP, ale nie bede juz wchodzil w szczegoly. W kazdym razie byl przypadek goscia, oszusta na allegro laczacego sie przez publicznie dostepne wifi i tez zostal zlapany.
No dobra, to powiedz mi, jeśli dojdą do tego gościa, a on wykaże że logował się na te konta nie raz nie dwa i nie dziesieć w ciągu ostatnich np. kilku lat, to będzie to to samo ?
Równie dobrze może udowadniać że logowania z innych IP niż jego były nieautoryzowane.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 17, 2013, 11:01:19 »
A chciałem konto aktywować bo sobie killboardy obserwuje widzę dużo znajomych ludzi wróciło do gry , wstałem dzisiaj rano, kawka , centrala i znowu mi przeszło na pół roku ;)

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 17, 2013, 11:20:51 »
o jezu, za duzo czytania ale zrywamy boki :D
1. wspoldzielone konta - ciekawe to ccp zrobi?  >:D
2. 600b za 4 tytany? nie wiem jaki macie przelicznik ale 300b byloby juz zawyzona kwota
3. przelicznik na PLN tez nie na miejscu - chyba ze chcecie zasugerowac, ze RTM to tu codziennosc  :P
4. powiadamianie prokuratury... nie bylo wlamania... nie jestescie wlascicielami kont z ktorych zniknely tytki (konta to wlasnosc ccp)

przeczytalem tylko polowe 1 strony, ale znajac centrale na dwoch pozostalych niewiele przegapilem  ;D
(wiadomo ze to NC.?)
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 17, 2013, 11:41:01 »
1. wspoldzielone konta - ciekawe to ccp zrobi?  >:D

Banhammer pojdzie w ruch :)

2. 600b za 4 tytany? nie wiem jaki macie przelicznik ale 300b byloby juz zawyzona kwota

razem z fitem to bedzie cos kolo 400b a nie 600 ^^

3. przelicznik na PLN tez nie na miejscu - chyba ze chcecie zasugerowac, ze RTM to tu codziennosc  :P

RMT tutaj to codziennosc :)

4. powiadamianie prokuratury... nie bylo wlamania... nie jestescie wlascicielami kont z ktorych zniknely tytki (konta to wlasnosc ccp)

Wystarczy ze pojdzie w ruch banhammer i jest po sprawie :)

Julius Septimus

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 17, 2013, 12:14:09 »
to nie nasze api panie skundoly Juliusy nie jest zweryfikowane
Taaa... I prowadzą do charów których nie sposób znaleźć na EVE-Kill.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 17, 2013, 12:33:21 »
HAHA ale nubasy się kłócą  >:D More fagot MORE

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 17, 2013, 12:39:50 »
teraz wszyscy zamieszani w sprawe- ci co jeszcze nie maja - beda instalowac legalny stuff na swoich kompach lub/i chowac dyski :D policja moze sprawcy nie znajdzie ale pare mp3 na dysku zawsze :D/ ale tak stanowcze NIE przeciw account sharing

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 17, 2013, 12:48:49 »
Współczuje, nie bede pisał czyja wina, tylko znajdzie typa i mu ryj potnijcie :-D
pewpew